{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Black Friday İndirimleri ve Kampanyaları 2021
Black Friday, Amerika Birleşik Devletleri'nde her yıl kasım ayının dördüncü perşembesi kutlanan Şükran Günü'nden (Thanksgiving Day) bir sonraki güne deniyor. Gap Türkiye'de de bu tarih aralığında 'Muhteşem Hafta Sonu' kampanyası ile indirimlerini sunuyor. Black Friday günü, mağazalar çok yüksek oranda indirimler yapıyor ve kapılarını normalde olduğundan çok daha uzun bir süre müşterilerine açık tutuyor. Büyük indirimler ve uzatılmış alışveriş saatleri ise 1952'den beri her yıl büyük bir alışveriş çılgınlığıyla sonuçlanıyor.


Black Friday Ne Demek?
Türkiye'de Black Friday’in karşılığı olarak "Kara cuma" kullanılıyor. Black Friday indirimleri ve alışveriş çılgınlığı 1952'den beri devam ediyor.


Bu Yıl Black Friday Ne Zaman Gerçekleşecek ve Kaç Gün Sürecek?
Her yıl satışlar bir önceki yıla oranla giderek artmaya devam ediyor. Bu nedenle bu yıl 26 Kasım tarihine denk gelecek olan kara cumanın, 2021 yılı için nasıl sonuçlanacağı merakla bekleniyor. Kara cuma, bir günlük bir indirimmiş gibi görünse de, indirimler hafta sonu da devam ediyor. Hatta artık Black Friday'i takip eden pazartesi de Cyber Monday indirimleri başlatılıyor. Bu durumda denebilir ki, 2021 Black Friday indirimleri 4 güne yayılan bir indirim şölenine dönüşecek.


Black Friday İndirimleri Türkiye'de Uygulanıyor mu?
Black Friday her ne kadar önceleri yalnızca Amerika ve Kanada'da Noel öncesi uygulanan bir indirim dönemi olsa da, globalleşen dünyada e-ticaretin de gelişmesiyle tüm dünyaya yayılan bir uygulama haline geldi. Şimdi pek çok ülkede mağazalar kara cuma için oldukça cazip kampanyalar hazırlıyor. Tüm yıl boyunca hiç indirim yapmayan mağazalar bile Black Friday döneminde indirim yapıyor, bu güne özel indirim kuponları, fırsatlarla dolu büyük kampanyalar hazırlıyor, indirimlere ek başka fırsatlarla çok cazip teklifler sunuyor.


Sen de Black Friday döneminde bu ifadelerle sıkça karşılaşabilirsin. Çünkü Black Friday indirimi Türkiye'de de uygulanıyor. Bu demek oluyor ki, belki düşündüğün alamadığın o denim ceketi ya da sezon zamanı çok beğenip de satın almak için indirime girmesini beklediğin tüm o elbiseleri, sweatshirt'leri, jean'leri alma fikrini Black Friday günleri için yeniden değerlendirebilirsin.


Black Friday İndirim Döneminde Nelere Dikkat Edilmeli?
Kolay ulaşılabilir ve hızlı alınabilir oluşuyla da giyim kategorisi alışverişin en rağbet gören ve en yüksek oranda indirimin bulunduğu bölümlerinden biri. Tıpkı GAP'in bugüne özel göz alıcı indirimlerinde görebileceğin gibi. Her cinsiyet ve yaş grubu için ürettiği enerjik ve dikkat çekici tasarımlarıyla GAP, Black Friday günlerine damgasını vuruyor.
GAP, Black Friday özel kuponları ve göz alıcı indirimleriyle bu muhteşem hafta sonuna katılarak sana muhteşem fırsatlar sunuyor. Eğer indirimleri takip edersen sana maksimumum hareket özgürlüğü sunacak o muhteşem jean'lerden birine, müthiş kış soğuğunda yumuşak dolgulu dokusuyla sevgilinin içini ısıtacak bir sweatshirt'e, yeni doğan minicik yeğenin için rengarenk tasarımlarıyla yumuşacık montlara ya da belki de o çok istediğin vintage cekete çok uygun fiyata sahip olman öyle büyük bir olasılık ki!
Ancak burada mühim olan nokta mümkün olduğunca hızlı olmak. Seninle birlikte aynı ürünlerin hayalini kuranlar mutlaka vardır. Bu yüzden istediğin kıyafetin stoğu hızlıca tükenebilir. Eğer tükenen stoklar yüzünden hayal kırıklığına uğramak istemiyorsan, mutlaka elini çabuk tutmalı ve indirim fırsatlarını hızlıca değerlendirmelisin.
Black Friday indirimleri çarşamba akşamı başlatabiliyor. Bu yüzden GAP'in internet sitesini ziyaret edip indirimin erken başlayıp başlamadığını kontrol etmek ve indirim günleri mesajlarını takip etmek iyi bir fikir.
Almak istediğin ürünlere mağazada karar vereceksen, bunu indirim günlerinden önce yapmanda fayda var. Birkaç gün önce mağazada deneyip senin olmasını istediğin GAP ürünlerine karar verdikten sonra, indirimle birlikte tüm bu ürünlere kolayca sahip olabilirsin.


Öyleyse hemen şimdi, GAP'in yüzlerce çeşit enerji dolu ve göz alıcı tasarımları arasından beğendiklerini bulmaya ne dersin?

Beden Tablosu
Kadın
  Üstler & Dış Giyim
   BEDEN TABLOLARI
   X
   E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

   E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
   Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
   Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
   Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
   Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
   Ürün Favorilerinize Eklendi

   Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.