{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
%20 Az Öde

Cyber Monday

2979 ürün
2979 ürün
FİLTRELERİ KALDIR KAPAT

Cyber Monday İndirimleri ve Kampanyaları 2020

Türkçe karşılığı siber pazartesi olan Cyber Monday, en basit tanımıyla Black Friday’in online alışveriş versiyonudur. Hatta Amerika’da Black Monday olarak da tanımlanır. Peki yılın en büyük çevrimiçi alışveriş günü olarak ilan edilen Cyber Monday nedir? Sadece internet üzerindeki alışverişlerde geçerli olan, markaların ürünlerinin bulunduğu tüm çevrimiçi sitelerde aynı anda indirim ve kampanyaların uygulandığı özel bir alışveriş günüdür. Sınırlı sayıdaki ürünlere çok özel fiyatlarla anında ulaşabilme imkânı, yeni nesil indirim çılgınlığı modelidir. Black Friday’i takip eden pazartesi günü uygulanır. Her sene Şükran Günü'nü takip eden ilk pazartesi günü siber pazartesidir. Kasım ayı sonlarına denk gelen Cyber Monday için e-mail adresini kontrol etmeyi unutma. Mutlaka favori markalarının bugüne özel kampanya ve indirim fırsatlarıyla ilgili reklamlar olacaktır.


Cyber Monday (Siber Pazartesi) Ne Demek?

İlk olarak 2005 yılında ortaya çıkan Cyber Monday ile ilgili yapılan bir araştırma sonucunda, Black Friday satışlarından sonra pazartesi günü satış rakamları aşırı artış göstermiş ve bu durum pazarlama uzmanlarının dikkatini çekmiş. Bir başka dikkat çeken durumsa Black Friday indirimleri süresince kullanıcılar ürünleri takip etmiş ancak pazartesi günü sipariş vermiş. Bu durumun tüketiciler açısından psikolojik olduğu düşünülmüş ve satışı artırdığı için de Cyber Monday adı altındaki indirim furyası kalıcı hale getirilmiş. Bundan dolayı siber pazartesi, ilk defa bir e- ticaret sitesinin “Yılın En Büyük Online Alışveriş Günlerinden Siber Pazartesi“ başlıklı haber bülteninde yer almış.


2005 yılında internetin icadıyla birlikte Amerika’da hızla yaygınlaşan ve zamanla tüm dünyaya yayılan Cyber Monday’in önemi, Ulusal Perakende Federasyonu’nun aracılığıyla daha da arttı ve bir etkinlik haline dönüştü.  2016 yılında açıklanan verilere göre dijital dünyanın ticaret mağazaları, Cyber Monday’de 3,45 milyar dolar satış rakamı elde etti. Bu da Amerika Birleşik Devletleri’nde görülen en yüksek ciro olarak tarihe geçti. Cyber ​​Monday, başlangıcı Amerika Birleşik Devletleri’nde olmasına rağmen artık dünya üzerinde kabul gören uluslararası bir gün haline geldi. Dünyanın dört bir yanındaki birçok e-ticaret şirketi ve marka, artık bu güne özel indirim ve kampanyalar uyguluyor. 


Siber Pazartesi ile Online Alışverişin Avantajlarını Yakala

Cyber Monday, hem tüketici hem firmalar açısından karşılıklı avantajlar sunuyor. Yıl sonuna doğru yapılan internetin en çılgın alışveriş gününde firmalar, stok eritmek için bu güne özel indirim ve kampanyalar hazırlıyor. Bu durum aynı zamanda firmalar için iyi bir tanıtım ve itibar fırsatı da sağlıyor. Peki ya senin için avantajları ne? 


• Mağaza mağaza dolaşmak yerine aradığın ürünü telefon, tablet ya da bilgisayarından çok kısa sürede kıyaslayıp en uygun fiyata satın alma şansını yakalıyorsun.


• Senede bir pazartesiyi sendromsuz geçirme şansın var. Siber pazartesi indirimleri ile seni en mutlu edecek ürünleri tek bir tuşla alabilirsin.


• Alışveriş merkezi önünde sıraya girme, kasada kuyrukta bekleme gibi yorucu ve bunaltıcı bir alışveriş yerine, çayını kahveni yudumlarken keyifli ve eğlenceli alışverişin tadını çıkartabilirsin. 


• Black Friday fırsatlarını kaçırdın ya da istediğin ürünlere o kaos ve karmaşada ulaşamadıysan, hemen arkasından gelen Cyber Monday indirimleri ile istediğin ürünleri internetten alma şansına sahipsin.  


• Ayrıca bugüne özel indirim kuponları, kargo avantajları ve Cyber Monday kampanyaları ile ihtiyaçlarını çok daha uygun fiyatlara alarak bütçende tasarruf sağlayabilirsin. 


• Ülke, şehir gibi sınırlamalardan uzak, tüm dünyadan en iyi fiyatlarla alışveriş yapma şansına sahip olduğun bir gün. 


• Mağaza ya da alışveriş merkezi açılış kapanış saatleri gibi zaman kısıtlaması da bir ölçüde ortadan kalkıyor. 24 saat dilediğin gibi alışveriş yapma şansın var. 


Türkiye’de Cyber Monday

Cyber Monday, ABD ve diğer ülkelerde revaçta olduğu gibi, 2018 yılından itibaren Türkiye’de de oldukça ilgi görüyor. Türkiye, Cyber Monday’e hazırlanırken Black Friday’in hemen arkasından tüketici analizlerini yaparak ona göre ürün sunuyor. Böylelikle Cyber Monday Türkiye bir tüketim çılgınlığı oluşturuyor. Normal satışlara nazaran kat kat fazla satış miktarının yer aldığı Cyber Monday etkinliklerinde, Türkiye’de giyimden ayakkabıya ve teknolojik ürünlere kadar her şey online olarak uygun kampanyalarla indirime sunuluyor. 


GAP ve Cyber Monday

Cyber Monday için GAP, alışveriş tutkunlarına özel pek çok farklı avantaj sunuyor. Sevdiklerine ve arkadaşlarına harika hediyeler almak için Cyber Monday süresince fırsatları kaçırma. Ayrıca en sevdiğin GAP ürünlerinden kendine göz alıcı kombinler oluşturmak için bugüne özel indirimlerden yararlanabilirsin. Özel GAP promosyon kodları ve indirim kuponlarını takip ederek GAP marka kıyafet ve aksesuarları senin için en avantajlı fiyatlarla satın alabilirsin. Bunun için GAP’in internet sitesini takip etmeyi unutma! 


Cyber Monday’da Neler Alınabilir? 

İlk başladığı yıllarda daha çok toplu alışveriş yapılan e-ticaret sitelerinin ürün çeşitliliğiyle sınırlı kalan Cyber Monday için, artık herhangi bir ürün kısıtlaması yok diyebiliriz. Online alışverişin yaygınlaşması, pek çok firmanın artık kendine ait online mağazalara sahip olmasını sağladı. Black Friday’ın internet modeli olan siber pazartesinin de gitgide yaygınlaşması bunun üzerine eklenince, dilediğin her ürünü Cyber Monday avantajlarıyla alabilme şansın var.  GAP ürünleri içerisinde okul kıyafetlerinden çantalara, iç giyimden stilini yansıtan her türlü giyim ve aksesuar ürünlerine kadar her şey, çevrimiçi alışveriş için özel fiyatlarla seni bekliyor. 


Cyber Monday’de Dikkat Edilmesi Gerekenler ve İpuçları

• Cyber Monday gününde ürün fiyatları standart piyasanın altında olduğundan, tüketiciler online alışverişte büyük bir yoğunluğa sebebiyet verir. Ürünlerde uzun süre stok sıkıntısı yaşandığından dolayı indirimli ürünü gördüğün takdirde sipariş etmek için acele etmen şansını arttırır.


• Cyber Monday için önceden bir alışveriş planı hazırlamak, istediğin ürünlere anında ulaşmak için bir avantaj sağlayacaktır. Promosyon ve indirimlerle ilgili ilanları, reklamları takip edip, almak istediğin ürünleri işaretleyebilirsin. Gerisi Cyber Monday başladığında senin için çok daha kolay olacaktır.


• Online alışveriş yapacağın web sitesinin, kredi kartı bilgilerin gibi özel bilgilerini güvende tutmasına dikkat etmelisin. Web sitesinin bilgilerini gizli tuttuğunu sitenin üst kısmındaki kilit logosundan anlayabilirsin.


• Safari, Chrome ya da herhangi bir internet tarayıcısı kullanıyorsan, en güncel sürümünde olduğundan emin olmalısın. 


• Hacker'lar tarafından gelen olası siber saldırıları önlemek için bir sanal kart edinebilirsin.


• Online alışveriş yaptığında kredi kartından çekilen bakiyenin sana e-posta ya da SMS aracılığıyla gelmesini sağlamalısın. 


• En güncel ve en iyi anti – virüs programı edinerek hacker'ların bilgisayarına sızmasını önleyebilirsin. 


• Hacker'lar için tahmin edilmesi zor şifreler kullanman aleyhine olacaktır. “123456” ya da “123asd” gibi basit şifreler oluşturmamalısın. Çünkü hacker'lar hesabını ele geçirmeden önce mutlaka bu şifreleri dener. 


• Mutlaka en güvendiğin alışveriş sitelerinden ve uygulamalardan online alışverişini gerçekleştirmelisin. 


Yılın çevrimiçi en büyük etkinlik gününde, en sevdiğin GAP ürünleri için GAP Cyber Monday fırsatlarını takip etmeyi unutma! Kendin ve sevdiklerin için yeni yıl öncesi harika ürünleri, bütçene en uygun fiyatlarla satın al ve aynı zamanda tasarruf etme şansını yakala!


{ "event": "product_listing_page", "page_type":"product_listing", "product_listing_page": { "category":"", "category_id":"", "top_3_product_name":["Oversize Keten Gömlek","Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt","Sky High\u002DRise Jegging Pantolon"], "top_3_product_id":["974520","619044","660524"], "top_3_product_price":["599.95","569.95","699.95"], "top_3_product_gender":["WOMENS","WOMENS","WOMENS"] } }

Beden Tablosu
Kadın
  Üstler & Dış Giyim
   BEDEN TABLOLARI
   X
   E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

   E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
   Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
   Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
   Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
   Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
   Ürün Favorilerinize Eklendi

   Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.