{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }

Erkek Gap Logo T-Shırt'ler

Erkek Kısa Kollu T-Shırt'ler

Erkek Uzun Kollu T-shirt'ler

Erkek T-shirt Modelleri

T-shirt, resmiyetin samimiyete dönüştüğü anları sembolize eder. Aynı zamanda mesafeli duruşun, arkadaş canlısı ve samimi bir sohbete terfi ettiği detaydır. T-shirt mü, gömlek mi ikileminde kaldığın zaman, smart casual bir model ile hayat kurtaran kahramandır. Peki sen hangi t-shirt modelini tercih ediyorsun, hangi model sende daha şık durur?


T-shirt'te Zamansız Şıklığı Yakala

T-shirt'ün kalıbı ne çok bol ne de çok sıkı olmalı. Eğer formda olduğunu düşünüyor ve vücudun şekline kesinlikle güveniyorsan, çok gevşek olmayan bir t-shirt ile vücudunun görünüşünü belli belirsiz ortaya çıkarmalısın. Bu durumda bile oversize t-shirt modelleri seni olduğundan daha büyük gösterecektir.


Uzun kollu t-shirt modellerinde de kısa kollularda da kol boyu önemli. Kıvrılmış ya da düz kesim kolların tamamında t-shirt kolu, pazı ve trisepsi göstermek için üst koldaki yarı noktaya kadar olmalı. Eğer kolların ve boyun biraz daha uzunsa, kol boyu da biraz uzun olabilir, bu orantısız durmaz. Uzun kollu t-shirt seçiminde ise bilekten aşağı sarkan kolların tercih edilmesi hoş olmayan bir görüntü yaratır. Uzun kollu t-shirt’ünün kollarını sıyırdığında dirsek ile bilek arasında toplanmalı, hatta dirseğe biraz daha yakın olmalı. Uzun kollu t-shirt kolu, tam olarak bileğinde sonlanmalı. Uzun kollu t-shirt ya da kısa kollu modellerde önemli bir başka nokta da t-shirt’ün omuz dikişinin omuz eğrisinin bittiği nokta ile hizalanması gerekliliği. 


T-shirt’lerin alt kısmı kalçadan daha yüksekte bitmemeli. En azından belini örtmeli. Daha büyük göğüs kafesine sahipsen ya da kalçan küçükse t-shirt, göğüs kısmından asılmış gibi durur. Göğüs kafesi büyük olan kişilerin en büyük sıkıntısı, aldıkları t-shirt’ün boyu uygun olsa da kısa görünüyor olması. Bunun için en güzel çözüm de konik kesim t-shirt’ler. Göğüs kafesini çevreleyen ve aşağı doğru hafifçe daralan t-shirt'ler tartışmasız hayat kurtarır. Kaliteli erkek t-shirt modelleri arasında en ideal etek boyu, belinden bir iki santim aşağı sarkan ve kalçalarda biten boydur. Bir önemli nokta daha: T-shirt’ü denerken muhakkak eğil, çömel ve istenmeyen görüntülerin olup olmadığını bir kontrol et. Başka bir kontrol noktası da her iki kolunu kaldırdığında t-shirt eteğinin uçuşma / yukarı kalkma miktarı olmalı.  GAP t-shirt modelleri arasından bedenine uygun seçimler yaparak tüm bu detayları tek seferde halledebilirsin.


T-shirt'te Nasıl Bir Kumaş Tercih Edilmeli? Hangi Yaka Kesimi Daha Uygun?

Herkesin bildiği gibi t-shirt seçiminde ana kriter iki tanedir: V yakalı ve sıfır yaka erkek t-shirt. Vücudunun duruşuna ve yüzünün şekline göre sana en yakışanı deneyerek bulabilirsin.


Sıfır yaka erkek t-shirt en klasik seçenek. Sana zamansız bir görünüm sunar. Omuzları dar olanlar için en uygun yaka sıfır yaka t-shirt'lerdir. Sıfır yaka kısa kollu t-shirt giydiğinde karşıdakinin gözü, omuzlarına kayar. Daha geniş ve daha iyi oranları öne çıkartır. Böylelikle daha dar omuz yanılsaması yaratır. Özellikle uzun bir boynun ve dar bir yüzün varsa en iyi seçim sıfır yaka t-shirt olacaktır. Çünkü bu; yüzün, boynun ve vücudun arasındaki dengeyi sağlar ve seni daha etkileyici hale getirir.


V yaka erkek t-shirt ise sıfır yaka t-shirt'ten daha az resmi bir model. Standart görünüşüne biraz stil katmak istiyorsan, V yakalı t-shirt’ler tam sana göre. Boyu kısa olanlar için de en uygunu, V yaka erkek t-shirt modeli. Çünkü görünüşe yükseklik katar. Ancak V yakanın en büyük handikapı, gözleri göbek ve bel tarafına kaydırması. V yaka erkek t-shirt modellerinde göğüs kıllarının biraz görünmesi normaldir. Ancak V’nin en alt noktası, köprücük kemiği hattından aşağı doğru 7 cm’den fazla inmemelidir. Geniş yaka erkek t-shirt modelleri tercih ediyorsan, vücudunun çok geniş olmadığından emin olmalısın.


Kalitenin doğrudan kumaşın ağırlığına bağlı olduğunu düşünen erkekler var. Bu erkeklerin en azından t-shirt malzemesi için böyle düşünmemesini öneririz. T-shirt, ikinci bir cilt gibi hissedilmeli. Hemen hemen tüm t-shirt'ler pamuktan ya da pamuk karışımı bir malzemeden üretilir. Pamukta da elyafın boyu önemli: En rağbet göreni Mısır pamuğu. Pamuk; doğal, yumuşak, serin ve statik bir yapı içerir. Pamuk karışımlarında da t-shirt’ün streç yapısının korunmasını sağlayan streç elyaf denilen elastan öne çıkar. Ancak, t-shirt'ünün daha az kırışmasını istiyorsan, pamuk – polyester karışımlarına bakmalısın. Diğer kumaş çeşitleri, keten ve viskon gibi emici türlerden sürekli soğuk tutan erkek spor t-shirt çeşitlerinin üretildiği termal kumaşlara kadar uzanır.


Erkek T-shirt Çeşitleri Yine Canlı, Yine Işıl Işıl

Klasik görünümlü erkek t-shirt'lerde düz renkler daha ciddi bir hava verir. Düz renk, kışlık ve erkek yazlık t-shirt modellerini daha klasik hale getirir.


Beyaz t-shirt: T-shirt'lerin atası. Klasik denizci ve asker basic t-shirt modellerini çağrıştırır. Kot pantolon ile giyildiğinde “Hayatım iyi gidiyor ama yine de asiyim.” imajı yaratır. Biraz nostaljik havası olduğu bir gerçek.


Koyu mavi, lacivert t-shirt: Her zaman ciddi görünüm taşır.


Gri t-shirt: Rahat görünen ve tercih edilen bir renktir.


Siyah t-shirt: Sert ve keskin bir imaj uyandırır. İlk buluşmalarda verdiği otoriter imaj nedeniyle dikkatli kullanılmalıdır. Bu nedenle düz siyah t-shirt’ünü nereye giyeceğini iyi belirlemen gerekir.


Sarı t-shirt: Açık tenliysen, cildini soluk gösterir ancak beje kaçanları daha klasik hava verir.


Baskılı t-shirt çeşitleri: Üzerinde çeşitli grafik tasarımlar ya da yazılar olan t-shirt'ler her zaman daha modern ve genç durur. Ancak daha sıradandırlar. Spor salonuna giderken, günlük işleri yürütürken, arkadaşlarınla film izlerken rahatlıkla giyeceğin bu t-shirt’leri kalabalık bir akşam yemeğinde giymen kimi zaman hoş karşılanmayabilir.


T-shirt'lerdeki grafiklerin yaşa paralel olması verdiği imaj açısından önemli. Metal gruplarının olduğu baskılı t-shirt modelleri, çok büyük logolar, abartılı espriler ve benzeri çeşitler ise hangi yaşta giyersen giy, sadece evde tek başına TV seyrederken hoş durur.


Herhangi bir aktiviteye giderken biraz ilham içeren t-shirt'ler uygun olur. Spor salonuna gitmeden önce konuyla ilgili bir mesaj içeren grafik t-shirt hoş durur. Hatta bu grafikler iyi bir sohbet de başlatabilir. Ancak ilk izlemini t-shirt’ün grafiği belirlememeli. Kısaca, t-shirt üzerindeki grafik tasarım, senin iletişiminin önderi olmamalı.


Hangi Kombinler Sana Daha Uygun?

T-shirt'lerinin kesimleri harika, kollarının duruşu enfes, ama gel gör ki pantolon ya da şort t-shirt kombinlerin hiç yaratıcı değil (ya da çok fazla yaratıcı). Bunun olmasını kimse istemez öyle değil mi?


 • Koyu renkli ya da beyaz bir t-shirt’ü koyu renk kot ya da bej rengi bir pantolon ile eşleştir. Bu kombinin dezavantajı yoktur ve inanılmaz derecede klasik bir imaj verir. Sıfır yaka t-shirt ile bej rengi pantolon tüm kusurları örten sihirli bir örtü gibidir.
 • Lacivert ya da mavi tişörtleri bej pantolon ile birleştir. Koyu renk t-shirt ve açık renk pantolon her zaman aynı rengin tonları t-shirt ve pantolondan daha iyi görünür.
 • Grafik tasarımı olan bir t-shirt giyiyorsan, baskın renginin kontrast renginde bir pantolon ya da şort giy.
 • Spor ceket ya da blazer içine t-shirt giyen erkekler bu görünümü sevseler de, moda tasarımcıları çok hoşnut değil, söylemiş olalım. Ceketin göreceli formalitesi, t-shirt’ün rahatlığı ile çakışır ve bu çakışma 80’lerde hoş karşılanıyordu. Eğer gerçekten ceket ve t-shirt kombininden hoşlanıyorsan, ceketin dokusuna dikkat et: Yumuşak ve doğal kumaş olmalı. Yine de erkek kışlık t-shirt modelleri üzerine spor montları tercih etmemen ve giyim dolabını güncellememen için hiçbir neden yok.

Enerjik görünümünü ve neşeli karakterini ortaya çıkaracak GAP erkek t-shirt modelleri arasından kendin için uygun olanları seçerek dolabını güncellemeye hemen başlayabilirsin.


{ "event": "product_listing_page", "page_type":"product_listing", "product_listing_page": { "category":"T\u002Dshirt\u0027ler", "category_id":"18146", "top_3_product_name":["Gap Logo T\u002DShirt","Baskılı Kısa Kollu T\u002DShirt","Baskılı Kısa Kollu T\u002DShirt"], "top_3_product_id":["645254","639007","639007"], "top_3_product_price":["119.95","99.99","99.99"], "top_3_product_gender":["MENS","MENS","MENS"] } }
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "position": 1, "product_id": "645254", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "119.95", "brand": "GAP", "sku": "309864385", "variant": "açık gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/09/11/72602/58f035c9-786a-466f-8703-d05b52e0e857.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "645254018", "dimension15": "309864385", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "Makinede yıkanabilir, ithal edilmitir. %100 pamuk" }, { "position": 2, "product_id": "639007", "name": "Baskılı Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "307111597", "variant": "kırçıllı gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/17/67711/0d1c2769-1bfd-4150-8a37-fb2541a0e891.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "639007000", "dimension15": "307111597", "dimension16": " 159.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "Düz ve rahat kesim|Uzunluk: Kalça hizasında|Modelin giydiği beden: Medium" }, { "position": 3, "product_id": "639007", "name": "Baskılı Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "307111606", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/17/67709/579ff08a-ce1b-45c6-91f1-fd0f5bfaa4a7.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "639007001", "dimension15": "307111606", "dimension16": " 159.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "Düz ve rahat kesim|Uzunluk: Kalça hizasında|Modelin giydiği beden: Medium" }, { "position": 4, "product_id": "266189", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "159.95", "brand": "GAP", "sku": "308684013", "variant": "kırık beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/12/17/47100/3647bcfe-7959-45b0-a289-3f10cb24bdbc.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "266189000", "dimension15": "308684013", "dimension16": " 159.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 5, "product_id": "266177", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "159.95", "brand": "GAP", "sku": "308594539", "variant": "kırçıllı gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/11/27/46430/ef8a8e3c-6036-481b-8f20-64cffef46e5e.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "266177002", "dimension15": "308594539", "dimension16": " 159.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "Logolu ve London baskılı t-shirt / Modelin giydiği beden: Medium" }, { "position": 6, "product_id": "639065", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "119.95", "brand": "GAP", "sku": "307104153", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/08/41075/261c2189-5725-45f3-b26c-7e442b553ab0.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "639065004", "dimension15": "307104153", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 7, "product_id": "639065", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "119.95", "brand": "GAP", "sku": "307104158", "variant": "açık kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/08/41076/aa0ce9d3-265c-46cc-bbef-ef3edc503666.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "639065002", "dimension15": "307104158", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 8, "product_id": "639065", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "119.95", "brand": "GAP", "sku": "307104148", "variant": "kırık beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/08/35730/95989734-76e7-472b-bc2e-13ee9580d184.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "639065003", "dimension15": "307104148", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 9, "product_id": "910491", "name": "Gap Logo Kamuflaj T\u002DShirt", "price": "159.95", "brand": "GAP", "sku": "307850268", "variant": "kamuflaj", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/06/18/44818/7d7c08fa-6ed5-48b3-af7f-1747337e79db.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "910491000", "dimension15": "307850268", "dimension16": " 159.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 10, "product_id": "639065", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "119.95", "brand": "GAP", "sku": "307104154", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/08/47282/96b4468e-ca97-49dc-bb12-a69233942d6d.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "639065000", "dimension15": "307104154", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 11, "product_id": "639065", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "119.95", "brand": "GAP", "sku": "307104142", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/35734/35f8d30f-b045-4ab2-b848-5b4fa1c0e811.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "639065001", "dimension15": "307104142", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 12, "product_id": "645254", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "119.95", "brand": "GAP", "sku": "307307822", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/17/41166/565ceb7f-6699-4e76-bffb-088684953b3a.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "645254001", "dimension15": "307307822", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "Makinede yıkanabilir, ithal edilmitir. %100 pamuk" }, { "position": 13, "product_id": "645254", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "119.95", "brand": "GAP", "sku": "307307801", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/35863/d5084bf8-f6f2-43aa-ba48-70c5fad06784.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "645254007", "dimension15": "307307801", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "Makinede yıkanabilir, ithal edilmitir. %100 pamuk" }, { "position": 14, "product_id": "525239", "name": "Gap Logo Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "313224404", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/19/188817/3b28adde-2da6-429c-ad29-2f0428f667b6.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "525239000", "dimension15": "313224404", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Waffle", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 15, "product_id": "499869", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312833819", "variant": "Kahverengi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/30/170961/146fd226-177e-4c55-aea5-7a16ab09adab.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "499869000", "dimension15": "312833819", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "" }, { "position": 16, "product_id": "499950", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "139.95", "brand": "GAP", "sku": "313289130", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/14/186386/d3055f25-a909-4da3-b94a-796580bf7d24.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "499950004", "dimension15": "313289130", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 17, "product_id": "499950", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "139.95", "brand": "GAP", "sku": "313289163", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/14/186412/db02f21d-9263-43ec-9e03-6636a0beaa0a.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "499950007", "dimension15": "313289163", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 18, "product_id": "499950", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "139.95", "brand": "GAP", "sku": "313289142", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/14/186274/dc2fd2d4-ed98-4c87-b975-6eb2103e6419.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "499950006", "dimension15": "313289142", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 19, "product_id": "525239", "name": "Gap Logo Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "313224459", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/11/188823/56402047-f286-40b6-8083-5c57aebd1f1d.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "525239001", "dimension15": "313224459", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Waffle", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 20, "product_id": "525239", "name": "Gap Logo Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "313224496", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/11/188831/48051e8a-821e-4189-bda3-78114cfa1988.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "525239004", "dimension15": "313224496", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Waffle", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 21, "product_id": "525239", "name": "Gap Logo Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "313224474", "variant": "Bej", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/11/188740/9c4c4d08-0a66-400d-8aa6-14ab17eaa6ad.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "525239003", "dimension15": "313224474", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Waffle", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 22, "product_id": "499867", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312833789", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/30/173443/cc7f9264-632f-4725-b626-c57aa669aec9.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "499867000", "dimension15": "312833789", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 23, "product_id": "499950", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "139.95", "brand": "GAP", "sku": "312837406", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/30/172735/0008a775-5581-42d0-b590-5645b2a49b00.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "499950002", "dimension15": "312837406", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 24, "product_id": "499950", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "139.95", "brand": "GAP", "sku": "312837390", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/30/172657/ded0063a-9dd2-434c-854e-3ca07afc14a7.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "499950001", "dimension15": "312837390", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 25, "product_id": "499950", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "139.95", "brand": "GAP", "sku": "312837440", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/30/172643/fed7a04e-199b-4a8e-8871-9cedeb92011f.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "499950000", "dimension15": "312837440", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 26, "product_id": "497838", "name": "Gap Logo Uzun Kollu Cepli T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "312779123", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/30/171967/d8d37d6d-1e1a-4fbb-b88c-bd8875e9a4ff.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "497838003", "dimension15": "312779123", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 27, "product_id": "497838", "name": "Gap Logo Uzun Kollu Cepli T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "312776198", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/30/171949/52f3c294-6b23-4c55-9a89-2fea2903cdff.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "497838002", "dimension15": "312776198", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 28, "product_id": "497840", "name": "Gap Logo Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "312777279", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/15/173769/78c6619d-fc39-41fb-8232-ddeb6e95c1e8.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "497840002", "dimension15": "312777279", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 29, "product_id": "525267", "name": "Gap Logo Athletic Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "179.95", "brand": "GAP", "sku": "313224654", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/188948/dc700f77-d314-446d-b25c-393d9c33e8ac.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "525267001", "dimension15": "313224654", "dimension16": " 179.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 30, "product_id": "525267", "name": "Gap Logo Athletic Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "179.95", "brand": "GAP", "sku": "313224486", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/188376/58eb7e15-c2f9-46c3-81a5-078fd593ee22.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "525267000", "dimension15": "313224486", "dimension16": " 179.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 31, "product_id": "525242", "name": "Gap Logo Athletic Cepli T\u002DShirt", "price": "179.95", "brand": "GAP", "sku": "313224418", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/188362/3db5adf9-29bc-4ee1-adbc-c6cbcf49173b.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "525242000", "dimension15": "313224418", "dimension16": " 179.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 32, "product_id": "525242", "name": "Gap Logo Athletic Cepli T\u002DShirt", "price": "179.95", "brand": "GAP", "sku": "313224642", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/188939/b164ecb5-b889-46de-a4c5-b7f1b6838dcf.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "525242001", "dimension15": "313224642", "dimension16": " 179.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 33, "product_id": "525244", "name": "Gap Logo 1969 Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "229.95", "brand": "GAP", "sku": "313224441", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/187436/ee49b3b2-cefe-4e62-8aad-2eb8020d1bdc.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "525244000", "dimension15": "313224441", "dimension16": " 229.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "" }, { "position": 34, "product_id": "525244", "name": "Gap Logo 1969 Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "229.95", "brand": "GAP", "sku": "313224470", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/187432/53a4e7c7-2f92-4293-b7ab-7ece010785dc.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "525244001", "dimension15": "313224470", "dimension16": " 229.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "" }, { "position": 35, "product_id": "499950", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "139.95", "brand": "GAP", "sku": "312837416", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/172708/a0ef11bb-92c5-487b-b4c7-12966ca0e536.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "499950003", "dimension15": "312837416", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 36, "product_id": "497840", "name": "Gap Logo Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "312777557", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/15/173749/ccbabeeb-1dfd-41ae-824c-ded683ae6660.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "497840003", "dimension15": "312777557", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 37, "product_id": "497840", "name": "Gap Logo Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "312776333", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/15/173761/f5e53d9f-5412-443b-90c9-564a5b0a8102.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "497840001", "dimension15": "312776333", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 38, "product_id": "493217", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "119.99", "brand": "GAP", "sku": "312678296", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/27/172539/bd3c1b24-6306-48c3-866d-9c2c2818c1ec.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "493217001", "dimension15": "312678296", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 39, "product_id": "493217", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "119.99", "brand": "GAP", "sku": "312678260", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/27/172186/b8cca086-6f2f-4ff3-8700-95fb3f783da5.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "493217000", "dimension15": "312678260", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 40, "product_id": "493217", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "119.99", "brand": "GAP", "sku": "312678325", "variant": "Kahverengi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/27/172228/470dfb15-f6a2-48a1-9467-c47c7f2bcacd.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "493217005", "dimension15": "312678325", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 41, "product_id": "639065", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "119.95", "brand": "GAP", "sku": "312867898", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/18/172294/ef15606a-0ec5-4840-bbcf-6020f36b54ba.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "639065028", "dimension15": "312867898", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 42, "product_id": "500039", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "159.95", "brand": "GAP", "sku": "312841781", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/17/170818/7f3d60ac-d866-42eb-9c96-85816f9db8fe.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "500039000", "dimension15": "312841781", "dimension16": " 159.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 43, "product_id": "502142", "name": "Gap Logo 50. yıl Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "313054703", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/06/181777/2b05bd92-16a0-4937-85a2-af68eaedabb4.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "502142002", "dimension15": "313054703", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 44, "product_id": "502129", "name": "Gap Logo 50. yıl Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312900479", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/06/181764/429d66ea-26a7-41b0-96a1-f9d09e249aac.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "502129000", "dimension15": "312900479", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 45, "product_id": "502129", "name": "Gap Logo 50. yıl Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "313054214", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/06/181767/187c3bc2-c2e5-47a2-a2de-64e5ae69fea4.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "502129004", "dimension15": "313054214", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 46, "product_id": "502129", "name": "Gap Logo 50. yıl Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313054135", "variant": "Turuncu", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/06/181748/9f126d41-2e0c-4b7e-9baa-b1eccadec66b.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "502129005", "dimension15": "313054135", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 47, "product_id": "502142", "name": "Gap Logo 50. yıl Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312900547", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/06/181775/3fd310a7-9f46-40fe-874b-78859c51fd01.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "502142000", "dimension15": "312900547", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 48, "product_id": "502134", "name": "Gap Logo 50. yıl Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312900564", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/06/181737/82ed7544-cdd0-4098-a0a3-55559ee766fd.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "502134000", "dimension15": "312900564", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 49, "product_id": "502129", "name": "Gap Logo 50. yıl Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312901989", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/06/181746/4531d5b6-74e7-42d1-8a4e-f3848d0f7338.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "502129003", "dimension15": "312901989", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 50, "product_id": "510629", "name": "Gap Logo 50. yıl Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313027357", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/06/181721/fb319524-4a91-461c-8dca-5d3d45fb799d.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "510629000", "dimension15": "313027357", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 51, "product_id": "502145", "name": "Gap Logo 50. yıl Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "313054455", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/06/181717/d16c9c96-1cf5-4160-ac0a-768a4c999638.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "502145002", "dimension15": "313054455", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 52, "product_id": "502145", "name": "Gap Logo 50. yıl Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313054547", "variant": "Çok Renkli", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/06/181713/19556ac0-428e-4df5-89f7-0553ac7fb050.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "502145001", "dimension15": "313054547", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 53, "product_id": "502128", "name": "Gap Logo 50. yıl Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312900466", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/06/181706/de70f0bc-0772-40cd-8763-291bd77b5475.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "502128000", "dimension15": "312900466", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 54, "product_id": "502128", "name": "Gap Logo 50. yıl Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312907528", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/06/181649/32260160-045b-42e4-85a6-2c8dfb89115a.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "502128001", "dimension15": "312907528", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 55, "product_id": "502132", "name": "Gap Logo 50. yıl Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313054774", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/06/181617/fe54d58f-bcd2-42b3-8e07-cd4366fca774.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "502132002", "dimension15": "313054774", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 56, "product_id": "502130", "name": "Gap Logo 50. yıl Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312900492", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/06/181608/3b79e22d-c77d-41cd-9c16-bb642c924816.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "502130001", "dimension15": "312900492", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 57, "product_id": "502132", "name": "Gap Logo 50. yıl Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312900509", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/06/181599/8347fba9-2989-44a5-9657-d917478bb8e0.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "502132000", "dimension15": "312900509", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 58, "product_id": "499962", "name": "Gap Logo Uzun Kollu T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312838938", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/05/172044/dcc0b7f7-f3fe-4fdb-b87f-e6348f04aba5.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "499962001", "dimension15": "312838938", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 59, "product_id": "499962", "name": "Gap Logo Uzun Kollu T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312838897", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/05/172478/31942d0e-4f6c-42eb-b67e-2a2121d32caa.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "499962000", "dimension15": "312838897", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 60, "product_id": "499943", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312837050", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/171688/aae9338a-f0ad-4a55-a1d6-ace920bf8e9d.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "499943001", "dimension15": "312837050", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 61, "product_id": "499943", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312837046", "variant": "kirli beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/171674/c2ffdc63-587f-46fd-9c05-654924650944.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "499943000", "dimension15": "312837046", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 62, "product_id": "497825", "name": "Gap Logo Cepli T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312775820", "variant": "açık gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/171932/5daa2186-d23c-4e0b-a01a-9e1ec43a9be6.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "497825000", "dimension15": "312775820", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 63, "product_id": "497825", "name": "Gap Logo Cepli T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312779881", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/171976/86ec71fa-8d34-4d62-b631-7bdd092d957a.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "497825001", "dimension15": "312779881", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 64, "product_id": "500040", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "139.95", "brand": "GAP", "sku": "312841798", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/173801/8af0a16b-168b-4725-ba3f-1dd02802ea19.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "500040002", "dimension15": "312841798", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 65, "product_id": "499941", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "159.95", "brand": "GAP", "sku": "312837028", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/173355/32e3ae33-270c-4224-9cf1-6d76f4f808f6.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "499941001", "dimension15": "312837028", "dimension16": " 159.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 66, "product_id": "499941", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "159.95", "brand": "GAP", "sku": "312837034", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/173332/893a5853-06e3-4328-ab04-6c9b9305ab01.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "499941002", "dimension15": "312837034", "dimension16": " 159.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 67, "product_id": "499895", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312834567", "variant": "kahverengi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/172103/7674c4b0-62be-4685-bfce-c84214685742.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "499895000", "dimension15": "312834567", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 68, "product_id": "466855", "name": "Gap Original Logo T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312243784", "variant": "", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/14/129189/ae614f22-24a2-4cda-8e40-b439acb474fa.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "466855003", "dimension15": "312243784", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 69, "product_id": "465994", "name": "Gap Logo Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312297897", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/14/128796/7e69b7ba-4772-46af-92fe-77b5225dc8fb.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "465994002", "dimension15": "312297897", "dimension16": " 179.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 70, "product_id": "465994", "name": "Gap Logo Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312231878", "variant": "kırçıllı gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/14/128731/5da15c39-b5bc-41df-a0a0-47ec482ad3ff.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "465994001", "dimension15": "312231878", "dimension16": " 179.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 71, "product_id": "465994", "name": "Gap Logo Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312238286", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/14/128804/daec5d5f-0f5c-4292-89e8-c43dfd6f4347.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "465994000", "dimension15": "312238286", "dimension16": " 179.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 72, "product_id": "466833", "name": "Gap Original Logo Cepli T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312229885", "variant": "açık mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/03/129102/b7632a13-6520-4ac5-ae57-583d1823a12f.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "466833000", "dimension15": "312229885", "dimension16": " 179.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 73, "product_id": "466833", "name": "Gap Original Logo Cepli T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312250459", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/03/129119/479ab8bf-1f55-4ffd-9936-0702b0125ca0.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "466833005", "dimension15": "312250459", "dimension16": " 179.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 74, "product_id": "466833", "name": "Gap Original Logo Cepli T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312238860", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/03/129111/addd233e-8d5a-4f5f-9092-295bfee3caa0.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "466833002", "dimension15": "312238860", "dimension16": " 179.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 75, "product_id": "465938", "name": "Gap Logo Cepli T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312248946", "variant": "bej", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/03/128915/ed348c85-8e2a-4e85-a54d-618f878905f4.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "465938002", "dimension15": "312248946", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 76, "product_id": "421903", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310753671", "variant": "bej", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/10/110811/b6ac67ba-06a7-4224-bb00-a235e8072c76.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "421903000", "dimension15": "310753671", "dimension16": " 159.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%12 rayon|%38 pamuk|%50 polyester" }, { "position": 77, "product_id": "443765", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "119.99", "brand": "GAP", "sku": "310953679", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/21/112383/bb4be364-b56a-4d31-88ae-cf29aa90ef10.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "443765000", "dimension15": "310953679", "dimension16": " 159.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 78, "product_id": "421903", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310753684", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/01/110845/f41dd77f-c0a5-44f9-b3fe-53636c03b40d.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "421903001", "dimension15": "310753684", "dimension16": " 159.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%12 rayon|%38 pamuk|%50 polyester" }, { "position": 79, "product_id": "639065", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310766610", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/01/113391/e926cb82-bf5d-40bd-a35f-d1df2763acf1.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "639065023", "dimension15": "310766610", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 80, "product_id": "441467", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "310894164", "variant": "WIDE STRP YELLOW", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/01/112989/817d387c-4b54-4989-95bc-d0675dcfc62c.jpg", "dimension11": "SPR19SS19 SALE", "dimension14": "441467000", "dimension15": "310894164", "dimension16": " 179.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 81, "product_id": "639065", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "310766621", "variant": "mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/15/113459/7ac4f16e-92b2-4022-be06-24cf8cddae4c.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "639065024", "dimension15": "310766621", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 82, "product_id": "443260", "name": "Gap Logo Vintage T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "311149989", "variant": "mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/21/113496/a49f0d1c-f6de-4a04-ab05-282083e313ce.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443260000", "dimension15": "311149989", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|İthal edilmiştir" }, { "position": 83, "product_id": "443260", "name": "Gap Logo Vintage T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310942593", "variant": "WIDE STRP YELLOW", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/21/113442/de7cd069-09d2-4bea-b85b-7f0c73689549.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443260001", "dimension15": "310942593", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|İthal edilmiştir" }, { "position": 84, "product_id": "443260", "name": "Gap Logo Vintage T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310942216", "variant": "açık kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/21/113162/9676edaa-1a1d-41e0-9f0c-bd0bb31c610d.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443260002", "dimension15": "310942216", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|İthal edilmiştir" }, { "position": 85, "product_id": "443275", "name": "Gap Logo Jarse T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "310942449", "variant": "sarı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/21/113035/b92e97d3-9214-4311-ba3c-6312eb3b386f.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443275001", "dimension15": "310942449", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|İthal edilmiştir" }, { "position": 86, "product_id": "443275", "name": "Gap Logo Jarse T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "310942462", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/21/112849/dc85faef-6846-4b58-87f3-807420d4fa5f.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443275002", "dimension15": "310942462", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|İthal edilmiştir" }, { "position": 87, "product_id": "443275", "name": "Gap Logo Jarse T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "310942451", "variant": "mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/21/112562/6b2570f9-9f47-4e7e-a1da-d004fa29f81d.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443275000", "dimension15": "310942451", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|İthal edilmiştir" }, { "position": 88, "product_id": "443239", "name": "Gap Logo Jarse T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310942560", "variant": "WIDE STRP YELLOW", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/21/111853/a15c308d-3e77-410d-ab19-506944c09a03.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443239001", "dimension15": "310942560", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%55 pamuk, %34 polyester, %11 rayon|İthal edilmiştir." }, { "position": 89, "product_id": "443239", "name": "Gap Logo Jarse T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310942323", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/21/111656/8f352092-6f0d-421a-8eb8-c64f568b775e.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443239002", "dimension15": "310942323", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%55 pamuk, %34 polyester, %11 rayon|İthal edilmiştir." }, { "position": 90, "product_id": "443239", "name": "Gap Logo Jarse T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310942186", "variant": "mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/21/111837/58e4dcfb-e98a-4d52-9293-06bbb7317850.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443239000", "dimension15": "310942186", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%55 pamuk, %34 polyester, %11 rayon|İthal edilmiştir." }, { "position": 91, "product_id": "443243", "name": "Gap Logo Baskılı Jarse T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "310942289", "variant": "WIDE STRP YELLOW", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/14/112152/910a807a-1c90-4aa1-a891-f87bc635671d.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443243000", "dimension15": "310942289", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|İthal edilmiştir" }, { "position": 92, "product_id": "645254", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "119.95", "brand": "GAP", "sku": "310937785", "variant": "WIDE STRP YELLOW", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/11/113518/9ac12482-ce3a-442c-801c-501de3b9bd38.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "645254020", "dimension15": "310937785", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "Makinede yıkanabilir, ithal edilmitir. %100 pamuk" }, { "position": 93, "product_id": "443243", "name": "Gap Logo Baskılı Jarse T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "310942612", "variant": "kırık beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/12/112398/09e8c206-32ab-4550-ba9d-3344f2de8988.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443243001", "dimension15": "310942612", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|İthal edilmiştir" } , { "position": 1, "product_id": "499869", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312833819", "variant": "Kahverengi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/30/170961/146fd226-177e-4c55-aea5-7a16ab09adab.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "499869000", "dimension15": "312833819", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "" }, { "position": 2, "product_id": "528092", "name": "Grafik Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "313264998", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/14/189006/c9f13e0d-c687-4848-a00d-091fa3302953.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "528092000", "dimension15": "313264998", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 3, "product_id": "528086", "name": "Grafik Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "313265051", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/14/187258/2c680eb7-6d84-45bb-b70f-aaf7b528f351.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "528086000", "dimension15": "313265051", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 4, "product_id": "499950", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "139.95", "brand": "GAP", "sku": "313289130", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/14/186386/d3055f25-a909-4da3-b94a-796580bf7d24.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "499950004", "dimension15": "313289130", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 5, "product_id": "499950", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "139.95", "brand": "GAP", "sku": "313289142", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/14/186274/dc2fd2d4-ed98-4c87-b975-6eb2103e6419.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "499950006", "dimension15": "313289142", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 6, "product_id": "499950", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "139.95", "brand": "GAP", "sku": "313289163", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/14/186412/db02f21d-9263-43ec-9e03-6636a0beaa0a.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "499950007", "dimension15": "313289163", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 7, "product_id": "499883", "name": "Grafik Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312834183", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/30/173713/55abd51c-951e-4d6a-8704-295a445670bc.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "499883000", "dimension15": "312834183", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 8, "product_id": "499867", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312833789", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/30/173443/cc7f9264-632f-4725-b626-c57aa669aec9.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "499867000", "dimension15": "312833789", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 9, "product_id": "499950", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "139.95", "brand": "GAP", "sku": "312837406", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/30/172735/0008a775-5581-42d0-b590-5645b2a49b00.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "499950002", "dimension15": "312837406", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 10, "product_id": "499950", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "139.95", "brand": "GAP", "sku": "312837390", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/30/172657/ded0063a-9dd2-434c-854e-3ca07afc14a7.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "499950001", "dimension15": "312837390", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 11, "product_id": "499950", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "139.95", "brand": "GAP", "sku": "312837440", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/30/172643/fed7a04e-199b-4a8e-8871-9cedeb92011f.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "499950000", "dimension15": "312837440", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 12, "product_id": "528772", "name": "Star Wars™ Grafik T\u002DShirt", "price": "169.95", "brand": "GAP", "sku": "313287612", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/187544/21ea1f04-1027-49e6-81db-7d716e290883.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "528772000", "dimension15": "313287612", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 13, "product_id": "401996", "name": "Sıfır Yaka Cepli T\u002DShirt", "price": "79.95", "brand": "GAP", "sku": "310237627", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/189885/450863e0-e438-4bf6-bb0c-1c8ed1484a64.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "401996002", "dimension15": "310237627", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|İthal edilmiştir" }, { "position": 14, "product_id": "525267", "name": "Gap Logo Athletic Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "179.95", "brand": "GAP", "sku": "313224654", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/188948/dc700f77-d314-446d-b25c-393d9c33e8ac.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "525267001", "dimension15": "313224654", "dimension16": " 179.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 15, "product_id": "525242", "name": "Gap Logo Athletic Cepli T\u002DShirt", "price": "179.95", "brand": "GAP", "sku": "313224642", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/188939/b164ecb5-b889-46de-a4c5-b7f1b6838dcf.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "525242001", "dimension15": "313224642", "dimension16": " 179.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 16, "product_id": "525267", "name": "Gap Logo Athletic Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "179.95", "brand": "GAP", "sku": "313224486", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/188376/58eb7e15-c2f9-46c3-81a5-078fd593ee22.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "525267000", "dimension15": "313224486", "dimension16": " 179.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 17, "product_id": "525242", "name": "Gap Logo Athletic Cepli T\u002DShirt", "price": "179.95", "brand": "GAP", "sku": "313224418", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/188362/3db5adf9-29bc-4ee1-adbc-c6cbcf49173b.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "525242000", "dimension15": "313224418", "dimension16": " 179.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 18, "product_id": "499950", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "139.95", "brand": "GAP", "sku": "312837416", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/172708/a0ef11bb-92c5-487b-b4c7-12966ca0e536.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "499950003", "dimension15": "312837416", "dimension16": " 139.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 19, "product_id": "493217", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "119.99", "brand": "GAP", "sku": "312678296", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/27/172539/bd3c1b24-6306-48c3-866d-9c2c2818c1ec.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "493217001", "dimension15": "312678296", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 20, "product_id": "493217", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "119.99", "brand": "GAP", "sku": "312678260", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/27/172186/b8cca086-6f2f-4ff3-8700-95fb3f783da5.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "493217000", "dimension15": "312678260", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 21, "product_id": "493217", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "119.99", "brand": "GAP", "sku": "312678325", "variant": "Kahverengi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/27/172228/470dfb15-f6a2-48a1-9467-c47c7f2bcacd.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "493217005", "dimension15": "312678325", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 22, "product_id": "464150", "name": "Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312222827", "variant": "Turuncu", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/18/128957/ae355a18-2f84-489c-a3dd-93a5f418f322.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "464150003", "dimension15": "312222827", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "40% Polyester|%60 Pamuk." }, { "position": 23, "product_id": "464150", "name": "Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312217911", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/18/128985/2f6e0994-441d-46f2-8c90-82aa5036a1d2.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "464150002", "dimension15": "312217911", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "40% Polyester|%60 Pamuk." }, { "position": 24, "product_id": "639065", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "119.95", "brand": "GAP", "sku": "312867898", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/18/172294/ef15606a-0ec5-4840-bbcf-6020f36b54ba.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "639065028", "dimension15": "312867898", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 25, "product_id": "497846", "name": "Kısa Kollu Grafik T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312870258", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/18/171186/7afccc01-d36e-491f-a431-6e06364ded10.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "497846000", "dimension15": "312870258", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "" }, { "position": 26, "product_id": "499886", "name": "Graphic Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312834249", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/17/172030/9ab01c24-89e6-45e8-b55e-a91d6989f80d.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "499886000", "dimension15": "312834249", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 27, "product_id": "472228", "name": "Grafik Cepli T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312344411", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/04/129443/0760d786-335b-4a42-9a44-43347de07f49.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "472228002", "dimension15": "312344411", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "İthal edilmiştir." }, { "position": 28, "product_id": "440773", "name": "Vintage Wash Cepli T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312727614", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/23/171611/88b56d97-f553-447e-9f8a-f05eba7c8cf7.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "440773023", "dimension15": "312727614", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 29, "product_id": "440773", "name": "Vintage Wash Cepli T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "310877488", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/23/171630/b109b95e-b36e-4314-9c75-d0c37ae3421d.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "440773010", "dimension15": "310877488", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 30, "product_id": "489878", "name": "Kısa Kollu Çizgili T\u002Dshirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312664445", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/22/171817/60941303-bc4e-4634-bc6e-f0096dbd7af7.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "489878003", "dimension15": "312664445", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 31, "product_id": "499890", "name": "Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312834364", "variant": "kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/07/171152/f88c24c4-a243-4b4f-9709-cd024c8c8743.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "499890001", "dimension15": "312834364", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 32, "product_id": "489878", "name": "Kısa Kollu Çizgili T\u002Dshirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312664460", "variant": "çok renkli", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/171802/baad15d9-00db-494b-950d-b8e2b4d45082.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "489878000", "dimension15": "312664460", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 33, "product_id": "489879", "name": "Çizgili Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312625686", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/08/173309/82fe8b4e-ef50-4949-a739-99a4b688ba6a.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "489879007", "dimension15": "312625686", "dimension16": " 99.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 34, "product_id": "489879", "name": "Çizgili Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312625662", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/07/173386/1c76b9e5-4241-49eb-a143-09b50496cdf7.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "489879001", "dimension15": "312625662", "dimension16": " 99.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 35, "product_id": "499868", "name": "Kısa Kollu Grafik T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312833809", "variant": "yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/07/172441/f58d8f03-f6a5-454e-9ed3-49862ea869e9.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "499868000", "dimension15": "312833809", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 36, "product_id": "489878", "name": "Kısa Kollu Çizgili T\u002Dshirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312664421", "variant": "çok renkli", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/171836/93122841-3642-433e-a1d0-d6da8c5c39a6.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "489878004", "dimension15": "312664421", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 37, "product_id": "471856", "name": "Erkek Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312325653", "variant": "açık gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/07/09/129464/a8e54e8f-825b-44c8-8e92-24a600fc83d3.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "471856000", "dimension15": "312325653", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "" }, { "position": 38, "product_id": "424523", "name": "Vintage Çizgili Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312215370", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/25/129344/8336b497-18bc-469a-a94a-94f28e95a30d.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "424523005", "dimension15": "312215370", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 39, "product_id": "424523", "name": "Vintage Çizgili Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312214805", "variant": "turkuaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/25/129347/60c1be4e-2802-4768-ac8f-676287c709d5.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "424523006", "dimension15": "312214805", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 40, "product_id": "440758", "name": "Çizgili Cepli T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312215010", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/25/128406/c540c980-a686-431a-9c5c-347224534df2.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440758005", "dimension15": "312215010", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 41, "product_id": "440758", "name": "Çizgili Cepli T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312215101", "variant": "beyaz çizgili", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/25/128397/2eda1326-e8b9-4683-a620-316de06f80bd.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440758007", "dimension15": "312215101", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 42, "product_id": "472317", "name": "Sıfır Yaka Everyday T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312356649", "variant": "yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/21/129451/f0a2cbe9-0de4-4ce9-948c-4ff5f5ab3060.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "472317001", "dimension15": "312356649", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 43, "product_id": "472317", "name": "Sıfır Yaka Everyday T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312356512", "variant": "kirmizi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/21/129307/ae1c6a6b-9c8a-4431-b0e5-8b076f4d04ce.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "472317000", "dimension15": "312356512", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 44, "product_id": "419379", "name": "Kısa Kolu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312356150", "variant": "turkuaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/21/128712/a962c27a-ea20-4bb6-946a-8a5512fb679a.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "419379007", "dimension15": "312356150", "dimension16": " 99.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 45, "product_id": "419379", "name": "Kısa Kolu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312356151", "variant": "gül kurusu", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/21/128671/e5524fd7-be7e-4daa-b917-b8b136a31f9c.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "419379008", "dimension15": "312356151", "dimension16": " 99.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 46, "product_id": "472231", "name": "Desenli Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312344452", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/21/129486/c33980ad-ba4b-434e-ad5e-5158177c727c.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "472231001", "dimension15": "312344452", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "İthal edilmiştir." }, { "position": 47, "product_id": "472231", "name": "Desenli Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312344447", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/21/129484/ae203e16-6c58-4dd1-a8ff-0c343a0543ec.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "472231000", "dimension15": "312344447", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "İthal edilmiştir." }, { "position": 48, "product_id": "440773", "name": "Vintage Wash Cepli T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312214474", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/20/128721/012cc8bb-c4ef-4337-92e2-46e7e2f423bc.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440773015", "dimension15": "312214474", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 49, "product_id": "464062", "name": "Sıfır Yaka Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312218015", "variant": "mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/14/129001/5e7d1ae7-78eb-41c2-b506-b174bc8c698e.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "464062004", "dimension15": "312218015", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%55 keten, %45 pamuk." }, { "position": 50, "product_id": "464062", "name": "Sıfır Yaka Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312221256", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/14/128865/2ca690c1-8a19-438d-978d-5da1ae902817.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "464062002", "dimension15": "312221256", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%55 keten, %45 pamuk." }, { "position": 51, "product_id": "464076", "name": "Vintage Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312240264", "variant": "gül kurusu", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/13/128998/d53c6998-b1fd-455b-9a67-94803e49c7f7.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "464076003", "dimension15": "312240264", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 52, "product_id": "464076", "name": "Vintage Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312218114", "variant": "haki", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/13/128930/9508087e-6db6-4b78-99cf-cb3f418756cd.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "464076000", "dimension15": "312218114", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 53, "product_id": "466996", "name": "Cepli Desenli T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312245467", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/13/128918/06907e7f-3432-4a7d-89c9-75f06b13a269.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "466996000", "dimension15": "312245467", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "" }, { "position": 54, "product_id": "464076", "name": "Vintage Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312218319", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/13/128926/5584faa0-9b02-4d4b-aa4a-5c4336d5f1f4.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "464076002", "dimension15": "312218319", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 55, "product_id": "464076", "name": "Vintage Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312217929", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/13/128959/71482dfe-212b-48fc-80b7-f9ffd32aa4f7.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "464076001", "dimension15": "312217929", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 56, "product_id": "464847", "name": "Gap Logo Cepli T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312236679", "variant": "", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/13/128895/624f20d5-7d9b-4443-8c7b-698d1af2093d.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "464847001", "dimension15": "312236679", "dimension16": " 179.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 57, "product_id": "471828", "name": "Cepli T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312324803", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/11/129434/5f9c9caf-32de-41c3-905c-6370cfd5db4a.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "471828000", "dimension15": "312324803", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "" }, { "position": 58, "product_id": "468136", "name": "Cepli T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312235449", "variant": "açık gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/11/129339/c0548260-766a-457d-a51e-093d73d9d1b8.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "468136000", "dimension15": "312235449", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "" }, { "position": 59, "product_id": "471822", "name": "Cepli T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312324741", "variant": "kirli beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/11/129333/93566981-fd8e-4a50-a7f4-fa5acca07dcb.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "471822000", "dimension15": "312324741", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "" }, { "position": 60, "product_id": "471844", "name": "Cepli Grafik Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312324853", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/11/129199/e9cecd0f-82ee-4f8f-a834-f3891e65dedc.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "471844000", "dimension15": "312324853", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "40% Polyester|%60 Pamuk," }, { "position": 61, "product_id": "466247", "name": "Grafik Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312226349", "variant": "açık gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/07/18/128850/866b85d7-c301-492a-b66d-0968e92aa34a.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "466247000", "dimension15": "312226349", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "" }, { "position": 62, "product_id": "440843", "name": "V Yaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "310875616", "variant": "mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/11/111523/35760b6a-a3c4-468e-bada-a3d9dbd594a0.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440843003", "dimension15": "310875616", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 63, "product_id": "485762", "name": "Kısa Kollu Cepli T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312551204", "variant": "WIDE STRP YELLOW", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/30/122828/28cd9e76-5779-44f1-a139-e9e23354b5cb.jpg", "dimension11": "COSS19 SALE", "dimension14": "485762000", "dimension15": "312551204", "dimension16": " 99.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 64, "product_id": "419380", "name": "V\u002DYaka Çizgili T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310730360", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/03/128110/a770d3bb-7235-452c-9e1b-dc8fc998a073.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "419380001", "dimension15": "310730360", "dimension16": " 99.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 65, "product_id": "419380", "name": "V\u002DYaka Çizgili T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310730363", "variant": "mavi kareli", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/03/128157/c3d2b855-14e8-45bc-b75b-a1551b44c77d.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "419380000", "dimension15": "310730363", "dimension16": " 99.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 66, "product_id": "472319", "name": "Cepli Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312356522", "variant": "WIDE STRP YELLOW", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/03/129422/48cf7d86-ec74-4ec6-9ac0-4e70d6263f48.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "472319001", "dimension15": "312356522", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 67, "product_id": "472319", "name": "Cepli Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312356639", "variant": "COUNTRY YELLOW 574", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/03/129386/5c480e72-01de-4ae1-b4ff-959798e5acc8.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "472319000", "dimension15": "312356639", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 68, "product_id": "472318", "name": "V\u002DYaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312356593", "variant": "WIDE STRP YELLOW", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/03/129331/020d5428-679b-4cd7-a836-0f868c88e7ef.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "472318000", "dimension15": "312356593", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 69, "product_id": "472318", "name": "V\u002DYaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312356563", "variant": "PURE PINK", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/03/129274/60e304b5-5633-4c4f-810e-7a70e8131e17.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "472318002", "dimension15": "312356563", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 70, "product_id": "419378", "name": "Erkek V\u002DYaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "310730300", "variant": "haki", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/03/128125/1d242ec9-95b7-479a-918b-d4d266c2e591.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "419378001", "dimension15": "310730300", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 71, "product_id": "419378", "name": "Erkek V\u002DYaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "311151756", "variant": "açık kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/03/128078/04ee23ca-1cec-4281-b8ab-4fd4c8978658.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "419378000", "dimension15": "311151756", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 72, "product_id": "443267", "name": "Kısa Kollu Henley T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "311149992", "variant": "haki", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/30/113533/aba43d08-bf4f-4556-a2ff-bf366d684e43.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443267000", "dimension15": "311149992", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 73, "product_id": "443267", "name": "Kısa Kollu Henley T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "310942366", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/30/113234/33718f4c-c95a-42c4-ae27-ddb54d7ae702.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443267001", "dimension15": "310942366", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 74, "product_id": "419379", "name": "Kısa Kolu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310937764", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/30/111392/71b3d996-71dc-4b0c-bbf7-0e8e479e46c8.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "419379004", "dimension15": "310937764", "dimension16": " 99.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 75, "product_id": "419379", "name": "Kısa Kolu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310937488", "variant": "açık mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/30/110400/cfa3654e-7166-4df4-8a0a-580f9506eb3a.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "419379003", "dimension15": "310937488", "dimension16": " 99.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 76, "product_id": "440773", "name": "Vintage Wash Cepli T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "310875506", "variant": "haki", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/14/128704/323882c3-a451-4169-94a5-4af4bcf0c3fc.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440773003", "dimension15": "310875506", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 77, "product_id": "440773", "name": "Vintage Wash Cepli T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "310963922", "variant": "", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/14/128709/c98c9b47-1f97-4750-b50a-ad74e8584252.jpg", "dimension11": "SUM19SEASON", "dimension14": "440773011", "dimension15": "310963922", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 78, "product_id": "440773", "name": "Vintage Wash Cepli T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312215052", "variant": "pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/14/128803/5c4153a0-2d6f-43da-b5c2-52ffe6090d90.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440773022", "dimension15": "312215052", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 79, "product_id": "465994", "name": "Gap Logo Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312297897", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/14/128796/7e69b7ba-4772-46af-92fe-77b5225dc8fb.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "465994002", "dimension15": "312297897", "dimension16": " 179.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 80, "product_id": "465994", "name": "Gap Logo Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312231878", "variant": "kırçıllı gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/14/128731/5da15c39-b5bc-41df-a0a0-47ec482ad3ff.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "465994001", "dimension15": "312231878", "dimension16": " 179.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 81, "product_id": "465994", "name": "Gap Logo Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312238286", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/14/128804/daec5d5f-0f5c-4292-89e8-c43dfd6f4347.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "465994000", "dimension15": "312238286", "dimension16": " 179.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 82, "product_id": "440758", "name": "Çizgili Cepli T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310874065", "variant": "GREEN GABLES", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/25/128560/82c55019-de69-412e-9e78-3366b04ec1da.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440758001", "dimension15": "310874065", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 83, "product_id": "440768", "name": "Klasik V Yaka T\u002DShirt", "price": "79.95", "brand": "GAP", "sku": "310875446", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/14/128458/81146a00-1aa1-4eb1-a14a-ead6e1ae1901.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "440768001", "dimension15": "310875446", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 84, "product_id": "440758", "name": "Çizgili Cepli T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310874076", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/14/128486/b6fb5056-9f38-4d2f-9404-4f1a86b0c791.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440758002", "dimension15": "310874076", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 85, "product_id": "440789", "name": "Vintage Jersey T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310874691", "variant": "lila", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/19/111568/535bff45-500f-41c3-abf4-2bdba2352743.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440789000", "dimension15": "310874691", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 86, "product_id": "440775", "name": "Klasik T\u002DShirt", "price": "79.95", "brand": "GAP", "sku": "310876089", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/01/110936/1ff8fc5e-f3ca-4f46-b62c-5d05221d6521.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "440775003", "dimension15": "310876089", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 87, "product_id": "464150", "name": "Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312218368", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/03/128877/4b560e06-3bbf-4dde-a0b9-dd50461fe813.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "464150001", "dimension15": "312218368", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "40% Polyester|%60 Pamuk." }, { "position": 88, "product_id": "464150", "name": "Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312218060", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/03/128896/55e0a3a3-237e-4e4e-bb0b-7795584f6a77.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "464150004", "dimension15": "312218060", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "40% Polyester|%60 Pamuk." }, { "position": 89, "product_id": "464150", "name": "Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312218078", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/03/128963/e82be21a-29ac-484e-af65-217727f8d736.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "464150006", "dimension15": "312218078", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "40% Polyester|%60 Pamuk." }, { "position": 90, "product_id": "464150", "name": "Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312218277", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/03/128885/3065254a-27e7-4de9-8dbe-a713cb51ed05.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "464150000", "dimension15": "312218277", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "40% Polyester|%60 Pamuk." }, { "position": 91, "product_id": "440789", "name": "Vintage Jersey T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310876165", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/19/112362/3a41ad9f-0cfa-4a59-bf2f-b136f976742c.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440789005", "dimension15": "310876165", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 92, "product_id": "440789", "name": "Vintage Jersey T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310877324", "variant": "", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/19/111907/412ea3e1-a251-48ee-85d7-07398b156e48.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440789002", "dimension15": "310877324", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 93, "product_id": "440789", "name": "Vintage Jersey T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310874771", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/19/111619/b79f9a92-913c-481a-83fd-db32a1c74526.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440789001", "dimension15": "310874771", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 94, "product_id": "440789", "name": "Vintage Jersey T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312227477", "variant": "turkuaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/19/128844/4896a136-2864-4357-9820-6615e79b0a42.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440789011", "dimension15": "312227477", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 95, "product_id": "443242", "name": "Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312301287", "variant": "kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/26/111388/03e8f3ee-65a1-4e8f-a709-80e446ab3311.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443242004", "dimension15": "312301287", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 96, "product_id": "443242", "name": "Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "310942376", "variant": "kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/26/111750/c2daee50-0464-44c0-8328-0a87717b46ee.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443242001", "dimension15": "310942376", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 97, "product_id": "443242", "name": "Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "310942624", "variant": "yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/26/111858/a7d1ef43-e10c-431a-8dfd-0424adbbaba3.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443242003", "dimension15": "310942624", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 98, "product_id": "443242", "name": "Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "310942197", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/26/111665/f367d975-bca3-497c-a261-0ad69b63a6fd.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443242000", "dimension15": "310942197", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 99, "product_id": "443261", "name": "Everyday Kısa Kollu Cepli T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "310942543", "variant": "turuncu", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/02/112215/86c40a02-ce59-418c-a663-cf03588b7e88.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443261000", "dimension15": "310942543", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 100, "product_id": "440843", "name": "V Yaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "310875629", "variant": "gül kurusu", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/10/112024/9ee63665-7535-40b5-9f5a-41a5eaa58534.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440843002", "dimension15": "310875629", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 101, "product_id": "440843", "name": "V Yaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "310876634", "variant": "haki", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/10/111742/c29d6c29-df13-4e9d-950f-88c854d41aaf.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440843000", "dimension15": "310876634", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 102, "product_id": "440768", "name": "Klasik V Yaka T\u002DShirt", "price": "79.95", "brand": "GAP", "sku": "310874873", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/01/112761/bebbbdd9-a32c-4b74-a1e1-2c8677f6c653.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "440768002", "dimension15": "310874873", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 103, "product_id": "443774", "name": "Paris Yazılı T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "310953948", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/21/111540/68d70c97-be5c-423b-9c00-767e9e0a2866.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443774000", "dimension15": "310953948", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "" }, { "position": 104, "product_id": "440775", "name": "Klasik T\u002DShirt", "price": "79.95", "brand": "GAP", "sku": "310874865", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/01/110871/826a6f73-9ba2-4d77-a122-8f7c04c8ecfc.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "440775001", "dimension15": "310874865", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 105, "product_id": "440768", "name": "Klasik V Yaka T\u002DShirt", "price": "79.95", "brand": "GAP", "sku": "312151902", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/01/112704/6cd25bfb-d733-464a-a658-616b5f52eb2e.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "440768000", "dimension15": "312151902", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 106, "product_id": "440775", "name": "Klasik T\u002DShirt", "price": "79.95", "brand": "GAP", "sku": "310876690", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/01/110808/9321ff62-bc2f-455d-a747-dd2d4c63a74f.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "440775002", "dimension15": "310876690", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 107, "product_id": "440775", "name": "Klasik T\u002DShirt", "price": "79.95", "brand": "GAP", "sku": "310874554", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/01/111079/072d61dd-c3f9-4a92-84a6-a7fdd04061fc.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "440775000", "dimension15": "310874554", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 108, "product_id": "646574", "name": "Everyday Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "310937505", "variant": "sarı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/01/113340/e8e556ed-5911-4807-8f35-35e420398c4f.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "646574010", "dimension15": "310937505", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 109, "product_id": "646574", "name": "Everyday Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "310937742", "variant": "yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/01/113251/75806456-8272-47de-bc1a-4b6f622a8954.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "646574014", "dimension15": "310937742", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 110, "product_id": "646574", "name": "Everyday Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "310937537", "variant": "mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/01/113343/30d72703-37e5-4e59-8978-ed851aa5ee7e.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "646574012", "dimension15": "310937537", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 111, "product_id": "646574", "name": "Everyday Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "310937494", "variant": "açık mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/01/113313/95d14621-9854-40df-ba69-2ed679be6474.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "646574009", "dimension15": "310937494", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 112, "product_id": "440802", "name": "Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310875264", "variant": "yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/01/112817/0899fe9a-342d-4a81-b921-dacfe05f680c.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440802001", "dimension15": "310875264", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 113, "product_id": "440768", "name": "Klasik V Yaka T\u002DShirt", "price": "79.95", "brand": "GAP", "sku": "310875082", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/01/112844/478c9875-a3a6-4124-87cd-cc2be28c1dde.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "440768003", "dimension15": "310875082", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 114, "product_id": "443261", "name": "Everyday Kısa Kollu Cepli T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "310942241", "variant": "bordo", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/01/112442/247bad4f-210e-4d4b-b067-57f1067f9b14.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443261002", "dimension15": "310942241", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 115, "product_id": "440802", "name": "Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310878257", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/01/112109/77e1a67a-e729-4411-afa1-9a9cf82cf78f.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440802005", "dimension15": "310878257", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 116, "product_id": "440802", "name": "Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310875342", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/01/112039/9d6192fe-7d68-4507-abcd-5e203f18552c.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440802002", "dimension15": "310875342", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 117, "product_id": "440802", "name": "Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "311020609", "variant": "turuncu", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/01/112261/ed40fca9-119b-455c-846b-1c4f9d155bd4.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440802007", "dimension15": "311020609", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 118, "product_id": "440802", "name": "Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310877633", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/01/112277/a0a136f6-3bb0-41f9-8a2e-10fb8a1a8612.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440802003", "dimension15": "310877633", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 119, "product_id": "443522", "name": "Baskılı Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310946948", "variant": "kırçıllı gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/21/112556/7948fde0-4b43-4992-b09d-115ff129e630.jpg", "dimension11": "SPR19SS19 SALE", "dimension14": "443522001", "dimension15": "310946948", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%12 rayon|%38 pamuk|%50 polyester" }, { "position": 120, "product_id": "443368", "name": "Baskılı Sıfır Yaka Jarse T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310944792", "variant": "sarı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/12/112548/12153a5d-ed42-4a0c-bcc7-526a942778c2.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443368000", "dimension15": "310944792", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 pamuk|İthal edilmiştir" }, { "position": 121, "product_id": "401996", "name": "Sıfır Yaka Cepli T\u002DShirt", "price": "79.95", "brand": "GAP", "sku": "310237623", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/12/110777/9eef5ef8-1b1c-4e9d-9c4d-d2ca09baee53.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "401996001", "dimension15": "310237623", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|İthal edilmiştir" }, { "position": 122, "product_id": "401996", "name": "Sıfır Yaka Cepli T\u002DShirt", "price": "79.95", "brand": "GAP", "sku": "310237636", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/12/110855/73d2a82a-1b6a-4426-86e0-6a284e34e24b.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "401996004", "dimension15": "310237636", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|İthal edilmiştir" }, { "position": 123, "product_id": "401996", "name": "Sıfır Yaka Cepli T\u002DShirt", "price": "79.95", "brand": "GAP", "sku": "310660688", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/12/110927/562aa2bb-a4d3-48ae-ab23-896e40fd8289.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "401996003", "dimension15": "310660688", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 pamuk|İthal edilmiştir" }, { "position": 124, "product_id": "401996", "name": "Sıfır Yaka Cepli T\u002DShirt", "price": "79.95", "brand": "GAP", "sku": "310237658", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/12/110676/a5c9051d-f765-4b1b-8065-3a0c8e73b771.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "401996006", "dimension15": "310237658", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|İthal edilmiştir" }, { "position": 125, "product_id": "397186", "name": "Gap | Star Wars™ Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "397186000000", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/10/11/85191/ed14dc0b-269e-47f6-a121-743cf33e2f8b.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "397186000", "dimension15": "397186000000", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 126, "product_id": "333046", "name": "Kısa Kollu Polo Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "309778445", "variant": "buz mavisi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/07/79225/43e9e3b5-4ad6-426a-9493-10c0b6faf1fb.jpg", "dimension11": "SUM18SS19 SALE\u002DRTW", "dimension14": "333046001", "dimension15": "309778445", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | Polo-Çizgili", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 127, "product_id": "375643", "name": "Everyday V Yaka Jarse T\u002DShirt", "price": "49.90", "brand": "GAP", "sku": "309864452", "variant": "WEATHERED RED", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/17/72614/3c1a9f81-0588-4986-87c4-81161b200597.jpg", "dimension11": "FAL183rd PARTY \u002D CLR", "dimension14": "375643001", "dimension15": "309864452", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 pamuk|İthal edilmiştir" }, { "position": 128, "product_id": "259472", "name": "Kısa kollu t\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "308777026", "variant": "açık mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/07/23/66630/e0044f93-8670-489b-97bb-7c8065cbec56.jpg", "dimension11": "SPR19SS19 SALE", "dimension14": "259472003", "dimension15": "308777026", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk." }, { "position": 129, "product_id": "523043", "name": "Saf Pamuklu Cepli Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "49.90", "brand": "GAP", "sku": "309290390", "variant": "WIDE STRP YELLOW", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/07/06/58942/752a8867-b7ea-43bb-8c87-ea3b5135f338.jpg", "dimension11": "FAL183rd PARTY \u002D CLR", "dimension14": "523043018", "dimension15": "309290390", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "" }, { "position": 130, "product_id": "259472", "name": "Kısa kollu t\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "309247468", "variant": "gece mavisi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/40472/dead0747-83b7-408c-82bf-8c289e9e96f6.jpg", "dimension11": "SPR19SS19 SALE", "dimension14": "259472002", "dimension15": "309247468", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk." }, { "position": 131, "product_id": "646574", "name": "Everyday Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "79.95", "brand": "GAP", "sku": "307304914", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/06/10/48205/2e631d9e-d7b3-4916-83cc-afe8624a5adb.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "646574002", "dimension15": "307304914", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 132, "product_id": "768638", "name": "The Essential V Yaka T\u002DShirt", "price": "79.95", "brand": "GAP", "sku": "768638500002", "variant": "RAW INDIGO", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/40647/2b568df5-4164-4b14-8c4e-ac30c846c1dd.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "768638050", "dimension15": "768638500002", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 133, "product_id": "259472", "name": "Kısa kollu t\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "309247460", "variant": "pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/40474/367e3fc6-cd7f-42b8-b045-2b3d3d504a13.jpg", "dimension11": "SPR19SS19 SALE", "dimension14": "259472000", "dimension15": "309247460", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk." }, { "position": 134, "product_id": "523043", "name": "Saf Pamuklu Cepli Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "307088297", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/41053/7f8ff530-2961-4b83-8515-b995c8c209b2.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "523043006", "dimension15": "307088297", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "" }, { "position": 135, "product_id": "223919", "name": "Kısa Kollu Çizgili Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "308777570", "variant": "açık mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/39060/464eccc9-d8ec-4b63-ab70-3d58de9873d2.jpg", "dimension11": "SUM18SS19 SALE\u002DRTW", "dimension14": "223919000", "dimension15": "308777570", "dimension16": " 99.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 136, "product_id": "523043", "name": "Saf Pamuklu Cepli Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "307088293", "variant": "soluk siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/50202/3044c618-b138-4635-8d3f-f852c5b6459c.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "523043001", "dimension15": "307088293", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "" }, { "position": 137, "product_id": "523043", "name": "Saf Pamuklu Cepli Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "307088290", "variant": "haki", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/07/06/35675/6ea80092-c77b-433d-8733-3c73608519dd.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "523043000", "dimension15": "307088290", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "" }, { "position": 138, "product_id": "768638", "name": "The Essential V Yaka T\u002DShirt", "price": "79.95", "brand": "GAP", "sku": "208860262", "variant": "kırçıllı lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/07/06/47278/549f1c5d-d445-4645-8415-126054e96210.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "768638006", "dimension15": "208860262", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 139, "product_id": "269348", "name": "2\u0027li v yaka kısa kollu t\u002Dshirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "308644013", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/38705/a3eaf122-665e-4158-bab1-6e8f31625ba6.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "269348000", "dimension15": "308644013", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "ACCESSORIES | T-Shirt-Paketli", "dimension20": "%100 Pamuk|" }, { "position": 140, "product_id": "768638", "name": "The Essential V Yaka T\u002DShirt", "price": "79.95", "brand": "GAP", "sku": "208860306", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/06/25/46660/957ec921-f2a9-4cb3-8c17-19700ebc4108.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "768638001", "dimension15": "208860306", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 141, "product_id": "523043", "name": "Saf Pamuklu Cepli Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "307088308", "variant": "kırık beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/35681/090118fb-2fb0-4c75-a538-b2ca01e59553.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "523043008", "dimension15": "307088308", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt", "dimension20": "" }, { "position": 142, "product_id": "768638", "name": "The Essential V Yaka T\u002DShirt", "price": "79.95", "brand": "GAP", "sku": "208860292", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/06/25/47127/0bfef665-5334-475e-b48e-bd77003b919d.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "768638000", "dimension15": "208860292", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" } , { "position": 1, "product_id": "397189", "name": "Baskılı Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "397189000000", "variant": "kırçıllı koyu gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/10/11/85205/b90abcfc-b40f-4d81-a3de-c1393a66616d.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "397189000", "dimension15": "397189000000", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 2, "product_id": "528092", "name": "Grafik Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "313264998", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/14/189006/c9f13e0d-c687-4848-a00d-091fa3302953.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "528092000", "dimension15": "313264998", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 3, "product_id": "528086", "name": "Grafik Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "313265051", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/14/187258/2c680eb7-6d84-45bb-b70f-aaf7b528f351.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "528086000", "dimension15": "313265051", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 4, "product_id": "528772", "name": "Star Wars™ Grafik T\u002DShirt", "price": "169.95", "brand": "GAP", "sku": "313287612", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/187544/21ea1f04-1027-49e6-81db-7d716e290883.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "528772000", "dimension15": "313287612", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 5, "product_id": "497862", "name": "Grafik Uzun Kollu Bisiklet Yaka T\u002DShirt", "price": "169.95", "brand": "GAP", "sku": "312779961", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/23/171081/8d57818b-2cad-48e8-92cb-613c4a2997cc.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "497862000", "dimension15": "312779961", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 6, "product_id": "499871", "name": "Graphic Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312833846", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/17/173705/06e08468-c530-4cf2-8ecf-a2c12e1a6ad3.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "499871000", "dimension15": "312833846", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 7, "product_id": "499886", "name": "Graphic Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312834249", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/17/172030/9ab01c24-89e6-45e8-b55e-a91d6989f80d.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "499886000", "dimension15": "312834249", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 8, "product_id": "499870", "name": "Graphic T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312833836", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/13/171247/b99d5036-3e7a-4c8b-8680-748ffffa47bf.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "499870000", "dimension15": "312833836", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 9, "product_id": "501085", "name": "Desenli yuvarlak yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312878879", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/06/181665/14dc0755-6a82-41c1-a31f-67aea777343a.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "501085000", "dimension15": "312878879", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 10, "product_id": "499868", "name": "Kısa Kollu Grafik T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312833809", "variant": "yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/07/172441/f58d8f03-f6a5-454e-9ed3-49862ea869e9.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "499868000", "dimension15": "312833809", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 11, "product_id": "499949", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312837430", "variant": "kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/172875/8b9346e5-51d4-47fd-91fa-f4e2ea0699ff.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "499949001", "dimension15": "312837430", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 12, "product_id": "499949", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312837486", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/172829/73cdc7ab-50aa-40b9-a74b-c8bfcb0224f2.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "499949000", "dimension15": "312837486", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 13, "product_id": "471859", "name": "Grafik Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312325679", "variant": "açık mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/21/129258/e6e20695-7774-4b28-8147-6a5bff56ac5f.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "471859000", "dimension15": "312325679", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "İthal edilmiştir." }, { "position": 14, "product_id": "472228", "name": "Grafik Cepli T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312344408", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/21/129425/12a8c5f4-a7ae-47b1-9a59-cd7e9084ba14.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "472228000", "dimension15": "312344408", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "İthal edilmiştir." }, { "position": 15, "product_id": "471826", "name": "Grafik Sıfır Yaka Cepli T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312375643", "variant": "kirli beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/13/129522/dd52a72f-3da9-486b-ac14-14ad7ab4c832.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "471826000", "dimension15": "312375643", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "" }, { "position": 16, "product_id": "471824", "name": "Grafik Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312324786", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/11/129332/a9b2307d-da94-407d-b9e0-0a2cdaffc2fb.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "471824000", "dimension15": "312324786", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "" }, { "position": 17, "product_id": "471858", "name": "Grafik Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312325676", "variant": "açık gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/03/129412/fb60eb6d-374e-4da4-b6df-fd8c93ac469d.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "471858000", "dimension15": "312325676", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 18, "product_id": "471860", "name": "Kısa Kollu Grafik T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312325687", "variant": "Turuncu", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/30/129501/5b73ec62-bd85-468f-bf86-86e1a399a6eb.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "471860000", "dimension15": "312325687", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 19, "product_id": "471862", "name": "Kısa Kollu Grafik T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312325628", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/30/129270/11ae1ae5-3549-41de-8ac3-fce48b1b2cea.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "471862000", "dimension15": "312325628", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 20, "product_id": "443359", "name": "Kısa Kollu Grafik T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "311150007", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/30/113499/af17a18c-7c12-418c-862d-83056b9d8a71.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443359000", "dimension15": "311150007", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 21, "product_id": "443366", "name": "Kısa Kollu Grafik T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310944819", "variant": "açık gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/30/112730/fe716406-dccd-4e64-9dd8-e3d03b7fd3ed.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443366000", "dimension15": "310944819", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 22, "product_id": "471830", "name": "Grafik Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312324813", "variant": "açık gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/14/129134/e7dd43b1-453c-4d7c-b7c3-45f4acb78ab7.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "471830000", "dimension15": "312324813", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 23, "product_id": "471835", "name": "Grafik Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312324941", "variant": "mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/14/129433/ee0cf19f-63e3-4f26-aab6-31ffd21cde68.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "471835000", "dimension15": "312324941", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 24, "product_id": "468221", "name": "Grafik Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312240219", "variant": "sarı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/03/129094/bac15789-3ae4-4cb9-8534-ea019eaab5ce.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "468221000", "dimension15": "312240219", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 25, "product_id": "467589", "name": "Vintage Grafik Cepli T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312232327", "variant": "açık mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/03/128988/6ba26b7f-f12f-4708-93b8-b12e38b43815.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "467589000", "dimension15": "312232327", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 26, "product_id": "444196", "name": "Baskılı T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310964656", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/02/112976/fd91c454-e8a8-45c9-ab24-777ee15833de.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "444196004", "dimension15": "310964656", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%12 rayon|%38 pamuk|%50 polyester" }, { "position": 27, "product_id": "444196", "name": "Baskılı T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310964574", "variant": "mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/02/112966/980d28c8-b097-43f0-9025-b95f96c06422.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "444196000", "dimension15": "310964574", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%12 rayon|%38 pamuk|%50 polyester" }, { "position": 28, "product_id": "444196", "name": "Baskılı T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310964597", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/02/112624/80dd979c-d5a3-40b0-8d13-20a3c0f6b78d.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "444196001", "dimension15": "310964597", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%12 rayon|%38 pamuk|%50 polyester" }, { "position": 29, "product_id": "443419", "name": "Baskılı Sıfır Yaka Jarse T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "311150013", "variant": "sarı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/12/113619/05e89e12-4068-4ce5-b0e3-3c0054f23e2d.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443419001", "dimension15": "311150013", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Grafik", "dimension20": "%100 pamuk|İthal edilmiştir" } , { "position": 1, "product_id": "223627", "name": "Kısa kollu Streç Pique Polo T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "309474723", "variant": "açık gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/06/10/52207/82d681b6-de7d-46fe-ac48-7fe246ea8b65.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "223627014", "dimension15": "309474723", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "%96 Pamuk %2 Elastan" }, { "position": 2, "product_id": "440723", "name": "Vintage Polo T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310872648", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/18/128483/3e0f0f5b-f500-443a-8f50-89abeae23714.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440723005", "dimension15": "310872648", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 3, "product_id": "443272", "name": "Kısa Kollu Pique Polo", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310942273", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/04/111774/8e634dd0-46af-4038-841c-96798c663248.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443272002", "dimension15": "310942273", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 4, "product_id": "471885", "name": "Pique Polo T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312326593", "variant": "gül kurusu", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/07/09/129280/ce9c7c02-812e-4aa6-b6f6-302844324150.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "471885002", "dimension15": "312326593", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | Polo-Çizgili", "dimension20": "Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 5, "product_id": "471885", "name": "Pique Polo T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312326588", "variant": "kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/21/129465/8fdbadca-3e5f-4d35-8f41-7c08bd9241b5.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "471885001", "dimension15": "312326588", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | Polo-Çizgili", "dimension20": "Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 6, "product_id": "471884", "name": "Pique Polo T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312326635", "variant": "mavi kareli", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/21/129367/bcd7ac2d-fbab-45c4-9304-d131a4a9d8db.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "471884002", "dimension15": "312326635", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | Polo-Çizgili", "dimension20": "Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 7, "product_id": "440723", "name": "Vintage Polo T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312214791", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/20/128510/3accd320-1c75-478b-95d1-432197f3ca78.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440723014", "dimension15": "312214791", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 8, "product_id": "440723", "name": "Vintage Polo T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312215786", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/13/128496/eaabf089-62d7-4564-ba21-a84af8bf4102.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440723016", "dimension15": "312215786", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 9, "product_id": "440723", "name": "Vintage Polo T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "311020472", "variant": "Haki", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/13/128388/26796b85-4fcc-4152-b6a8-2444de4bce40.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440723003", "dimension15": "311020472", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 10, "product_id": "440723", "name": "Vintage Polo T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310872686", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/13/128339/95b3bfad-e585-401c-93e6-d3e60181c242.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440723001", "dimension15": "310872686", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 11, "product_id": "443238", "name": "Kısa Kollu Jersey Polo T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310942176", "variant": "sage", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/30/112600/6a5eb8c7-6884-460c-ae76-7b33d1934739.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443238000", "dimension15": "310942176", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 12, "product_id": "443238", "name": "Kısa Kollu Jersey Polo T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310942210", "variant": "", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/30/112536/8cad33e8-134f-4761-bfe8-77dacf1f9315.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443238004", "dimension15": "310942210", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 13, "product_id": "443238", "name": "Kısa Kollu Jersey Polo T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310942125", "variant": "", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/30/112561/b34b5cf6-e847-4708-a96c-d46a51100ba6.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443238001", "dimension15": "310942125", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 14, "product_id": "443238", "name": "Kısa Kollu Jersey Polo T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310942310", "variant": "GREY STRIPE", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/30/112588/180e16ab-414b-42a2-9043-ce29c6a7c54f.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443238002", "dimension15": "310942310", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 15, "product_id": "443238", "name": "Kısa Kollu Jersey Polo T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310942523", "variant": "RED STRIPE GAP", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/30/112108/b778bc59-dc00-40e3-a56f-9fcebb46ef2c.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443238003", "dimension15": "310942523", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 16, "product_id": "440719", "name": "Kısa Kollu Pique Polo Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312214571", "variant": "WIDE STRP YELLOW", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/14/128738/bebba144-5f84-41e4-a909-f2e0c2c16595.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440719007", "dimension15": "312214571", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "%2 elastan|%98 Pamuk %2 Spandeks" }, { "position": 17, "product_id": "444634", "name": "Erkek Pique Polo T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "311116087", "variant": "açık gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/14/128525/708f6d65-197a-4df4-8551-4e4f8024bfe6.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "444634003", "dimension15": "311116087", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "" }, { "position": 18, "product_id": "444634", "name": "Erkek Pique Polo T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "311116078", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/14/128375/a0b3d585-db17-4219-a33c-a6b063095ebc.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 MID", "dimension14": "444634002", "dimension15": "311116078", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "" }, { "position": 19, "product_id": "440723", "name": "Vintage Polo T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "311031218", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/14/128108/33113fcb-94ee-4f1d-a514-075d9d6cafd1.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440723012", "dimension15": "311031218", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 20, "product_id": "440734", "name": "Vintage Polo T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312215591", "variant": "gül kurusu", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/03/128604/8fd64858-95d1-4fc1-b070-9e18a34302e1.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440734008", "dimension15": "312215591", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 21, "product_id": "440734", "name": "Vintage Polo T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310873178", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/03/128664/4814c0b4-b7cb-4d19-beca-7619dcb5ddb2.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440734003", "dimension15": "310873178", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 22, "product_id": "440734", "name": "Vintage Polo T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310873202", "variant": "WIDE STRP YELLOW", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/07/18/128627/023ae902-c9d8-4315-abd0-42c4407dcf96.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440734005", "dimension15": "310873202", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 23, "product_id": "443245", "name": "Kısa Kollu Pique Polo T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310942483", "variant": "Lacivert renkli çizgili", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/26/112790/4adf41c2-5648-42c5-86c1-a39aa0c6f8ee.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443245001", "dimension15": "310942483", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | Polo-Çizgili", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 24, "product_id": "443245", "name": "Kısa Kollu Pique Polo T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310942501", "variant": "GREY STRIPE", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/26/112983/d547395b-e4cf-47c0-83be-6a7056b7ab81.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443245002", "dimension15": "310942501", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | Polo-Çizgili", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 25, "product_id": "440719", "name": "Kısa Kollu Pique Polo Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310872191", "variant": "açık mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/26/128855/b8815fd5-c56e-40ac-9000-7f3deaf02391.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440719001", "dimension15": "310872191", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "%2 elastan|%98 Pamuk %2 Spandeks" }, { "position": 26, "product_id": "440719", "name": "Kısa Kollu Pique Polo Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310872431", "variant": "haki", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/26/111992/b49207e4-93ba-4499-aa9b-bebce009f789.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440719003", "dimension15": "310872431", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "%2 elastan|%98 Pamuk %2 Spandeks" }, { "position": 27, "product_id": "440719", "name": "Kısa Kollu Pique Polo Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310872235", "variant": "kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/26/111915/0402774a-a807-4e9a-a7d1-d8c332151833.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440719005", "dimension15": "310872235", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "%2 elastan|%98 Pamuk %2 Spandeks" }, { "position": 28, "product_id": "443245", "name": "Kısa Kollu Pique Polo T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310942632", "variant": "MIST BLUE", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/26/112794/cbfd6b19-a691-40ad-8d9a-f53661cc1cce.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443245005", "dimension15": "310942632", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | Polo-Çizgili", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 29, "product_id": "440725", "name": "Gap Logo Polo Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310872255", "variant": "açık kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/10/111031/239e9fbe-e975-4ad2-ac07-710098bddb0b.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440725001", "dimension15": "310872255", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | Polo-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 30, "product_id": "440719", "name": "Kısa Kollu Pique Polo Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310872417", "variant": "sarı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/02/111452/83956b99-e41f-462a-b00e-f2fb6d40bc86.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440719000", "dimension15": "310872417", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "%2 elastan|%98 Pamuk %2 Spandeks" }, { "position": 31, "product_id": "440719", "name": "Kısa Kollu Pique Polo Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310872385", "variant": "mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/04/111470/9725d777-89a3-4684-ab31-113bc1f31a68.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "440719004", "dimension15": "310872385", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | Polo", "dimension20": "%2 elastan|%98 Pamuk %2 Spandeks" } , { "position": 1, "product_id": "365916", "name": "Uzun Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "109.95", "brand": "GAP", "sku": "309824283", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/09/12/71308/65c7b6b6-a8eb-4385-9ab0-156dcd23999b.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "365916002", "dimension15": "309824283", "dimension16": " 109.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 2, "product_id": "365916", "name": "Uzun Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "109.95", "brand": "GAP", "sku": "310069729", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/09/12/71318/ac15082a-40b9-4340-acde-06416aee25c4.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "365916003", "dimension15": "310069729", "dimension16": " 109.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 3, "product_id": "365916", "name": "Uzun Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "109.95", "brand": "GAP", "sku": "309824271", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/09/12/71299/90b58593-0efd-4b57-99e7-7da6a8f328b1.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "365916000", "dimension15": "309824271", "dimension16": " 109.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 4, "product_id": "365916", "name": "Uzun Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "109.95", "brand": "GAP", "sku": "309824278", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/09/12/71301/4eadc860-51e8-4ba0-b9bc-d1c36baca7ad.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "365916001", "dimension15": "309824278", "dimension16": " 109.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 5, "product_id": "525239", "name": "Gap Logo Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "313224404", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/19/188817/3b28adde-2da6-429c-ad29-2f0428f667b6.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "525239000", "dimension15": "313224404", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Waffle", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 6, "product_id": "528111", "name": "Renk Bloklu Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "313265398", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/14/189565/0ff2e415-f8bd-4480-abce-879f2d737109.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "528111000", "dimension15": "313265398", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 7, "product_id": "525239", "name": "Gap Logo Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "313224459", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/11/188823/56402047-f286-40b6-8083-5c57aebd1f1d.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "525239001", "dimension15": "313224459", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Waffle", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 8, "product_id": "525239", "name": "Gap Logo Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "313224496", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/11/188831/48051e8a-821e-4189-bda3-78114cfa1988.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "525239004", "dimension15": "313224496", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Waffle", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 9, "product_id": "525239", "name": "Gap Logo Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "313224474", "variant": "Bej", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/11/188740/9c4c4d08-0a66-400d-8aa6-14ab17eaa6ad.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "525239003", "dimension15": "313224474", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Waffle", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 10, "product_id": "509955", "name": "Vintage Yumuşak Raglan T\u002DShirt", "price": "169.95", "brand": "GAP", "sku": "313123054", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/11/186889/2ee338aa-7506-4536-a080-fc0d50933695.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "509955007", "dimension15": "313123054", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 11, "product_id": "509955", "name": "Vintage Yumuşak Raglan T\u002DShirt", "price": "169.95", "brand": "GAP", "sku": "312990925", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/11/186698/61e791cf-1716-428b-b562-64136b40531a.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "509955002", "dimension15": "312990925", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 12, "product_id": "509955", "name": "Vintage Yumuşak Raglan T\u002DShirt", "price": "169.95", "brand": "GAP", "sku": "312990952", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/11/187034/bbad9cb3-3225-48bb-a7c7-909d7c613d33.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "509955001", "dimension15": "312990952", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 13, "product_id": "509955", "name": "Vintage Yumuşak Raglan T\u002DShirt", "price": "169.95", "brand": "GAP", "sku": "312990966", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/30/186756/22a6ff1c-37da-47fc-a11f-0e9a5edc1262.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "509955005", "dimension15": "312990966", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 14, "product_id": "497838", "name": "Gap Logo Uzun Kollu Cepli T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "312779123", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/30/171967/d8d37d6d-1e1a-4fbb-b88c-bd8875e9a4ff.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "497838003", "dimension15": "312779123", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 15, "product_id": "497838", "name": "Gap Logo Uzun Kollu Cepli T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "312776198", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/30/171949/52f3c294-6b23-4c55-9a89-2fea2903cdff.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "497838002", "dimension15": "312776198", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 16, "product_id": "497840", "name": "Gap Logo Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "312777279", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/15/173769/78c6619d-fc39-41fb-8232-ddeb6e95c1e8.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "497840002", "dimension15": "312777279", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 17, "product_id": "525244", "name": "Gap Logo 1969 Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "229.95", "brand": "GAP", "sku": "313224441", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/187436/ee49b3b2-cefe-4e62-8aad-2eb8020d1bdc.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "525244000", "dimension15": "313224441", "dimension16": " 229.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "" }, { "position": 18, "product_id": "525244", "name": "Gap Logo 1969 Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "229.95", "brand": "GAP", "sku": "313224470", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/187432/53a4e7c7-2f92-4293-b7ab-7ece010785dc.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "525244001", "dimension15": "313224470", "dimension16": " 229.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "" }, { "position": 19, "product_id": "499958", "name": "Saf Pamuklu Uzun Kollu T\u002Dshirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "312838475", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/186425/3d98af67-5948-429f-9097-722dee40b690.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "499958002", "dimension15": "312838475", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Waffle", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 20, "product_id": "497862", "name": "Grafik Uzun Kollu Bisiklet Yaka T\u002DShirt", "price": "169.95", "brand": "GAP", "sku": "312779961", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/23/171081/8d57818b-2cad-48e8-92cb-613c4a2997cc.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "497862000", "dimension15": "312779961", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 21, "product_id": "492382", "name": "Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "189.95", "brand": "GAP", "sku": "312727398", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/21/173926/e12ab11a-4988-418a-a7da-3179e2eef062.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "492382005", "dimension15": "312727398", "dimension16": " 189.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Waffle", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 22, "product_id": "492382", "name": "Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "189.95", "brand": "GAP", "sku": "312816399", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/21/173935/75003b8c-11b7-433b-984b-279b8ed658c0.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "492382007", "dimension15": "312816399", "dimension16": " 189.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Waffle", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 23, "product_id": "492382", "name": "Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "189.95", "brand": "GAP", "sku": "312729047", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/21/173857/93669fe0-8c14-4e8b-af80-2d08337f9765.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "492382006", "dimension15": "312729047", "dimension16": " 189.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Waffle", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 24, "product_id": "492382", "name": "Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "189.95", "brand": "GAP", "sku": "312652693", "variant": "Kahverengi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/21/173871/cc4d7b0a-a5dc-4927-b91f-7e8fc682b3f7.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "492382002", "dimension15": "312652693", "dimension16": " 189.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Waffle", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 25, "product_id": "492382", "name": "Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "189.95", "brand": "GAP", "sku": "312653572", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/21/173845/21138b7d-111b-407c-b2ba-5b2514ca7d32.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "492382003", "dimension15": "312653572", "dimension16": " 189.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Waffle", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 26, "product_id": "492382", "name": "Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "189.95", "brand": "GAP", "sku": "312652481", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/21/173830/e6248713-307f-4345-b10b-16e72992ab37.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "492382001", "dimension15": "312652481", "dimension16": " 189.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Waffle", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 27, "product_id": "492382", "name": "Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "189.95", "brand": "GAP", "sku": "312652477", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/21/173832/1ce9ecdf-1b14-4fe0-bde8-81a1bf322927.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "492382000", "dimension15": "312652477", "dimension16": " 189.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Waffle", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 28, "product_id": "497840", "name": "Gap Logo Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "312777557", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/15/173749/ccbabeeb-1dfd-41ae-824c-ded683ae6660.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "497840003", "dimension15": "312777557", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 29, "product_id": "497840", "name": "Gap Logo Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "312776333", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/15/173761/f5e53d9f-5412-443b-90c9-564a5b0a8102.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "497840001", "dimension15": "312776333", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 30, "product_id": "499955", "name": "Termal T\u002Dshirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "312838003", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/17/172955/3f34629a-e6f2-4505-8b4f-ad07e50cb67e.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "499955004", "dimension15": "312838003", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Waffle", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 31, "product_id": "499956", "name": "Uzun Kollu T\u002Dshirt", "price": "109.95", "brand": "GAP", "sku": "312837948", "variant": "Bordo", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/21/170962/22b5751d-0116-4aed-ad92-95891f0cb111.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "499956000", "dimension15": "312837948", "dimension16": " 109.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 32, "product_id": "499956", "name": "Uzun Kollu T\u002Dshirt", "price": "109.95", "brand": "GAP", "sku": "312837952", "variant": "yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/21/170912/c5aa3166-ab38-4589-869d-83245e7421ec.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "499956001", "dimension15": "312837952", "dimension16": " 109.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 33, "product_id": "499963", "name": "Yuvarlak Yaka Çizgili Termal Kazak", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "312839224", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/172717/996ad2a4-0ef3-4beb-acd1-b66c204ff76a.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "499963002", "dimension15": "312839224", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Waffle", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 34, "product_id": "499963", "name": "Yuvarlak Yaka Çizgili Termal Kazak", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "312839213", "variant": "kahverengi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/172681/c717b417-e44d-45fc-af02-1daef883831d.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "499963001", "dimension15": "312839213", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Waffle", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 35, "product_id": "499963", "name": "Yuvarlak Yaka Çizgili Termal Kazak", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "312839256", "variant": "bordo", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/172642/77a9fc96-0555-48c8-9da5-22ea3ce1ebb6.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "499963000", "dimension15": "312839256", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Waffle", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 36, "product_id": "499958", "name": "Saf Pamuklu Uzun Kollu T\u002Dshirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "312838455", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/171072/5645ae44-8878-4b5c-b1cf-ced1410027d3.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "499958000", "dimension15": "312838455", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Waffle", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 37, "product_id": "499958", "name": "Saf Pamuklu Uzun Kollu T\u002Dshirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "312838509", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/170811/637d70e3-5f49-459b-8d0f-54913898df55.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "499958003", "dimension15": "312838509", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Waffle", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 38, "product_id": "443237", "name": "Uzun kollu T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310942174", "variant": "haki", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/26/111960/0e6625cd-4b94-425a-9a88-a886b4806569.jpg", "dimension11": "SPR19SS19 SALE", "dimension14": "443237000", "dimension15": "310942174", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." } ] } } }
Beden Tablosu
Kadın
  Üstler & Dış Giyim
   BEDEN TABLOLARI
   X
   E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

   E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
   Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
   Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
   Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
   Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
   Ürün Favorilerinize Eklendi

   Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.