{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
KAMPANYALAR + JEAN PANTOLONLARDA 2 ADET AL %30, 1 ADET AL %20 AZ ÖDE!
1 al %20, 2 al %30 az öde

Straıght Jean'ler

Jeggıng Jean'ler

Kadın Jean Pantolon

Günün her saatinde, gittiğin pek çok yere uygun olarak kullanabileceğin kadın jean'ler, dolabındaki kurtarıcı parçalardan biridir. İlk dönemlerde emekçi kesimi temsil eden, sonraları asi gençlikle özdeşleştirilen jean'leri, günümüzde hippilerden anarşistlere, işçilerden zenginlere kadar herkes giymeye başladı. Marilyn Monroe, Elvis Presley ve Marlon Brando'nun jean'leriyle verdiği pozlar üzerine bir dönemin popüler kültür simgesi haline gelen jean'ler, günümüzde de senin için maksimum hareket özgürlüğü sunuyor. Geçmişten bugüne yaşananan sürecin jean'lere farklı bir anlam kattığı söylenebilir. Günümüzde bile geçmiş bir dönemin temsili olarak karşımızı çıkıyor, fakat güncelliğini hiç yitirmeden rahatlık vadediyor. Rahatlığın yanında sade ve şık seçenekler arıyorsan, GAP denim kategorisine göz atabilirsin! Birbirinden farklı kesim ve renk seçenekleriyle jean pantolonlar seni bekliyor.

GAP Kadın Jean Pantolon Çeşitleri

 • Jegging Jean: Oldukça sık tercih edilen jegging jean'ler, denim görünümlü tayt pantolonlardır. Kullanım açısından rahatlık sunarken aynı zamanda dar kot pantolon görüntüsüyle şıklığı yakalayabilirsin. Yüksek ve orta belli seçeneklerinin yanında renk ve desen alternatifleri de mevcut. Renkli tişörtler ve altına giyeceğin spor ayakkabılarla çok havalı olacaksın. Bu pantolonları botlarla kombinlemen de senin için bir alternatif olabilir.
 • True Skinny JeanKot pantolonlar arasında sık tercih edilen bir diğer kesim skinny jean yani dar kot pantolonlar, ceketin ya da herhangi bir sweat'in altına giyildiğinde her zaman şık sonuçlar veriyor. Olduğundan daha fit görünmek istiyorsan, koyu renkli olanları tercih edebilirsin. Ayrıca beyaz, siyah ve renkli alternatifleri de bulunuyor. Altına giyeceğin uzun bot ya da çizmelerle çok havalı görünebilirsin. Ayrıca yüksek, orta ve düşük belli seçeneklerini inceleyebilirsin.
 • Girlfriend Jean: Girlfriend jean, form olarak boyfriend ile mom jean arasında kalmış ara bir parça. Kadınsı hatlardan uzak, orta bel, paçaları dümdüz inmekle birlikte paça boyunun bilek üstünde bittiği bir model. Bilek kısmını açıkta bırakan bir model olduğu için ayakkabıların ile dikkat çekebilirsin. Kullanacağın ayakkabı türüne göre spor ya da feminen bir tarz oluşturabilirsin.
 • Straight JeanDüz kesim jean'ler, üstüne oturan fakat daha rahat hareket etme imkanı sunan bir model. Belden paça kısmına kadar düz inen straight jean'ler bir klasik diyebiliriz. Pek çok renk ve detay ile şekillendirilmiş olan straight jean'ler GAP' te seni bekliyor.
 • Wide Leg Jean: Klasik kesim dışında üretilen ilk jean çeşidi bol paça pantolonlar. 70'li yıllarda 7'den 70'e herkesin tercih ettiği bol paça pantolonlar, günümüzde de vazgeçilmez kadın kot pantolonu olarak varlığını sürdürüyor. Zamansız ya da retro kombinler yapmak istiyorsan tercih edebilirsin. Yalnızca dışarı çıkarken değil, ofiste de hem rahat hem de şık olmak adına siyah ya da koyu indigo tonlardaki bol paça pantolonları tercih edebilirsin. Aşağı doğru bollaşan jean'lerin, maskulen ayrıntıları ön plana çıkardığını ve vücudun simetrisini desteklediğini unutma.
 • Boot Jean: 80'lerin başında oldukça moda olan boot modeller, boru paça kot pantolonlardır. Genellikle dar ve streç kumaşlardan yapılan boot jean, bacakları daha uzun göstermek istiyorsan oldukça uygun bir seçenek olabilir. Ayrıca klasik görünmek istersen de tercihin boru paça kotlardan yana olabilir.

Tüm bu kot seçeneklerinin yanında siyah, beyaz ve renkli kot pantolon alternatiflerine ulaşman da mümkün. Ham yani 'raw' jean kumaşı ile tasarlanan beyaz ya da sarı dikiş renkleri ile kontrast yapılan kot pantolonlar da göze çarpan trendler arasında. Fark yaratmak istiyorsan, bu tip tasarımlar işine yarayabilir. Kot pantolonlarda kullanılan kumaş, yüzyıllar önce kullanılmaya başlanan fakat hala popülerliğini kaybetmeyen bir kumaş türüdür. Bu kumaşın en belirgin özelliği, çözgü ipliğinin indigo boyar madde ile boyanmış, atkı ipliklerinin ise boyanmamış yani beyaz olmasıdır. Mavi renkli indigo; kırmızı, yeşil ve gri tonları ile tasarım anlamında seçeneklerin fazlalaşmasına yardımcı olur. Bu durum sana ürün alternatifi anlamında daha fazla sonuç sunuyor.

Kot pantolon üretiminde kullanılan işlem görmüş diğer kumaş çeşitleri şu şekilde; mavi kumaş, siyah kumaş, stretch kumaş, zımparalanmış kumaş, ağartılmış kumaş. Tüm bu seçeneklerle birbirinden farklı tarzda pantolonlar tasarlamak oldukça mümkün. Hangi renk ve kumaş çeşidi senin için rahat ve konforluysa onu tercih etmeni öneririz. Kot pantolonunu almadan önce kabin dışına çıkarak, hareket ederek pantolonunu test sürüşüne çıkarman oldukça faydalı olacaktır senin için. Ayrıca yansıtmak istediğin tarza göre tercih edeceğin kumaş seçeneğini belirlemen de önemli. GAP kadın pantolonları, yüksek oranda pamuk içerdiğinden cildin nefes almasını sağlayarak rahat hissetmeni sağlayabilir. Ayrıca yapısındaki pamuk ile birleşen polyester, kumaşı daha dayanıklı ve hafif hale getiriyor.

Jean Pantolon Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Kot pantolon alırken dikkat edilecek pek çok unsur var aslında. Öncelikle nasıl görünmek istediğin oldukça önemli. Tüm jean çeşitleri farklı bir havada olmana yardımcı olacaktır. Hem spor hem şık sayısız kombin seçeneğin olsun istiyorsan, skinny jean'leri tercih edebilirsin. Fakat biraz daha havalı görünmek istiyorsan, eskitme uygulanmış ya da yırtık kotlar tam sana göre olabilir.
 • Kot pantolonlar zamansız görünmelerinin yanında sana sunacağı kombin alternatifleriyle de öne çıkıyor. Üzerine giyeceğin renkli gömlekler ya da sweat'ler günü kurtarman için hoş bir seçenek. Şu sıralar çok moda olan bir başka alternatif ise 'denim on denim'. Pantolonun üzerine giyeceğin kot bir gömlek ya da kot ceket ile mükemmel görünebilirsin. Olduğundan daha uzun görünmek istiyorsan, aynı renk tonlarındaki kot pantolon ile kot gömleğini giyebilirsin. Bu şekilde kesintisiz bir görünüm yaratarak amacına ulaşabilir ve olduğundan daha uzun görünebilirsin. Koyu renk kot giyip açık renk gömlek giydiğinde ise dikkatler üst kısma toplanacağından bacakların olduğundan daha ince görünecektir.
 • Hangi renk ya da kesim olursa olsun, esnek kumaştan yapılan jean'leri seçmen daha doğru olacaktır. Böylece daha rahat ve daha uzun ömürlü bir pantolonun olur. Dar kot pantolonlar rahat hareket etme şansı verir, bol pantolonlar ise pantolonun daha derli toplu durmasını sağlar.
 • Kot pantolonlardan hangisini tercih edersen et, her anlamda sana sınırsız bir rahatlık sunacak. Günün her saati ve her mekana uyum sağlayarak kıyafetlerle kombinlemen anlamında da oldukça esnek bir parça olan kot pantolonların, inanılmaz bir kurtarıcı olduğunu söylemek hiç yanlış olmaz. Okula giderken tişört ve spor ayakkabı ile kullanabileceğin pantolonunu, akşam şık bir yemeğe giderken topuklu ayakkabı ve blazer bir ceketle kombinleyebilirsin. Tercihin ne olursa olsun, sana sunduğu seçenekler ve rahatlık kesinlikle ortada.

Aradığın Her Şey İçin GAP

Zamansız parçalardan biri olan kot pantolon modellerini tercih ederken GAP' in renk, kesim ve tarz konusundaki sayısız seçeneklerine göz atabilirsin. Aynı zamanda tercih edeceğin kot pantolon üzerine gömlek, tişört, bluz veya sweat alternatiflerine de kolaylıkla ulaşabilirsin. Kadın, erkek, kız çocuklar, erkek çocuklar ve bebekler için birçok ürün alternatifi de GAP 'te mevcut. Rahatlığın yanında trend görünmeni sağlayacak, her yaşa ve bütçeye uygun, senin tarzını yansıtan seçenekleri GAP'te mutlaka bulacaksın.

{ "event": "product_listing_page", "page_type":"product_listing", "product_listing_page": { "category":"Jean", "category_id":"18084", "top_3_product_name":["High Rise Mom Jean Pantolon","High Rise Mom Jean Pantolon","High Rise Distressed Cigarette Jean Pantolon"], "top_3_product_id":["546922","546938","546937"], "top_3_product_price":["469.95","469.95","569.95"], "top_3_product_gender":["WOMENS","WOMENS","WOMENS"] } }
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "position": 1, "product_id": "546922", "name": "High Rise Mom Jean Pantolon", "price": "469.95", "brand": "GAP", "sku": "313620380", "variant": "açık indigo", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/01/21/196969/44c06cd8-f4ac-469e-8b33-49b408202ce3.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "546922000", "dimension15": "313620380", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "24", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 2, "product_id": "546938", "name": "High Rise Mom Jean Pantolon", "price": "469.95", "brand": "GAP", "sku": "313620426", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/01/31/197015/d37e0ea8-33af-41f5-b47f-9650fabb5bf2.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "546938000", "dimension15": "313620426", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "24", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 3, "product_id": "546937", "name": "High Rise Distressed Cigarette Jean Pantolon", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "313620518", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/05/14/204779/21ca1aae-0742-44e3-a679-775acf91d2c6.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "546937000", "dimension15": "313620518", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "30", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%1 elastan|%5 polyester|%94 pamuk" }, { "position": 4, "product_id": "375821", "name": "Orta Belli Classic Straight Jean Pantolon", "price": "369.95", "brand": "GAP", "sku": "375821003002", "variant": "siyah", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/12/24/92072/418bdd70-7905-417a-bdb7-3cad1adc9f9f.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "375821000", "dimension15": "375821003002", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "30REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%77 pamuk, %21 polyester, %2 likra|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 5, "product_id": "375822", "name": "Orta Belli Classic Straight Jean Pantolon", "price": "469.95", "brand": "GAP", "sku": "375822002802", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/12/24/91936/3c412550-e6a5-4b9e-a92b-8d1fdbb0c139.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "375822000", "dimension15": "375822002802", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "28REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%70 pamuk, %29 polyester, %1 elastan|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 6, "product_id": "546925", "name": "High Rise Straight Jean Pantolon", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "313620468", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/02/04/205380/cb45a758-efbe-47e4-bb9a-9148eafa398b.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "546925000", "dimension15": "313620468", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "26", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%1 elastan|%99 pamuk" }, { "position": 7, "product_id": "619196", "name": "High Rise Cigarette Jean Pantolon", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "314712560", "variant": "Siyah", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/01/28/243247/b659acdd-da1c-4670-9771-8bc5a4ec99fd.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "619196000", "dimension15": "314712560", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "29", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%94 Pamuk,%5 Dönüştürülmüş pamuk,%1 Elastan|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 8, "product_id": "619201", "name": "High Rise Cigarette Jean Pantolon", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "314655829", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/01/28/243230/aed62027-572c-4eda-9c51-6270b8f49c7c.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "619201000", "dimension15": "314655829", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "24", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%94 Pamuk,%5 Dönüştürülmüş pamuk,%1 Elastan|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 9, "product_id": "600110", "name": "High Rise Cigarette Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "314482897", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/25/220538/170760b4-f44d-4a07-a7b6-c260722325e4.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "600110000", "dimension15": "314482897", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "25REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%1 elastan|%5 Geri dönüştürülmüş pamuk|%5 Geri dönüştürülmüş polyester|%89 Pamuk" }, { "position": 10, "product_id": "600452", "name": "Sky High Straight Leg Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "314482480", "variant": "MAVİ", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/08/221447/521c7dba-1b3d-452f-867e-a8ef6c974751.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "600452000", "dimension15": "314482480", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "32REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%1 elastan|%5 Geri dönüştürülmüş pamuk|%94 pamuk" }, { "position": 11, "product_id": "519360", "name": "High Rise Cigarette Kadife Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "313183919", "variant": "Mor", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/11/188406/048c4e4f-e575-4334-a07e-d9faa3456c6c.jpg", "dimension11": "SPR20SS21\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "519360001", "dimension15": "313183919", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "30", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%2 elastan|%98 Pamuk %2 Spandeks" }, { "position": 12, "product_id": "600450", "name": "High Rise Straight Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "600450000000", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/01/225442/c8875a82-75e4-4a93-8a7a-bd0e22f306b7.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "600450000", "dimension15": "600450000000", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "ONESIZE", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%1 elastan|%5 Geri dönüştürülmüş pamuk|%94 pamuk" }, { "position": 13, "product_id": "573688", "name": "High Rise Cigarette Jean Pantolon", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "314066769", "variant": "Pembe", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/06/16/205225/fa5f588f-1421-4e8b-abfe-f90a11210b8c.jpg", "dimension11": "FAL20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "573688000", "dimension15": "314066769", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "30", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%1 elastan|%99 pamuk" }, { "position": 14, "product_id": "546930", "name": "High Rise Straight Jean Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "313619934", "variant": "Turuncu", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/01/28/197997/c0d0af0f-76bf-4674-9aba-f98d787ddd2a.jpg", "dimension11": "SPR20SS21\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "546930000", "dimension15": "313619934", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "24", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%1 elastan|%99 pamuk" }, { "position": 15, "product_id": "546945", "name": "Distressed Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "313712586", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/25/220392/cba006c2-3213-43a4-b250-8c68a2b0c90f.jpg", "dimension11": "FAL20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "546945000", "dimension15": "313712586", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "24", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "" }, { "position": 16, "product_id": "546931", "name": "High Rise Cigarette Jean Pantolon", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "313620478", "variant": "Beyaz", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/06/01/204684/2a1a43af-cfec-44e3-847e-8735a80d8dea.jpg", "dimension11": "FAL20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "546931000", "dimension15": "313620478", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "24", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%1 elastan|%99 pamuk" }, { "position": 17, "product_id": "573686", "name": "High Rise Wide\u002DLeg Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "314066761", "variant": "Beyaz", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/06/23/206622/0c5ca3c5-877d-4e71-8ec4-17f8ffee1cce.jpg", "dimension11": "FAL20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "573686000", "dimension15": "314066761", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "26", "dimension19": "WOMENS | Jean-Wide Leg", "dimension20": "" }, { "position": 18, "product_id": "573709", "name": "Destructed High Rise Straight Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "314066846", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/15/221356/9c6734c8-7077-4a05-90bc-84666b8e5ee2.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "573709000", "dimension15": "314066846", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "28", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%1 elastan|%99 pamuk" }, { "position": 19, "product_id": "512768", "name": "High Rise Cigarette Jean Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "313105690", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/21/190405/f0065483-8bec-401e-968d-e62ee3e17e8d.jpg", "dimension11": "SPR20SS21\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "512768000", "dimension15": "313105690", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "25", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%2 elastan|%98 Pamuk %2 Spandeks" }, { "position": 20, "product_id": "600155", "name": "High Rise Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "314479929", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/01/221429/27036bd4-0db2-4231-94c8-a6f0ce233a03.jpg", "dimension11": "FAL20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "600155000", "dimension15": "314479929", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "24REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%5 Geri dönüştürülmüş pamuk|%95 pamuk, %5 yün." }, { "position": 21, "product_id": "573689", "name": "High Rise Mom Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "314066772", "variant": "Beyaz", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/06/16/205446/1e4bade4-4dd9-4e01-a619-42f619fe508d.jpg", "dimension11": "FAL20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "573689000", "dimension15": "314066772", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "25", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 22, "product_id": "546930", "name": "High Rise Straight Jean Pantolon", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "313619818", "variant": "Bej", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/01/28/197980/d64b6a57-2e29-4ffb-b9fe-66ab9b476dcf.jpg", "dimension11": "FAL20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "546930001", "dimension15": "313619818", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "25", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%1 elastan|%99 pamuk" }, { "position": 23, "product_id": "495946", "name": "Yüksek Belli Jean Pantolon", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "312736562", "variant": "orta indigo", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/03/24/173032/4bcd8935-f681-4241-8e50-7b334c64a5ab.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "495946000", "dimension15": "312736562", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "26", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%1 elastan|%5 polyester|%94 pamuk" }, { "position": 24, "product_id": "546939", "name": "Sky High Rise Mom Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "313620538", "variant": "Siyah", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/22/220376/62bc64b6-2bd7-4dbc-bc52-58dc28355d2e.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "546939000", "dimension15": "313620538", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "24", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 25, "product_id": "584282", "name": "Mom Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "314165070", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/15/206707/6d018bb3-5d8e-49f6-abb2-c4ac59b2f7a2.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "584282000", "dimension15": "314165070", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "25", "dimension19": "WOMENS | Jean-Straight", "dimension20": "" } , { "position": 1, "product_id": "600434", "name": "High Rise Wide\u002DLeg Jean Pantolon", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "314479625", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/11/24/220542/0b3240b0-c931-41e8-8274-2015a08e6cc9.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "600434000", "dimension15": "314479625", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "25REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Wide Leg", "dimension20": "%1 elastan|%5 Geri dönüştürülmüş pamuk|%94 pamuk" }, { "position": 2, "product_id": "514611", "name": "High Rise Wide\u002DLeg Crop Jean Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "313121854", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/11/187997/33c07e39-d38b-4187-b89f-f7e25c066bdf.jpg", "dimension11": "SPR20SS21\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "514611000", "dimension15": "313121854", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "30", "dimension19": "WOMENS | Jean-Wide Leg", "dimension20": "%99 pamuk" }, { "position": 3, "product_id": "519415", "name": "High Rise Wide\u002DLeg Crop Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "313183910", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/02/03/200792/dcc33e73-5366-447c-8732-ad7ab1a3e8ee.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "519415000", "dimension15": "313183910", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "25", "dimension19": "WOMENS | Jean-Wide Leg", "dimension20": "" }, { "position": 4, "product_id": "600433", "name": "Wide\u002DLeg Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "314479674", "variant": "Siyah", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/05/220715/7117cd6e-c446-4f65-b23d-2b8c024e2791.jpg", "dimension11": "FAL20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "600433000", "dimension15": "314479674", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "30REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Wide Leg", "dimension20": "%1 elastan|%5 Geri dönüştürülmüş pamuk|%94 pamuk" }, { "position": 5, "product_id": "573686", "name": "High Rise Wide\u002DLeg Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "314066761", "variant": "Beyaz", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/06/23/206622/0c5ca3c5-877d-4e71-8ec4-17f8ffee1cce.jpg", "dimension11": "FAL20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "573686000", "dimension15": "314066761", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "26", "dimension19": "WOMENS | Jean-Wide Leg", "dimension20": "" }, { "position": 6, "product_id": "580029", "name": "Super Wide\u002DLeg Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "314122549", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/08/05/205826/fa009210-6e54-4d49-a877-96910ac789bd.jpg", "dimension11": "FAL20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "580029000", "dimension15": "314122549", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "31", "dimension19": "WOMENS | Jean-Wide Leg", "dimension20": "" }, { "position": 7, "product_id": "546818", "name": "High Rise Wide\u002DLeg Crop Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "313618504", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/01/220390/d4ed207c-dd4b-4e22-a3c4-d8427b944e12.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "546818000", "dimension15": "313618504", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "29", "dimension19": "WOMENS | Jean-Wide Leg", "dimension20": "%1 elastan|%99 pamuk" } , { "position": 1, "product_id": "499907", "name": "Mid Rise Cropped Favorite Legging Jean Pantolon", "price": "369.95", "brand": "GAP", "sku": "312834933", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/14/186317/3c082480-e955-4522-8801-e89067cd99ed.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "499907000", "dimension15": "312834933", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "29", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%74 Pamuk,%15 Polyester,%10 Viskoz,%1 Spandeks" }, { "position": 2, "product_id": "499908", "name": "Orta Belli Legging Jean Pantolon", "price": "369.95", "brand": "GAP", "sku": "312835002", "variant": "lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/172942/3ba77ecf-9cf2-478b-9028-b13d37a816e3.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "499908000", "dimension15": "312835002", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "27", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%74 Pamuk,%15 Polyester,%10 Viskoz,%1 Spandeks" }, { "position": 3, "product_id": "499909", "name": "Favorite Mid Rise Legging Jean Pantolon", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "312834973", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/01/22/197547/a3c3fd62-7c21-49ef-9b1b-79215c0cd5a9.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "499909000", "dimension15": "312834973", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "25", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%74 Pamuk,%15 Polyester,%10 Viskoz,%1 Spandeks" }, { "position": 4, "product_id": "471919", "name": "Kadın Düğme Detaylı Jegging Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "312330350", "variant": "açık renk yıkama", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/21/124212/e666f42d-d430-43a7-aeac-27cb2a25abce.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "471919000", "dimension15": "312330350", "dimension16": " 389.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "26", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 5, "product_id": "471923", "name": "Kadın Jegging Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "312330398", "variant": "orta indigo", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/07/12/124796/3cd78fd1-1334-4748-b703-680e2410ecad.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "471923000", "dimension15": "312330398", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "25", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 6, "product_id": "619230", "name": "High Rise Legging Jean Pantolon", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "314656639", "variant": "Siyah", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/22/231910/013e621a-c0c5-4a5a-b127-086668185659.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "619230000", "dimension15": "314656639", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "30REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%87 Pamuk,%6 dönüştürülmüş polyester,%5 Dönüştürülmüş pamuk,%2 Elastan|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 7, "product_id": "619242", "name": "High Rise Legging Jean Pantolon", "price": "529.95", "brand": "GAP", "sku": "314657250", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/22/231921/a252e954-3512-4158-b0e2-f286b4b3eaa5.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "619242000", "dimension15": "314657250", "dimension16": " 529.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "30REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%86 Pamuk,%7 Dönüştürülmüş polyester,%5 Dönüştürülmüş pamuk,%2 Elastan|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 8, "product_id": "527971", "name": "High Rise Legging Jean Pantolon", "price": "369.95", "brand": "GAP", "sku": "313261786", "variant": "Siyah", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/188811/0af81e65-1e25-42a7-9f79-ea156f170852.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "527971000", "dimension15": "313261786", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "31REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "73% Pamuk, 25% Polyester, 2% Elastan." }, { "position": 9, "product_id": "584179", "name": "High Rise Legging Jean Pantolon", "price": "469.95", "brand": "GAP", "sku": "314175043", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/02/04/205759/1a0206ab-c4c2-4252-997a-83efef0ac131.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "584179000", "dimension15": "314175043", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "28", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%80 Pamuk,%13 Polyester,%5 Dönüştürülmüş pamuk,%2 Elastan|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 10, "product_id": "605788", "name": "High Rise Universal Legging Jean Pantolon", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "314812479", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/26/232413/8b4ba9be-928b-4ac0-ab6e-7fccc118826e.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "605788000", "dimension15": "314812479", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "27REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%2 elastan|%9 Reyon|%21 Polyester|%68 Pamuk" }, { "position": 11, "product_id": "375834", "name": "Orta Belli Super Skinny Jean Pantolon", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "309868328", "variant": "Açık İndigo", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/11/110343/b430d76d-b522-4d5a-8d01-dfb9d3f36291.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "375834000", "dimension15": "309868328", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "25REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%71 pamuk %27y polyester %2 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 12, "product_id": "619245", "name": "High Rise Legging Jean Pantolon", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "314657659", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/22/231943/39166a33-5114-4fa1-a66b-f5381ecb4825.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "619245000", "dimension15": "314657659", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "30REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%86 Pamuk,%7 Dönüştürülmüş polyester,%5 Dönüştürülmüş pamuk,%2 Elastan|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 13, "product_id": "602308", "name": "Maternity Favorite Jegging Jean Pantolon", "price": "699.95", "brand": "GAP", "sku": "314517804", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/15/226375/5cc051e5-8f0d-4c21-971f-211658c0e5b9.jpg", "dimension11": "FAL20SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "602308000", "dimension15": "314517804", "dimension16": " 699.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "26REG", "dimension19": "MATERNITY | Denim Pantolon", "dimension20": "%84 Pamuk,%7 Dönüştürülmüş pamuk,%7 Elastrell,%2 Likra" }, { "position": 14, "product_id": "546918", "name": "High Rise Favorite Jegging Jean Pantolon", "price": "469.95", "brand": "GAP", "sku": "313620054", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/02/10/200404/ef3ec830-54c4-4c89-b8fd-0036996d5205.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "546918000", "dimension15": "313620054", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "24", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%2 elastan|%9 Reyon|%21 Polyester|%68 Pamuk" }, { "position": 15, "product_id": "600101", "name": "High Rise Distressed Jegging Jean Pantolon", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "314483128", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/11/24/234895/eb268635-b822-4083-8b4d-98a0ca37f82f.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "600101000", "dimension15": "314483128", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "26REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%2 Likra|%7 Elasterrell|%7 dönüştürülmüş pamuk|%84 Pamuk" }, { "position": 16, "product_id": "600124", "name": "High Rise Universal Jegging Jean Pantolon", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "314483196", "variant": "Siyah", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/11/24/234878/579ef685-d5c6-428f-bf67-82e097c8d018.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "600124000", "dimension15": "314483196", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "28REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%2 elastan|%5 dönüştürülmüş pamuk|%9 Reyon|%21 Polyester|%63 Pamuk" }, { "position": 17, "product_id": "605787", "name": "High Rise Universal Legging Jean Pantolon", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "314812531", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/26/232405/f081ac39-deed-44eb-9c66-5e16a30a92bd.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "605787000", "dimension15": "314812531", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "29REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%2 Elastan|%7 Elasterrell|%7 Geri dönüştürülmüş pamuk|%84 Pamuk" }, { "position": 18, "product_id": "527977", "name": "High Rise Legging Jean Pantolon", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "313262011", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/02/04/206311/c7bc87cd-ad53-432c-b57b-7c084134b48a.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "527977000", "dimension15": "313262011", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "25", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%85 Pamuk,13 Polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 19, "product_id": "471924", "name": "High Rise Legging Düğme Detaylı Jean Pantolon", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "312330421", "variant": "Siyah", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/14/189921/9e93095c-dec7-45c4-a0c4-b1e138e56bb0.jpg", "dimension11": "FAL20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "471924000", "dimension15": "312330421", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "27", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%83 Pamuk %15 Polyester %2 Elastan|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 20, "product_id": "499912", "name": "Yüksek Belli Desenli Legging Denim Pantolon", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "312835199", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/20/172597/f7e459de-c164-4fc1-83f6-1a1237c43cc6.jpg", "dimension11": "FAL19FW20 SALE\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "499912000", "dimension15": "312835199", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "32", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%74 Pamuk,%15 Polyester,%10 Viskoz,%1 Spandeks" }, { "position": 21, "product_id": "527973", "name": "High Rise Legging Jean Pantolon", "price": "149.99", "brand": "GAP", "sku": "313261809", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/06/03/204838/27d0a367-08eb-4f95-9214-2d39c679c8c7.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "527973000", "dimension15": "313261809", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "30REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%71 Pamuk %27 Polyester %1 Spandex|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 22, "product_id": "619320", "name": "Mid Rise Desenli Legging Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "314658408", "variant": "Kahverengi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/25/220950/c6f6d979-7c16-4091-974a-18571bda014d.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "619320000", "dimension15": "314658408", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "26REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%65 Pamuk,%23 Polyester,%10 Rayon,%2 Spandeks|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 23, "product_id": "519357", "name": "High Rise Favorite Jegging Jean Pantolon", "price": "149.99", "brand": "GAP", "sku": "313183781", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/21/188042/2ffd3add-e66a-43cf-9cdf-d7f493ed43d8.jpg", "dimension11": "WIN19FW20 SALE\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "519357000", "dimension15": "313183781", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "30", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%2 Elastan|%28 Polyester|%70 Pamuk" }, { "position": 24, "product_id": "911998", "name": "Orta Belli Sculpted Jegging Jean Pantolon", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "308062182", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/09/05/81525/df921c1e-60a2-4cc3-8dc8-b5f39a346236.jpg", "dimension11": "WIN18FW20 SALE\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "911998000", "dimension15": "308062182", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "0 REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%88 pamuk %9 diğer %3 elastan|Makinede yıkanabilir" }, { "position": 25, "product_id": "527975", "name": "Yüksek Belli Legging Pantolon", "price": "149.99", "brand": "GAP", "sku": "313261999", "variant": "Gri", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/187232/4e1f2d65-a67e-44a2-8de6-77b8188689ca.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "527975000", "dimension15": "313261999", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "29REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "İthal edilmiştir." }, { "position": 26, "product_id": "527942", "name": "İşlemeli Mid Rise Legging Skimmer Jean Pantolon", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "313261249", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/01/13/187103/4eefd63b-34a5-4f0b-ab09-79892c9e04ac.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "527942000", "dimension15": "313261249", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "26", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%71 pamuk %27y polyester %2 spandeks|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 27, "product_id": "499925", "name": "Mid Rise Legging Jean Pantolon", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "312835749", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/14/186334/dcea9309-c4bf-4ecc-b849-ebb8480c17ab.jpg", "dimension11": "FAL20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "499925000", "dimension15": "312835749", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "32REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%71 Pamuk %27 Polyester %2 Spandex" }, { "position": 28, "product_id": "515642", "name": "Orta Belli Leopar Desenli Legging Jean Pantolon", "price": "149.99", "brand": "GAP", "sku": "313133557", "variant": "Siyah", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/190318/c691cbf3-08f2-4656-918c-497bdbdfa14f.jpg", "dimension11": "WIN19FW20 SALE\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "515642000", "dimension15": "313133557", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "29REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%98 Pamuk, %2 Spandex" }, { "position": 29, "product_id": "790040", "name": "Orta Belli Jegging Jean Tayt Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "790040000602", "variant": "siyah", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/10/23/90018/a7cdd78b-79b0-488a-a09f-a9c020b72b64.jpg", "dimension11": "FAL20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "790040000", "dimension15": "790040000602", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "6 REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%82 pamuk %15 polyester %3 likra|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 30, "product_id": "647237", "name": "Orta Belli Jegging Jean Tayt Pantolon", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "647237000002", "variant": "orta yıkama", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/10/23/90105/bfee0b8a-254e-44d5-be24-9f4a9086d116.jpg", "dimension11": "FAL20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "647237000", "dimension15": "647237000002", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "0 REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%71 pamuk %27 polyester %2 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 31, "product_id": "499911", "name": "Mid Rise Favorite Legging Jean Pantolon", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "312835014", "variant": "Yeşil", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/01/28/197792/6d156150-4d5b-4b96-b03b-16eb5bb5a3ae.jpg", "dimension11": "SPR20SS21\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "499911000", "dimension15": "312835014", "dimension16": " 269.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "24", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%98 Pamuk, %2 Spandex" }, { "position": 32, "product_id": "547344", "name": "Mid Rise Legging Skimmer Jean Pantolon", "price": "149.99", "brand": "GAP", "sku": "313745807", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/02/05/200712/1a23e048-c869-4fa9-be51-996292a93691.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "547344000", "dimension15": "313745807", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "29", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%85 Pamuk, %13 Polyester, %2 Elastan|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 33, "product_id": "355902", "name": "Yumuşak Dokulu Orta Belli Jegging Tayt Jean Pantolon", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "309582799", "variant": "açık indigo yıkamalı", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/04/110276/a61dcacb-ece4-4e5e-b0b9-ff2837c13cf1.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "355902000", "dimension15": "309582799", "dimension16": " 329.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "32", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%10 elastan|%32 polyester|%58 pamuk" }, { "position": 34, "product_id": "469314", "name": "Kamuflaj Desenli Pantolon", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "312277521", "variant": "yeşil", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/03/124787/36837488-a2e7-4ed7-9d2c-27324f7f0392.jpg", "dimension11": "FAL19FW20 SALE\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "469314000", "dimension15": "312277521", "dimension16": " 389.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "29", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 35, "product_id": "790043", "name": "Orta Belli Sculpted Jegging Jean Pantolon", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "307622426", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/09/05/81518/90ae715b-620c-40cb-b4dd-530737d9a6df.jpg", "dimension11": "WIN18FW20 SALE\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "790043000", "dimension15": "307622426", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "00 REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%88 pamuk %9 diğer %3 elastan|Makinede yıkanabilir" } , { "position": 1, "product_id": "495968", "name": "True Skinny Ankle Jean Pantolon", "price": "369.95", "brand": "GAP", "sku": "312737132", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/04/13/201704/6a86a5e8-65f5-4c0e-bfa0-a3853de838c2.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "495968000", "dimension15": "312737132", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "26REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "" }, { "position": 2, "product_id": "495925", "name": "Skinny Jean Pantolon", "price": "369.95", "brand": "GAP", "sku": "312996486", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/03/05/185653/4b68372f-26b0-45d8-a947-ae4b86b66755.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "495925000", "dimension15": "312996486", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "29REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "" }, { "position": 3, "product_id": "465547", "name": "Skinny Streç Jean Pantolon", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "306776851", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/17/81025/2ea03a0c-aeef-4872-926b-9eab4dbc1adc.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "465547000", "dimension15": "306776851", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "24REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%70 pamuk, %28 polyesteri %2 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 4, "product_id": "983894", "name": "Maternity Skinny Jean Pantolon", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "302979735", "variant": "Siyah", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/01/227088/5d0457c6-f64f-4148-9604-e23d147a39a3.jpg", "dimension11": "FAL\u002D2014SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "983894003", "dimension15": "302979735", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "8", "dimension19": "MATERNITY | Denim", "dimension20": "" }, { "position": 5, "product_id": "375834", "name": "Orta Belli Super Skinny Jean Pantolon", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "309868328", "variant": "Açık İndigo", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/11/110343/b430d76d-b522-4d5a-8d01-dfb9d3f36291.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "375834000", "dimension15": "309868328", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "25REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Legging", "dimension20": "%71 pamuk %27y polyester %2 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 6, "product_id": "519381", "name": "High Rise Skinny Ankle Jean Pantolon", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "313183881", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/08/10/204956/437deca8-003b-4246-87d0-f15274cb5bf9.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "519381000", "dimension15": "313183881", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "26", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%1 elastan|%5 polyester|%94 pamuk" }, { "position": 7, "product_id": "547124", "name": "High Rise True Skinny Ankle Jean Pantolon", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "313622284", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/05/22/205397/cc78152f-0ef4-48ea-861b-40a0ae6c6023.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "547124000", "dimension15": "313622284", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "31", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%2 elastan|%4 polyester|%7 Geri dönüştürülmüş pamuk|%87 Pamuk" }, { "position": 8, "product_id": "599921", "name": "High Rise Skinny Jean Pantolon", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "314477055", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/11/24/220690/156d0408-de03-4887-ad30-0da67f0da35e.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "599921000", "dimension15": "314477055", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "24REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%2 elastan|%4 polyester|%14 dönüştürülmüş pamuk|%80 pamuk" }, { "position": 9, "product_id": "443221", "name": "Mid Rise True Skinny Jean Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "310941787", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/21/189634/19f3d5a5-38f7-48a6-8347-95f0b3633bf3.jpg", "dimension11": "SUM20SS21\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "443221000", "dimension15": "310941787", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "24REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%3 elastan|%14 polyester|%14 tencel|%69 Pamuk" }, { "position": 10, "product_id": "864424", "name": "Orta Belli True Skinny Jean Pantolon", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "864424002802", "variant": "Siyah", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/11/12/91704/0d27708f-23fd-48e8-8157-8f9ad32c80f3.jpg", "dimension11": "WIN18FW20 SALE\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "864424000", "dimension15": "864424002802", "dimension16": " 429.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "28REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%2 elastan|%5 polyester|%93 pamuk" }, { "position": 11, "product_id": "517489", "name": "High Rise True Skinny Ankle Jean Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "313154687", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/11/190510/5f6d1188-383d-4f0f-b8fd-93d6853ab8b9.jpg", "dimension11": "SPR20SS21\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "517489000", "dimension15": "313154687", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "31", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%1 elastan|%5 polyester|%94 pamuk" }, { "position": 12, "product_id": "355845", "name": "Soft Wear Orta Belli True Skinny Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "309582476", "variant": "gri", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/09/14/78170/d54dd886-f83e-4f51-974b-1d59a21e7d27.jpg", "dimension11": "FAL20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "355845000", "dimension15": "309582476", "dimension16": " 429.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "28REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%2 elastan|%12 viskoz rayonu|%20 polyester|%66 liyosel" }, { "position": 13, "product_id": "443225", "name": "Mid Rise True Skinny Jean Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "310941845", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/11/189735/b1ed3d2f-2c30-49ee-94ff-be04d08ff1d3.jpg", "dimension11": "SUM20SS21\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "443225000", "dimension15": "310941845", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "24REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%3 elastan|%14 polyester|%14 tencel|%69 Pamuk" }, { "position": 14, "product_id": "496024", "name": "Yüksek Belli True Skinny Jean Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "312737671", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/07/173664/9fdd9c7e-10ee-4425-b505-bb62bf2d85e4.jpg", "dimension11": "SPR20SS21\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "496024000", "dimension15": "312737671", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "29", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%1 elastan|%5 polyester|%94 pamuk" }, { "position": 15, "product_id": "599922", "name": "High Rise True Skinny Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "314476892", "variant": "Siyah", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/26/220698/c7c3b911-d851-4666-9cd9-aee5f0a19cee.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "599922000", "dimension15": "314476892", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "25REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "%2 elastan|%4 Elasterrell|%94 pamuk" }, { "position": 16, "product_id": "240890", "name": "1969 true skinny jean pantolon", "price": "149.99", "brand": "GAP", "sku": "306458131", "variant": "orta indigo", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/35424/839b7631-0eef-42de-872f-ebf8a51ab8e7.jpg", "dimension11": "WIN19FW20 SALE\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "240890000", "dimension15": "306458131", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "31REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "" }, { "position": 17, "product_id": "472703", "name": "Yüksek Belli Legging Jean Pantolon", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "312373860", "variant": "lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/171455/9418b63c-0e7c-497e-b574-2bebc9cfbe1b.jpg", "dimension11": "WIN19FW20 SALE\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "472703000", "dimension15": "312373860", "dimension16": " 269.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "26", "dimension19": "WOMENS | Jean-Skinny", "dimension20": "" } , { "position": 1, "product_id": "375835", "name": "Yumuşak Dokulu Orta Belli Girlfriend Jean Pantolon", "price": "469.95", "brand": "GAP", "sku": "375835002401", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/10/23/85143/ef95a91a-303d-4cc4-a832-2b5860d579e2.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "375835000", "dimension15": "375835002401", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "24", "dimension19": "WOMENS | Jean-Girlfriend", "dimension20": "%71 pamuk %20 polyester %8 rayon %1 elastan|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 2, "product_id": "375824", "name": "Yumuşak Dokulu Girlfriend Jean Pantolon", "price": "469.95", "brand": "GAP", "sku": "375824002601", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/10/24/85123/13a228e4-d3db-4d12-9980-754c34d091f9.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "375824000", "dimension15": "375824002601", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "26", "dimension19": "WOMENS | Jean-Girlfriend", "dimension20": "%71 pamuk %20 polyester %8 rayon %1 elastan|İthal edilmiştir" }, { "position": 3, "product_id": "443907", "name": "Orta Belli Girlfriend Jean Pantolon", "price": "329.95", "brand": "GAP", "sku": "310955411", "variant": "beyaz", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/01/112429/b5f1e53b-083a-4b04-8a42-b0b57d5d3abe.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "443907000", "dimension15": "310955411", "dimension16": " 329.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "26", "dimension19": "WOMENS | Jean-Girlfriend", "dimension20": "%97 pamuk, %3 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 4, "product_id": "443910", "name": "Orta Belli Girlfriend Jean Pantolon", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "310955448", "variant": "açık renk", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/21/111613/7639c064-324f-49bb-a836-1c841d5d063c.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "443910000", "dimension15": "310955448", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "28", "dimension19": "WOMENS | Jean-Girlfriend", "dimension20": "%99 pamuk, %1 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 5, "product_id": "495901", "name": "Orta Belli Girlfriend Jean Pantolon", "price": "269.95", "brand": "GAP", "sku": "312735811", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/23/172219/88ed98f1-85d6-4533-81d6-c89a5e59a3fb.jpg", "dimension11": "SPR20SS21\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "495901000", "dimension15": "312735811", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "25", "dimension19": "WOMENS | Jean-Girlfriend", "dimension20": "%1 elastan|%99 pamuk" } , { "position": 1, "product_id": "573702", "name": "Mid Rise Boyfriend Jean Pantolon", "price": "469.95", "brand": "GAP", "sku": "314067094", "variant": "Beyaz", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/08/10/205105/1a10f43b-48c4-4e0c-b095-b6b268b4882a.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "573702000", "dimension15": "314067094", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "31", "dimension19": "WOMENS | Jean-Boyfriend", "dimension20": "%88 pamuk , %12 Geridönüştürülmüş Pamuk" }, { "position": 2, "product_id": "584267", "name": "Mid Rise Girlfriend Jean Pantolon", "price": "469.95", "brand": "GAP", "sku": "314175087", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/08/12/205956/1d394d38-e3e7-440d-8025-f858e07c47c9.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "584267000", "dimension15": "314175087", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "26", "dimension19": "WOMENS | Jean-Girlfriend", "dimension20": "%99 Pamuk, %1 Elastan|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 3, "product_id": "619380", "name": "Mid Rise Destructed Boyfriend Jean Pantolon", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "314725627", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/25/221350/01836022-ce67-4064-be6f-bb32f30e714d.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "619380000", "dimension15": "314725627", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "31", "dimension19": "WOMENS | Jean-Boyfriend", "dimension20": "%95 Pamuk, %5 Geridönüştürülmüş pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 4, "product_id": "573726", "name": "Boyfriend Jean Pantolon", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "314066816", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/08/28/205326/313aab7c-aaf8-483f-8243-e2a811a11cc8.jpg", "dimension11": "SPR21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "573726000", "dimension15": "314066816", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "28", "dimension19": "WOMENS | Jean-Boyfriend", "dimension20": "Düz kesim" }, { "position": 5, "product_id": "599801", "name": "Mid Rise Distressed Boyfriend Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "314476563", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/22/221421/c06bb008-4865-4f61-b26c-d8d37913583a.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "599801000", "dimension15": "314476563", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "32REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Boyfriend", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 6, "product_id": "539265", "name": "Mid Rise Distressed Boyfriend Jean Pantolon", "price": "149.99", "brand": "GAP", "sku": "313526971", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/09/215331/d2f1f6e0-17a3-4e88-98d1-b665772285b3.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "539265000", "dimension15": "313526971", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "30", "dimension19": "WOMENS | Jean-Boyfriend", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 7, "product_id": "584556", "name": "Mid Rise Boyfriend Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "314317020", "variant": "Mavi", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/17/220472/a09fa581-dec7-4901-a142-08d472ee6342.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "584556000", "dimension15": "314317020", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "32", "dimension19": "WOMENS | Jean-Boyfriend", "dimension20": "%100 Pamuk" } , { "position": 1, "product_id": "512971", "name": "High Rise Jean Pantolon", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "313107672", "variant": "Siyah", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/11/187143/7d3f850c-455a-4f34-ace9-00a9f1486ae1.jpg", "dimension11": "WIN19FW20 SALE\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "512971000", "dimension15": "313107672", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "32REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Boot", "dimension20": "%1 elastan|%5 polyester|%94 pamuk" } , { "position": 1, "product_id": "573696", "name": "High Rise Ankle Flare Jean Pantolon", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "314066808", "variant": "Beyaz", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/08/10/205244/38320647-0ac2-4675-aba3-95fcc5ca50a6.jpg", "dimension11": "SUM20SS21\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "573696000", "dimension15": "314066808", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "25REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Boot", "dimension20": "%1 elastan|%99 pamuk" }, { "position": 2, "product_id": "600438", "name": "High Rise Vintage Flare Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "314484374", "variant": "MEDIUM INDIGO 8", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/11/23/220733/f793e59d-5cd1-42a1-9367-83979efc4f0d.jpg", "dimension11": "FAL20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "600438000", "dimension15": "314484374", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "28REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Boot", "dimension20": "%1 elastan|%5 Geri dönüştürülmüş pamuk|%94 pamuk" }, { "position": 3, "product_id": "600437", "name": "High Rise Vintage Flare Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "314484298", "variant": "", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/11/23/220717/92a6e22c-57d5-4652-8a4c-48633a057b12.jpg", "dimension11": "FAL20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "600437000", "dimension15": "314484298", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "24REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Boot", "dimension20": "%1 elastan|%5 Geri dönüştürülmüş pamuk|%94 pamuk" }, { "position": 4, "product_id": "547304", "name": "Mid Rise Bootcut Jean Pantolon", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "314022644", "variant": "Lacivert", "category": "Jean", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/06/03/205011/e7af9622-51c8-4b66-ab97-0252fc20b852.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "547304000", "dimension15": "314022644", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "31REG", "dimension19": "WOMENS | Jean-Boot", "dimension20": "%69 Pamuk, %30 Polyester, %1 Spandex|Makinede yıkanabilir." } ] } } }
Beden Tablosu
Kadın
  Üstler & Dış Giyim
   BEDEN TABLOLARI
   X
   E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

   E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
   Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
   Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
   Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
   Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
   Ürün Favorilerinize Eklendi

   Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.