{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Gap’in birleştirici ve ilham veren dünyasını, kuruluşundan bugüne benimsediği ‘‘Daha İyi Bir Gelecek’’ felsefesi ile birleştirerek, kendi alanında üstün başarılar elde etmiş çocuklar ile kutluyoruz.

Tüm dünya çocuklarına barış, sevgi, çevre bilinci ve birliktelik mesajlarını vermek üzere bir araya gelen bu üstün başarılı çocukların, anlattıkları başarı hikayelerine daha iyi bir gelecek için ortak oluyoruz.

MELİSSA YAVUZ

ARTİSTİK BUZ PATENİ SPORCUSU

/ RUSYA ULUSAL BUZ PATENİ YARIŞMASI BİRİNCİSİ
8 YAŞINDA
Melissa'nın Mesajı

2 yaşımdan beri buz pateni yapıyorum, bugüne kadar 17 madalya kazandım. Tüm çocuklara mesajım, sevgiye inanın ve gülümsemekten asla vazgeçmeyin. Buz pistine düşüp canım her acıdığında, ayağa kalkıp kendime her zaman bunu hatırlatıyorum ve gülümseyerek dans etmeye devam ediyorum. Kız kardeşimi ve tüm çocukları çok seviyorum. Hep birlikte daha iyi bir gelecek, daha güzel bir dünya yaratacağız.

Melissa Yavuz Hakkında

Türkiye Buz Pateni Federasyonu üyesi ve lisanslı atlet olan, Melissa Yavuz, “Artistik Buz Pateni Sporcusu” olarak 2 yaşından bugüne profesyonel olarak buz pateni kategorisinde spor dalıyla ilgileniyor. Türkiye ve Rusya’da dereceler alarak uluslarası arenada üstün başarılar elde eden Melissa’nın hayali; olimpiyatlarda Türkiye’yi temsil ederek altın madalya kazanmak.

...devamını oku
...devamını gizle

ULAŞ ERGÜN

ESKRİM SPORCUSU

/ TÜRKİYE ESKRİM ŞAMPİYONU, BULGARİSTAN TURNUVA ÜÇÜNCÜSÜ
14 YAŞINDA
Ulaş'ın Mesajı

Dünya üzerinde adaletsizlik, çevre kirliliği gibi konularda değişime yön vermemiz gerektiğini düşünüyorum. Bu duyarlılığı anlatmak, mücadele ederken ne kadar güçlü olduğumu hatırlamak için “Eskrim” branşını seçtim. Siz de daha yaşanabilir gezegenimizde ortak geleceğimizin daha adil olması için bilime, sanata ve spora ilgi duyun. Duygularımızı en iyi bu şekilde ifade edebilir, hayallerimize her geçen gün bir adım daha yaklaşabiliriz. İnanın birlikte başaracağız ve daha iyi bir “Dünyada” yaşayacağız!

Ulaş Ergün Hakkında

9 yaşından itibaren “Eskrim” sporuyla ilgilenen, çevre aktivizmini destekleyen lisanslı sporcu Ulaş Ergün, Türkiye Eskrim Şampiyonaları’nda 2 Altın ve 11 Bronz Madalya kazandı. U12 Bulgaristan Açık Turnuvası’nda da 3.lük elde eden Ulaş’ın hayali; eğitimini sürdürürken dünya çapında Eskrim sporunun bilinirliliğini arttırmak. Ulaş, anlamlı bir mücadelenin Eskrim ile en estetik şekilde ifade edildiğine inanıyor. Dostluk ve paylaşıma ortak olmak için daha fazla turnuvaya katılarak bu hayalini gerçekleştirmek istiyor.

...devamını oku
...devamını gizle

DURU KÖRPECİK

YAN FLÜT SANATÇISI

/ FLUTTISIMO MÜZİK ÖDÜLLERİ BİRİNCİSİ
14 YAŞINDA
Duru'nun Mesajı

Müziğin iyileştirici ve birleştirici gücüne inanıyorum. Notalar sayesinde dünya üzerinde ortak bir dilimizin ve beraberliğimizin olduğunu düşünüyorum. Günde on saati aşan provalarımda, notalarım bana dünyanın ilham ve mutluluk veren bir yer olduğunu bir kez daha hatırlatıyor. En büyük hayalim, tüm dünyada barış içinde yaşamak. Müziğin bu hayalime araç olacağına ve gelecek kuşakları her zaman ileriye taşıyacağına inanıyorum!

Duru Körpecik Hakkında

Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuarı 9. Sınıf Flüt Sanat Dalı öğrencisi, Duru Körpecik tüm dünyadan 8-14 yaş grubundan çocukların katıldığı “Uluslararası Flüt Yarışması : Fluttissimo 2021”de kendi kategorisinde birinci olarak uluslararası başarı elde etti. Hayali, birincilik elde ettiği yarışmaya ev sahipliği yapan Fransa-Nice şehrinde üniversite eğitimi almak ve dünyanın en büyük senfonilerinde “Debussy” eserleri çalmak.

...devamını oku
...devamını gizle

ALP TAMAY

LİSANSLI SU TOPU OYUNCUSU

/ TÜRKİYE İNGİLİZCE SINAVI BİRİNCİSİ
12 YAŞINDA
Alp'in Mesajı

Gelecek kuşaklara iyilik taşımak, çocukları iyileştirmek ve daha iyi bir dünya için elimden geleni yapmak üzere hayallerimin peşinde ilerliyorum. Spor ve Bilim... Bana daha iyi bir dünya için umut veriyor. Sizin de hayalleriniz, her zaman daha iyisini yapmak üzere içinizden gelen enerjiniz ve katlanarak artan sevginiz olsun. Sakın vazgeçmeyin, hep en güzelini hayal edin ki hayallerimizin ötesinde bir “Dünyamız” olsun!

Alp Tamay Hakkında

Su Topu Federasyonu tarafından onaylı, lisanslı sporcu Alp Tamay, Türkiye’nin önde gelen su topu takımlarında oynuyor. Aynı zamanda gezegenimizi korumayı amaçlayan Alp, çevre aktivizmini destekliyor. Üstün başarı bursu ile akademik hayatında ilerleyen Alp, 2020 Cambridge Key Exam Türkiye 1.’si. İlgi alanları ve yetenekleri ile dünya çocukları için daha iyi gelecek hayaline ortak oluyor. Gelecekte tıp alanında başarılı bir bilim insanı olmak istiyor.

...devamını oku
...devamını gizle

Beden Tablosu
Kadın
  Üstler & Dış Giyim
   BEDEN TABLOLARI
   X
   E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

   E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
   Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
   Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
   Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
   Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
   Ürün Favorilerinize Eklendi

   Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.