{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
2.500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ STANDART KARGO
gap
K A M P A N Y A L A R +
K A M P A N Y A L A R -

Kampanya kapsamında çocuk t-shirt ve taytlarda 2. ürün alışverişlerinde %30 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında kadın - erkek basic t-shirt alışverişlerinde 2. ürüne %40 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında kadın ve erkek çorap alışverişlerinde 2. ürüne %40 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında erkek pijama ve boxer alışverişlerinde %20 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında kadın Gapfit & Gapbody alışverişlerinde 1 ürüne %15, 2 adet ve üzeri ürün alışverişlerinde %25 indirim uygulanır.

K A M P A N Y A L A R +
K A M P A N Y A L A R -

Her Aşka Uyacak Sevgililer Günü Hediyeleri GAP'te Seni Bekliyor!


Yılın en kırmızı, en sevgi dolu ve en kalp çarpıntılı zamanında en güzel sürprizi yapmak istiyorsan GAP Sevgililer Günü konseptini incelemesin. 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken hediye telaşına bir an önce son vermek ve ana odaklanmak için tercihini çok özel GAP ürünlerinden yana yapabilirsin.


Kadınlar İçin Sevgililer Günü Hediyeleri

  • Ona her zaman giymekten keyif alacağı, her aynaya baktığında seni hatırlatacak bir hediye arıyorsun. Ama bu hediyeyi bulurken gerçekten çok zorlanıyorsun, çünkü hiçbir fikir sana yeterli gelmiyor. Hediye almanın temel amacı, sevgini, verdiğin değeri ve onu hiç aklından çıkarmadığını göstermek olduğu için romantik bir hediye seçimi yapmak zor olabilir. Sevgiline ellerini soğuktan koruyacak bir eldiven, saçlarının rüzgarda savrulmasına engel olacak bir bere ya da soğuk günlerde içini ısıtacak bir sweatshirt ile hem romantik hem de uzun yıllar kullanabileceği bir hediye verebilirsin. Kadınlar için Sevgililer Günü hediyesi bulmak oldukça zordur. Erkekler bu konuda dikkatli ve hassas davranmaları gerektiğini bilir. Doğru hediyeyi seçebilmek sanıldığı kadar zor değildir. Her insanın farklı zevkleri olsa da hediye almanın en güzel yanı düşünüldüğünü ve önemsendiğini bir kez daha hissetmektir. GAP ürün yelpazesinde farklı tarzlara hitap eden onlarca farklı kategoride, mutlaka senin sevdiğin insan için de uygun bir seçenek var. Kış aylarında onun içini ısıtacak sweatshirt modelleri arasından şık ve konforlu bir hediye seçebilirsin. Günlük, spor ya da casual kombinlerde rahatlıkla kullanılabilecek sweatshirt ya da kazak modelleri, ona her zaman sarılmak istediğini anlatacak romantik bir hediyeye dönüşebilir. Bunlar senin ya da ilişkinizin dinamikleri için fazla klasik geldiyse ona hazırladığın sürprizin bir parçası olarak gideceğiniz yemekte giymesi için şık bir elbise almayı da düşünebilirsin. Daha eğlenceli fikirler ilgini çekiyorsa Sevgililer Günü hediyesi olarak sevimli ve yumuşacık çoraplardan, atkı, bere ve şallardan oluşan bir sepet hazırlayabilirsin. Kullanışlı ve yaratıcı bir hediye için sadece onu ve ihtiyaçlarını düşünmen, biraz da romantizm serpiştirmen yeterli!


Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediyeleri

  • Kadınlara hediye almak ne kadar zorsa erkeklere hediye almak da bir o kadar meşakkatli olabilir. Kadınlar detaylara düşkün olduklarından bu süreç uzarken erkekler için seçeneklerin az olduğu düşüncesi zorlayıcıdır. Oysa GAP koleksiyonlarında mutlaka erkek için Sevgililer Günü hediyesi ararken karşına çıkacak ve “İşte bu!” demeni sağlayacak bir hediye bulabilirsin. Onun için atkı ya da bere örmek oldukça romantik olsa da, buna zamanın yoksa ya da örgü örmeyi bilmiyorsan, hediye hazırlamak senin için bir çileye dönüşebilir. GAP erkek aksesuarları arasında seçim yaparken dilersen şık takımlar da oluşturabilirsin. Erkekler çoğunlukla kıyafet seçmek için fazla zaman harcamaktan hoşlanmaz. Özellikle hayatında birisi olan erkekler için kıyafet seçme sürecine partneri dahil etmek büyük bir kolaylıktır. Sevdiği insanın zevkine göre seçim yapmak erkekler için rahatlık sağlar. GAP erkek koleksiyonlarında sevdiğin insan için binlerce seçenek arasından en doğru olanları bulabilirsin. Muzip hediyelerden tam olarak onun ihtiyacı olabilecek seçeneklere kadar oldukça geniş bir hediye yelpazesinden seçim yapabilirsin. Çok ısrar ettiğin ama bir türlü almadığı slim fit jean pantolon modellerini ya da ekoseli gömleklerionun üzerinde görmek için en güzel fırsat Sevgililer Günü olabilir. Tarzını ön plana çıkaracak kürk astarlı bir denim ceket ya da bomber ceket ile kış aylarında sevdiğin insanın içini ısıtacak bir hediye seçebilirsin.


Doğru Sevgililer Günü Hediyesi Nasıl Seçilir?

Onun için en doğru hediyeyi seçmek için biraz yardıma ihtiyacın varsa bu liste sana iyi gelecek. - Zevklerini gözden geçirmelisin. Bu, hediye seçimindeki en kritik noktadır. Kendi zevkinle bir hediye seçecek olman onun kırmızı çizgilerini görmezden geleceğin anlamına gelmiyor. - Senin tarzına ya da zevkine uygun olmasa bile onun “Ne zamandır istiyordum.” tepkisini hak edecek bir seçim yapmak için yakın arkadaşları ile iş birliği yapabilirsin. - Sevgililer Günü ya da yeni yılda kırmızı ve tonları her yerde karşımıza çıksa da, hediyen kırmızı renklere sahip olmak zorunda değil. Bu seçimi yaparken onun en sevdiği renkleri ön planda tutarak aslında onu ne kadar iyi tanıdığını vurgulayan bir hediye seçebilirsin. - Senin tarzına ya da zevkine uygun olmasa bile onun “Ne zamandır istiyordum.” tepkisini hak edecek bir seçim yapmak için yakın arkadaşları ile iş birliği yapabilirsin. - Ufak bir not, size özel bir gönderme ya da beklenmedik bir paketleme seçimi ile onun için unutulmaz bir hediye yaratabilirsin. - Sevgililer Günü hediyesi olarak kıyafet seçerken karşına çıkacak zorluklardan birisi doğru bedeni bulmaktır. Bu, oldukça zorlayıcı bir nokta ve endişe etmekte haklısın ama çözümsüz değil. Hediyeni seçmeden önce ne tür bir kıyafet alacağına karar verip, birkaç farklı model denemesini sağlayıp çaktırmadan bedenini öğrenebilirsin. Yakın arkadaşlarına ya da onun ailesinden tanıdığın birisine detayları sorup nokta atışı yapabilir ya da aranızdaki esprilere göre komik bir risk alabilirsin. GAP değişim kartı ile çok küçük ya da büyük beden bir ürün seçerek hediyene komiklik katabilirsin.


Sevgililer Günü Kampanyası ile Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Hediyeler GAP’te