{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
K A M P A N Y A L A R +

Kadın T-shirt Modelleri

Kısa Kollu T-shirt

Gap Logo T-shirt

Uzun Kollu T-shirt

Kadın T-Shirtler

Modadan ve mevsimden bağımsız, her dolabın kurtarıcı parçası t-shirt konusunda hassas ve seçiciysen, GAP koleksiyonu sana çok iyi gelecek! Sade, gösterişli, zarif ya da enerjik, kendini nasıl hissediyorsan, bunu üzerine yansıtabilirsin. Bu yansımayı aynı zamanda kaliteli ve yıllara meydan okuyan kumaş çeşitleri ile gerçekleştirerek en zor günlerinde seni kurtaracak doğru ürünü bulabilirsin. İster günlük kullanım istersen spor sırasında giyebileceğin modeller, modanın değişimiyle paralel olarak yenileniyor. Her yıl birbirinden farklı stiller ve renklerle karşımıza çıkan kadın t-shirt modelleri arasından kendine en uygun olanı bulmanın tam vakti! Alternatiflerinin gün geçtikçe arttığı bu dönemde kendin için en iyisini arıyorsan, GAP kadın t-shirt koleksiyonuna hemen göz atmaya başlayabilirsin.


Zamana Meydan Okuyan GAP Kadın T-shirt Modellerini Keşfet

T-shirt konusunda herkesin hassas olduğu noktalar olabilir. Mutlaka senin de hassasiyetlerin vardır. Özellikle baskılı t-shirt modelleri söz konusu olduğunda, aynı ürünü tekrar bulamamama ihtimalinden ötürü, uzun yıllar dayanmasını isteyebilirsin. Oldukça haklı olduğun bu konuda yapman gereken ise kaliteli kumaş seçimini göz önünde bulundurarak satın aldığın ürünün yıllara meydan okumasını sağlamak. Doğru seçimler sayesinde çok sevdiğin t-shirt'ün ile uzun yıllar geçirebilirsin. GAP koleksiyonundaki modeller, uzun yıllar kullanılabilme avantajının yanında kalite ve şıklığı bir arada sunar. Kaliteli kadın t-shirt arayışını mutlu sonla bitirebileceğin bir adres arıyorsan kadın t-shirt fiyatlarını incele, GAP koleksiyonunda aradığından fazlasını bulabilirsin.


Kadın T-shirt Modelleri Nelerdir?

Her geçen gün yeni bir modelle karşılaştığımız t-shirt tasarımları arasından sen de seçim yapmakta zorlanıyorsan, kombinini tamamlayacak olan parçanın modelini önceden belirlemende fayda var. Her modelin başka bir amaca hizmet ettiğini aklında bulundurmalısın. İşte stilini yaratırken sana yardımcı olabilecek modeller...


Basic T-shirt Modelleri

Sadelikten ödün vermeyenler için harika parçalar olan basic ürünler hemen her şeyle uyum sağlayabilir. Eğer üzerinde pullu etek ya da tayt gibi yıldız bir parça varsa basic bir t-shirt ile kombinini dengeleyebilirsin. Yaz-kış fark etmeden basic ürünleri kullanabilirsin. Özelikle beyaz ya da siyah t-shirt gibi her dolapta bulabileceğin bir parçayı, farklı ürünlerle bir araya getirerek sportif görünümün yanında şıklık da yakalayabilirsin. Bu ürünlerle jean ikilisini sıklıkla kullanıyorsan, uzun yıllar boyunca stilinde etki yaratacak modeli bulmak için hemen koleksiyona göz atmaya başlayabilirsin.


V Yaka Kadın T-shirt Modelleri

V yaka kadın t-shirt modelleri de tıpkı basic olanlar gibi sıklıkla tercih edilen parçalardır. Bu modellerin sana sağlayacağı avantajların en başında kuşkusuz takı kullanımını oldukça görünür kılması gelir. Takılarının görünürlüğü senin için önemliyse ve dekolteni ön plana çıkarmak istiyorsan, seçimini bu tarz ürünlerden yana kullanabilirsin. Farklı renkleri farklı parçalarla kombinleyerek tarzını yansıtabilirsin. Kırmızı t-shirt ile birlikte kullanabileceğin bir deri tayta ekleyeceğin gümüş rengi takılar, sert bir imaj yaratmana yardımcı olabilir. Ya da yazın sarı t-shirt ile jean şortlarını kombinleyebilir, yazın enerjisini üzerinde taşıyabilirsin.


Sıfır Yaka Kadın T-shirt Modelleri

Sıfır yaka kadın t-shirt modelleri kimi zaman bisiklet yaka olarak da adlandırılır. Daha resmi bir şıklık yakalamak istiyorsan, bu modeller tam aradığın parçalar! Özellikle farklı renkleri doğru şekilde kombinlediğinde, tüm günün şıklığını garantileyebilirsin. Her yerde giyebileceğin bu parçaları seçerken de kumaşın kalitesine dikkat etmende fayda var. Bu modelde bir gri t-shirt ile kumaş pantolonu eşleştirebilir ve ofis şıklığını bir üst boyuta taşıyabilirsin. Dilersen yine bu tarzda en sevdiğin renge sahip parça ile siyah kalem eteği ve blazer bir ceketi bir arada kullanarak toplantılarda şıklığını konuşturabilirsin. Sıfır yaka modelleri keşfetmek için şimdi GAP koleksiyonuna göz atmaya başlayabilirsin.


Geniş Yaka Kadın T-shirt Modelleri

Geniş yaka kadın t-shirt seçenekleri ile daha ö zgüvenli bir stil yaratabilirsin. Yine doğru takılarla kendine has bir stil yaratmana olanak veren bu modelleri, uzun yıllar kurtarıcı parçaların olarak kullanabilirsin. Sadelikten yana olduğun bir günde tek renk bir seçim yapabilir, daha sportif görünmek istediğinde bu stile sahip baskılı seçeneklerini de kullanabilirsin. Diğer modellere nazaran daha geniş bir yakaya sahip olan bu ürünler ile hem sportif hem şık kombinlerini tamamlamak senin elinde.


Spor Kadın T-shirt Modelleri

Yaptığın spor sırasında üzerindeki kıyafetlerin seni ve cildini rahatlatması oldukça önemli. Hareket kabiliyetini fazla etkilemeyecek ve aynı zamanda terlediğinde cildine zarar vermeyecek kumaşa sahip parçaları seçmek sporunun kalitesini artıracaktır. Spor yaparken rahatlığını ön planda tutacak seçimler yapmak için, terletmeyen ve cildinin nefes almasına yardımcı olan ürünlere öncelik tanımalısın. GAP’in farklı sporlarda kullanabilmen için üretilen modelleri hem kumaş kalitesi hem de esneklik açısından sana birçok avantaj sunabilir. Bunun yanı sıra spor yaparken hem rahat olmak hem de şık görünmek istiyorsan, GAP’in kadın spor t-shirt modellerine göz atmanda fayda var.


Oversize T-shirt Modelleri

Modanın rahatlık merkezinin değişmesiyle birlikte oversize t-shirt modelleri trend olmaya devam ediyor. Bu stildeki ürünleri dar ya da bol parçalarla kombinleyebilir ve tamamen sana özgü bir stil yaratabilirsin. Rahatlığına düşkün, enerjik ve yerinde duramayanlar için birbirinden farklı seçeneklere sahip olan oversize ürünlerinden kendin için uygun olanı hemen bul ve spor şıklığına kalite ekle! 


Her Mevsim Şıklığını Kaliteli Bir T-shirt ile Tamamla

Mevsime uygun giyinmek ve aynı zamanda şık olmak istiyorsan, ürün seçimini bu doğrultuda yapmalısın. Yazın fazla terletmeyen kumaşları seçmen gerekirken kışın ise seni sıcak tutarken aynı zamanda şıklık sunanları değerlendirmende fayda var. Kadın kışlık t-shirt modellerindeki çeşitlilik ile GAP koleksiyonu seni hem sıcak tutacak hem de uzun kollu t-shirtkısa kollu t-shirt modelleri gibi birbirinden farklı seçenekler ile farkını ortaya koymana yardımcı olacak. Yazın elbise rahatlığını koleksiyonda yer alan t-shirt elbise modelleriyle bir üst boyuta taşıyabilirsin. Yaz sıcaklarının vazgeçilmez ikilisi olan şort t-shirt’ler için aradığın her şey, koleksiyonun içinde seni bekliyor. Tarzını yansıtırken aynı zamanda kalitenin de tadını çıkarmak istiyorsan, aradığın o muhteşem ürünleri bulmaya hemen başla!


T-Shirt Alırken Göz Önünde Bulundurman Gerekenler

 • Kumaş seçimini doğru yapmalısın.
 • Baskılı bir ürün seçerken baskı kalitesini de göz önünde bulundurmanda fayda var, t-shirt fiyatları baskı kalitesine göre değişiklik gösterir.
 • Üzerinde aksesuar olan ürünleri satın alırken aksesuarların sağlamlığını kontrol edebilirsin. İlk yıkamada çok beğendiğin ürünün tüm havasını kaçırabilecek olan bu durumu göz önünde bulundurmalısın.
 • Spor aktivitelerin için bir ürün arıyorsan, hareket kabiliyetini kısıtlamamasına dikkat etmelisin.
 • Ürününü seçerken nerede kullanacağına önceden karar vermelisin. Günlük kullanım için ayrı, ofis için ayrı kumaşlar seçersen ürününün ömrünü uzatabilirsin.

Hepimizin dolabında bulunan t-shirt’ler göründüğünden çok daha fazlasını sunabilir. Özellikle kaliteli bir seçim yaparsan, yıllar boyunca ne giyeceğini bilemediğin o günlerde seni kurtarabilir. Tarzını, rengini ve enerjini yansıtan bir model ile stilini tamamlayabilirsin. Baskılı modellerden seni en doğru tanımlayanı bularak çevrendeki herkese kendinle ilgili küçük ipuçlarını üzerindeki ürün aracılığıyla verebilirsin. GAP koleksiyonunda yolculuğa başlamadan önce seni enerjik, şık, zarif, sportif, rahat ve ikonik birçok tasarımın beklediğini hatırlatalım. Keşfin sırasında önceliklerini doğru belirlediğinde aradığın ürün seni bulacak! Haydi, keşfetmeye başla!


{ "event": "product_listing_page", "page_type":"product_listing", "product_listing_page": { "category":"T\u002Dshirt", "category_id":"18071", "top_3_product_name":["Çizgili T\u002DShirt","Desenli Askılı T\u002DShirt","Desenli Askılı T\u002DShirt"], "top_3_product_id":["832856","795996","795996"], "top_3_product_price":["249.99","129.99","129.99"], "top_3_product_gender":["WOMENS","WOMENS","WOMENS"] } }
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "position": 1, "product_id": "832856", "name": "Çizgili T\u002DShirt", "price": "249.99", "brand": "GAP", "sku": "320412069", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/22/251043/043da12f-dd22-454f-a2ea-721219f52776.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "832856000", "dimension15": "320412069", "dimension16": " 429.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | Gömlek-Keten", "dimension20": "%100 Keten" }, { "position": 2, "product_id": "795996", "name": "Desenli Askılı T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320486540", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/18/251184/29a3b58c-00d2-4f08-b28f-2c962b2e2d16.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "795996004", "dimension15": "320486540", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 3, "product_id": "795996", "name": "Desenli Askılı T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320486547", "variant": "pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/18/251209/2c89384a-0228-4c2c-aee7-49bf309afde5.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "795996005", "dimension15": "320486547", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 4, "product_id": "577527", "name": "Balon Kollu T\u002DShirt", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "320416081", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/14/249972/1f6d7679-fd33-4717-939d-63cf8df70ea7.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "577527006", "dimension15": "320416081", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "" }, { "position": 5, "product_id": "471988", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "320349340", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/05/20/249098/48598146-0b6c-4199-a61c-41f5c80e80d7.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "471988019", "dimension15": "320349340", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 6, "product_id": "646444", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "320365982", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/05/20/249068/7ee5f38e-7f8e-428b-9cd5-a1484a38a0d0.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "646444024", "dimension15": "320365982", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk %40 Modal|Makinede yıkanabilir.|bunu sil." }, { "position": 7, "product_id": "471988", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "320485846", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/02/249764/74912ed0-db60-45b3-9268-c91b847853a5.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "471988025", "dimension15": "320485846", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 8, "product_id": "688285", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320430945", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/05/26/250289/507c563d-7e6a-4791-8029-933260edffff.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "688285002", "dimension15": "320430945", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 9, "product_id": "740140", "name": "Organik Pamuklu V Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "320410888", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/05/04/251120/90426963-b782-496a-a152-f619ea3443b3.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "740140008", "dimension15": "320410888", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 10, "product_id": "697987", "name": "V Yaka T\u002DShirt", "price": "149.99", "brand": "GAP", "sku": "320485991", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/30/250761/e8b7d284-915e-4390-89fe-88f187b40586.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "697987010", "dimension15": "320485991", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 11, "product_id": "699270", "name": "Kolları Fırfırlı Keten T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "320452278", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/07/02/250736/28055cde-1a5b-4e82-805e-4924b08332c0.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "699270002", "dimension15": "320452278", "dimension16": " 269.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Keten", "dimension20": "%52 Keten, %48 Polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 12, "product_id": "646444", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "314180167", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/06/24/206786/becbafc1-2b5f-4d01-a7a0-25db9e465920.jpg", "dimension11": "SPR20SS21 SALE\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "646444020", "dimension15": "314180167", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk %40 Modal|Makinede yıkanabilir.|bunu sil." }, { "position": 13, "product_id": "551341", "name": "Desenli V Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "314125495", "variant": "turuncu", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/06/12/206688/56111ba7-df59-4cee-8326-85605d228ec4.jpg", "dimension11": "SPR20SS21 SALE\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "551341008", "dimension15": "314125495", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 14, "product_id": "574142", "name": "Çizgili Boxy T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "314070833", "variant": "turuncu", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/06/09/205523/7c7d2d94-55c0-470e-afe1-2090f9ed4c62.jpg", "dimension11": "SPR20SS21 SALE\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "574142001", "dimension15": "314070833", "dimension16": " 269.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 15, "product_id": "740140", "name": "Organik Pamuklu V Yaka T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "320346085", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/05/04/246823/fb4f8d53-8733-42c6-ac66-96dddc4dace7.jpg", "dimension11": "", "dimension12": "", "dimension14": "740140006", "dimension15": "320346085", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | ", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 16, "product_id": "471988", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "320348768", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/05/20/248915/349610c3-1f8f-4240-bf98-61dd2c940e2b.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "471988021", "dimension15": "320348768", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 17, "product_id": "697841", "name": "Organik Pamuk T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "320459259", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/07/02/252800/ef1ce2e9-dde0-48d9-a334-1b2f62bf3cf0.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "697841000", "dimension15": "320459259", "dimension16": " 269.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Organik Pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 18, "product_id": "756471", "name": "Organik Pamuk Vintage Tie\u002DDye T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320253923", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/07/245626/9c470505-04a0-45e3-8d3e-d676cbbfb1ac.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "756471002", "dimension15": "320253923", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 19, "product_id": "756471", "name": "Organik Pamuk Vintage Tie\u002DDye T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "320411042", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/08/251139/52e1dcfd-eebc-4267-a3f4-7c4012732141.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "756471005", "dimension15": "320411042", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 20, "product_id": "688079", "name": "Askılı T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320411940", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/14/250647/0747dbe7-5481-466e-9776-a7a7c7c7d17e.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "688079002", "dimension15": "320411940", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 21, "product_id": "443026", "name": "Favorite Desenli Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "69.99", "brand": "GAP", "sku": "313684667", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/02/24/201122/b3098da9-e52e-485b-bc03-4a987498c157.jpg", "dimension11": "SUM20CLR", "dimension12": "", "dimension14": "443026012", "dimension15": "313684667", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir.|İthal edilmiştir" }, { "position": 22, "product_id": "646444", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313659840", "variant": "yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/02/05/200625/5dd2cfcf-7630-46b0-96ce-c16041989e8f.jpg", "dimension11": "SPR20SS21 SALE\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "646444017", "dimension15": "313659840", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk %40 Modal|Makinede yıkanabilir.|bunu sil." }, { "position": 23, "product_id": "443005", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "320348654", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/30/247548/5b2cb069-92e2-4ac2-a8db-89350e908c8b.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "443005038", "dimension15": "320348654", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 24, "product_id": "443026", "name": "Favorite Desenli Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313684705", "variant": "pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/02/05/200670/9fae1d88-4e49-410f-8ffb-449a607d2161.jpg", "dimension11": "SPR20SS21 SALE\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "443026010", "dimension15": "313684705", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 25, "product_id": "620187", "name": "Maternity Saf Pamuklu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "314670329", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/08/24/221748/c2b1ea85-6df7-4c2e-b9e8-8ede53655fff.jpg", "dimension11": "FAL20SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "620187001", "dimension15": "314670329", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MATERNITY | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 26, "product_id": "620084", "name": "Maternity Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "314670774", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/07/225759/7ac66969-743d-4668-b14b-29071ea4ac8d.jpg", "dimension11": "FAL20SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "620084002", "dimension15": "314670774", "dimension16": " 229.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MATERNITY | T-Shirt", "dimension20": "%60 Pamuk, %40 Polyester" }, { "position": 27, "product_id": "620084", "name": "Maternity Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "314670340", "variant": "turuncu", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/07/225743/b8e98274-f4a9-45bd-8db0-edabff45cbe3.jpg", "dimension11": "FAL20SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "620084001", "dimension15": "314670340", "dimension16": " 229.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MATERNITY | T-Shirt", "dimension20": "%60 Pamuk, %40 Polyester" }, { "position": 28, "product_id": "758648", "name": "V Yaka Bluz", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "320477661", "variant": "Bej", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/14/251097/2cdafa58-9097-4ce2-b456-ac2d2a8f9f0d.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "758648002", "dimension15": "320477661", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | Bluz", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 29, "product_id": "687404", "name": "Grafik Desenli T\u002DShirt", "price": "149.99", "brand": "GAP", "sku": "320365510", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/29/246499/98189bea-7615-4866-9a32-d3eddf20d076.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "687404000", "dimension15": "320365510", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "GAPBODY | ELBISE", "dimension20": "Düz görünümlü rahat kesim" }, { "position": 30, "product_id": "758648", "name": "V Yaka Bluz", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "320477639", "variant": "Mor", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/14/251135/c6954b70-58f9-4001-b65e-74080ca6dfaf.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "758648000", "dimension15": "320477639", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | Bluz", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 31, "product_id": "646452", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "307300227", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/17/79262/c4148d11-7e88-421d-b3a1-50ea7bbe19a1.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "646452001", "dimension15": "307300227", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 32, "product_id": "646452", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "307300878", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/17/79896/dc284b3f-86e5-411d-9866-5a456840bce1.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "646452000", "dimension15": "307300878", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 33, "product_id": "646444", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "307299623", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/24/41158/8b361eea-9743-49a1-b07b-8443ff15910a.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "646444001", "dimension15": "307299623", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk %40 Modal|Makinede yıkanabilir.|bunu sil." }, { "position": 34, "product_id": "471988", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "313706909", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/02/24/201200/916920d8-bc3b-4915-988d-b5a48f6ff5f8.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "471988006", "dimension15": "313706909", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 35, "product_id": "646444", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "307300099", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/17/55388/d0ef3b61-d7c0-43c4-b4e0-c251f73fe882.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "646444002", "dimension15": "307300099", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk %40 Modal|Makinede yıkanabilir.|bunu sil." }, { "position": 36, "product_id": "627377", "name": "Modern Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "314758338", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/07/26/249806/72b19d0e-1024-4b19-b442-95a1ba6b2e4d.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "627377003", "dimension15": "314758338", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%3 Elastan|%39 Modal|%58 Pamuk" }, { "position": 37, "product_id": "241893", "name": "Modern V Yaka T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "306620666", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/35460/58a2b0a7-f2ea-4746-a020-5df667d5cb45.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "241893000", "dimension15": "306620666", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 38, "product_id": "795346", "name": "Organik Pamuklu Vintage T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "320343011", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/05/04/248749/35d0a0f7-7fa8-43eb-92c1-3709b745f3ea.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "795346001", "dimension15": "320343011", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 39, "product_id": "627377", "name": "Modern Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "314758269", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/07/26/248717/179ff58b-a8f5-4ff9-8827-bc56a7c279fa.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "627377000", "dimension15": "314758269", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%3 Elastan|%39 Modal|%58 Pamuk" }, { "position": 40, "product_id": "795346", "name": "Organik Pamuklu Vintage T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "320343028", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/05/04/248836/02fba98e-4939-48df-823d-9050aeb1fad0.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "795346006", "dimension15": "320343028", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 41, "product_id": "443005", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "320671396", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/07/261714/8c1580ea-6db8-452f-84a8-968ef9c72ece.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "443005048", "dimension15": "320671396", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 42, "product_id": "740140", "name": "Organik Pamuklu V Yaka T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "320353327", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/02/25/244287/e8b1c818-96fe-4fd1-8f5a-b248fb359eb6.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "740140001", "dimension15": "320353327", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 43, "product_id": "627377", "name": "Modern Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "320165629", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/07/26/248743/716b52e6-b6e0-4c4a-8f2c-5e59681af7af.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "627377002", "dimension15": "320165629", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%3 Elastan|%39 Modal|%58 Pamuk" }, { "position": 44, "product_id": "740140", "name": "Organik Pamuklu V Yaka T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "320346113", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/05/04/248751/bd9eed11-bae4-4c83-bff7-4d05acc438ce.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "740140003", "dimension15": "320346113", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 45, "product_id": "795346", "name": "Organik Pamuklu Vintage T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "320343018", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/07/244311/223f1c89-cba6-439b-b79f-2bb996c41971.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "795346005", "dimension15": "320343018", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 46, "product_id": "646444", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "308902822", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/06/10/54901/987ab15a-cf26-46ad-b923-0362ceb5ad07.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "646444006", "dimension15": "308902822", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk %40 Modal|Makinede yıkanabilir.|bunu sil." }, { "position": 47, "product_id": "646444", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "307300108", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/24/48038/17d9f408-fb5e-4a15-a0da-ce619ad7819e.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "646444000", "dimension15": "307300108", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-shirt-SS", "dimension20": "%60 Pamuk %40 Modal|Makinede yıkanabilir.|bunu sil." }, { "position": 48, "product_id": "471988", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "320671938", "variant": "pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/07/261735/6212e58a-5a62-4cf2-bd57-a0d5f00ac8e5.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "471988026", "dimension15": "320671938", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 49, "product_id": "646452", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "308902712", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/17/79904/e3320e54-3f00-48eb-a6ae-985c71d77ec8.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "646452003", "dimension15": "308902712", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 50, "product_id": "443026", "name": "Favorite Desenli Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "320671406", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/23/261800/17e49666-a37d-4520-a14f-31e218fe6fba.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "443026035", "dimension15": "320671406", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir.|İthal edilmiştir" }, { "position": 51, "product_id": "548151", "name": "2\u0027li Favorite Yuvarlak Yaka T\u002DShirt Seti", "price": "229.95", "brand": "GAP", "sku": "313876780", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/04/13/197370/261e84fc-3216-4eb3-a3be-5f5aae0ad80c.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "548151000", "dimension15": "313876780", "dimension16": " 229.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 52, "product_id": "443026", "name": "Favorite Desenli Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "320692398", "variant": "multi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/29/261773/62d2a3b4-ad63-47c0-92bd-8f7e1ee19df1.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "443026036", "dimension15": "320692398", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir.|İthal edilmiştir" }, { "position": 53, "product_id": "241902", "name": "Modern Bisiklet Yaka T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "306423453", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/35407/2b33e42b-7a16-4333-8217-3db6fabf28c0.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "241902001", "dimension15": "306423453", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 54, "product_id": "740140", "name": "Organik Pamuklu V Yaka T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "320346088", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/05/04/248752/402d1862-338d-40ff-a4e0-9297249ce2f0.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "740140002", "dimension15": "320346088", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 55, "product_id": "241893", "name": "Modern V Yaka T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "306620691", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/35489/3abb2f8c-42e0-4a87-a24e-5d063be8a85c.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "241893002", "dimension15": "306620691", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 56, "product_id": "739896", "name": "Favorite Çizgili T\u002DShirt", "price": "169.95", "brand": "GAP", "sku": "320698533", "variant": "kirmizi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/13/262977/fea8396f-dd9c-422e-9450-315a6b0799ca.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "739896000", "dimension15": "320698533", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk, %40 Modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 57, "product_id": "548151", "name": "2\u0027li Favorite Yuvarlak Yaka T\u002DShirt Seti", "price": "229.95", "brand": "GAP", "sku": "313876781", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/04/13/197377/69f8eb55-6e0f-4dea-8f38-9c3a592c1b31.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "548151001", "dimension15": "313876781", "dimension16": " 229.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 58, "product_id": "241893", "name": "Modern V Yaka T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "306620681", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/35486/cbdb3149-ee1a-41bf-83f6-58c1d2f3d101.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "241893001", "dimension15": "306620681", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 59, "product_id": "795346", "name": "Organik Pamuklu Vintage T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320602315", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/03/263263/0b64a38f-74bc-4567-b498-a186ffe8a40b.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "795346013", "dimension15": "320602315", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 60, "product_id": "548151", "name": "2\u0027li Favorite Yuvarlak Yaka T\u002DShirt Seti", "price": "229.95", "brand": "GAP", "sku": "314687409", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/15/220400/b1dd3314-d4f5-4307-8904-538ae3e595b3.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "548151002", "dimension15": "314687409", "dimension16": " 289.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 61, "product_id": "646444", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "307299932", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/41153/f0c6bd1b-0569-46b4-a1b6-cac1ce085cd2.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "646444003", "dimension15": "307299932", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk %40 Modal|Makinede yıkanabilir.|bunu sil." }, { "position": 62, "product_id": "707709", "name": "Grafik Desenli T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "320598436", "variant": "pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/10/262401/96486be6-387d-435b-af28-ef7cdc0a1273.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "707709006", "dimension15": "320598436", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 63, "product_id": "795346", "name": "Organik Pamuklu Vintage T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320602341", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/03/263302/4e32f05e-2383-4a2f-9654-cef24bb0e150.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "795346016", "dimension15": "320602341", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 64, "product_id": "756471", "name": "Organik Pamuk Vintage Tie\u002DDye T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320598486", "variant": "mavi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/03/263073/c9996723-e391-417a-b252-3d94b2f0377f.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "756471006", "dimension15": "320598486", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 65, "product_id": "756471", "name": "Organik Pamuk Vintage Tie\u002DDye T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "320598507", "variant": "pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/03/262847/4befafc7-8ce2-4301-8b9f-ded2a23e1332.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "756471008", "dimension15": "320598507", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 66, "product_id": "471988", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "314180271", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/06/24/204761/09312c9e-fa73-478e-a0c9-fcd9862ca820.jpg", "dimension11": "FAL20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "471988015", "dimension15": "314180271", "dimension16": " 99.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 67, "product_id": "699270", "name": "Kolları Fırfırlı Keten T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "320452265", "variant": "turuncu", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/07/02/250706/97d1c005-7b58-4c54-9aa4-8274a3d6f320.jpg", "dimension11": "SPR22SS22\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "699270004", "dimension15": "320452265", "dimension16": " 269.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Keten", "dimension20": "%52 Keten, %48 Polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 68, "product_id": "548151", "name": "2\u0027li Favorite Yuvarlak Yaka T\u002DShirt Seti", "price": "229.95", "brand": "GAP", "sku": "314687485", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/15/220440/9a33e403-dd50-45cd-a5d9-ae0eb609b3cb.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "548151003", "dimension15": "314687485", "dimension16": " 289.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 69, "product_id": "241902", "name": "Modern Bisiklet Yaka T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "306423475", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/10/26/90246/877abd41-e34a-4871-895e-2c7b0740033e.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "241902004", "dimension15": "306423475", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 70, "product_id": "241902", "name": "Modern Bisiklet Yaka T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "306423461", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/35405/39adbdc5-d4ed-485d-abed-fd1e2191f7e8.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "241902002", "dimension15": "306423461", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 71, "product_id": "241893", "name": "Modern V Yaka T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "306620705", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/35485/b17c816e-93be-4086-8be4-f1fd1a5120dc.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "241893003", "dimension15": "306620705", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 72, "product_id": "709396", "name": "Shrunken Grafik T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "320605812", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/13/263660/bbc1faa3-8b35-4463-9c9b-eea1a078f6a3.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "709396001", "dimension15": "320605812", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 73, "product_id": "570701", "name": "Grafik Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "169.95", "brand": "GAP", "sku": "320671435", "variant": "pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/29/261803/8916c020-b6ed-4347-aa95-7bdea6bd6208.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "570701015", "dimension15": "320671435", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk, %40 Modal|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 74, "product_id": "443026", "name": "Favorite Desenli Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "169.95", "brand": "GAP", "sku": "320672723", "variant": "bej", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/07/261780/b73f3345-2466-41dc-9ca9-02c9bd38a260.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "443026034", "dimension15": "320672723", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir.|İthal edilmiştir" }, { "position": 75, "product_id": "647613", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "320166357", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/07/26/236258/f4d27be3-683c-4f84-9ee9-5502c51273d7.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "647613000", "dimension15": "320166357", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-SS", "dimension20": "%6 spandeks|%38 Polyester|%56 Pamuk" }, { "position": 76, "product_id": "699270", "name": "Kolları Fırfırlı Keten T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "320452272", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/07/02/250741/63125aeb-7682-4a03-bffd-bd0395ac7d2f.jpg", "dimension11": "SPR22SS22\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "699270003", "dimension15": "320452272", "dimension16": " 269.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Keten", "dimension20": "%52 Keten, %48 Polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 77, "product_id": "550207", "name": "Maternity Vintage V Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "314670132", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/08/24/224162/37143d38-8334-4d16-8c6d-90b69385ea5b.jpg", "dimension11": "FAL20SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "550207004", "dimension15": "314670132", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MATERNITY | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 78, "product_id": "620187", "name": "Maternity Saf Pamuklu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "314670714", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/17/221752/98e771d4-db0c-40e5-ae41-59a9e3ce6913.jpg", "dimension11": "FAL20SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "620187003", "dimension15": "314670714", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MATERNITY | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 79, "product_id": "443005", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "320672716", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/24/261716/a0b48c51-5762-4e55-8105-05b52e8311f4.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "443005049", "dimension15": "320672716", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 80, "product_id": "646444", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "320672756", "variant": "mavi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/12/263126/81d5ea26-a8b0-4802-b78e-33101252fb44.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "646444031", "dimension15": "320672756", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk %40 Modal|Makinede yıkanabilir.|bunu sil." }, { "position": 81, "product_id": "943310", "name": "Maternity V Yaka T\u002DShirt", "price": "69.99", "brand": "GAP", "sku": "302165967", "variant": "turuncu", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/01/229044/d63afea0-5c79-4400-a6f6-945985fe7861.jpg", "dimension11": "SMR\u002D2014SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "943310001", "dimension15": "302165967", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MATRNITY | T-Shirt", "dimension20": "" }, { "position": 82, "product_id": "153905", "name": "Maternity Kısa Kollu Emzirme T\u002DShirt\u0027ü", "price": "69.99", "brand": "GAP", "sku": "213266138", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/01/227043/31d71093-2342-4189-af2a-96c5eb7eda83.jpg", "dimension11": "SMR\u002D2014SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "153905003", "dimension15": "213266138", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MATRNITY | T-Shirt", "dimension20": "" }, { "position": 83, "product_id": "471988", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "313707116", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/06/12/196713/ba737d78-6d88-4d7f-bd11-b98b22351d5c.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "471988011", "dimension15": "313707116", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 84, "product_id": "773284", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320366153", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/07/09/258612/3c1e3154-c0ba-400e-9728-db2602d95f6b.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "773284003", "dimension15": "320366153", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 85, "product_id": "647613", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "320152426", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/02/05/236249/b82bdd43-a2fb-4956-b04e-62415d81b3d1.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "647613002", "dimension15": "320152426", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-SS", "dimension20": "%6 spandeks|%38 Polyester|%56 Pamuk" }, { "position": 86, "product_id": "471988", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "313707035", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/06/12/196719/d0508ec7-5253-46bf-bd9c-052f2669fbdb.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "471988014", "dimension15": "313707035", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 87, "product_id": "471988", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "313706946", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/02/07/201148/4c53356e-c3ff-4e2a-9d75-97ad55139d9e.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "471988009", "dimension15": "313706946", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 88, "product_id": "646452", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "307580819", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/09/05/79893/53ac96ad-77c6-4e29-94b7-a1707283852b.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "646452002", "dimension15": "307580819", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" } , { "position": 1, "product_id": "701249", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320427471", "variant": "multi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/05/26/250873/3e69c1df-c374-47ac-86f0-a597b9795d27.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "701249000", "dimension15": "320427471", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 2, "product_id": "688285", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320430945", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/05/26/250289/507c563d-7e6a-4791-8029-933260edffff.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "688285002", "dimension15": "320430945", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 3, "product_id": "585421", "name": "Gap Logo Atlet", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "320486423", "variant": "Mor", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/02/249987/cebeb20c-ebad-423d-985e-d8997711940f.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "585421008", "dimension15": "320486423", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%58 pamuk, %38 polyester, %4 spandeks|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 4, "product_id": "685766", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "320489030", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/07/26/250233/e5110856-05d4-4167-9ccf-d4b01a9235f4.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "685766000", "dimension15": "320489030", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 5, "product_id": "619108", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "320293638", "variant": "Turuncu", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/07/26/249812/56a5c9fc-6338-485f-a51a-18f05732371e.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "619108006", "dimension15": "320293638", "dimension16": " 229.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 6, "product_id": "701160", "name": "Organik Pamuklu Gap Logo T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "320453534", "variant": "pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/18/250740/1efd8291-7d6f-4f9f-b00b-46f956ca8fe3.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "701160000", "dimension15": "320453534", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "Düz ve rahat kesim|Uzunluk: Kalça hizasında" }, { "position": 7, "product_id": "698305", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320261241", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/03/05/245591/6ddf6256-df93-4416-860c-b71069e83bb0.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "698305001", "dimension15": "320261241", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 8, "product_id": "355309", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "309869288", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/11/23/77011/9c4f1809-6d61-4486-9423-49ad76524ed3.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "355309002", "dimension15": "309869288", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk, makinede yıkanabilir, tamburlu kurutma yapılabilir" }, { "position": 9, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "309253503", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/28/80948/8c57c7f4-a27c-41b9-8d93-7fb3fc46d432.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820006", "dimension15": "309253503", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 10, "product_id": "355309", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "309869314", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/13/77015/6282e391-cd27-4287-be39-287fa914f05f.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "355309000", "dimension15": "309869314", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk, makinede yıkanabilir, tamburlu kurutma yapılabilir" }, { "position": 11, "product_id": "978002", "name": "Gap Logo İstanbul T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "320361497", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/08/247125/b31e814c-8f98-46d3-852f-4b106eae7f4f.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "978002001", "dimension15": "320361497", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "Düz görünümlü rahat kesim|Kalça hizasında." }, { "position": 12, "product_id": "355309", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "309869303", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/13/77009/edd4f2fe-4e78-45ef-98b2-19f5a0cc4f12.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "355309001", "dimension15": "309869303", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk, makinede yıkanabilir, tamburlu kurutma yapılabilir" }, { "position": 13, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "314700559", "variant": "mor", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/13/220297/978ca858-ad3e-4207-be25-0cad21f59d7a.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820027", "dimension15": "314700559", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 14, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "314700531", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/09/229178/555e05b2-8190-4c17-9d5b-db8cdbacffda.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820028", "dimension15": "314700531", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 15, "product_id": "978002", "name": "Gap Logo İstanbul T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "320361488", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/08/247133/1bcc1b80-8e06-4e55-8501-cbb4f499966c.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "978002000", "dimension15": "320361488", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "Düz görünümlü rahat kesim|Kalça hizasında." }, { "position": 16, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "314727834", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/09/229179/15a16e6f-acec-4665-ae29-9272ec6a1013.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820011", "dimension15": "314727834", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 17, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "308834469", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/28/80933/ad04c4e3-88d8-4faa-8b25-d19b6c774811.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820000", "dimension15": "308834469", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 18, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "308834536", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/28/80943/6495fbd9-d71f-453e-b267-edc9c330db12.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820002", "dimension15": "308834536", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 19, "product_id": "370193", "name": "Gap Logo Kısa Kollu İstanbul T\u002DShirt", "price": "169.95", "brand": "GAP", "sku": "309760447", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/10/79457/d03d4530-2746-4fce-a4a9-6a8eb8cb3fda.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "370193000", "dimension15": "309760447", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 20, "product_id": "708730", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "249.99", "brand": "GAP", "sku": "320712071", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/08/263408/a214329d-a4d0-453d-8b6e-44cd2a3bb186.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "708730001", "dimension15": "320712071", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk" }, { "position": 21, "product_id": "708730", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "249.99", "brand": "GAP", "sku": "320711836", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/12/263396/9fd5fa4b-0d75-4e12-ae06-b40497db873c.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "708730003", "dimension15": "320711836", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk" }, { "position": 22, "product_id": "708738", "name": "Gap Logo Yuvarlak Yaka Sweatshirt", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "320666661", "variant": "kirmizi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/08/263393/c9421e54-bbb5-43ae-af93-0ce728e8a8ea.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "708738001", "dimension15": "320666661", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | Hoodie-Logo", "dimension20": "%9 geri dönüştürülmüş polyester |%14 polyester|%77 pamuk" }, { "position": 23, "product_id": "698178", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "320673380", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/15/262344/6cd2b661-c28f-44fe-8c13-b0ad0d6693f4.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "698178003", "dimension15": "320673380", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "Düz ve rahat kesim.|Uzunluk: Kalça hizasında" }, { "position": 24, "product_id": "698178", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "320673339", "variant": "pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/15/262328/1c28f4ee-8d5d-4df2-8e8d-013322afc26b.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "698178007", "dimension15": "320673339", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "Düz ve rahat kesim.|Uzunluk: Kalça hizasında" }, { "position": 25, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "320621434", "variant": "pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/07/261707/085c888a-3f25-4554-a588-b24105574a6f.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820034", "dimension15": "320621434", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 26, "product_id": "548683", "name": "2\u0027li Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "313641692", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/04/01/197415/48bed486-c260-4d98-bbdc-790785e26cc5.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "548683000", "dimension15": "313641692", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 27, "product_id": "370193", "name": "Gap Logo Kısa Kollu İstanbul T\u002DShirt", "price": "169.95", "brand": "GAP", "sku": "310879252", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/10/110212/e66752bf-ab78-4c7f-8ce0-4818f9a1fa2a.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "370193001", "dimension15": "310879252", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 28, "product_id": "708730", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "249.99", "brand": "GAP", "sku": "320712066", "variant": "kahverengi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/11/263380/62ff94e9-3a34-42cc-b401-3d0094654b07.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "708730000", "dimension15": "320712066", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk" }, { "position": 29, "product_id": "708728", "name": "Gap Logo Crop T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "320698404", "variant": "mor", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/15/262124/a58c6525-3e2b-498b-ab62-d6ecb6e4f985.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "708728000", "dimension15": "320698404", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%60 Pamuk, %40 Modal" }, { "position": 30, "product_id": "698178", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320673383", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/15/262350/61a5a1d0-7809-482f-9385-6c0f7615199a.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "698178002", "dimension15": "320673383", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "Düz ve rahat kesim.|Uzunluk: Kalça hizasında" }, { "position": 31, "product_id": "548683", "name": "2\u0027li Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "320360773", "variant": "pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/03/29/245305/de0296e8-345e-45b4-ba4e-7abf64359cc5.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "548683002", "dimension15": "320360773", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 32, "product_id": "586342", "name": "2\u0027li Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt Seti", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "314188614", "variant": "multi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/03/11/206329/6f2d6e62-8c37-442b-8381-f197d094709d.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "586342000", "dimension15": "314188614", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 33, "product_id": "708738", "name": "Gap Logo Yuvarlak Yaka Sweatshirt", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "320666668", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/08/262406/00df636c-ecea-4be7-9399-05eb30e0e681.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "708738002", "dimension15": "320666668", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | Hoodie-Logo", "dimension20": "%9 geri dönüştürülmüş polyester |%14 polyester|%77 pamuk" }, { "position": 34, "product_id": "708745", "name": "Gap Logo Crop T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "320698411", "variant": "kahverengi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/23/262228/75bf6b45-6ff0-4e31-8bb2-affc95ec213e.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "708745000", "dimension15": "320698411", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 35, "product_id": "548683", "name": "2\u0027li Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "320395811", "variant": "bej", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/07/08/249923/01e86728-268a-40ba-8876-3ea10e635705.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "548683001", "dimension15": "320395811", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 36, "product_id": "548683", "name": "2\u0027li Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "320673036", "variant": "multi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/21/261797/ab297ac9-8bf9-4ee3-ac76-ff0f4a066c22.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "548683003", "dimension15": "320673036", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 37, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "320621531", "variant": "pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/16/261164/c4df1943-8c52-4b6e-b11b-8a67e17b9869.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820035", "dimension15": "320621531", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 38, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "320621573", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/16/260877/88bbafd2-dcf1-4b1f-95aa-500cadbae41a.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820037", "dimension15": "320621573", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 39, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "320621499", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/07/261677/cc890a3d-1f45-4e4d-82a4-2ced0ab3186c.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820036", "dimension15": "320621499", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 40, "product_id": "730248", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320666817", "variant": "pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/11/263724/81d90a27-c749-4508-a0c5-3816da429ab0.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "730248001", "dimension15": "320666817", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 41, "product_id": "730252", "name": "Gap Logo Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "320666827", "variant": "kirmizi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/23/262580/d02619d5-886f-49cf-879a-8c9150a807a2.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "730252003", "dimension15": "320666827", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 42, "product_id": "730252", "name": "Gap Logo Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "320615176", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/23/262578/72d84801-7357-4265-ac86-6cdf77f2b496.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "730252002", "dimension15": "320615176", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 43, "product_id": "698178", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320673326", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/15/262339/9bb1bc6d-e30d-4b59-acc0-cfd090c142d9.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "698178004", "dimension15": "320673326", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "Düz ve rahat kesim.|Uzunluk: Kalça hizasında" }, { "position": 44, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "320621557", "variant": "mor", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/07/261680/95cdab42-dbc3-49f5-a606-13c4a4a6d2b8.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820038", "dimension15": "320621557", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 45, "product_id": "701111", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320485147", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/18/250718/790a37aa-c4b8-41dd-a864-98fa84b385a3.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "701111000", "dimension15": "320485147", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "Düz ve rahat kesim|Kalça hizasında." }, { "position": 46, "product_id": "708738", "name": "Gap Logo Yuvarlak Yaka Sweatshirt", "price": "299.99", "brand": "GAP", "sku": "320666673", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/08/262423/8a21b5d8-27e9-4c76-8056-5daa1634d2a7.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "708738003", "dimension15": "320666673", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | Hoodie-Logo", "dimension20": "%9 geri dönüştürülmüş polyester |%14 polyester|%77 pamuk" }, { "position": 47, "product_id": "655702", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "320171008", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/03/18/230137/442263db-095c-439f-832d-52aa9d0c83d2.jpg", "dimension11": "FAL21FW21\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "655702000", "dimension15": "320171008", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 48, "product_id": "730248", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "320618014", "variant": "Kahverengi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/11/263758/dc7440ea-5c43-4f2e-b276-dc8fe4f6abd4.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "730248003", "dimension15": "320618014", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 49, "product_id": "685766", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "320489009", "variant": "bej", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/07/26/250036/58e2d105-5e42-419d-9431-f3dc44a3e3d8.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "685766002", "dimension15": "320489009", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 50, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "320293554", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/05/20/248938/bb26da64-2e45-41a7-9ad3-25bc05ff0faa.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "268820032", "dimension15": "320293554", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 51, "product_id": "683409", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320432778", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/02/250047/db39c8a1-5b8b-42a2-8e4b-a2e424e174bd.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "683409001", "dimension15": "320432778", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "Düz ve rahat kesim|Uzunluk: Kalça hizasında." }, { "position": 52, "product_id": "703390", "name": "Gap Logo T\u002Dshirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320267761", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/14/247526/0201b26e-2a03-42f2-a090-7957a3177097.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "703390002", "dimension15": "320267761", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" } , { "position": 1, "product_id": "688079", "name": "Askılı T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320413233", "variant": "turuncu", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/14/250695/40d3152c-402f-4439-9234-0c0629e77b84.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "688079005", "dimension15": "320413233", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 2, "product_id": "688055", "name": "Askılı T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320514994", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/14/250424/7e75deec-e699-4d24-b0e9-9161d4fe2c10.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "688055003", "dimension15": "320514994", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 3, "product_id": "418366", "name": "Fitilli Atlet", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "320432193", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/02/249713/61a20ca0-f9aa-47af-8248-89dbb34faaa8.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "418366036", "dimension15": "320432193", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%58 pamuk, %38 polyester, %4 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 4, "product_id": "688079", "name": "Askılı T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320413147", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/14/250674/7a53047c-6e16-48a3-9828-663754d44979.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "688079004", "dimension15": "320413147", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 5, "product_id": "695659", "name": "Yuvarlak Yaka Atlet", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320452737", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/07/02/250582/d8ce6c12-2e20-492b-ab5b-28993fa8c24b.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "695659006", "dimension15": "320452737", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 6, "product_id": "585421", "name": "Gap Logo Atlet", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "320486423", "variant": "Mor", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/02/249987/cebeb20c-ebad-423d-985e-d8997711940f.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "585421008", "dimension15": "320486423", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%58 pamuk, %38 polyester, %4 spandeks|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 7, "product_id": "418366", "name": "Fitilli Atlet", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "320433882", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/06/30/249704/077ee178-ea5e-4411-9b24-abda7380f544.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "418366037", "dimension15": "320433882", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%58 pamuk, %38 polyester, %4 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 8, "product_id": "695659", "name": "Yuvarlak Yaka Atlet", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320452748", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/07/02/250612/a1eb6148-d167-47c6-80e7-02842ef16acb.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "695659002", "dimension15": "320452748", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 9, "product_id": "291480", "name": "Forever Favorite Atlet", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "320666766", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/18/261672/ecd89c9e-3844-4c68-b54e-c1eb5de0fc4f.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "291480028", "dimension15": "320666766", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "GAPBODY | Atlet", "dimension20": "%93 Pamuk, %7 Spandeks" }, { "position": 10, "product_id": "418366", "name": "Fitilli Atlet", "price": "119.95", "brand": "GAP", "sku": "310956659", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/21/123490/94a683cd-14bf-4d57-b933-472f40cddaee.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "418366007", "dimension15": "310956659", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%58 pamuk, %38 polyester, %4 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 11, "product_id": "790218", "name": "Düz Renk Askılı Atlet", "price": "49.99", "brand": "GAP", "sku": "307622464", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/06/10/53184/0c8fb48f-4caf-47d8-848b-8d486dcda698.jpg", "dimension11": "BASICFW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "790218001", "dimension15": "307622464", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%96 Pamuk %4 Spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 12, "product_id": "696758", "name": "2\u0027li Gap Logo Atlet Seti", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "320458104", "variant": "multi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/09/250865/9560a29a-4a86-44a1-8ce2-1cb46e476fcc.jpg", "dimension11": "COFW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "696758001", "dimension15": "320458104", "dimension16": " 289.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 13, "product_id": "418366", "name": "Fitilli Atlet", "price": "119.95", "brand": "GAP", "sku": "310956591", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/21/123514/7dd13863-2714-4c9d-a7d7-5ad1bbdbde0e.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "418366001", "dimension15": "310956591", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%58 pamuk, %38 polyester, %4 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 14, "product_id": "291480", "name": "Forever Favorite Atlet", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "309071939", "variant": "mavi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/14/123331/9a5fdf4e-300c-4bb8-80a3-7cf1bd42776a.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "291480008", "dimension15": "309071939", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "GAPBODY | Atlet", "dimension20": "%93 Pamuk, %7 Spandeks" }, { "position": 15, "product_id": "695659", "name": "Yuvarlak Yaka Atlet", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320452805", "variant": "pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/07/02/250294/4e57f888-7d8e-453c-bb40-4ae3c2f540d2.jpg", "dimension11": "SUM21SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "695659001", "dimension15": "320452805", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." } , { "position": 1, "product_id": "620183", "name": "Maternity Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "69.99", "brand": "GAP", "sku": "314670039", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/05/231054/85746898-a3ef-4d1a-92fa-affca4c2a660.jpg", "dimension11": "FAL20SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "620183000", "dimension15": "314670039", "dimension16": " 229.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MATERNITY | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 2, "product_id": "241908", "name": "Uzun Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "306423586", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/40957/e0d1f04c-96fd-4e30-850c-1107e315fd5d.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "241908003", "dimension15": "306423586", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 3, "product_id": "241906", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "306423506", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/44551/635eadc7-25ac-4193-b9ce-d5fc5f9ef64c.jpg", "dimension11": "BASICFW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "241906000", "dimension15": "306423506", "dimension16": " 189.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 4, "product_id": "241908", "name": "Uzun Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "306423580", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/07/10/65340/73111e9b-c9ab-4d36-b136-5cafa031f40b.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "241908000", "dimension15": "306423580", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 5, "product_id": "241908", "name": "Uzun Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "306423573", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/46069/c8aae885-7ea9-48fc-99ab-79d5870cd7ad.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "241908001", "dimension15": "306423573", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 6, "product_id": "629436", "name": "Modern Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "314790201", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/11/19/221355/e46c0f83-6cd8-472e-bb90-57888fa887b9.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "629436002", "dimension15": "314790201", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 7, "product_id": "739107", "name": "Çizgili Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "320604646", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/29/262971/a58bcaed-c456-4383-86b2-5b0e330cc9f8.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "739107001", "dimension15": "320604646", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%60 Pamuk, %40 Modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 8, "product_id": "651557", "name": "Jarse Balıkçı Yaka T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "320167933", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/11/03/230547/ec14af6d-fcbc-4582-84ce-3b6d6b61f4a2.jpg", "dimension11": "FAL21FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "651557000", "dimension15": "320167933", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%57 Pamuk,%38 Polyester,%5 Spandeks|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 9, "product_id": "739107", "name": "Çizgili Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "320604637", "variant": "mor", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/29/262973/8c3f1524-caa0-476b-b45d-f02b6e73cc6f.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "739107000", "dimension15": "320604637", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%60 Pamuk, %40 Modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 10, "product_id": "629436", "name": "Modern Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "314790139", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/11/19/221203/9f77dbd3-cadd-49f3-ae2e-cdc85595c9a6.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "629436006", "dimension15": "314790139", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 11, "product_id": "629436", "name": "Modern Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "320656792", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/07/263300/dcd7561b-abed-4bf1-807c-dbf5cef7b4fe.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "629436016", "dimension15": "320656792", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 12, "product_id": "709400", "name": "Shrunken Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "320597804", "variant": "kahverengi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/10/262697/cac0b2f4-0d96-4ec4-953c-04f505aca2b1.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "709400002", "dimension15": "320597804", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 13, "product_id": "650905", "name": "Jarse Balıkçı Yaka T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "320167843", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/11/12/230035/e41d7e65-e01d-46ac-a456-98736ab2540b.jpg", "dimension11": "FAL21FW21\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "650905000", "dimension15": "320167843", "dimension16": " 269.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%57 Pamuk,%38 Polyester,%5 Spandeks|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 14, "product_id": "709418", "name": "Shrunken Grafik T\u002DShirt", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "320607212", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/10/262756/39167e17-4703-4276-bdc4-6a2349a44457.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "709418000", "dimension15": "320607212", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "" }, { "position": 15, "product_id": "646849", "name": "Balıkçı Yaka Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "320110583", "variant": "bej", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/11/25/230236/f62088ff-6c41-420e-99c8-563d3e956b39.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "646849002", "dimension15": "320110583", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "" }, { "position": 16, "product_id": "629436", "name": "Modern Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "320158080", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/11/19/229484/7587d62d-b984-4e38-b86f-e1bd804db981.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "629436012", "dimension15": "320158080", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 17, "product_id": "709414", "name": "Cozy Henley V Yaka T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320607264", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/28/262698/697ea159-8358-462e-bf48-e654facb592a.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "709414005", "dimension15": "320607264", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%4 Spandeks|%13 Pamuk|%37 Polyester|%46 Rayon" }, { "position": 18, "product_id": "629436", "name": "Modern Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "320656781", "variant": "kirmizi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/07/263120/688ae5d3-0e9c-42e3-aeb1-78115b98dcaf.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "629436015", "dimension15": "320656781", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 19, "product_id": "499504", "name": "Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "189.95", "brand": "GAP", "sku": "320623499", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/13/261853/e88a51e8-ea68-4cfc-906d-50903b995652.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "499504014", "dimension15": "320623499", "dimension16": " 189.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%65 pamuk %40 polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 20, "product_id": "499504", "name": "Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "189.95", "brand": "GAP", "sku": "320623480", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/04/261854/f1d29616-9c95-4a02-868c-2cd77c98993a.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "499504012", "dimension15": "320623480", "dimension16": " 189.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%65 pamuk %40 polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 21, "product_id": "709414", "name": "Cozy Henley V Yaka T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320607259", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/28/262749/4195e691-780a-41f2-90c8-6fbb8ccb2669.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "709414000", "dimension15": "320607259", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%4 Spandeks|%13 Pamuk|%37 Polyester|%46 Rayon" }, { "position": 22, "product_id": "739464", "name": "Waffle Örgü T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "320631194", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/10/263169/628df1bf-8a82-43e1-88ef-3326347fde09.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "739464006", "dimension15": "320631194", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%59 Pamuk-%39 Polyester- %32 Spandeks|Makinede yıkanabilir.|İthal edilmiştir." }, { "position": 23, "product_id": "650905", "name": "Jarse Balıkçı Yaka T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "320046854", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/11/06/229860/a7fe7b79-9876-4e42-a84e-409c1a9f7aca.jpg", "dimension11": "FAL21FW21\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "650905002", "dimension15": "320046854", "dimension16": " 269.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%57 Pamuk,%38 Polyester,%5 Spandeks|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 24, "product_id": "499504", "name": "Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "189.95", "brand": "GAP", "sku": "320605979", "variant": "pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/04/261851/2e3058a9-8cbc-448b-969b-a7a99f41e638.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "499504010", "dimension15": "320605979", "dimension16": " 189.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%65 pamuk %40 polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 25, "product_id": "707347", "name": "Waffle Örme T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320596552", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/08/262104/f3f81065-715e-4339-9043-4840aa4f1722.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "707347005", "dimension15": "320596552", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%4 Spandeks|%38 Polyester|%58 pamuk" }, { "position": 26, "product_id": "707347", "name": "Waffle Örme T\u002DShirt", "price": "249.99", "brand": "GAP", "sku": "320602188", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/10/262115/6db8e60b-7a9f-4501-8700-e76ef642fd8f.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "707347008", "dimension15": "320602188", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%4 Spandeks|%38 Polyester|%58 pamuk" }, { "position": 27, "product_id": "707347", "name": "Waffle Örme T\u002DShirt", "price": "249.99", "brand": "GAP", "sku": "320596535", "variant": "mor", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/10/262089/038dbf68-c785-4257-a02e-1d5acd321ae8.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "707347001", "dimension15": "320596535", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%4 Spandeks|%38 Polyester|%58 pamuk" }, { "position": 28, "product_id": "629436", "name": "Modern Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "314790181", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/02/12/221367/d019f53f-3aed-476e-b053-7ca455d6edd9.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "629436000", "dimension15": "314790181", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 29, "product_id": "646849", "name": "Balıkçı Yaka Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "320110573", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/11/25/230256/52712853-8336-42c5-a433-4096c067e726.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "646849001", "dimension15": "320110573", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "" }, { "position": 30, "product_id": "629436", "name": "Modern Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "320158156", "variant": "kirmizi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/11/19/229465/9f1a5720-7745-40d2-9de5-53ab9a5aaf00.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "629436010", "dimension15": "320158156", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 31, "product_id": "651555", "name": "Henley Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "320167897", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/24/232235/99e8a995-68a4-41ea-8b53-cfdad4fcb517.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "651555001", "dimension15": "320167897", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 32, "product_id": "499504", "name": "Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "189.95", "brand": "GAP", "sku": "320623494", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/04/261863/ee64de87-799c-4eed-b774-d656dfe22e6a.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "499504013", "dimension15": "320623494", "dimension16": " 189.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%65 pamuk %40 polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 33, "product_id": "739464", "name": "Waffle Örgü T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "320630949", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/29/263173/0da99dd1-c590-42cd-8db4-293adfadfd28.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "739464007", "dimension15": "320630949", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%59 Pamuk-%39 Polyester- %32 Spandeks|Makinede yıkanabilir.|İthal edilmiştir." }, { "position": 34, "product_id": "739105", "name": "Waffle Örgü T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "320630816", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/29/262956/7ee661c1-1007-4c11-8bf2-e039c930b09c.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "739105001", "dimension15": "320630816", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%59 Pamuk-%389Polyester-%32Spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 35, "product_id": "715972", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "320540056", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/24/262940/24a0dbc0-61d7-4436-9d5f-6e2b32bb874a.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "715972005", "dimension15": "320540056", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 36, "product_id": "715972", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "320540070", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/24/262896/3e2582cd-b950-4c3b-9a85-373c3f41b091.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "715972002", "dimension15": "320540070", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 37, "product_id": "707347", "name": "Waffle Örme T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320596546", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/10/262092/a8f43181-bc6e-4a10-bffd-4ba2d05f6df0.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "707347009", "dimension15": "320596546", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%4 Spandeks|%38 Polyester|%58 pamuk" }, { "position": 38, "product_id": "707347", "name": "Waffle Örme T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320596542", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/10/262111/aa416ca1-85e1-47c7-ab07-d305561b7ab1.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "707347006", "dimension15": "320596542", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%4 Spandeks|%38 Polyester|%58 pamuk" }, { "position": 39, "product_id": "375747", "name": "Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "169.95", "brand": "GAP", "sku": "375747030002", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/11/19/91414/c400f8db-cda2-4cec-91ab-e227f2971e0d.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "375747003", "dimension15": "375747030002", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 40, "product_id": "499504", "name": "Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "189.95", "brand": "GAP", "sku": "320666782", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/13/261865/14e1626d-7b3a-48d7-8174-d85cc111c908.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "499504009", "dimension15": "320666782", "dimension16": " 189.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%65 pamuk %40 polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 41, "product_id": "739464", "name": "Waffle Örgü T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "320631209", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/10/263229/398926c6-cba4-465c-9648-351a09230900.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "739464004", "dimension15": "320631209", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%59 Pamuk-%39 Polyester- %32 Spandeks|Makinede yıkanabilir.|İthal edilmiştir." }, { "position": 42, "product_id": "651555", "name": "Henley Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "320167916", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/22/232233/3da46968-b6cd-4337-a84a-98660bca324d.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "651555003", "dimension15": "320167916", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 43, "product_id": "375748", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "169.95", "brand": "GAP", "sku": "375748030000", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/12/24/91719/0551b181-18c2-4456-b3fe-de2af9d2c817.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "375748003", "dimension15": "375748030000", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 44, "product_id": "737326", "name": "Bisiklet Yaka Kazak", "price": "299.99", "brand": "GAP", "sku": "320697290", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/04/263565/b948abb9-42ff-4a84-ac32-954464cd9787.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "737326001", "dimension15": "320697290", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | Kazak", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 45, "product_id": "739464", "name": "Waffle Örgü T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "320630955", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/29/263167/a1e79834-a831-4d0b-aafc-d581e2902403.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "739464003", "dimension15": "320630955", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%59 Pamuk-%39 Polyester- %32 Spandeks|Makinede yıkanabilir.|İthal edilmiştir." }, { "position": 46, "product_id": "739105", "name": "Waffle Örgü T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "320647468", "variant": "bej", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/29/262930/7ae09ccd-f3b9-4504-b7e7-9c1917f2d0da.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "739105000", "dimension15": "320647468", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%59 Pamuk-%389Polyester-%32Spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 47, "product_id": "739464", "name": "Waffle Örgü T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "320631222", "variant": "pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/10/263165/a0d635ca-a70c-434b-9a46-16a4a654190a.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "739464002", "dimension15": "320631222", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%59 Pamuk-%39 Polyester- %32 Spandeks|Makinede yıkanabilir.|İthal edilmiştir." }, { "position": 48, "product_id": "715972", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "320540043", "variant": "kirmizi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/24/262914/ba29be4e-4da9-4eff-beac-0f58bc1ae301.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "715972003", "dimension15": "320540043", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 49, "product_id": "915675", "name": "Maternity V Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "212252067", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/01/227023/2e63c978-c8aa-4e45-8e8e-40e65ac2a7d0.jpg", "dimension11": "FAL\u002D2014SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "915675001", "dimension15": "212252067", "dimension16": " 159.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MATRNITY | T-Shirt", "dimension20": "" }, { "position": 50, "product_id": "232112", "name": "Maternity Jarse Tunik", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "304287652", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/01/227152/74fa48d9-1ccc-4a50-9e47-68fdd387c824.jpg", "dimension11": "SPR\u002D2015SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "232112001", "dimension15": "304287652", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "MATERNITY | T-Shirt", "dimension20": "" }, { "position": 51, "product_id": "739464", "name": "Waffle Örgü T\u002DShirt", "price": "149.99", "brand": "GAP", "sku": "320631215", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/10/263230/f4b8020c-1d0b-405e-a5e8-de041d654611.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "739464001", "dimension15": "320631215", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%59 Pamuk-%39 Polyester- %32 Spandeks|Makinede yıkanabilir.|İthal edilmiştir." }, { "position": 52, "product_id": "739457", "name": "Fitilli Henley T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "320672929", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/14/263210/918e3b20-00e0-4512-a4ff-85fb3f23b18b.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "739457000", "dimension15": "320672929", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 53, "product_id": "739457", "name": "Fitilli Henley T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "320672479", "variant": "kirmizi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/14/263201/ce5663c4-8f40-4486-8457-8eed55def771.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "739457004", "dimension15": "320672479", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 54, "product_id": "739457", "name": "Fitilli Henley T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "320672485", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/14/262873/bd1d673a-e4ee-46fe-912d-eabe8831626c.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "739457003", "dimension15": "320672485", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 55, "product_id": "739461", "name": "Relaxed Softspun Tunic T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "320703082", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/01/263159/b11bd8d4-89a3-49aa-9e24-090f6d226512.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "739461001", "dimension15": "320703082", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%48 Polyester,%48 Rayon,%4 Spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 56, "product_id": "739461", "name": "Relaxed Softspun Tunic T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "320703086", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/01/262879/8f736022-5822-4626-86de-e69a1c873b41.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "739461002", "dimension15": "320703086", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%48 Polyester,%48 Rayon,%4 Spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 57, "product_id": "729841", "name": "Softspun Henley Polo T\u002DShirt", "price": "249.99", "brand": "GAP", "sku": "320573180", "variant": "kahverengi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/26/262560/d2736353-5930-4821-a55d-1aa68f4bd5fc.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "729841002", "dimension15": "320573180", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "GAPBODY | T-Shirt-LS", "dimension20": "%4 Spandeks|%48 polyester|%48 rayon" }, { "position": 58, "product_id": "715972", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "320540078", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/24/262642/2d0a8827-8be0-49f9-9e43-d96e58c7709e.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "715972004", "dimension15": "320540078", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 59, "product_id": "715972", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "320540049", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/24/262634/738f50c3-1adf-4eeb-8af2-d668828ad56d.jpg", "dimension11": "FAL21SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "715972000", "dimension15": "320540049", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 60, "product_id": "983814", "name": "Maternity V Yaka T\u002DShirt", "price": "69.99", "brand": "GAP", "sku": "303081364", "variant": "mavi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/01/227123/2e8c17e8-979f-4653-9973-09f83cb340d4.jpg", "dimension11": "FAL\u002D2014SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "983814003", "dimension15": "303081364", "dimension16": " 159.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MATRNITY | T-Shirt", "dimension20": "" }, { "position": 61, "product_id": "983816", "name": "Maternity Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "303074119", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/01/227105/b6cb5b74-5076-475c-ab56-ed605c60c96b.jpg", "dimension11": "FAL\u002D2014SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "983816000", "dimension15": "303074119", "dimension16": " 159.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MATRNITY | Tunik", "dimension20": "" }, { "position": 62, "product_id": "959176", "name": "Maternity V Yaka T\u002DShirt", "price": "69.99", "brand": "GAP", "sku": "302302973", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/01/227074/111115ab-a813-4323-8a0e-73087cbe0868.jpg", "dimension11": "SPR\u002D2014SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "959176002", "dimension15": "302302973", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MATRNITY | T-Shirt", "dimension20": "" }, { "position": 63, "product_id": "943311", "name": "Maternity V Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "302288934", "variant": "Mor", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/01/227068/05f3e43d-81d8-4680-9466-798c7a142664.jpg", "dimension11": "SMR\u002D2014SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "943311000", "dimension15": "302288934", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MATRNITY | T-Shirt", "dimension20": "" }, { "position": 64, "product_id": "602419", "name": "Maternity Relaxed Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "314645918", "variant": "Turuncu", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/17/226165/9b44f2a7-a9d8-4d9c-afa0-65df44fa12bc.jpg", "dimension11": "FAL20SS21 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "602419000", "dimension15": "314645918", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MATERNITY | T-Shirt", "dimension20": "%58 pamuk, %39 polyester, %3 spandex" }, { "position": 65, "product_id": "375748", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "169.95", "brand": "GAP", "sku": "375748000002", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/11/19/91716/af5ff3ec-6835-4f0b-8920-70e37f571e7d.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "375748000", "dimension15": "375748000002", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 66, "product_id": "375748", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "169.95", "brand": "GAP", "sku": "375748020003", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/11/19/91728/d3afacd4-1836-4200-ba13-3e578b67376d.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "375748002", "dimension15": "375748020003", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 67, "product_id": "241908", "name": "Uzun Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "306423564", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/07/10/65349/0f5f17a4-0c1e-466c-b800-08a379b241df.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "241908002", "dimension15": "306423564", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 68, "product_id": "729841", "name": "Softspun Henley Polo T\u002DShirt", "price": "249.99", "brand": "GAP", "sku": "320573176", "variant": "pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/26/262544/cd0396f0-40f1-42b1-ad8b-7ccfa473e5bf.jpg", "dimension11": "FAL21FW21 MID", "dimension12": "", "dimension14": "729841001", "dimension15": "320573176", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "GAPBODY | T-Shirt-LS", "dimension20": "%4 Spandeks|%48 polyester|%48 rayon" }, { "position": 69, "product_id": "650905", "name": "Jarse Balıkçı Yaka T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "320167848", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/11/03/232096/b8283921-e39a-45df-8b51-887e7e206f65.jpg", "dimension11": "WIN20FW20 SALE", "dimension12": "", "dimension14": "650905003", "dimension15": "320167848", "dimension16": " 269.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%57 Pamuk,%38 Polyester,%5 Spandeks|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 70, "product_id": "241906", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "189.95", "brand": "GAP", "sku": "306423502", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/35406/7433374e-a27b-4101-851f-b1c7e6c2cf6f.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "241906003", "dimension15": "306423502", "dimension16": " 189.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" } ] } } }
Beden Tablosu
Kadın
  Üstler & Dış Giyim
   BEDEN TABLOLARI
   X
   E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

   E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
   Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
   Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
   Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
   Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
   Ürün Favorilerinize Eklendi

   Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.