{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
K A M P A N Y A L A R +
Her 600 TL'ye 150 TL Az Öde

Jeggıng Jean'ler

Kadın Jean Pantolon

Günün her saatinde, gittiğin pek çok yere uygun olarak kullanabileceğin kadın jean'ler, dolabındaki kurtarıcı parçalardan biridir. İlk dönemlerde emekçi kesimi temsil eden, sonraları asi gençlikle özdeşleştirilen jean'leri, günümüzde hippilerden anarşistlere, işçilerden zenginlere kadar herkes giymeye başladı. Marilyn Monroe, Elvis Presley ve Marlon Brando'nun jean'leriyle verdiği pozlar üzerine bir dönemin popüler kültür simgesi haline gelen jean'ler, günümüzde de senin için maksimum hareket özgürlüğü sunuyor. Geçmişten bugüne yaşananan sürecin jean'lere farklı bir anlam kattığı söylenebilir. Günümüzde bile geçmiş bir dönemin temsili olarak karşımızı çıkıyor, fakat güncelliğini hiç yitirmeden rahatlık vadediyor. Rahatlığın yanında sade ve şık seçenekler arıyorsan, GAP denim kategorisine göz atabilirsin! Birbirinden farklı kesim ve renk seçenekleriyle jean pantolonlar seni bekliyor.

GAP Kadın Jean Pantolon Çeşitleri

 • Jegging Jean: Oldukça sık tercih edilen jegging jean'ler, denim görünümlü tayt pantolonlardır. Kullanım açısından rahatlık sunarken aynı zamanda dar kot pantolon görüntüsüyle şıklığı yakalayabilirsin. Yüksek ve orta belli seçeneklerinin yanında renk ve desen alternatifleri de mevcut. Renkli tişörtler ve altına giyeceğin spor ayakkabılarla çok havalı olacaksın. Bu pantolonları botlarla kombinlemen de senin için bir alternatif olabilir.
 • True Skinny JeanKot pantolonlar arasında sık tercih edilen bir diğer kesim skinny jean yani dar kot pantolonlar, ceketin ya da herhangi bir sweat'in altına giyildiğinde her zaman şık sonuçlar veriyor. Olduğundan daha fit görünmek istiyorsan, koyu renkli olanları tercih edebilirsin. Ayrıca beyaz, siyah ve renkli alternatifleri de bulunuyor. Altına giyeceğin uzun bot ya da çizmelerle çok havalı görünebilirsin. Ayrıca yüksek, orta ve düşük belli seçeneklerini inceleyebilirsin.
 • Girlfriend Jean: Girlfriend jean, form olarak boyfriend ile mom jean arasında kalmış ara bir parça. Kadınsı hatlardan uzak, orta bel, paçaları dümdüz inmekle birlikte paça boyunun bilek üstünde bittiği bir model. Bilek kısmını açıkta bırakan bir model olduğu için ayakkabıların ile dikkat çekebilirsin. Kullanacağın ayakkabı türüne göre spor ya da feminen bir tarz oluşturabilirsin.
 • Straight JeanDüz kesim jean'ler, üstüne oturan fakat daha rahat hareket etme imkanı sunan bir model. Belden paça kısmına kadar düz inen straight jean'ler bir klasik diyebiliriz. Pek çok renk ve detay ile şekillendirilmiş olan straight jean'ler GAP' te seni bekliyor.
 • Wide Leg Jean: Klasik kesim dışında üretilen ilk jean çeşidi bol paça pantolonlar. 70'li yıllarda 7'den 70'e herkesin tercih ettiği bol paça pantolonlar, günümüzde de vazgeçilmez kadın kot pantolonu olarak varlığını sürdürüyor. Zamansız ya da retro kombinler yapmak istiyorsan tercih edebilirsin. Yalnızca dışarı çıkarken değil, ofiste de hem rahat hem de şık olmak adına siyah ya da koyu indigo tonlardaki bol paça pantolonları tercih edebilirsin. Aşağı doğru bollaşan jean'lerin, maskulen ayrıntıları ön plana çıkardığını ve vücudun simetrisini desteklediğini unutma.
 • Boot Jean: 80'lerin başında oldukça moda olan boot modeller, boru paça kot pantolonlardır. Genellikle dar ve streç kumaşlardan yapılan boot jean, bacakları daha uzun göstermek istiyorsan oldukça uygun bir seçenek olabilir. Ayrıca klasik görünmek istersen de tercihin boru paça kotlardan yana olabilir.

Tüm bu kot seçeneklerinin yanında siyah, beyaz ve renkli kot pantolon alternatiflerine ulaşman da mümkün. Ham yani 'raw' jean kumaşı ile tasarlanan beyaz ya da sarı dikiş renkleri ile kontrast yapılan kot pantolonlar da göze çarpan trendler arasında. Fark yaratmak istiyorsan, bu tip tasarımlar işine yarayabilir. Kot pantolonlarda kullanılan kumaş, yüzyıllar önce kullanılmaya başlanan fakat hala popülerliğini kaybetmeyen bir kumaş türüdür. Bu kumaşın en belirgin özelliği, çözgü ipliğinin indigo boyar madde ile boyanmış, atkı ipliklerinin ise boyanmamış yani beyaz olmasıdır. Mavi renkli indigo; kırmızı, yeşil ve gri tonları ile tasarım anlamında seçeneklerin fazlalaşmasına yardımcı olur. Bu durum sana ürün alternatifi anlamında daha fazla sonuç sunuyor.

Kot pantolon üretiminde kullanılan işlem görmüş diğer kumaş çeşitleri şu şekilde; mavi kumaş, siyah kumaş, stretch kumaş, zımparalanmış kumaş, ağartılmış kumaş. Tüm bu seçeneklerle birbirinden farklı tarzda pantolonlar tasarlamak oldukça mümkün. Hangi renk ve kumaş çeşidi senin için rahat ve konforluysa onu tercih etmeni öneririz. Kot pantolonunu almadan önce kabin dışına çıkarak, hareket ederek pantolonunu test sürüşüne çıkarman oldukça faydalı olacaktır senin için. Ayrıca yansıtmak istediğin tarza göre tercih edeceğin kumaş seçeneğini belirlemen de önemli. GAP kadın pantolonları, yüksek oranda pamuk içerdiğinden cildin nefes almasını sağlayarak rahat hissetmeni sağlayabilir. Ayrıca yapısındaki pamuk ile birleşen polyester, kumaşı daha dayanıklı ve hafif hale getiriyor.

Jean Pantolon Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Kot pantolon alırken dikkat edilecek pek çok unsur var aslında. Öncelikle nasıl görünmek istediğin oldukça önemli. Tüm jean çeşitleri farklı bir havada olmana yardımcı olacaktır. Hem spor hem şık sayısız kombin seçeneğin olsun istiyorsan, skinny jean'leri tercih edebilirsin. Fakat biraz daha havalı görünmek istiyorsan, eskitme uygulanmış ya da yırtık kotlar tam sana göre olabilir.
 • Kot pantolonlar zamansız görünmelerinin yanında sana sunacağı kombin alternatifleriyle de öne çıkıyor. Üzerine giyeceğin renkli gömlekler ya da sweat'ler günü kurtarman için hoş bir seçenek. Şu sıralar çok moda olan bir başka alternatif ise 'denim on denim'. Pantolonun üzerine giyeceğin kot bir gömlek ya da kot ceket ile mükemmel görünebilirsin. Olduğundan daha uzun görünmek istiyorsan, aynı renk tonlarındaki kot pantolon ile kot gömleğini giyebilirsin. Bu şekilde kesintisiz bir görünüm yaratarak amacına ulaşabilir ve olduğundan daha uzun görünebilirsin. Koyu renk kot giyip açık renk gömlek giydiğinde ise dikkatler üst kısma toplanacağından bacakların olduğundan daha ince görünecektir.
 • Hangi renk ya da kesim olursa olsun, esnek kumaştan yapılan jean'leri seçmen daha doğru olacaktır. Böylece daha rahat ve daha uzun ömürlü bir pantolonun olur. Dar kot pantolonlar rahat hareket etme şansı verir, bol pantolonlar ise pantolonun daha derli toplu durmasını sağlar.
 • Kot pantolonlardan hangisini tercih edersen et, her anlamda sana sınırsız bir rahatlık sunacak. Günün her saati ve her mekana uyum sağlayarak kıyafetlerle kombinlemen anlamında da oldukça esnek bir parça olan kot pantolonların, inanılmaz bir kurtarıcı olduğunu söylemek hiç yanlış olmaz. Okula giderken tişört ve spor ayakkabı ile kullanabileceğin pantolonunu, akşam şık bir yemeğe giderken topuklu ayakkabı ve blazer bir ceketle kombinleyebilirsin. Tercihin ne olursa olsun, sana sunduğu seçenekler ve rahatlık kesinlikle ortada.

Aradığın Her Şey İçin GAP

Zamansız parçalardan biri olan kot pantolon modellerini tercih ederken GAP' in renk, kesim ve tarz konusundaki sayısız seçeneklerine göz atabilirsin. Aynı zamanda tercih edeceğin kot pantolon üzerine gömlek, tişört, bluz veya sweat alternatiflerine de kolaylıkla ulaşabilirsin. Kadın, erkek, kız çocuklar, erkek çocuklar ve bebekler için birçok ürün alternatifi de GAP 'te mevcut. Rahatlığın yanında trend görünmeni sağlayacak, her yaşa ve bütçeye uygun, senin tarzını yansıtan seçenekleri GAP'te mutlaka bulacaksın.

{ "event": "product_listing_page", "page_type":"product_listing", "product_listing_page": { "category":"Jean", "category_id":"18084", "top_3_product_name":["High Rise Mom Jean Pantolon","High Rise Mom Jean Pantolon","High Rise Distressed Cigarette Jean Pantolon"], "top_3_product_id":["546938","546922","546937"], "top_3_product_price":["469.95","469.95","569.95"], "top_3_product_gender":["WOMENS","WOMENS","WOMENS"] } }
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "position": 1, "product_id": "546938", "name": "High Rise Mom Jean Pantolon", "price": "469.95", "brand": "GAP", "sku": "313620426", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/01/31/197015/d37e0ea8-33af-41f5-b47f-9650fabb5bf2.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "546938000", "dimension15": "313620426", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "24", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 2, "product_id": "546922", "name": "High Rise Mom Jean Pantolon", "price": "469.95", "brand": "GAP", "sku": "313620380", "variant": "açık indigo", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/01/21/196969/44c06cd8-f4ac-469e-8b33-49b408202ce3.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "546922000", "dimension15": "313620380", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "24", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 3, "product_id": "546937", "name": "High Rise Distressed Cigarette Jean Pantolon", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "313620518", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/05/14/204779/21ca1aae-0742-44e3-a679-775acf91d2c6.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "546937000", "dimension15": "313620518", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "30", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%1 elastan|%5 polyester|%94 pamuk" }, { "position": 4, "product_id": "660537", "name": "High Rise Cigarette Jean Pantolon", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "320316041", "variant": "MEDIUM INDIGO 8", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/07/245481/9c9e7809-d977-4688-90e1-1aa1a238e937.jpg", "dimension11": "SUM21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "660537000", "dimension15": "320316041", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "29REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%1 elastan|%5 Geri dönüştürülmüş pamuk|%5 Geri dönüştürülmüş polyester|%89 Pamuk" }, { "position": 5, "product_id": "618800", "name": "Maternity Straight Jean Pantolon", "price": "999.95", "brand": "GAP", "sku": "314642883", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/09/246579/adb753b3-1a91-49e9-bec5-21d99f6facd4.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "618800000", "dimension15": "314642883", "dimension16": " 999.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "32REG", "dimension19": "MATERNITY | Pantolon", "dimension20": "%94 Pamuk, %5 Geridönüştürülmüş pamuk, %1 Elastan" }, { "position": 6, "product_id": "600108", "name": "High Rise Cigarette Jean Pantolon", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "314482840", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/12/245460/c98a47e3-b216-4e9d-860d-c42c854040a9.jpg", "dimension11": "SPR21SS21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "600108000", "dimension15": "314482840", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "30REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%1 elastan|%5 Geri dönüştürülmüş pamuk|%5 Geri dönüştürülmüş polyester|%89 Pamuk" }, { "position": 7, "product_id": "616985", "name": "Slim Ankle Pantolon", "price": "529.95", "brand": "GAP", "sku": "314599413", "variant": "Siyah", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/14/246931/663713da-2fce-480a-8466-ecfc19b3c22c.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "616985002", "dimension15": "314599413", "dimension16": " 529.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "2", "dimension19": "WOMENS | Pantolon-Clean", "dimension20": "%5 elastan|%45 rayon|%55 pamuk" }, { "position": 8, "product_id": "546925", "name": "High Rise Straight Jean Pantolon", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "313620468", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/02/04/205380/cb45a758-efbe-47e4-bb9a-9148eafa398b.jpg", "dimension11": "SPR21SS21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "546925000", "dimension15": "313620468", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "26", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%1 elastan|%99 pamuk" }, { "position": 9, "product_id": "619196", "name": "High Rise Cigarette Jean Pantolon", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "314712560", "variant": "Siyah", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/01/28/243247/b659acdd-da1c-4670-9771-8bc5a4ec99fd.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "619196000", "dimension15": "314712560", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "29", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%94 Pamuk,%5 Dönüştürülmüş pamuk,%1 Elastan|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 10, "product_id": "619201", "name": "High Rise Cigarette Jean Pantolon", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "314655829", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/01/28/243230/aed62027-572c-4eda-9c51-6270b8f49c7c.jpg", "dimension11": "SUM21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "619201000", "dimension15": "314655829", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "24", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%94 Pamuk,%5 Dönüştürülmüş pamuk,%1 Elastan|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 11, "product_id": "542685", "name": "High Rise Straight Fit Khaki Pantolon", "price": "469.95", "brand": "GAP", "sku": "320291170", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/13/247575/4a28a0bb-9dc1-4112-82ac-8016ae1695de.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "542685011", "dimension15": "320291170", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "00", "dimension19": "WOMENS | Pantolon-Khaki", "dimension20": "%3 elastan|%97 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 12, "product_id": "618803", "name": "Maternity Straight Jean Pantolon", "price": "999.95", "brand": "GAP", "sku": "314642921", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/07/246501/910f4d84-f647-415d-bc84-b2fedcd91111.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "618803000", "dimension15": "314642921", "dimension16": " 999.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "30REG", "dimension19": "MATERNITY | Pantolon", "dimension20": "%94 Pamuk-%5 Polyester" }, { "position": 13, "product_id": "375821", "name": "Orta Belli Classic Straight Jean Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "375821003002", "variant": "siyah", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/12/24/92072/418bdd70-7905-417a-bdb7-3cad1adc9f9f.jpg", "dimension11": "SUM21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "375821000", "dimension15": "375821003002", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "30REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%77 pamuk, %21 polyester, %2 likra|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 14, "product_id": "375822", "name": "Orta Belli Classic Straight Jean Pantolon", "price": "469.95", "brand": "GAP", "sku": "375822002802", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/12/24/91936/3c412550-e6a5-4b9e-a92b-8d1fdbb0c139.jpg", "dimension11": "SUM21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "375822000", "dimension15": "375822002802", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "28REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%70 pamuk, %29 polyester, %1 elastan|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 15, "product_id": "546930", "name": "High Rise Straight Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "313619934", "variant": "Turuncu", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/01/28/197997/c0d0af0f-76bf-4674-9aba-f98d787ddd2a.jpg", "dimension11": "SPR20SS21 MID\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "546930000", "dimension15": "313619934", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "24", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%1 elastan|%99 pamuk" }, { "position": 16, "product_id": "512768", "name": "High Rise Cigarette Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "313105690", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/21/190405/f0065483-8bec-401e-968d-e62ee3e17e8d.jpg", "dimension11": "SPR20SS21 MID\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "512768000", "dimension15": "313105690", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "25", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%2 elastan|%98 Pamuk %2 Spandeks" } , { "position": 1, "product_id": "546815", "name": "High Rise Wide Leg Crop Jean Pantolon", "price": "469.95", "brand": "GAP", "sku": "313618578", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/02/21/202049/98f14abc-aa33-44d8-a3db-b54c9dd26951.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "546815000", "dimension15": "313618578", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "27", "dimension19": "WOMENS | Jean-Wide Leg", "dimension20": "%1 elastan|%99 pamuk" }, { "position": 2, "product_id": "514611", "name": "High Rise Wide\u002DLeg Crop Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "313121854", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/11/187997/33c07e39-d38b-4187-b89f-f7e25c066bdf.jpg", "dimension11": "SPR20SS21 MID\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "514611000", "dimension15": "313121854", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "30", "dimension19": "WOMENS | Jean-Wide Leg", "dimension20": "%99 pamuk" } , { "position": 1, "product_id": "584272", "name": "High Rise Destructed Legging Jean Pantolon", "price": "469.95", "brand": "GAP", "sku": "314175119", "variant": "Beyaz", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/06/18/206705/1410d0c3-1e53-45a2-8144-1e96a90e3258.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "584272000", "dimension15": "314175119", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "26", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%91 Pamuk, %8 Polyester, %1 Spandex|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 2, "product_id": "527946", "name": "Mid Rise Legging Skimmer Jean Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "313261329", "variant": "Beyaz", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/01/30/199535/f75e088c-2a51-4172-a105-cf5fa75c5306.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "527946000", "dimension15": "313261329", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "28", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%91 Pamuk, %8 Polyester, %1 Spandex" }, { "position": 3, "product_id": "619242", "name": "High Rise Legging Jean Pantolon", "price": "529.95", "brand": "GAP", "sku": "314657250", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/22/231921/a252e954-3512-4158-b0e2-f286b4b3eaa5.jpg", "dimension11": "SUM21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "619242000", "dimension15": "314657250", "dimension16": " 529.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "30REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%86 Pamuk,%7 Dönüştürülmüş polyester,%5 Dönüştürülmüş pamuk,%2 Elastan|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 4, "product_id": "547343", "name": "Mid Rise Legging Skimmer Jean Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "313624070", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/02/19/202873/313ada10-2f50-4c05-876e-2ccbfc5a082a.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "547343000", "dimension15": "313624070", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "25", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%85 Pamuk, %13 Polyester, %2 Elastan|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 5, "product_id": "619230", "name": "High Rise Legging Jean Pantolon", "price": "469.95", "brand": "GAP", "sku": "314656639", "variant": "Siyah", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/22/231910/013e621a-c0c5-4a5a-b127-086668185659.jpg", "dimension11": "SUM21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "619230000", "dimension15": "314656639", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "30REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%87 Pamuk,%6 dönüştürülmüş polyester,%5 Dönüştürülmüş pamuk,%2 Elastan|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 6, "product_id": "584179", "name": "High Rise Legging Jean Pantolon", "price": "469.95", "brand": "GAP", "sku": "314175043", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/02/04/205759/1a0206ab-c4c2-4252-997a-83efef0ac131.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "584179000", "dimension15": "314175043", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "28", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%80 Pamuk,%13 Polyester,%5 Dönüştürülmüş pamuk,%2 Elastan|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 7, "product_id": "527977", "name": "High Rise Legging Jean Pantolon", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "313262011", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/02/04/206311/c7bc87cd-ad53-432c-b57b-7c084134b48a.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "527977000", "dimension15": "313262011", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "25", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%85 Pamuk,13 Polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 8, "product_id": "546918", "name": "High Rise Favorite Jegging Jean Pantolon", "price": "469.95", "brand": "GAP", "sku": "313620054", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/02/10/200404/ef3ec830-54c4-4c89-b8fd-0036996d5205.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "546918000", "dimension15": "313620054", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "24", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%2 elastan|%9 Reyon|%21 Polyester|%68 Pamuk" }, { "position": 9, "product_id": "619245", "name": "High Rise Legging Jean Pantolon", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "314657659", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/22/231943/39166a33-5114-4fa1-a66b-f5381ecb4825.jpg", "dimension11": "SUM21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "619245000", "dimension15": "314657659", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "30REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%86 Pamuk,%7 Dönüştürülmüş polyester,%5 Dönüştürülmüş pamuk,%2 Elastan|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 10, "product_id": "375834", "name": "Orta Belli Super Skinny Jean Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "309868328", "variant": "Açık İndigo", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/11/110343/b430d76d-b522-4d5a-8d01-dfb9d3f36291.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "375834000", "dimension15": "309868328", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "25REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%71 pamuk %27y polyester %2 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 11, "product_id": "660440", "name": "High\u002DRise Jegging Pantolon", "price": "599.95", "brand": "GAP", "sku": "320366378", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/07/246616/2f5630b0-a91e-4944-a978-71d045ba0169.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "660440000", "dimension15": "320366378", "dimension16": " 599.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "24REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%2 Likra|%7 Elasterrell|%7 Geri dönüştürülmüş pamuk|%84 Pamuk" }, { "position": 12, "product_id": "600124", "name": "High Rise Universal Jegging Jean Pantolon", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "314483196", "variant": "Siyah", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/11/24/234878/579ef685-d5c6-428f-bf67-82e097c8d018.jpg", "dimension11": "SUM21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "600124000", "dimension15": "314483196", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "28REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%2 elastan|%5 dönüştürülmüş pamuk|%9 Reyon|%21 Polyester|%63 Pamuk" }, { "position": 13, "product_id": "660512", "name": "Mid Rise Universal Jegging Pantolon", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "320366435", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/12/246540/4b1587ea-a36c-4706-a9a6-9239a1ecaa92.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "660512000", "dimension15": "320366435", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "24REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%2 Likra|%7 Elasterrell|%7 Geri dönüştürülmüş pamuk|%84 Pamuk" }, { "position": 14, "product_id": "660524", "name": "Sky High\u002DRise Jegging Pantolon", "price": "699.95", "brand": "GAP", "sku": "320188308", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/07/246588/4d8c951b-44e8-4276-b775-2591d2aaa639.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "660524000", "dimension15": "320188308", "dimension16": " 699.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "24REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%2 Likra|%7 Elasterrell|%7 Geri dönüştürülmüş pamuk|%84 Pamuk" }, { "position": 15, "product_id": "600116", "name": "Mid Rise Jegging Pantolon", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "314483449", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/12/245414/96d936f4-7807-4fc5-84aa-97a0c82f9da9.jpg", "dimension11": "SPR21SS21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "600116000", "dimension15": "314483449", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "26REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%2 Likra|%7 Elasterrell|%7 Geri dönüştürülmüş pamuk|%84 Pamuk" }, { "position": 16, "product_id": "600113", "name": "High\u002DRise Jegging Pantolon", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "314483081", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/07/245315/9c53fe71-f92b-4218-9ad9-86013b44d6f8.jpg", "dimension11": "SPR21SS21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "600113000", "dimension15": "314483081", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "27REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%2 Likra|%7 Elasterrell|%7 Geri dönüştürülmüş pamuk|%84 Pamuk" }, { "position": 17, "product_id": "499907", "name": "Mid Rise Cropped Favorite Legging Jean Pantolon", "price": "369.95", "brand": "GAP", "sku": "312834933", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/14/186317/3c082480-e955-4522-8801-e89067cd99ed.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "499907000", "dimension15": "312834933", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "29", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%74 Pamuk,%15 Polyester,%10 Viskoz,%1 Spandeks" }, { "position": 18, "product_id": "499908", "name": "Orta Belli Legging Jean Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "312835002", "variant": "lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/172942/3ba77ecf-9cf2-478b-9028-b13d37a816e3.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "499908000", "dimension15": "312835002", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "27", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%74 Pamuk,%15 Polyester,%10 Viskoz,%1 Spandeks" }, { "position": 19, "product_id": "499909", "name": "Favorite Mid Rise Legging Jean Pantolon", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "312834973", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/01/22/197547/a3c3fd62-7c21-49ef-9b1b-79215c0cd5a9.jpg", "dimension11": "SUM21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "499909000", "dimension15": "312834973", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "25", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%74 Pamuk,%15 Polyester,%10 Viskoz,%1 Spandeks" }, { "position": 20, "product_id": "471919", "name": "Kadın Düğme Detaylı Jegging Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "312330350", "variant": "açık renk yıkama", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/21/124212/e666f42d-d430-43a7-aeac-27cb2a25abce.jpg", "dimension11": "SPR21SS21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "471919000", "dimension15": "312330350", "dimension16": " 389.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "26", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 21, "product_id": "527971", "name": "High Rise Legging Jean Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "313261786", "variant": "Siyah", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/188811/0af81e65-1e25-42a7-9f79-ea156f170852.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "527971000", "dimension15": "313261786", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "31REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "73% Pamuk, 25% Polyester, 2% Elastan." }, { "position": 22, "product_id": "605787", "name": "High Rise Universal Legging Jean Pantolon", "price": "269.99", "brand": "GAP", "sku": "314812531", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/26/232405/f081ac39-deed-44eb-9c66-5e16a30a92bd.jpg", "dimension11": "SPR21SS21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "605787000", "dimension15": "314812531", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "29REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%2 Elastan|%7 Elasterrell|%7 Geri dönüştürülmüş pamuk|%84 Pamuk" }, { "position": 23, "product_id": "605788", "name": "High Rise Universal Legging Jean Pantolon", "price": "269.99", "brand": "GAP", "sku": "314812479", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/26/232413/8b4ba9be-928b-4ac0-ab6e-7fccc118826e.jpg", "dimension11": "SPR21SS21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "605788000", "dimension15": "314812479", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "27REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%2 elastan|%9 Reyon|%21 Polyester|%68 Pamuk" }, { "position": 24, "product_id": "600101", "name": "High Rise Distressed Jegging Jean Pantolon", "price": "269.99", "brand": "GAP", "sku": "314483128", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/11/24/234895/eb268635-b822-4083-8b4d-98a0ca37f82f.jpg", "dimension11": "SPR21SS21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "600101000", "dimension15": "314483128", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "26REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%2 Likra|%7 Elasterrell|%7 dönüştürülmüş pamuk|%84 Pamuk" }, { "position": 25, "product_id": "471923", "name": "Kadın Jegging Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "312330398", "variant": "orta indigo", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/07/12/124796/3cd78fd1-1334-4748-b703-680e2410ecad.jpg", "dimension11": "SPR21SS21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "471923000", "dimension15": "312330398", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "25", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 26, "product_id": "602308", "name": "Maternity Favorite Jegging Jean Pantolon", "price": "699.95", "brand": "GAP", "sku": "314517804", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/15/226375/5cc051e5-8f0d-4c21-971f-211658c0e5b9.jpg", "dimension11": "FAL20SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "602308000", "dimension15": "314517804", "dimension16": " 699.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "26REG", "dimension19": "MATERNITY | Denim Pantolon", "dimension20": "%84 Pamuk,%7 Dönüştürülmüş pamuk,%7 Elastrell,%2 Likra" }, { "position": 27, "product_id": "495915", "name": "High Rise Jegging Denim Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "312735718", "variant": "orta indigo", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/20/190133/44c66256-e039-4650-82e8-bfe535505e83.jpg", "dimension11": "SPR20SS21 MID\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "495915000", "dimension15": "312735718", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "30", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%2 elastan|%9 Reyon|%21 Polyester|%68 Pamuk" }, { "position": 28, "product_id": "499911", "name": "Mid Rise Favorite Legging Jean Pantolon", "price": "149.99", "brand": "GAP", "sku": "312835014", "variant": "Yeşil", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/01/28/197792/6d156150-4d5b-4b96-b03b-16eb5bb5a3ae.jpg", "dimension11": "SPR20SS21 MID\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "499911000", "dimension15": "312835014", "dimension16": " 269.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "24", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%98 Pamuk, %2 Spandex" }, { "position": 29, "product_id": "547344", "name": "Mid Rise Legging Skimmer Jean Pantolon", "price": "149.99", "brand": "GAP", "sku": "313745807", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/02/05/200712/1a23e048-c869-4fa9-be51-996292a93691.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "547344000", "dimension15": "313745807", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "29", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%85 Pamuk, %13 Polyester, %2 Elastan|Makinede yıkanabilir." } , { "position": 1, "product_id": "599921", "name": "High Rise Skinny Jean Pantolon", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "314477055", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/11/24/220690/156d0408-de03-4887-ad30-0da67f0da35e.jpg", "dimension11": "SUM21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "599921000", "dimension15": "314477055", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "24REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%2 elastan|%4 polyester|%14 dönüştürülmüş pamuk|%80 pamuk" }, { "position": 2, "product_id": "495968", "name": "True Skinny Ankle Jean Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "312737132", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/04/13/201704/6a86a5e8-65f5-4c0e-bfa0-a3853de838c2.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "495968000", "dimension15": "312737132", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "26REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "" }, { "position": 3, "product_id": "465547", "name": "Skinny Streç Jean Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "306776851", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/17/81025/2ea03a0c-aeef-4872-926b-9eab4dbc1adc.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "465547000", "dimension15": "306776851", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "24REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%70 pamuk, %28 polyesteri %2 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 4, "product_id": "375834", "name": "Orta Belli Super Skinny Jean Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "309868328", "variant": "Açık İndigo", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/11/110343/b430d76d-b522-4d5a-8d01-dfb9d3f36291.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "375834000", "dimension15": "309868328", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "25REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%71 pamuk %27y polyester %2 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 5, "product_id": "519381", "name": "High Rise Skinny Ankle Jean Pantolon", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "313183881", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/08/10/204956/437deca8-003b-4246-87d0-f15274cb5bf9.jpg", "dimension11": "SPR21SS21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "519381000", "dimension15": "313183881", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "26", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%1 elastan|%5 polyester|%94 pamuk" }, { "position": 6, "product_id": "547124", "name": "High Rise True Skinny Ankle Jean Pantolon", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "313622284", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/05/22/205397/cc78152f-0ef4-48ea-861b-40a0ae6c6023.jpg", "dimension11": "SPR21SS21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "547124000", "dimension15": "313622284", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "31", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%2 elastan|%4 polyester|%7 Geri dönüştürülmüş pamuk|%87 Pamuk" }, { "position": 7, "product_id": "495925", "name": "Skinny Jean Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "312996486", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/03/05/185653/4b68372f-26b0-45d8-a947-ae4b86b66755.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "495925000", "dimension15": "312996486", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "29REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "" }, { "position": 8, "product_id": "983894", "name": "Maternity Skinny Jean Pantolon", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "302979735", "variant": "Siyah", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/01/227088/5d0457c6-f64f-4148-9604-e23d147a39a3.jpg", "dimension11": "FAL\u002D2014SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "983894003", "dimension15": "302979735", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "8", "dimension19": "MATERNITY | Denim", "dimension20": "" }, { "position": 9, "product_id": "443225", "name": "Mid Rise True Skinny Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "310941845", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/11/189735/b1ed3d2f-2c30-49ee-94ff-be04d08ff1d3.jpg", "dimension11": "SPR20SS21 MID\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "443225000", "dimension15": "310941845", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "24REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%3 elastan|%14 polyester|%14 tencel|%69 Pamuk" }, { "position": 10, "product_id": "496024", "name": "Yüksek Belli True Skinny Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "312737671", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/07/173664/9fdd9c7e-10ee-4425-b505-bb62bf2d85e4.jpg", "dimension11": "SPR20SS21 MID\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "496024000", "dimension15": "312737671", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "29", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%1 elastan|%5 polyester|%94 pamuk" }, { "position": 11, "product_id": "443221", "name": "Mid Rise True Skinny Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "310941787", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/21/189634/19f3d5a5-38f7-48a6-8347-95f0b3633bf3.jpg", "dimension11": "SPR20SS21 MID\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "443221000", "dimension15": "310941787", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "24REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%3 elastan|%14 polyester|%14 tencel|%69 Pamuk" }, { "position": 12, "product_id": "517489", "name": "High Rise True Skinny Ankle Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "313154687", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/11/190510/5f6d1188-383d-4f0f-b8fd-93d6853ab8b9.jpg", "dimension11": "SPR20SS21 MID\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "517489000", "dimension15": "313154687", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "31", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%1 elastan|%5 polyester|%94 pamuk" }, { "position": 13, "product_id": "660482", "name": "High Rise True Skinny Jean", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "320270066", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/26/247876/43d222e4-b8ec-49f4-8778-fc9d9fef645a.jpg", "dimension11": "SUM21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "660482000", "dimension15": "320270066", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "29REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%2 Likra|%10 Dönüştürülmüş Pamuk|%13 Geri Dönüştürülmüş Polyester|%75 pamuk" }, { "position": 14, "product_id": "426224", "name": "Maternity Skinny Jean Pantolon", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "213236139", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/01/228981/2f389a57-1688-403e-86a6-4c9e5aeb9575.jpg", "dimension11": "FAL\u002D2014SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "426224000", "dimension15": "213236139", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "4 REG", "dimension19": "MATRNITY | Denim Pantolon", "dimension20": "" }, { "position": 15, "product_id": "599924", "name": "Mid Rise True Skinny Jean Pantolon", "price": "699.95", "brand": "GAP", "sku": "314480496", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/29/247309/9336c4e0-1c80-4a11-b1c2-e3ed7e95944b.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "599924000", "dimension15": "314480496", "dimension16": " 699.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "29REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%2 elastan|%4 Elasterrell|%13 Geri dönüştürülmüş pamuktan üretilmiştir.|81% Pamuk" } , { "position": 1, "product_id": "375824", "name": "Yumuşak Dokulu Girlfriend Jean Pantolon", "price": "469.95", "brand": "GAP", "sku": "375824002601", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/10/24/85123/13a228e4-d3db-4d12-9980-754c34d091f9.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "375824000", "dimension15": "375824002601", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "26", "dimension19": "WOMENS | Jean-Girlfriend", "dimension20": "%71 pamuk %20 polyester %8 rayon %1 elastan|İthal edilmiştir" }, { "position": 2, "product_id": "375835", "name": "Yumuşak Dokulu Orta Belli Girlfriend Jean Pantolon", "price": "469.95", "brand": "GAP", "sku": "375835002401", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/10/23/85143/ef95a91a-303d-4cc4-a832-2b5860d579e2.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "375835000", "dimension15": "375835002401", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "24", "dimension19": "WOMENS | Jean-Girlfriend", "dimension20": "%71 pamuk %20 polyester %8 rayon %1 elastan|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 3, "product_id": "546960", "name": "Mid Rise Girlfriend Jean Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "313621051", "variant": "Beyaz", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/02/17/202855/1806e34e-4d9a-4604-b111-21446a90b73d.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "546960000", "dimension15": "313621051", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "24", "dimension19": "WOMENS | Jean-Girlfriend", "dimension20": "%1 elastan|%99 pamuk" }, { "position": 4, "product_id": "443907", "name": "Orta Belli Girlfriend Jean Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "310955411", "variant": "beyaz", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/01/112429/b5f1e53b-083a-4b04-8a42-b0b57d5d3abe.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "443907000", "dimension15": "310955411", "dimension16": " 329.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "26", "dimension19": "WOMENS | Jean-Girlfriend", "dimension20": "%97 pamuk, %3 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 5, "product_id": "660527", "name": "Mid Rise Girlfriend Jean Pantolon", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "320277181", "variant": "Beyaz", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/03/18/244681/7742f759-2ba0-40b4-b493-4a76a15b04f1.jpg", "dimension11": "SUM21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "660527000", "dimension15": "320277181", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "26REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Girlfriend", "dimension20": "%1 elastan|%99 pamuk" }, { "position": 6, "product_id": "660511", "name": "High Rise Barrel Jean Pantolon", "price": "699.95", "brand": "GAP", "sku": "320317331", "variant": "Siyah", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/14/246970/796b2485-a816-4b1e-9707-ac017f8671ce.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "660511000", "dimension15": "320317331", "dimension16": " 699.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "32REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%29 Modal|%71 Pamuk" }, { "position": 7, "product_id": "660479", "name": "Mid Rise Girlfriend Jean Pantolon", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "320366397", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/14/247435/6e7e650d-f549-441d-b064-41f3756ac4d4.jpg", "dimension11": "SUM21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "660479000", "dimension15": "320366397", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "29REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Girlfriend", "dimension20": "%1 elastan|%99 pamuk" }, { "position": 8, "product_id": "499924", "name": "Girlfriend Jean Pantolon", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "312835718", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/15/190330/f6a4d24a-0da9-4f8d-a20e-e191051dacc7.jpg", "dimension11": "WIN19FW20 SALE\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "499924000", "dimension15": "312835718", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "24", "dimension19": "WOMENS | Jean-Girlfriend", "dimension20": "" } , { "position": 1, "product_id": "573702", "name": "Mid Rise Boyfriend Jean Pantolon", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "314067094", "variant": "Beyaz", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/08/10/205105/1a10f43b-48c4-4e0c-b095-b6b268b4882a.jpg", "dimension11": "SPR21SS21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "573702000", "dimension15": "314067094", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "31", "dimension19": "WOMENS | Jean-Boyfriend", "dimension20": "%88 pamuk , %12 Geridönüştürülmüş Pamuk" }, { "position": 2, "product_id": "573726", "name": "Boyfriend Jean Pantolon", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "314066816", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/08/28/205326/313aab7c-aaf8-483f-8243-e2a811a11cc8.jpg", "dimension11": "SPR21SS21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "573726000", "dimension15": "314066816", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "28", "dimension19": "WOMENS | Jean-Boyfriend", "dimension20": "Düz kesim" }, { "position": 3, "product_id": "584267", "name": "Mid Rise Girlfriend Jean Pantolon", "price": "469.95", "brand": "GAP", "sku": "314175087", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/08/12/205956/1d394d38-e3e7-440d-8025-f858e07c47c9.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "584267000", "dimension15": "314175087", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "26", "dimension19": "WOMENS | Jean-Girlfriend", "dimension20": "%99 Pamuk, %1 Elastan|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 4, "product_id": "619380", "name": "Mid Rise Destructed Boyfriend Jean Pantolon", "price": "349.99", "brand": "GAP", "sku": "314725627", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/25/221350/01836022-ce67-4064-be6f-bb32f30e714d.jpg", "dimension11": "SPR21SS21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "619380000", "dimension15": "314725627", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "31", "dimension19": "WOMENS | Jean-Boyfriend", "dimension20": "%95 Pamuk, %5 Geridönüştürülmüş pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 5, "product_id": "517221", "name": "Slim Fit Pantolon", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "313147428", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/29/245386/0cf4afc7-cfa4-4792-b98b-29a564c3e563.jpg", "dimension11": "SUM21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "517221000", "dimension15": "313147428", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "31X32", "dimension19": "MENS | Jean-Straight", "dimension20": "Orta belli|Kalça ve basende dar kesim|Modelin giydiği beden: 32x32" } , { "position": 1, "product_id": "599916", "name": "Mid Rise True Skinny Jean Pantolon", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "314480365", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/12/245330/59f4a6af-6043-4681-9492-2c36966b6215.jpg", "dimension11": "SUM21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "599916000", "dimension15": "314480365", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "30REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%2 elastan|%4 Elasterrell|%13 Geri dönüştürülmüş Polyesterden üretilmiştir.|81% Pamuk" }, { "position": 2, "product_id": "660495", "name": "High Rise Skinny Jean Pantolon", "price": "599.95", "brand": "GAP", "sku": "320366417", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/12/246585/d588f905-9b9d-42c5-a144-da43203a0b77.jpg", "dimension11": "SUM21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "660495000", "dimension15": "320366417", "dimension16": " 599.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "26REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%2 elastan|%4 Elasterrell|%13 Geri dönüştürülmüş Polyesterden üretilmiştir.|81% Pamuk" } , { "position": 1, "product_id": "573696", "name": "High Rise Ankle Flare Jean Pantolon", "price": "269.99", "brand": "GAP", "sku": "314066808", "variant": "Beyaz", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/08/10/205244/38320647-0ac2-4675-aba3-95fcc5ca50a6.jpg", "dimension11": "SPR20SS21 MID\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "573696000", "dimension15": "314066808", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "25REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Boot", "dimension20": "%1 elastan|%99 pamuk" }, { "position": 2, "product_id": "426225", "name": "Maternity Bootcut Jean Pantolon", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "213293223", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/01/227045/520e84a3-b608-427e-a63e-0f43a0fcf652.jpg", "dimension11": "FAL\u002D2014SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "426225000", "dimension15": "213293223", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "2 REG", "dimension19": "MATRNITY | Denim Pantolon", "dimension20": "" }, { "position": 3, "product_id": "426226", "name": "Maternity Bootcut Jean Pantolon", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "213403323", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/01/228987/f7dadc80-7bcf-454d-b3b3-9f255d03d217.jpg", "dimension11": "FAL\u002D2014SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "426226000", "dimension15": "213403323", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "2 REG", "dimension19": "MATRNITY | Denim Pantolon", "dimension20": "" }, { "position": 4, "product_id": "630180", "name": "High Rise Vintage Jean Pantolon", "price": "599.95", "brand": "GAP", "sku": "320136796", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/07/243891/7b387392-84f9-4d61-8a7b-20676a9b8b28.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "630180000", "dimension15": "320136796", "dimension16": " 599.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "25REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Boot", "dimension20": "%1 elastan|%5 Geri dönüştürülmüş pamuk|%94 pamuk" } ] } } }
Beden Tablosu
Kadın
  Üstler & Dış Giyim
   BEDEN TABLOLARI
   X
   E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

   E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
   Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
   Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
   Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
   Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
   Ürün Favorilerinize Eklendi

   Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.