{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

GapFit ile sezona
enerjik bir başlangıç!

Tüm vücut tiplerine ve egzersiz çeşitlerine uygun modeller keşfedilmek için sizleri bekliyor.

GapFit Koleksiyonu

GapFit Koleksiyonu

Her sezon sportif görünümlerin yıldız parçalarını bir arada sunan GapFit Koleksiyonuna, bu mevsim de yepyeni parçalar ekleniyor. Yüksek tempolu egzersizler için üstün ürün teknolojileri ile geliştirilen GapFit Koleksiyonu, fonksiyonel kumaşları, akıllı kesimleri ve cool tarzı ön plana çıkaran rahat modelleriyle spor tutkunları için vazgeçilmezliğini koruyor.

Spor taytlarının ve esnek yapıda spor bra’ların ağırlık kazandığı GapFit Koleksiyonu, hareket rahatlığı sağlarken özel kumaş dokusu sayesinde cildin nefes almasını sağlıyor.

Spor tutkunu GapFit ile yansıtmak için; Gelin, Gap’te Buluşalım!  #GapFitForLife

Beden Tablosu
Kadın
  Üstler & Dış Giyim
   BEDEN TABLOLARI
   X
   E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

   E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
   Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
   Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
   Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
   Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
   Ürün Favorilerinize Eklendi

   Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.