{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Gap+ Loyalty Programı

Gap'in ayrıcalıklarla dolu dünyasına davetlisiniz! Gap+ Loyalty Programı üyeliğinizi güncellemek için aşağıdaki adımları izleyin.

KAYIT OLUN veya GİRİŞ YAPIN

Anasayfada bulunan Gap+ Loyatly Programı'na tıklayın.

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ ONAYLAYIN

Üye olurken cep telefonunuza gönderilen kodu ekrana girin.

BİLGİLERİNİZİ PROFİLİNİZE EKLEYİN

Gap+ Loyalty Program
bilgilerinize Profilime Ekle'ye tıklayarak güncelleyin!

Gap+ Loyalty Programı'nın Avantajları

Gap Mağazalarımızdan Her Alışverişinizde Puan Kazanın!

Size Özel Kampanyalarımızdan Haberdar Olun!

Doğum Gününüze Özel İndiriminizden Yararlanın!

İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat Avantajından Yararlanın!

Beden Tablosu
Kadın
  Üstler & Dış Giyim
   BEDEN TABLOLARI
   X
   E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

   E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
   Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
   Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
   Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
   Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
   Ürün Favorilerinize Eklendi

   Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.