{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
2.500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ STANDART KARGO
gap
K A M P A N Y A L A R +
K A M P A N Y A L A R -

Kampanya kapsamında çocuk playtime favorites ürünlerinde 2. ürün alışverişlerinde %30 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında çocuk t-shirt ve taytlarda 2. ürün alışverişlerinde %30 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında kadın - erkek basic t-shirt alışverişlerinde 2. ürüne %40 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında kadın Gapfit & Gapbody alışverişlerinde 1 ürüne %15, 2 adet ve üzeri ürün alışverişlerinde %25 indirim uygulanır.

K A M P A N Y A L A R +
K A M P A N Y A L A R -

Kampanya kapsamında çocuk playtime favorites ürünlerinde 2. ürün alışverişlerinde %30 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında kadın - erkek basic t-shirt alışverişlerinde 2. ürüne %40 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında kadın ve erkek çorap alışverişlerinde 2. ürüne %40 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında kadın Gapfit & Gapbody alışverişlerinde 1 ürüne %15, 2 adet ve üzeri ürün alışverişlerinde %25 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında erkek boxer ve pijama alışverişlerinizde 2. ürüne %20 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında çocuk ve bebek çorap alışverişlerinde 2. ürüne %40 indirim uygulanır.

Erkek Pijama

/ 2 Ürün
Görünüm :
|

SIRALA

Önerilen
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
Filtrele
cinsiyet
categories
renk
beden
fiyat
2 Ürünü Listele
Sale
Woven Pijama Altı
Beden Seç
XS S M L XL XXL
%43
Woven Pijama Altı
999.99 1399.95
799.99
4
1399.95
Sale
Woven Pijama Altı
Beden Seç
XS S M L XL XXL
%43
Woven Pijama Altı
999.99 1399.95
799.99
4
1399.95

Erkek Pijama Modelleri


Pijamalar, günlük hayatın vazgeçilmez giyim ürünleridir. Yumuşak ve kaliteli kumaşlardan elde edilen bu kıyafetler, geniş kalıplayıla konforlu bir kullanım sunar. Tüm günün yorgunluğunun atıldığı anların vazgeçilmezi halini alır. Konforlu ve rahat bir uyku uyumak isteyenler tercihini erkek pijama takımı modellerinden yana kullanır.


Konfor ve şıklığı bir araya getiren erkek pijamalar, gece rahatlığı ve kaliteli bir uyku için ideal seçenekler sunar. Pamuklu kumaşlardan üretilen ve genellikle desenli veya düz renklerde tasarlanan bu kıyafetler, geniş bir kalıba sahiptir. Üste oturmayan kalıpları, uyku sırasında rahat hareket etmeyi sağlar.


Üretiminde kullanılan kumaşların yumuşak dokusu cilde zarar vermez. Rahat bir uyku deneyimi sunan pijama takımı erkekler için özel olarak üretilir. GAP tarafından üretilen bazı modeller, gömlek ve pantolon kombinasyonundan oluşur. Takım halinde satışı gerçekleştirilen pijama takımları erkekler için yazlık ve kışlık olmak üzere iki farklı modele sahiptir.


Yaz ve kış sezonlarına uygun farklı modellerde üretilen pijamalar, tercih edilen tarza uygun özellikler sunar. Uzun veya kısa kollu seçenekler arasından seçim yaparak ihtiyaçlarınıza uygun olan modeli satın alabilirsiniz. Satışa sunulan erkek pijama takımları kendine özgü bir astar, dikiş ve detaylar içerir.


Erkek Pijama Takımı Çeşitleri Nelerdir?


GAP pijama takımları birbirinden farklı modellere sahiptir. Üst ve alt olmak üzere iki farklı parçadan oluşan bu modeller, nefes alabilir özelliğe sahip kumaşlardan üretilir. Yaz ve kış ayları için uygun pamuklu kumaştan elde edilen bu modeller, kısa ve uzun kollu seçeneklere sahiptir. Farklı mevsimlerde giymeye uygun erkek pijama takımı modelleri şu şekilde sıralanabilir:


  • Düğmeli Pijama Takımları: Yaz ve kış ayları fark etmeksizin en çok tercih edilen modellerden biri düğmeli olanlardır. Düğmeli erkek gecelik takımı modelleri, kolay giyilip çıkarılabilir özelliğe sahiptir. Pamuklu kumaştan üretilen bu erkek pijama modeli, küçük ve büyük düğmelere sahip olabilir. Uzun ve kısa kollu seçenekleri vardır.

  • V Yaka Pijama Takımları: Yaka tipi de pijamaları birbirinden ayıran özellikler arasında bulunur. V yaka pijama üstleri, konforlu bir kullanım sağlar. Boğaz kısmının rahat olması uyku kalitesinin artmasına katkıda bulunur. Pamuklu kumaştan üretilen modeller, düz veya desenli olarak tasarlanabilir. Farklı yaka tiplerine sahip modelleri inceleyerek tarzınıza uygun olana karar verebilirsiniz.

  • Şortlu Pijama Takımları: Erkek pijama altı kimi modellerde eşofman kimilerinde ise şort şeklinde üretilir. Özellikle erkek pijama takımı yazlık olan modellerin altı şortlu olur. Yaz aylarının sıcaklığına uyum sağlayan erkek şortlu pijama takımı, kalitesi ve konforuyla öne çıkar. Sıcak havalarda rahat bir uyku uyumak isteyenler tarafından tercih edilebilir. Şortlu modelleri inceleyerek yaz aylarında maksimum konforlu uyku deneyimi yaşama fırsatına sahip olabilirsiniz.

  • Uzun Kollu Pijama Takımları: Çoğunlukla kış aylarında tercih edilen pijama takımları uzun kollu modelleri içerir. Erkek uzun kollu pijama takımı modelleri birbirinden farklı renk seçeneklerine sahiptir. Pamuklu kumaştan üretilen bu takımlar, yumuşak bir dokuya sahiptir. Şık görünümüyle öne çıkan GAP uzun kollu kışlık kalın erkek pijama takımı ekoseli bir tasarıma sahiptir. Göğüs kısmında yer alan cep detayı, uzun kollu pijama takımı modellerinin diğerlerinden farklı görünmesini sağlar.

  • Kısa Kollu Pijama Takımları:Erkek yazlık pijama takımı modelleri genellikle kısa kollu olarak üretilir. Keten ve saten gibi ince kumaşlardan üretilen bu takımlar, nefes alma özelliği sağlar. Uyku sırasında ekstra ağırlık yapmaz ve rahat bir gece geçirmeyi mümkün kılar. Özellikle sıcak havalarda konforlu bir uyku geçirmek isteyenler tarafından tercih edilebilir. Cepli, cepsiz, düğmeli ya da düğmesiz tasarımları bulunur.

  • Kışlık Pijama Takımları: Erkek pijama altı ve üstü modelleri farklı hava koşullarına uyum sağlayacak şekilde üretilir. Kış aylarında giyinmeye uygun olan modeller genellikle daha kalın kumaşlardan tasarlanır. Cepli, yakalı, düğmeli ve genellikle takım halinde satılan kışlık erkek pijama takımı modelleri, soğuk havalarda sıcak tutan bir özelliğe sahiptir.


Erkek Pijama Takımı Nasıl Olmalı?


Erkek pijama takımı nasıl olmalı sorusuna birden fazla yanıt verilebilir. Kış ve yaz ayları için farklı kumaşlardan üretilen modeller, bu soruya verilen yanıtın değişmesini sağlar. Genel bir değerlendirme yapıldığında pijama erkekler için yüksek konfor sunması gereken kıyafetler arasında yer alır.


Rahat bir uyku uyumak için tercih edilen bu kıyafetlerin hafif ve terletmeyen kumaşlara sahip olmaları son derece önemlidir. Nefes alma özelliğine sahip olan kumaşlar, uyku sırasında aşırı terlemeyi engeller. Bunun yanı sıra kalıp da erkek pijama takımı kışlık ve yazlık modeller için önemli faktörler arasında bulunur. Geniş ve rahat bir kalıba sahip olan modeller daha konforlu bir uyku deneyimi yaşanmasını sağlar. Mevsim şartlarına uyumlu, kaliteli kumaşlardan üretilen ve konforlu bir uykuyu mümkün kılan modeller pijama takımı olarak tercih edilebilir.


Doğru Erkek Pijama Takımı Nasıl Seçilir?


Doğru erkek kışlık pijama takımı seçmek için bazı faktörlere dikkat etmek gerekir. Bu faktörler kışlık kalın erkek pijama takımı ve diğer modeller özelinde farklılık gösterebilir. Erkek yazlık pijama takımı ve kışlık modelleri değerlendirirken genel olarak göz önünde bulunabileceğiniz faktörler şu şekilde sıralanabilir:


  • Beden ölçüsü göz önünde bulundurulması gereken ilk detaydır. Uyku sırasında hareket etmeyi sağlayacak bedenin seçilmesi gerekir. Pijamaların günlük hayatta kullanılan kıyafetlerden bir beden büyük tercih edilmesi önerilir. Bu sayede uyku sırasında rahat bir şekilde hareket edilebilir.

  • Erkek yazlık pijama ve kışlık modeller birbirinden farklı kumaş türlerinden üretilir. Seçim gerçekleştirirken kumaşın türüne dikkat etmek bu nedenle son derece önemli bir yere sahiptir. Kışlık pijama takımı erkekleri sıcak tutacak kalın kumaşlardan üretilenler arasından seçilebilir. Erkek yazlık pijama takımlarının ise nefes alabilen, ince ve hafif kumaşlardan üretildiğine dikkat edilmesi önerilir.

  • Pijama takımının tasarımı da diğer faktörler kadar önemli detaylar arasında yer alır. Bazı modeller cepliyken bazıları cepsiz olabilir. Aynı durum düğme ve yaka detayları için de geçerlidir. Genel tarzınıza uyum sağlayacak modelleri değerlendirirken tasarımlarını göz önünde bulundurabilirsiniz.

  • Pijamanın tasarımı kadar renkleri ve modeli de seçimi etkileyen unsurlar arasında bulunur. Ekoseli, düz ya da desenli modeller pek çok kişi tarafından tercih edilir. Sade tasarımları sevenler düz renkleri, daha canlı kıyafetler giymek isteyenler ise desenli modelleri tercih edebilir.


Kumaş kalitesi, tasarım özellikleri ve ürünün bedeni seçimi etkileyen en önemli unsurlar olarak görülür. Sizler de kaliteli ve konforlu bir uyku uyumak için GAP erkek uzun kollu pijama takımı modelleri ve daha fazlasını inceleyebilirsiniz. GAP kalitesiyle satışa sunulan modeller arasından tarzınıza, zevkinize ve beğenilerinize uyum sağlayan modele karar verebilirsiniz. Seçiminizi gerçekleştirmenizin ardından kısa süre içinde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Sepetine eklendi
 product image
Sepete Git
Beden Seç:

Please select an option

Favorilerime Ekle

 product image
Favorilerine Eklendi

Talep Edilen Beden:

Ürünün seçmiş olduğunuz bedeni stoklara tekrar girdiğinde bu e-posta üzerinden bilgilendirilirsiniz.

GELİNCE BİLDİR

Aradığınız beden tekrar stoklara girecek olursa, e-posta adresi aracılığı üzerinden bilgilendirileceksiniz.

{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "322228068", "name": "Woven Pijama Altı", "price": 799.99, "brand": "GAP", "variant": "Koyu Mavi", "category": "Pijama", "position": 1, "old_price": "999.99", "url": "/woven-pijama-alti-618357-koyu-mavi-3/", "image":"https://8f7eaa.a-cdn.akinoncloud.com/products/2024/06/07/660460/3b2aaa4d-436d-48fd-9b71-2bc2300ea02f.jpg", "department":"ACCESSORIES", "seasonr": "SPR24", "description1":"M BODY", "description3":"Pijama", "dimension10" : "SPR24", "dimension11": "SPR24SS24 SALE", "dimension12": "True", "dimension14": "618357034", "dimension15": "322228068", "dimension16": " 999.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension19": "SPR24", "dimension20": "\u003Cp\u003EYumuşak pamuk dokusuna sahip pijama altımız, konforlu bir uyku deneyimi sunar. Elastik bel bandı ve ayarlanabilir bağcık detayı, kullanıcının rahatlığını kişiselleştirmesine olanak tanır. Bazı stillerde bulunan desenler, bu pijama altını eğlenceli ve özgün bir seçenek haline getirir, kullanıcının tarzını yansıtır.\u003C/p\u003E", "dimension30": "254211", "list": "erkek-pijama" }, { "id": "322131367", "name": "Woven Pijama Altı", "price": 799.99, "brand": "GAP", "variant": "Krem", "category": "Pijama", "position": 2, "old_price": "999.99", "url": "/woven-pijama-alti-618357-krem-1/", "image":"https://8f7eaa.a-cdn.akinoncloud.com/products/2024/03/07/656542/93b2b765-51c9-4b6c-9051-e7649a6886b1.jpg", "department":"ACCESSORIES", "seasonr": "CO", "description1":"M BODY", "description3":"Pijama", "dimension10" : "CO", "dimension11": "COSS24 SALE", "dimension12": "False", "dimension14": "618357029", "dimension15": "322131367", "dimension16": " 999.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension19": "CO", "dimension20": "\u003Cp\u003EYumuşak pamuk dokusuna sahip pijama altımız, konforlu bir uyku deneyimi sunar. Elastik bel bandı ve ayarlanabilir bağcık detayı, kullanıcının rahatlığını kişiselleştirmesine olanak tanır. Bazı stillerde bulunan desenler, bu pijama altını eğlenceli ve özgün bir seçenek haline getirir, kullanıcının tarzını yansıtır.\u003C/p\u003E", "dimension30": "247439", "list": "erkek-pijama" } ] }