{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
2 Al %19 Az Öde

Erkek Bebek Sweatshirt Modelleri

Kapüşonlu Sweatshirt

Erkek Bebek Sweatshirtler

Bebeklerin ve çocukların ısı değişimlerine karşı daha dayanıklı giyinmesi gerekiyor. Ancak terlemelerini de önlemek lazım. Bunun için kolayca giydirilip çıkarılabilen sweatshirt modellerine göz atmaya ne dersin? Önden fermuarlı, üstten giydirilen, kapüşonlu ve rengarenk GAP erkek bebek sweatshirt modelleri ve çocuk sweatshirt modelleri ile hava değişimi sürprizlerine karşı önlemini almış olursun. Uzman önerileri genellikle bebeklerin ve çocukların üst üste giydirilmemesi gerektiği yönünde. Sen de bu önerileri dikkate alırken bebeğinin ne üşümesini ne de terlemesini istersin. Havaların dengesiz hali devam ettiğinde yanına alacağın ya da çocuğunun çantasına koyacağın bir sweatshirt ile günü kurtarmak mümkün olacaktır. 


Erkek Bebek Sweatshirt Avantajları

Bebek vücutlarının ısı dengesinin sağlanması için, bebeklerin kimi zaman üzerlerine çok kalın olmayan bir giysi daha giymeleri gerekir. Bunun en güzel örneği sweatshirt'ler, bebeğe kolaylıkla giydirebileceğin sempatik giysilerdir. Bebeklere giysi giydirmenin zor olduğu zamanlarda önden fermuarlı bebek sweatshirt de yardıma koşar. Pratik giydirme yöntemi sayesinde bebeğin dikkati dağılmayacaktır. Kapüşonlu sweatshirt modelleri de başı ve kulaklarını korurken bebeğini bunaltmaz. 


Bebek ve Çocuk Sweatshirt Seçiminde Dikkat Edilecekler

Sweatshirt modelleri arasından seçim yapmak zor mu geliyor? Satın almadan önce kontrol etmen gereken bir takım kriterler var:


 • Kumaş: Hem bebekler hem de çocuklar için üretilen sweatshirt modelleri pamuklu kumaştan olmalı. Teri kolaylıkla emen kumaşlar pamuklu kumaşlardır. Ancak terin, vücut üzerinde kurumasını da önlemek gerekir. Bu nedenle de kumaşın hava alabilirliğini sağlamak önemlidir. Sweatshirt kumaş dokumasında, cilde hava aldıracak bir bileşen daha bulunması önemlidir.
 • Tasarım: Şık bir erkek bebek sweatshirt modeli bebek için rahat olmayabilir. Öncelikle düşünmen gereken, bebeğin hangi sweatshirt'te rahat ettiği olacaktır. Bazı bebekler kapüşon kullanmaktan hoşlanmayabilir, bazı bebekler için ise fermuarlı sweatshirt rahat olmayabilir. Çocuklar kendi zevklerine göre diledikleri sweatshirt'ü kolaylıkla seçerler, ancak bebeklerde tamamen tepkilere göre anlaşılır.
 • Koruma: Bebek ve çocuk sweatshirt modelleri, genellikle lastikleri çok sıkı şekilde üretilir. Sıkan lastikler bunalmaya neden olur. Bilekleri ve beli çok sıkan sweatshirt, rüzgarı ya da soğuğu vücuda sokmaz ancak hareketi engelleyeceği için de ideal değildir. Bu nedenle elastik olabilen, genişleyebilen ve tekrar ilk haline dönebilen kol, yaka ve bel lastikleri önemlidir. GAP sweatshirt modellerinde fitilli kol ve sweatshirt bel detayları bu rahatlığı sağlar.
 • Baskı: Yıkanma esnasında kumaşın sarkmaması ve bozulmaması için baskısı ve üzerindeki aplikler önemli. Yıkanırken renk karışımının olmaması gerekiyor. Apliğin rengi sweatshirt'e geçmemeli. Bu nedenle sweatshirt seçerken kaliteli olması çok önemli. Baskılı sweatshirt'lerde ise yıkama ve ütüleme konularında tüm talimatları takip etmek de önem kazanıyor.
 • Yaka: Kapüşonlu sweatshirt modellerinde yakanın ve kapüşonun iç tarafında, sweatshirt'ün kalınlığına göre polar ya da penye bir kumaş olmalı. Bu, bebeğin yakasını ve başını sıcak tutacaktır. Yakasının iç tarafında bulunan penye kumaş da bebeğin boynunun, lastik ve benzeri yapılarla tahriş olmasını engeller. GAP bebek ve çocuk sweatshirt'lerinin bazı kapüşonlu modellerinde suni kürk astar da kullanılır.

Sweatshirt’lerin Dokuması İle İlgili Detaylar

Bebek sweatshirt modellerinde kumaşın yapısı çok önemli. Göze çarpan özellikler şöyle olmalı:


 • Sağlıklı erkek bebek sweatshirt modelleri, öncelikli olarak terlemeye karşı dirençli olmalı. Bir taraftan teri emerken nemi de içinde hapsetmemeli. Bu nedenle pamuk kumaşlardan yapılan giysiler tercih edilir.
 • Düz sweatshirt kumaşında teri emdikten sonra giysinin nemli kalmaması için hava sirkülasyonunun da olması gerekir. Bu nedenle pamuk ile polyester birlikte dokunur. Böylelikle pamuk bebeğin terini emerken mikro polyester fiberler de bu teri kurutur. Bebeğin keyfinin kaçmaması için bu iki mikrofiber yapı sürekli hizmet halindedir.
 • Bebeğinin hassas cildi için dokuma sıklığından kullanılan ipin kalitesine kadar her şey çok büyük önem taşır. Ne zaman giyileceğine göre sweatshirt’lerin iç taraflarının yapısı da değişir. Daha sıcak tutacak erkek bebek sweatshirt, polar yapısı ile öne çıkar. Bu nedenle bebeğinin dolabında en az bir tane de erkek bebek polar sweatshirt bulunmalı.
 • Bebeklerin sadece üst kısımlarından giren soğuk onları üşütmez, kollarından ve bellerinden giren soğuğun da üşümelerinde katkısı büyüktür. Özellikle, sık sık kucakta taşındığı için bel kısımları istemsizce açılabilir. Havada tatlı ve ılık bir meltem varsa bu hiç problem olmaz, ancak biraz serin havada vücut ısısındaki ani dengesizlik bebeğin bağışıklık sistemine etki edebilir. Bu nedenle uzun kollu sweatshirt alırken kollarının ve belinin lastikli olması önem taşır. Kol manşetlerindeki fitiller, bileği tamamen sararken sıkmaz ve böylelikle bebeğin kıyafeti dolayısı ile bunalmaz. Belindeki fitilli lastik ise karın ve bel bölgesini korur ve bu bölgeden girecek soğuk havayı engeller.
 • Sweatshirt’lerin zaman içinde lastikli bölgelerinde bollaşma ile karşılaşmak mümkün. GAP erkek bebek sweatshirt modellerinde bu bollaşma olmaz. Yıkama talimatlarına uyulduğu sürece sweatshirt’lerini uzun süre güvenle kullanabilirsin.

Baskılı Sweatshirt Modelleri

Giyim tarzı veya zevkine uymadığı için üzerine hırka giymek istemeyen çocuklar, baskılı sweatshirt'lere karşı koyamaz. GAP logolu sweatshirt modelleri, kapüşonundaki kulaklar ile, Mickey Mouse'a dönüşen kostüm tarzı çeşitler ile oldukça cazip. Canavar modelli sweatshirt'ler, üzerlerindeki fermuar gibi detaylar ile şekil de değiştirebilir. Kamuflaj desenli sweatshirt modelleri ile bebeğin kendi dünyasının kahramanı haline gelecektir. Bebeklikten çocukluğa geçişte imaj değiştiren çocuklarda, canavar desenli sweatshirt'lerin yerini düz renk klasik GAP logolu sweatshirt modelleri alır. GAP logolu sweatshirt modelleri ile çocuklar kendi tarzlarını da ifade etmeye başlar. Düz renk sweatshirt modelleri arasında sadece GAP logolu olanların yanı sıra Star Wars gibi fenomenleri temsil eden sweatshirt'leri bulmak da mümkün olur. Önden cepli fermuarlı mont tipi sweatshirt'ler arasında kapüşonlu olanları daha çok tercih edilir. Özellikle okula gidip gelirken kapüşonlu sweatshirt'ler oldukça faydalı olur. Yağmur bastırdığı zaman şemsiye, yağmurluk gibi detaylarla ilgilenmek istemeyen çocuk, kapüşonunu geçirip yoluna devam eder. Düz yakalı sweatshirt modellerinde de kapüşonlularda olduğu gibi, XS'den XXL'e kadar bedenler bulunur. 


Sweatshirt Yıkama ve Bakım Talimatları

 • Pamuklu kumaşların nem çekme özelliği yüksek. Esnekler ve dayanıklılar. Ancak neredeyse her kumaş gibi yüksek sıcaklıklarda yıkandığı zaman rengi ve dokusunun bozulma tehlikesi var. 
 • Polyester kumaşlar ise yüksek ısıya dayanıklıdır. Kolay kırışmaz ve leke tutmaz. Renklerin solma olasılığı ise oldukça düşük. 
 • İkisinin karışımı olan sweatshirt'lerin yıkanması, tamamen talimatlara uygun olarak yapılmalı. Sıcaklığın yüksek olması pamuk elyaflarını bozacaktır. 
 • Yüksek ısıda ütü yapılması polyester elyafları deforme eder. Ayrıca yüksek ısı, sweatshirt'ün baskı kısmına da zarar verebilir. 
 • Çamaşır suyu gibi aşındırıcı kimyasallar kullanılması sweatshirt'ün rengini değiştirebilir, ayrıca üzerindeki baskıyı da deforme edecektir. Bu nedenle çamaşır suyu kullanılması kesinlikle önerilmez.
 • Ürünlerin yıkanmadan önce aynı renkte olanlarının ayrılması önemi. Böylelikle koyu renkli kıyafetlerin açık renklilerle karışmasını ve boya bulaşmasını engelleyebilirsin. 

GAP uzun kollu sweatshirt modelleri arasında düz sweatshirt ya da baskılı sweatshirt seçeneklerinden beğendiklerini seçebilirsin. Böylelikle GAP'in hem dayanıklı hem kaliteli sweatshirt'lerini satın alarak kendi tarzını çocuğuna da yansıtır, şık ve pratik sweatshirt'ler ile hem kendinin hem çocuğunun hayatını kolaylaştırabilirsin. 


{ "event": "product_listing_page", "page_type":"product_listing", "product_listing_page": { "category":"Sweatshirt", "category_id":"18297", "top_3_product_name":["Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt","Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt","Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt"], "top_3_product_id":["840831","840831","619017"], "top_3_product_price":["399.95","399.95","479.95"], "top_3_product_gender":["BABY","BABY","BABY"] } }
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "position": 1, "product_id": "840831", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "840831001218", "variant": "Gri", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/11/319497/294bf4e9-965c-4310-82f0-d62dd5900f80.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "840831000", "dimension15": "840831001218", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 2, "product_id": "840831", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "840831011824", "variant": "Lacivert", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/11/319491/2c57bec9-344e-4d3c-b33b-3f6d7a7e2de3.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "840831001", "dimension15": "840831011824", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "18-24M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 3, "product_id": "619017", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "479.95", "brand": "GAP", "sku": "314648923", "variant": "Gri", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/19/238180/22720bd7-cd93-4cb7-b35c-2948f71a760c.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "619017002", "dimension15": "314648923", "dimension16": " 479.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "2 YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %23 Polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 4, "product_id": "824559", "name": "Grafik Baskılı Sweatshirt", "price": "599.95", "brand": "GAP", "sku": "320921748", "variant": "Mavi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/18/308469/f7291d90-91a5-4394-bc3d-2d25a2c02e90.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "824559000", "dimension15": "320921748", "dimension16": " 599.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "Makinede hassas programda yıkanabilir" }, { "position": 5, "product_id": "701367", "name": "GapFit Fit Tech Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "599.95", "brand": "GAP", "sku": "320417917", "variant": "Gri", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/09/266928/ff101a41-6778-4dc3-99d9-f8b234d90eed.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "701367000", "dimension15": "320417917", "dimension16": " 599.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "18-24M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%83 Pamuk-%17 Geri Dönüştürülmüş Polyester" }, { "position": 6, "product_id": "840830", "name": "Gap Logo Fermuarlı Sweatshirt", "price": "479.95", "brand": "GAP", "sku": "840830001824", "variant": "Lacivert", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/19/311849/1c861e8b-0976-4190-8c25-29bebf48dd83.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "840830000", "dimension15": "840830001824", "dimension16": " 479.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "18-24M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 7, "product_id": "842409", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320978917", "variant": "Pembe", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/24/301294/2183cdef-aa94-4f94-b25d-cb4f89031935.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842409000", "dimension15": "320978917", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "18-24M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 8, "product_id": "840830", "name": "Gap Logo Fermuarlı Sweatshirt", "price": "479.95", "brand": "GAP", "sku": "840830011218", "variant": "Gri", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/19/311846/08960cdd-3ac3-4825-a5a9-d6f65b7124b2.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "840830001", "dimension15": "840830011218", "dimension16": " 479.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 9, "product_id": "842408", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "479.95", "brand": "GAP", "sku": "320978911", "variant": "Sarı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/17/307560/123074b2-9587-42ab-b33c-28ee97e6b66f.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842408000", "dimension15": "320978911", "dimension16": " 479.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 10, "product_id": "842408", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "479.95", "brand": "GAP", "sku": "320978902", "variant": "Mavi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/01/307558/40ef8614-0449-4099-8964-cd4496ee61dd.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842408001", "dimension15": "320978902", "dimension16": " 479.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 11, "product_id": "824559", "name": "Grafik Baskılı Sweatshirt", "price": "599.95", "brand": "GAP", "sku": "320997591", "variant": "Çok Renkli", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/04/308479/b7a949a0-fb6f-43ca-a751-64783615d0dd.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "824559002", "dimension15": "320997591", "dimension16": " 599.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "2YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "Makinede hassas programda yıkanabilir" }, { "position": 12, "product_id": "794684", "name": "Star Wars Grafik Baskılı Kapüşonlu T\u002DShirt", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "320894984", "variant": "Yeşil", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/21/301837/87beeb27-c573-43d9-8b0a-a27681ab58b5.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "794684000", "dimension15": "320894984", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Mayo", "dimension20": "%100 Polyester" }, { "position": 13, "product_id": "113991", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "459.95", "brand": "GAP", "sku": "307744480", "variant": "Kırmızı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/36385/955ef18e-6b44-4eb7-aa52-c5d6b4bd2782.jpg", "dimension11": "WIN21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "113991001", "dimension15": "307744480", "dimension16": " 459.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "4YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "" }, { "position": 14, "product_id": "758113", "name": "Grafik Baskılı Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "429.99", "brand": "GAP", "sku": "320754709", "variant": "Mavi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/22/304082/b4934a14-7b06-4363-b76d-6ec85e12bfcf.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "758113000", "dimension15": "320754709", "dimension16": " 599.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester." }, { "position": 15, "product_id": "701367", "name": "GapFit Fit Tech Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "429.99", "brand": "GAP", "sku": "320759884", "variant": "Gri", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/09/303864/ea8eaf7b-7594-4336-8691-0356d042b5a2.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "701367004", "dimension15": "320759884", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%83 Pamuk-%17 Geri Dönüştürülmüş Polyester" }, { "position": 16, "product_id": "774658", "name": "GapFit Grafik Sweatshirt", "price": "429.99", "brand": "GAP", "sku": "320821009", "variant": "Lacivert", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/01/12/282876/c35c249c-cd46-4835-b5f0-0d7d96ca36aa.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "774658000", "dimension15": "320821009", "dimension16": " 599.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "18-24M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%83 Pamuk-%17 Geri Dönüştürülmüş Polyester" }, { "position": 17, "product_id": "803861", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "359.99", "brand": "GAP", "sku": "320971308", "variant": "Kahverengi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/18/301155/4d9ea16d-4bad-4bb8-b88d-d67eb0699a35.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "803861000", "dimension15": "320971308", "dimension16": " 479.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "18-24M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%79 Pamuk, %11 Polyester, %10 Geri Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 18, "product_id": "701367", "name": "GapFit Fit Tech Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "459.99", "brand": "GAP", "sku": "320417947", "variant": "Yeşil", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/09/266992/cd200655-667a-48c0-92aa-52296bb84b59.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "701367002", "dimension15": "320417947", "dimension16": " 599.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%83 Pamuk-%17 Geri Dönüştürülmüş Polyester" }, { "position": 19, "product_id": "774585", "name": "Gap Disney Grafik Baskılı Sweatshirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "320778778", "variant": "Yeşil", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/01/288931/69d742ef-bd84-4e39-8e20-1b1fb7cf97c4.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "774585002", "dimension15": "320778778", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk-%25 Dönüştürülmüş polyester" }, { "position": 20, "product_id": "782953", "name": "Gap Logo Baskılı Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "429.99", "brand": "GAP", "sku": "320839133", "variant": "Yeşil", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/17/283569/b3d96fda-f48d-44ab-8544-09e8f084180a.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "782953000", "dimension15": "320839133", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "3T", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 21, "product_id": "774640", "name": "NASA Grafik Baskılı Sweatshirt", "price": "359.99", "brand": "GAP", "sku": "320861152", "variant": "Mavi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/01/13/280341/75601e50-37df-42a1-ac32-059a1f70206b.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "774640000", "dimension15": "320861152", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 22, "product_id": "840700", "name": "3D Dino Grafik Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "320973713", "variant": "Yeşil", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/17/307469/91a3121d-675a-4868-9d77-4169db9b2155.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "840700000", "dimension15": "320973713", "dimension16": " 549.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%58 Pamuk, %31 Polyester, %11 Geri Dönüştürülmüş Polyester.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 23, "product_id": "774585", "name": "Gap Disney Grafik Baskılı Sweatshirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "320782869", "variant": "Kahverengi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/01/288937/1d99f0eb-6532-493f-a9ef-990260b30cea.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "774585001", "dimension15": "320782869", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk-%25 Dönüştürülmüş polyester" }, { "position": 24, "product_id": "619017", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "359.99", "brand": "GAP", "sku": "314648930", "variant": "Gri", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/08/25/218877/16abf94d-8356-4930-b50b-ff8b6ad113b8.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "619017000", "dimension15": "314648930", "dimension16": " 479.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "5 YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %23 Polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 25, "product_id": "734942", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "329.99", "brand": "GAP", "sku": "320724068", "variant": "Yeşil", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/19/311720/ca7a5d1a-5acf-4a7e-95d2-c56970e479bb.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "734942000", "dimension15": "320724068", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 26, "product_id": "774483", "name": "Star Wars™ Grafik Baskılı Sweatshirt", "price": "229.99", "brand": "GAP", "sku": "320790465", "variant": "Yeşil", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/01/13/280273/0bcb01d8-1ad1-4044-afcc-839a9930b07e.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "774483000", "dimension15": "320790465", "dimension16": " 329.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "4YRS", "dimension19": "BABY | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 27, "product_id": "782920", "name": "Grafik Baskılı Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "359.99", "brand": "GAP", "sku": "320839090", "variant": "Mor", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/01/13/283435/a9158d5b-ef03-434a-86c4-20ca22c5e949.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "782920000", "dimension15": "320839090", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 28, "product_id": "824559", "name": "Grafik Baskılı Sweatshirt", "price": "459.99", "brand": "GAP", "sku": "320919510", "variant": "Çok Renkli", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/04/308474/fded926f-82a6-4e0e-a6fa-dbcc8f403768.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "824559003", "dimension15": "320919510", "dimension16": " 599.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "18-24M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "Makinede hassas programda yıkanabilir" }, { "position": 29, "product_id": "833337", "name": "Disney X Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "320973578", "variant": "Pembe", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/17/307408/e16111c1-4ffb-4e7a-be94-a8cbfd3a1d7b.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "833337001", "dimension15": "320973578", "dimension16": " 549.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 30, "product_id": "774585", "name": "Gap Disney Grafik Baskılı Sweatshirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "320778884", "variant": "Siyah", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/01/288938/5a2248ea-bdea-4497-a93a-10f8d53b47d7.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "774585003", "dimension15": "320778884", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk-%25 Dönüştürülmüş polyester" }, { "position": 31, "product_id": "774585", "name": "Gap Disney Grafik Baskılı Sweatshirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "320782871", "variant": "Kırmızı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/01/288925/fe4700b1-551e-4326-9f36-58bb6394a5d9.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "774585000", "dimension15": "320782871", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk-%25 Dönüştürülmüş polyester" }, { "position": 32, "product_id": "774483", "name": "Star Wars™ Grafik Baskılı Sweatshirt", "price": "229.99", "brand": "GAP", "sku": "320790467", "variant": "Lacivert", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/01/13/280369/82180428-40de-4add-afe5-5b827e78a952.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "774483001", "dimension15": "320790467", "dimension16": " 329.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 33, "product_id": "739090", "name": "Star Wars™ Kapişonlu Sweatshirt", "price": "429.99", "brand": "GAP", "sku": "320334101", "variant": "Gri", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/21/237284/c4d9edf6-40a4-429d-abc5-4da9321cc728.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "739090000", "dimension15": "320334101", "dimension16": " 599.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "18-24M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 34, "product_id": "840820", "name": "Gap Logo Tie Dye Sweatshirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "320978923", "variant": "Turuncu", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/24/301431/7b13c06c-0001-43ac-be17-b33602fb221e.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "840820000", "dimension15": "320978923", "dimension16": " 549.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 35, "product_id": "833337", "name": "Disney X Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "320973582", "variant": "Mavi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/17/307414/0a91d23f-4c84-434c-ac48-ac022af399a3.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "833337000", "dimension15": "320973582", "dimension16": " 549.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 36, "product_id": "840820", "name": "Gap Logo Tie Dye Sweatshirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "320978933", "variant": "Yeşil", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/24/301420/5606cbdb-75ff-49c0-801e-556a7f80ba78.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "840820001", "dimension15": "320978933", "dimension16": " 549.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" } , { "position": 1, "product_id": "824562", "name": "Kamuflaj Desenli Sweatshirt", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "321006523", "variant": "Bej", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/26/318942/a641fcfb-cb06-434e-a36e-230290cab11f.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "824562000", "dimension15": "321006523", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %23 Geri Dönüştürülmüş Polyester.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 2, "product_id": "839980", "name": "Disney Grafik Baskılı Sweatshirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320973536", "variant": "Lacivert", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/26/318994/3b5e4afe-89d3-4e1d-a460-1bdf67a2c7bb.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "839980000", "dimension15": "320973536", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%58 Pamuk, %31 Polyester, %11 Geri Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 3, "product_id": "782923", "name": "Star Wars™ Grafik Baskılı Sweatshirt", "price": "299.99", "brand": "GAP", "sku": "320839121", "variant": "Beyaz", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/22/304386/5c0bb769-4fa7-483f-a3ac-3f5387a391ea.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "782923000", "dimension15": "320839121", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "75% Cotton, 14% Polyester, 9% Recycled Polyester.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 4, "product_id": "824557", "name": "Marvel Grafik Baskılı Sweatshirt", "price": "359.99", "brand": "GAP", "sku": "321052526", "variant": "Sarı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/09/306151/85cf94d5-890e-4820-b89c-d65cd5e14819.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "824557003", "dimension15": "321052526", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 5, "product_id": "824557", "name": "Marvel Grafik Baskılı Sweatshirt", "price": "359.99", "brand": "GAP", "sku": "321052522", "variant": "Mavi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/09/306130/5d1bdb3c-d3a6-4a28-ae84-5486c598972e.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "824557000", "dimension15": "321052522", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 6, "product_id": "840705", "name": "Gap Logo Bisiklet Yaka Sweatshirt", "price": "259.99", "brand": "GAP", "sku": "320973727", "variant": "Sarı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/15/306553/9cfcfd37-3b6a-4e22-9966-00a07ee4aaaa.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "840705003", "dimension15": "320973727", "dimension16": " 279.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%60 pamuk, %40 polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 7, "product_id": "774575", "name": "Bisiklet Yaka Sweatshirt", "price": "329.99", "brand": "GAP", "sku": "320811545", "variant": "Mavi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/01/12/280320/606511ff-b8c9-4b3a-bb03-865771f616d7.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "774575000", "dimension15": "320811545", "dimension16": " 469.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "4YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 8, "product_id": "840705", "name": "Gap Logo Bisiklet Yaka Sweatshirt", "price": "259.99", "brand": "GAP", "sku": "320973725", "variant": "Turkuaz", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/15/306559/fc676084-fe56-4d40-892a-6d7368ee0156.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "840705002", "dimension15": "320973725", "dimension16": " 279.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%60 pamuk, %40 polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 9, "product_id": "840705", "name": "Gap Logo Bisiklet Yaka Sweatshirt", "price": "259.99", "brand": "GAP", "sku": "320973736", "variant": "Pembe", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/17/306550/7f261e38-2165-45d9-89a6-184f24309df4.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "840705000", "dimension15": "320973736", "dimension16": " 279.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "2YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%60 pamuk, %40 polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." } , { "position": 1, "product_id": "842408", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "479.95", "brand": "GAP", "sku": "320978911", "variant": "Sarı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/17/307560/123074b2-9587-42ab-b33c-28ee97e6b66f.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842408000", "dimension15": "320978911", "dimension16": " 479.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 2, "product_id": "782953", "name": "Gap Logo Baskılı Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "429.99", "brand": "GAP", "sku": "320839133", "variant": "Yeşil", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/17/283569/b3d96fda-f48d-44ab-8544-09e8f084180a.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "782953000", "dimension15": "320839133", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "3T", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 3, "product_id": "833337", "name": "Disney X Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "320973578", "variant": "Pembe", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/17/307408/e16111c1-4ffb-4e7a-be94-a8cbfd3a1d7b.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "833337001", "dimension15": "320973578", "dimension16": " 549.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 4, "product_id": "833337", "name": "Disney X Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "320973582", "variant": "Mavi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/17/307414/0a91d23f-4c84-434c-ac48-ac022af399a3.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "833337000", "dimension15": "320973582", "dimension16": " 549.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." } ] } } }
Beden Tablosu
Kadın
  Üstler & Dış Giyim
   BEDEN TABLOLARI
   X
   E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

   E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
   Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
   Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
   Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
   Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
   Ürün Favorilerinize Eklendi

   Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.