{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
K A M P A N Y A L A R +

1969'dan bu yana

bizi bir arada tutan denim'in değişmez bir trend olduğu inkar edilemez.

İlk günden bugüne, her bir kesimini, kullanılan perçinlerden dikiş detaylarına kadar özenle tasarladığımız denim, artık öylesine giydiğimiz bir şey değil, bizim için bir yaşam biçimi!

Join the new generation of denim.
Fitini Seç
Rahatlığın yanında sade ve şık seçenekler arıyorsan, GAP denim kategorisinde birbirinden farklı kesim ve renk seçenekleriyle jean pantolonlar seni bekliyor.

Köklerimiz denimde, geleceğimiz sürdürülebilirlikte.

Akıllı teknolojili Washwell™ programımız 2016 yılından bu yana 579 milyon
standart su şişesini
doldurmaya yetecek kadar su tasarrufu sağlamaya yardımcı oldu.

Anatomy of a Gap Jean

Yıkamayı tamamlayan, özenle seçilmiş düğmeler ve perçinler.

Mükemmel mavi tonlarında degrade yıkamalar.

Esnek ve %100 pamuk denim kumaş.

Dayanıklı iç cepler.

Arka cepte imzamız olan üçgen dikiş detayı.

Kullandıkça daha mükemmel olacak şekilde tasarlandı.

Daha uzun ömürlü bir jean için daha sık dikiş.

Beden Tablosu
Kadın
  Üstler & Dış Giyim
   BEDEN TABLOLARI
   X
   E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

   E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
   Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
   Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
   Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
   Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
   Ürün Favorilerinize Eklendi

   Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.