{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }

Erkek Bebek Sweatshirt Modelleri

Kapüşonlu Sweatshirt

Erkek Bebek Sweatshirtler

Bebeklerin ve çocukların ısı değişimlerine karşı daha dayanıklı giyinmesi gerekiyor. Ancak terlemelerini de önlemek lazım. Bunun için kolayca giydirilip çıkarılabilen sweatshirt modellerine göz atmaya ne dersin? Önden fermuarlı, üstten giydirilen, kapüşonlu ve rengarenk GAP erkek bebek sweatshirt modelleri ve çocuk sweatshirt modelleri ile hava değişimi sürprizlerine karşı önlemini almış olursun. Uzman önerileri genellikle bebeklerin ve çocukların üst üste giydirilmemesi gerektiği yönünde. Sen de bu önerileri dikkate alırken bebeğinin ne üşümesini ne de terlemesini istersin. Havaların dengesiz hali devam ettiğinde yanına alacağın ya da çocuğunun çantasına koyacağın bir sweatshirt ile günü kurtarmak mümkün olacaktır. 


Erkek Bebek Sweatshirt Avantajları

Bebek vücutlarının ısı dengesinin sağlanması için, bebeklerin kimi zaman üzerlerine çok kalın olmayan bir giysi daha giymeleri gerekir. Bunun en güzel örneği sweatshirt'ler, bebeğe kolaylıkla giydirebileceğin sempatik giysilerdir. Bebeklere giysi giydirmenin zor olduğu zamanlarda önden fermuarlı bebek sweatshirt de yardıma koşar. Pratik giydirme yöntemi sayesinde bebeğin dikkati dağılmayacaktır. Kapüşonlu sweatshirt modelleri de başı ve kulaklarını korurken bebeğini bunaltmaz. 


Bebek ve Çocuk Sweatshirt Seçiminde Dikkat Edilecekler

Sweatshirt modelleri arasından seçim yapmak zor mu geliyor? Satın almadan önce kontrol etmen gereken bir takım kriterler var:


 • Kumaş: Hem bebekler hem de çocuklar için üretilen sweatshirt modelleri pamuklu kumaştan olmalı. Teri kolaylıkla emen kumaşlar pamuklu kumaşlardır. Ancak terin, vücut üzerinde kurumasını da önlemek gerekir. Bu nedenle de kumaşın hava alabilirliğini sağlamak önemlidir. Sweatshirt kumaş dokumasında, cilde hava aldıracak bir bileşen daha bulunması önemlidir.
 • Tasarım: Şık bir erkek bebek sweatshirt modeli bebek için rahat olmayabilir. Öncelikle düşünmen gereken, bebeğin hangi sweatshirt'te rahat ettiği olacaktır. Bazı bebekler kapüşon kullanmaktan hoşlanmayabilir, bazı bebekler için ise fermuarlı sweatshirt rahat olmayabilir. Çocuklar kendi zevklerine göre diledikleri sweatshirt'ü kolaylıkla seçerler, ancak bebeklerde tamamen tepkilere göre anlaşılır.
 • Koruma: Bebek ve çocuk sweatshirt modelleri, genellikle lastikleri çok sıkı şekilde üretilir. Sıkan lastikler bunalmaya neden olur. Bilekleri ve beli çok sıkan sweatshirt, rüzgarı ya da soğuğu vücuda sokmaz ancak hareketi engelleyeceği için de ideal değildir. Bu nedenle elastik olabilen, genişleyebilen ve tekrar ilk haline dönebilen kol, yaka ve bel lastikleri önemlidir. GAP sweatshirt modellerinde fitilli kol ve sweatshirt bel detayları bu rahatlığı sağlar.
 • Baskı: Yıkanma esnasında kumaşın sarkmaması ve bozulmaması için baskısı ve üzerindeki aplikler önemli. Yıkanırken renk karışımının olmaması gerekiyor. Apliğin rengi sweatshirt'e geçmemeli. Bu nedenle sweatshirt seçerken kaliteli olması çok önemli. Baskılı sweatshirt'lerde ise yıkama ve ütüleme konularında tüm talimatları takip etmek de önem kazanıyor.
 • Yaka: Kapüşonlu sweatshirt modellerinde yakanın ve kapüşonun iç tarafında, sweatshirt'ün kalınlığına göre polar ya da penye bir kumaş olmalı. Bu, bebeğin yakasını ve başını sıcak tutacaktır. Yakasının iç tarafında bulunan penye kumaş da bebeğin boynunun, lastik ve benzeri yapılarla tahriş olmasını engeller. GAP bebek ve çocuk sweatshirt'lerinin bazı kapüşonlu modellerinde suni kürk astar da kullanılır.

Sweatshirt’lerin Dokuması İle İlgili Detaylar

Bebek sweatshirt modellerinde kumaşın yapısı çok önemli. Göze çarpan özellikler şöyle olmalı:


 • Sağlıklı erkek bebek sweatshirt modelleri, öncelikli olarak terlemeye karşı dirençli olmalı. Bir taraftan teri emerken nemi de içinde hapsetmemeli. Bu nedenle pamuk kumaşlardan yapılan giysiler tercih edilir.
 • Düz sweatshirt kumaşında teri emdikten sonra giysinin nemli kalmaması için hava sirkülasyonunun da olması gerekir. Bu nedenle pamuk ile polyester birlikte dokunur. Böylelikle pamuk bebeğin terini emerken mikro polyester fiberler de bu teri kurutur. Bebeğin keyfinin kaçmaması için bu iki mikrofiber yapı sürekli hizmet halindedir.
 • Bebeğinin hassas cildi için dokuma sıklığından kullanılan ipin kalitesine kadar her şey çok büyük önem taşır. Ne zaman giyileceğine göre sweatshirt’lerin iç taraflarının yapısı da değişir. Daha sıcak tutacak erkek bebek sweatshirt, polar yapısı ile öne çıkar. Bu nedenle bebeğinin dolabında en az bir tane de erkek bebek polar sweatshirt bulunmalı.
 • Bebeklerin sadece üst kısımlarından giren soğuk onları üşütmez, kollarından ve bellerinden giren soğuğun da üşümelerinde katkısı büyüktür. Özellikle, sık sık kucakta taşındığı için bel kısımları istemsizce açılabilir. Havada tatlı ve ılık bir meltem varsa bu hiç problem olmaz, ancak biraz serin havada vücut ısısındaki ani dengesizlik bebeğin bağışıklık sistemine etki edebilir. Bu nedenle uzun kollu sweatshirt alırken kollarının ve belinin lastikli olması önem taşır. Kol manşetlerindeki fitiller, bileği tamamen sararken sıkmaz ve böylelikle bebeğin kıyafeti dolayısı ile bunalmaz. Belindeki fitilli lastik ise karın ve bel bölgesini korur ve bu bölgeden girecek soğuk havayı engeller.
 • Sweatshirt’lerin zaman içinde lastikli bölgelerinde bollaşma ile karşılaşmak mümkün. GAP erkek bebek sweatshirt modellerinde bu bollaşma olmaz. Yıkama talimatlarına uyulduğu sürece sweatshirt’lerini uzun süre güvenle kullanabilirsin.

Baskılı Sweatshirt Modelleri

Giyim tarzı veya zevkine uymadığı için üzerine hırka giymek istemeyen çocuklar, baskılı sweatshirt'lere karşı koyamaz. GAP logolu sweatshirt modelleri, kapüşonundaki kulaklar ile, Mickey Mouse'a dönüşen kostüm tarzı çeşitler ile oldukça cazip. Canavar modelli sweatshirt'ler, üzerlerindeki fermuar gibi detaylar ile şekil de değiştirebilir. Kamuflaj desenli sweatshirt modelleri ile bebeğin kendi dünyasının kahramanı haline gelecektir. Bebeklikten çocukluğa geçişte imaj değiştiren çocuklarda, canavar desenli sweatshirt'lerin yerini düz renk klasik GAP logolu sweatshirt modelleri alır. GAP logolu sweatshirt modelleri ile çocuklar kendi tarzlarını da ifade etmeye başlar. Düz renk sweatshirt modelleri arasında sadece GAP logolu olanların yanı sıra Star Wars gibi fenomenleri temsil eden sweatshirt'leri bulmak da mümkün olur. Önden cepli fermuarlı mont tipi sweatshirt'ler arasında kapüşonlu olanları daha çok tercih edilir. Özellikle okula gidip gelirken kapüşonlu sweatshirt'ler oldukça faydalı olur. Yağmur bastırdığı zaman şemsiye, yağmurluk gibi detaylarla ilgilenmek istemeyen çocuk, kapüşonunu geçirip yoluna devam eder. Düz yakalı sweatshirt modellerinde de kapüşonlularda olduğu gibi, XS'den XXL'e kadar bedenler bulunur. 


Sweatshirt Yıkama ve Bakım Talimatları

 • Pamuklu kumaşların nem çekme özelliği yüksek. Esnekler ve dayanıklılar. Ancak neredeyse her kumaş gibi yüksek sıcaklıklarda yıkandığı zaman rengi ve dokusunun bozulma tehlikesi var. 
 • Polyester kumaşlar ise yüksek ısıya dayanıklıdır. Kolay kırışmaz ve leke tutmaz. Renklerin solma olasılığı ise oldukça düşük. 
 • İkisinin karışımı olan sweatshirt'lerin yıkanması, tamamen talimatlara uygun olarak yapılmalı. Sıcaklığın yüksek olması pamuk elyaflarını bozacaktır. 
 • Yüksek ısıda ütü yapılması polyester elyafları deforme eder. Ayrıca yüksek ısı, sweatshirt'ün baskı kısmına da zarar verebilir. 
 • Çamaşır suyu gibi aşındırıcı kimyasallar kullanılması sweatshirt'ün rengini değiştirebilir, ayrıca üzerindeki baskıyı da deforme edecektir. Bu nedenle çamaşır suyu kullanılması kesinlikle önerilmez.
 • Ürünlerin yıkanmadan önce aynı renkte olanlarının ayrılması önemi. Böylelikle koyu renkli kıyafetlerin açık renklilerle karışmasını ve boya bulaşmasını engelleyebilirsin. 

GAP uzun kollu sweatshirt modelleri arasında düz sweatshirt ya da baskılı sweatshirt seçeneklerinden beğendiklerini seçebilirsin. Böylelikle GAP'in hem dayanıklı hem kaliteli sweatshirt'lerini satın alarak kendi tarzını çocuğuna da yansıtır, şık ve pratik sweatshirt'ler ile hem kendinin hem çocuğunun hayatını kolaylaştırabilirsin. 


{ "event": "product_listing_page", "page_type":"product_listing", "product_listing_page": { "category":"Sweatshirt", "category_id":"18297", "top_3_product_name":["Cozy Sherpa Kapüşonlu Sweatshirt","Cozy Sherpa Kapüşonlu Sweatshirt","Gap Logo Sweatshirt"], "top_3_product_id":["734905","734905","734900"], "top_3_product_price":["399.95","399.95","329.95"], "top_3_product_gender":["BABY","BABY","BABY"] } }
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "position": 1, "product_id": "734905", "name": "Cozy Sherpa Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320663643", "variant": "Kırmızı Ekoseli", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/11/18/272189/b0db6d18-124e-47ea-b77d-f429261deafe.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "734905002", "dimension15": "320663643", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "18-24M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 2, "product_id": "734905", "name": "Cozy Sherpa Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320663638", "variant": "Mavi Ekoseli", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/11/18/272065/c4d27d5d-bb58-4395-9076-458190af04bf.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "734905001", "dimension15": "320663638", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "2YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 3, "product_id": "734900", "name": "Gap Logo Sweatshirt", "price": "329.95", "brand": "GAP", "sku": "320724045", "variant": "Lacivert", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/11/08/272182/808b8160-b74c-419c-9a48-7558db36f37f.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "734900000", "dimension15": "320724045", "dimension16": " 329.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "18-24M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%65 pamuk %40 polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 4, "product_id": "734950", "name": "Gap Logo Fermuarlı Sweashirt", "price": "359.95", "brand": "GAP", "sku": "320605272", "variant": "Yeşil", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/11/08/272287/0e536fa8-ec53-45c4-9c50-33560ffc1010.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "734950000", "dimension15": "320605272", "dimension16": " 359.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "4YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 5, "product_id": "701367", "name": "GapFit Fit Tech Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "429.95", "brand": "GAP", "sku": "320417947", "variant": "Yeşil", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/09/266992/cd200655-667a-48c0-92aa-52296bb84b59.jpg", "dimension11": "WIN21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "701367002", "dimension15": "320417947", "dimension16": " 429.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%83 Pamuk-%17 Geri Dönüştürülmüş Polyester" }, { "position": 6, "product_id": "740498", "name": "Gap Logo Baskılı Sweatshirt", "price": "359.95", "brand": "GAP", "sku": "320627497", "variant": "Kırmızı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/11/08/273430/60ad7a20-db18-4029-bb9b-d29fec228544.jpg", "dimension11": "WIN21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "740498000", "dimension15": "320627497", "dimension16": " 359.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 7, "product_id": "736801", "name": "Gap Logo Pullover Sweatshirt", "price": "259.95", "brand": "GAP", "sku": "320670999", "variant": "Siyah", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/12/272915/67cd46cb-c04c-43c5-86b9-a9a3d349c1ee.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "736801000", "dimension15": "320670999", "dimension16": " 259.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "4T", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 8, "product_id": "701367", "name": "GapFit Fit Tech Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "429.95", "brand": "GAP", "sku": "320417934", "variant": "Lacivert", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/09/266946/48c8dca8-d3c4-4c15-8438-d83dba3df22c.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "701367003", "dimension15": "320417934", "dimension16": " 429.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%83 Pamuk-%17 Geri Dönüştürülmüş Polyester" }, { "position": 9, "product_id": "734937", "name": "Good Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "329.95", "brand": "GAP", "sku": "320615944", "variant": "Siyah", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/28/272308/91ebd49d-3a55-4507-85cb-b4d61ab0daa0.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "734937001", "dimension15": "320615944", "dimension16": " 329.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%66 organik pamuk, %20 pamuk, %14 geri dönüştürülmüş polyester." }, { "position": 10, "product_id": "736786", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "320663677", "variant": "Siyah", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/19/272810/c9226980-463a-469f-8ad2-8cfd4d648ece.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "736786001", "dimension15": "320663677", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "5T", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 11, "product_id": "734976", "name": "Grafik Baskılı Sweatshirt", "price": "359.95", "brand": "GAP", "sku": "320621059", "variant": "Beyaz", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/18/272358/3363abfc-605d-47a4-8624-3e8285d9b4d9.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "734976000", "dimension15": "320621059", "dimension16": " 359.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 12, "product_id": "734957", "name": "Disney Mickey Mouse Grafik Baskılı Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320604329", "variant": "Kırmızı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/12/272614/0da2a3e8-68d5-4aab-bdc8-6f7b621aedac.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "734957000", "dimension15": "320604329", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "4YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 13, "product_id": "625776", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "314740797", "variant": "Kırmızı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/08/25/217619/551ebb03-aa69-4599-a7dd-c65b3a334d9b.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "625776000", "dimension15": "314740797", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "5 YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %23 Polyester|Makinede yıkanabilir" }, { "position": 14, "product_id": "734967", "name": "Grafik Baskılı Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320606940", "variant": "Kahverengi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/13/272636/33804281-15e7-495c-9fa7-42d8f2338dd4.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "734967000", "dimension15": "320606940", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 15, "product_id": "734967", "name": "Grafik Baskılı Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320606944", "variant": "Yeşil", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/13/272205/f1b8f040-1a63-49b0-bdd7-0536e7c83281.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "734967001", "dimension15": "320606944", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "18-24M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 16, "product_id": "729771", "name": "100% Organik Pamuk Flannel Sweatshirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "320638978", "variant": "Çok Renkli", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/07/270446/69011fa3-5434-4b62-b7b2-71c9c084cd29.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "729771000", "dimension15": "320638978", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "18-24M", "dimension19": "BABY | Gömlek", "dimension20": "%100 Organik Pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 17, "product_id": "734941", "name": "Dinozor Desenli Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "329.95", "brand": "GAP", "sku": "320613390", "variant": "Lacivert", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/26/272311/14407c28-1b4d-48e6-a356-0e3714b70cfc.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "734941000", "dimension15": "320613390", "dimension16": " 329.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "4YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 18, "product_id": "734937", "name": "Good Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "329.95", "brand": "GAP", "sku": "320615948", "variant": "Yeşil", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/28/272604/734cb262-4c23-4d57-9061-91070ca2bb31.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "734937002", "dimension15": "320615948", "dimension16": " 329.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%66 organik pamuk, %20 pamuk, %14 geri dönüştürülmüş polyester." }, { "position": 19, "product_id": "734937", "name": "Good Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "329.95", "brand": "GAP", "sku": "320662145", "variant": "Turuncu", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/28/272200/9f44ac14-b2dd-4a92-8958-8c3b7f919dad.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "734937003", "dimension15": "320662145", "dimension16": " 329.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%66 organik pamuk, %20 pamuk, %14 geri dönüştürülmüş polyester." }, { "position": 20, "product_id": "600532", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "259.95", "brand": "GAP", "sku": "314487747", "variant": "Gri", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/07/268960/41870cc5-bc7d-4779-a186-857754d93223.jpg", "dimension11": "WIN21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "600532003", "dimension15": "314487747", "dimension16": " 259.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 21, "product_id": "701367", "name": "GapFit Fit Tech Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "429.95", "brand": "GAP", "sku": "320417917", "variant": "Gri", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/09/266928/ff101a41-6778-4dc3-99d9-f8b234d90eed.jpg", "dimension11": "WIN21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "701367000", "dimension15": "320417917", "dimension16": " 429.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "18-24M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%83 Pamuk-%17 Geri Dönüştürülmüş Polyester" }, { "position": 22, "product_id": "731830", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Cozy Sweatshirt", "price": "429.95", "brand": "GAP", "sku": "320658686", "variant": "Pembe", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/23/271135/7955dd5c-d935-48eb-b220-920275e0071a.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "731830001", "dimension15": "320658686", "dimension16": " 429.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "4YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir.|İthal edilmiştir." }, { "position": 23, "product_id": "734905", "name": "Cozy Sherpa Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320607730", "variant": "Lacivert", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/12/272104/26e9715c-d35d-4495-8bc9-93b7c584685c.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "734905000", "dimension15": "320607730", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 24, "product_id": "740498", "name": "Gap Logo Baskılı Sweatshirt", "price": "359.95", "brand": "GAP", "sku": "320627495", "variant": "Mavi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/11/08/273428/4766b5d0-fcf9-4448-9496-9673aab3fc73.jpg", "dimension11": "WIN21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "740498001", "dimension15": "320627495", "dimension16": " 359.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "4YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 25, "product_id": "734937", "name": "Good Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "320615935", "variant": "Pembe", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/28/272230/d8709a15-9e30-4ed4-9354-b8d0e33398fc.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "734937004", "dimension15": "320615935", "dimension16": " 329.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "4YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%66 organik pamuk, %20 pamuk, %14 geri dönüştürülmüş polyester." }, { "position": 26, "product_id": "657996", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "359.95", "brand": "GAP", "sku": "320144043", "variant": "Siyah", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/09/276269/00e4f584-465f-4dd4-ae88-b8d06134cac7.jpg", "dimension11": "WIN21FW21\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "657996000", "dimension15": "320144043", "dimension16": " 359.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 27, "product_id": "734905", "name": "Cozy Sherpa Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320607724", "variant": "Gri", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/06/272221/883b94df-8622-41de-8d38-74f1228f5d86.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "734905003", "dimension15": "320607724", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 28, "product_id": "715357", "name": "Gap Logo Pullover Sweatshirt", "price": "279.95", "brand": "GAP", "sku": "320644411", "variant": "Sarı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/12/269997/91bab680-aace-46a1-b896-efd07f4c91e9.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "715357000", "dimension15": "320644411", "dimension16": " 279.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 29, "product_id": "734971", "name": "National Geographic Grafik Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "269.99", "brand": "GAP", "sku": "320714974", "variant": "Kahverengi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/13/272645/c257a4cf-453f-4bf4-ac67-cdba1612e7f5.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "734971000", "dimension15": "320714974", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 30, "product_id": "732777", "name": "Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "320606753", "variant": "Yeşil", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/07/272165/6d93b406-738d-4f92-827d-cdb6a787e2ad.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "732777007", "dimension15": "320606753", "dimension16": " 229.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk" }, { "position": 31, "product_id": "656227", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "359.95", "brand": "GAP", "sku": "320095917", "variant": "Kırmızı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/02/09/228100/1a54275b-7781-4bc8-a48e-f90a7ef5d115.jpg", "dimension11": "WIN21FW21\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "656227001", "dimension15": "320095917", "dimension16": " 359.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "" }, { "position": 32, "product_id": "691365", "name": "Star Wars Sweatshirt", "price": "179.99", "brand": "GAP", "sku": "320461627", "variant": "Beyaz", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/21/254578/c8daba28-60bd-487a-85b1-8685eba84b42.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "691365000", "dimension15": "320461627", "dimension16": " 279.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 33, "product_id": "734936", "name": "DC™ Batman Pelerinli Sweatshirt", "price": "299.99", "brand": "GAP", "sku": "320593020", "variant": "Gri", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/19/272599/72c04f6f-34b2-4532-99ed-bd43a8c2d017.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "734936000", "dimension15": "320593020", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 34, "product_id": "787549", "name": "Disney Mickey Mouse Grafik Sweatshirt", "price": "139.99", "brand": "GAP", "sku": "320261412", "variant": "Gri", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/02/25/240995/be5bc6d4-086e-408f-b218-166cfeaf298c.jpg", "dimension11": "SPR21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "787549000", "dimension15": "320261412", "dimension16": " 259.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 35, "product_id": "496376", "name": "babyGap | Disney Mickey Mouse Sweatshirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "312748323", "variant": "lacivert", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/07/18/177471/a7f384e3-4e2b-4eab-adf0-977ba66c43fb.jpg", "dimension11": "FAL19FW20 SALE\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "496376000", "dimension15": "312748323", "dimension16": " 229.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "2YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 pamuk, %23 polyester" }, { "position": 36, "product_id": "685278", "name": "Disney Mickey Mouse Tie\u002DDye Desenli Sweatshirt", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "320457128", "variant": "Sarı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/03/254944/7f014a2a-0b39-46cc-b099-8bc5541a66e8.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "685278000", "dimension15": "320457128", "dimension16": " 359.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 37, "product_id": "732777", "name": "Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "320606747", "variant": "Lacivert", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/07/271383/77db1678-0d3b-4d04-b506-fab205204865.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "732777005", "dimension15": "320606747", "dimension16": " 229.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk" }, { "position": 38, "product_id": "697445", "name": "Grafik Desenli Sweatshirt", "price": "139.99", "brand": "GAP", "sku": "320452851", "variant": "Turuncu", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/10/257210/9f8b7ff4-e207-4256-bb03-757a70e970a3.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "697445001", "dimension15": "320452851", "dimension16": " 279.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "4YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "Düz ve rahat kesim" }, { "position": 39, "product_id": "862713", "name": "Marvel Grafik Desenli Sweatshirt", "price": "139.99", "brand": "GAP", "sku": "320290397", "variant": "Kırmızı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/20/241560/3878a094-3fdb-433f-8d6a-94d6591568b2.jpg", "dimension11": "SPR21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "862713002", "dimension15": "320290397", "dimension16": " 259.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "18-24M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 40, "product_id": "577721", "name": "Disney Yuvarlak Yaka Sweatshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "314242715", "variant": "Kırmızı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/02/16/209482/2f46f2aa-f921-46aa-8760-5515ce3279b8.jpg", "dimension11": "SPR21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "577721000", "dimension15": "314242715", "dimension16": " 269.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 pamuk, %23 polyester" } , { "position": 1, "product_id": "782914", "name": "Gap Logo Sweatshirt", "price": "229.95", "brand": "GAP", "sku": "320839020", "variant": "Sarı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/11/08/282215/b7410bef-23f8-4a32-8eb0-441e5016d468.jpg", "dimension11": "WIN21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "782914004", "dimension15": "320839020", "dimension16": " 229.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%67 Pamuk, %14 Polyester, %10 Amerikan Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 2, "product_id": "734969", "name": "Marvel Baskılı Sweatshirt", "price": "359.95", "brand": "GAP", "sku": "320597671", "variant": "Çok Renkli", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/11/08/272640/fdd1e49f-2f68-43c8-b9d1-d018608ca85e.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "734969000", "dimension15": "320597671", "dimension16": " 359.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 3, "product_id": "782914", "name": "Gap Logo Sweatshirt", "price": "229.95", "brand": "GAP", "sku": "320839013", "variant": "Mavi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/11/08/281931/6d670c45-b2b8-442b-a377-02a69c025fba.jpg", "dimension11": "WIN21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "782914000", "dimension15": "320839013", "dimension16": " 229.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "18-24M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%67 Pamuk, %14 Polyester, %10 Amerikan Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 4, "product_id": "736811", "name": "Sherpa Yarım Fermuarlı Sweatshirt", "price": "429.95", "brand": "GAP", "sku": "320696736", "variant": "Mavi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/16/272921/d567f3b0-37c4-483d-9b08-2ce44ac520c8.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "736811000", "dimension15": "320696736", "dimension16": " 429.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%100 Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 5, "product_id": "732815", "name": "Bisiklet Yaka Kazak", "price": "359.95", "brand": "GAP", "sku": "320585587", "variant": "Yeşil", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/06/271440/2d5dc05d-be64-4cd1-a736-3c50f0b5f6b3.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "732815004", "dimension15": "320585587", "dimension16": " 359.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "4YRS", "dimension19": "BABY | Kazak", "dimension20": "%100 pamuk|Ombre Mavi ve Şeftali Ombre: %80 Pamuk, %20 Polyester.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 6, "product_id": "782914", "name": "Gap Logo Sweatshirt", "price": "229.95", "brand": "GAP", "sku": "320839012", "variant": "Pembe", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/11/18/281939/32e348fe-5caa-428a-b7c7-7053e06e4598.jpg", "dimension11": "WIN21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "782914003", "dimension15": "320839012", "dimension16": " 229.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "4YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%67 Pamuk, %14 Polyester, %10 Amerikan Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 7, "product_id": "736462", "name": "Yuvarlak Yaka 3D Grafik Sweatshirt", "price": "239.99", "brand": "GAP", "sku": "320620205", "variant": "Lacivert", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/26/272624/814eb31f-d41e-47fe-8f83-7867a791e958.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "736462000", "dimension15": "320620205", "dimension16": " 329.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%9 Geri Dönüştürülmüş Polyester |%14 Polyester|%77 Pamuk" }, { "position": 8, "product_id": "617820", "name": "Marvel Spider\u002DMan Sweatshirt", "price": "259.95", "brand": "GAP", "sku": "314632930", "variant": "Kırmızı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/15/219839/1f57a188-2839-4808-844d-5af08c4909b3.jpg", "dimension11": "WIN21FW21\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "617820000", "dimension15": "314632930", "dimension16": " 259.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 9, "product_id": "617797", "name": "National Geographic Yuvarlak Yaka Sweatshirt", "price": "159.99", "brand": "GAP", "sku": "314622631", "variant": "Lacivert", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/08/17/218638/e76cb6e7-34dc-465c-ab69-3daaa2b23696.jpg", "dimension11": "FAL20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "617797000", "dimension15": "314622631", "dimension16": " 329.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 10, "product_id": "734928", "name": "DC ™ Superman Pelerinli Sweatshirt", "price": "269.99", "brand": "GAP", "sku": "320593052", "variant": "Mavi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/19/272068/7bf60191-6ddc-40b0-98da-72909e349113.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "734928000", "dimension15": "320593052", "dimension16": " 359.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 11, "product_id": "734931", "name": "Disney Yuvarlak Yaka Sweatshirt", "price": "269.99", "brand": "GAP", "sku": "320590407", "variant": "Gri", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/03/265027/e06bbb08-5af3-428b-9a82-f75530275324.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "734931001", "dimension15": "320590407", "dimension16": " 359.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 12, "product_id": "740888", "name": "Uzun Kollu Waffle Sweatshirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320696891", "variant": "Yeşil", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/24/266247/46a09575-7cb7-4a24-abcd-9ce3bd161e40.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "740888001", "dimension15": "320696891", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | T-Shirt", "dimension20": "Makinede hassas programda yıkanabilir." }, { "position": 13, "product_id": "734931", "name": "Disney Yuvarlak Yaka Sweatshirt", "price": "269.99", "brand": "GAP", "sku": "320596935", "variant": "Bej", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/03/265128/859577e6-706b-43fa-82bf-76de89602c3f.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "734931000", "dimension15": "320596935", "dimension16": " 359.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 14, "product_id": "617846", "name": "DC™ Grafik Düz Yaka Sweatshirt", "price": "149.99", "brand": "GAP", "sku": "314633602", "variant": "Gri", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/15/218314/7a53bb74-054e-4d06-9532-c46e581e3cdd.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "617846000", "dimension15": "314633602", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 15, "product_id": "734931", "name": "Disney Yuvarlak Yaka Sweatshirt", "price": "269.99", "brand": "GAP", "sku": "320590294", "variant": "Sarı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/03/265119/4c70bf10-f929-4d23-9f9a-60ec368b7db2.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "734931002", "dimension15": "320590294", "dimension16": " 359.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 16, "product_id": "617797", "name": "National Geographic Yuvarlak Yaka Sweatshirt", "price": "239.99", "brand": "GAP", "sku": "314622620", "variant": "Gri", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/26/218680/df38abae-f31f-45cf-bc1e-724ae4822b34.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "617797001", "dimension15": "314622620", "dimension16": " 329.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 17, "product_id": "734931", "name": "Disney Yuvarlak Yaka Sweatshirt", "price": "269.99", "brand": "GAP", "sku": "320596963", "variant": "Mavi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/03/265021/c5c71e06-5cf3-4f99-989d-504d5d3a5803.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "734931003", "dimension15": "320596963", "dimension16": " 359.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 18, "product_id": "740883", "name": "Disney Mickey Mouse Sweatshirt", "price": "239.99", "brand": "GAP", "sku": "320686434", "variant": "Gri", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/13/261252/846aae8f-b3f2-4ba7-ba25-ffd18421c5d2.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "740883000", "dimension15": "320686434", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 19, "product_id": "787549", "name": "Disney Mickey Mouse Grafik Sweatshirt", "price": "139.99", "brand": "GAP", "sku": "320261412", "variant": "Gri", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/02/25/240995/be5bc6d4-086e-408f-b218-166cfeaf298c.jpg", "dimension11": "SPR21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "787549000", "dimension15": "320261412", "dimension16": " 259.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 20, "product_id": "617846", "name": "DC™ Grafik Düz Yaka Sweatshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "314634482", "variant": "Mavi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/15/218012/7c9d3a18-0326-4fa4-a9f5-d73943d5eaf4.jpg", "dimension11": "FAL20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "617846001", "dimension15": "314634482", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "4YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 21, "product_id": "496376", "name": "babyGap | Disney Mickey Mouse Sweatshirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "312748323", "variant": "lacivert", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/07/18/177471/a7f384e3-4e2b-4eab-adf0-977ba66c43fb.jpg", "dimension11": "FAL19FW20 SALE\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "496376000", "dimension15": "312748323", "dimension16": " 229.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "2YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 pamuk, %23 polyester" }, { "position": 22, "product_id": "685278", "name": "Disney Mickey Mouse Tie\u002DDye Desenli Sweatshirt", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "320457128", "variant": "Sarı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/03/254944/7f014a2a-0b39-46cc-b099-8bc5541a66e8.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "685278000", "dimension15": "320457128", "dimension16": " 359.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 23, "product_id": "740888", "name": "Uzun Kollu Waffle Sweatshirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320696890", "variant": "Turuncu", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/02/266248/f1f1222e-97f8-4053-919b-09b47ea5ae05.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "740888000", "dimension15": "320696890", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | T-Shirt", "dimension20": "Makinede hassas programda yıkanabilir." }, { "position": 24, "product_id": "697445", "name": "Grafik Desenli Sweatshirt", "price": "139.99", "brand": "GAP", "sku": "320452851", "variant": "Turuncu", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/10/257210/9f8b7ff4-e207-4256-bb03-757a70e970a3.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "697445001", "dimension15": "320452851", "dimension16": " 279.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "4YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "Düz ve rahat kesim" }, { "position": 25, "product_id": "577721", "name": "Disney Yuvarlak Yaka Sweatshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "314242715", "variant": "Kırmızı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/02/16/209482/2f46f2aa-f921-46aa-8760-5515ce3279b8.jpg", "dimension11": "SPR21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "577721000", "dimension15": "314242715", "dimension16": " 269.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 pamuk, %23 polyester" }, { "position": 26, "product_id": "499495", "name": "Gap Logo Grafik Sweatshirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "312811547", "variant": "Lacivert", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/11/175447/2c5fd530-3ea6-4cc3-888d-05ffaf91fb69.jpg", "dimension11": "FAL19FW20 SALE\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "499495002", "dimension15": "312811547", "dimension16": " 159.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "" } , { "position": 1, "product_id": "734950", "name": "Gap Logo Fermuarlı Sweashirt", "price": "359.95", "brand": "GAP", "sku": "320605272", "variant": "Yeşil", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/11/08/272287/0e536fa8-ec53-45c4-9c50-33560ffc1010.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "734950000", "dimension15": "320605272", "dimension16": " 359.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "4YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 2, "product_id": "521476", "name": "Yumuşak Dokulu Yarım Fermuarlı Kazak", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "313206473", "variant": "Lacivert", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/183880/49f7c070-e0c1-4fd5-936b-8f47e1463370.jpg", "dimension11": "WIN19FW20 SALE\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "521476002", "dimension15": "313206473", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "" } ] } } }
Beden Tablosu
Kadın
  Üstler & Dış Giyim
   BEDEN TABLOLARI
   X
   E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

   E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
   Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
   Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
   Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
   Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
   Ürün Favorilerinize Eklendi

   Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.