{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
350 TL’ye 50 TL Az Öde

Kadın T-shirtler

Kadın Gap Logo T-Shırt'ler

Kadın Uzun Kollu T-Shırt'ler

Kadın Kısa Kollu T-Shırt'ler

Kadın T-Shirt Modelleri

Modadan ve mevsimden bağımsız, her dolabın kurtarıcı parçası t-shirt konusunda hassas ve seçiciysen, GAP koleksiyonu sana çok iyi gelecek! Sade, gösterişli, zarif ya da enerjik, kendini nasıl hissediyorsan, bunu üzerine yansıtabilirsin. Bu yansımayı aynı zamanda kaliteli ve yıllara meydan okuyan kumaş çeşitleri ile gerçekleştirerek en zor günlerinde seni kurtaracak doğru ürünü bulabilirsin. İster günlük kullanım istersen spor sırasında giyebileceğin modeller, modanın değişimiyle paralel olarak yenileniyor. Her yıl birbirinden farklı stiller ve renklerle karşımıza çıkan kadın t-shirt modelleri arasından kendine en uygun olanı bulmanın tam vakti! Alternatiflerinin gün geçtikçe arttığı bu dönemde kendin için en iyisini arıyorsan, GAP kadın t-shirt koleksiyonuna hemen göz atmaya başlayabilirsin.


Zamana Meydan Okuyan GAP Kadın T-shirt Modellerini Keşfet

T-shirt konusunda herkesin hassas olduğu noktalar olabilir. Mutlaka senin de hassasiyetlerin vardır. Özellikle baskılı t-shirt modelleri söz konusu olduğunda, aynı ürünü tekrar bulamamama ihtimalinden ötürü, uzun yıllar dayanmasını isteyebilirsin. Oldukça haklı olduğun bu konuda yapman gereken ise kaliteli kumaş seçimini göz önünde bulundurarak satın aldığın ürünün yıllara meydan okumasını sağlamak. Doğru seçimler sayesinde çok sevdiğin t-shirt'ün ile uzun yıllar geçirebilirsin. GAP koleksiyonundaki modeller, uzun yıllar kullanılabilme avantajının yanında kalite ve şıklığı bir arada sunar. Kaliteli kadın t-shirt arayışını mutlu sonla bitirebileceğin bir adres arıyorsan kadın t-shirt fiyatlarını incele, GAP koleksiyonunda aradığından fazlasını bulabilirsin.


Kadın T-shirt Modelleri Nelerdir?

Her geçen gün yeni bir modelle karşılaştığımız t-shirt tasarımları arasından sen de seçim yapmakta zorlanıyorsan, kombinini tamamlayacak olan parçanın modelini önceden belirlemende fayda var. Her modelin başka bir amaca hizmet ettiğini aklında bulundurmalısın. İşte stilini yaratırken sana yardımcı olabilecek modeller...


Basic T-shirt Modelleri

Sadelikten ödün vermeyenler için harika parçalar olan basic ürünler hemen her şeyle uyum sağlayabilir. Eğer üzerinde pullu etek ya da tayt gibi yıldız bir parça varsa basic bir t-shirt ile kombinini dengeleyebilirsin. Yaz-kış fark etmeden basic ürünleri kullanabilirsin. Özelikle beyaz ya da siyah t-shirt gibi her dolapta bulabileceğin bir parçayı, farklı ürünlerle bir araya getirerek sportif görünümün yanında şıklık da yakalayabilirsin. Bu ürünlerle jean ikilisini sıklıkla kullanıyorsan, uzun yıllar boyunca stilinde etki yaratacak modeli bulmak için hemen koleksiyona göz atmaya başlayabilirsin.


V Yaka Kadın T-shirt Modelleri

V yaka kadın t-shirt modelleri de tıpkı basic olanlar gibi sıklıkla tercih edilen parçalardır. Bu modellerin sana sağlayacağı avantajların en başında kuşkusuz takı kullanımını oldukça görünür kılması gelir. Takılarının görünürlüğü senin için önemliyse ve dekolteni ön plana çıkarmak istiyorsan, seçimini bu tarz ürünlerden yana kullanabilirsin. Farklı renkleri farklı parçalarla kombinleyerek tarzını yansıtabilirsin. Kırmızı t-shirt ile birlikte kullanabileceğin bir deri tayta ekleyeceğin gümüş rengi takılar, sert bir imaj yaratmana yardımcı olabilir. Ya da yazın sarı t-shirt ile jean şortlarını kombinleyebilir, yazın enerjisini üzerinde taşıyabilirsin.


Sıfır Yaka Kadın T-shirt Modelleri

Sıfır yaka kadın t-shirt modelleri kimi zaman bisiklet yaka olarak da adlandırılır. Daha resmi bir şıklık yakalamak istiyorsan, bu modeller tam aradığın parçalar! Özellikle farklı renkleri doğru şekilde kombinlediğinde, tüm günün şıklığını garantileyebilirsin. Her yerde giyebileceğin bu parçaları seçerken de kumaşın kalitesine dikkat etmende fayda var. Bu modelde bir gri t-shirt ile kumaş pantolonu eşleştirebilir ve ofis şıklığını bir üst boyuta taşıyabilirsin. Dilersen yine bu tarzda en sevdiğin renge sahip parça ile siyah kalem eteği ve blazer bir ceketi bir arada kullanarak toplantılarda şıklığını konuşturabilirsin. Sıfır yaka modelleri keşfetmek için şimdi GAP koleksiyonuna göz atmaya başlayabilirsin.


Geniş Yaka Kadın T-shirt Modelleri

Geniş yaka kadın t-shirt seçenekleri ile daha ö zgüvenli bir stil yaratabilirsin. Yine doğru takılarla kendine has bir stil yaratmana olanak veren bu modelleri, uzun yıllar kurtarıcı parçaların olarak kullanabilirsin. Sadelikten yana olduğun bir günde tek renk bir seçim yapabilir, daha sportif görünmek istediğinde bu stile sahip baskılı seçeneklerini de kullanabilirsin. Diğer modellere nazaran daha geniş bir yakaya sahip olan bu ürünler ile hem sportif hem şık kombinlerini tamamlamak senin elinde.


Spor Kadın T-shirt Modelleri

Yaptığın spor sırasında üzerindeki kıyafetlerin seni ve cildini rahatlatması oldukça önemli. Hareket kabiliyetini fazla etkilemeyecek ve aynı zamanda terlediğinde cildine zarar vermeyecek kumaşa sahip parçaları seçmek sporunun kalitesini artıracaktır. Spor yaparken rahatlığını ön planda tutacak seçimler yapmak için, terletmeyen ve cildinin nefes almasına yardımcı olan ürünlere öncelik tanımalısın. GAP’in farklı sporlarda kullanabilmen için üretilen modelleri hem kumaş kalitesi hem de esneklik açısından sana birçok avantaj sunabilir. Bunun yanı sıra spor yaparken hem rahat olmak hem de şık görünmek istiyorsan, GAP’in kadın spor t-shirt modellerine göz atmanda fayda var.


Oversize T-shirt Modelleri

Modanın rahatlık merkezinin değişmesiyle birlikte oversize t-shirt modelleri trend olmaya devam ediyor. Bu stildeki ürünleri dar ya da bol parçalarla kombinleyebilir ve tamamen sana özgü bir stil yaratabilirsin. Rahatlığına düşkün, enerjik ve yerinde duramayanlar için birbirinden farklı seçeneklere sahip olan oversize ürünlerinden kendin için uygun olanı hemen bul ve spor şıklığına kalite ekle! 


Her Mevsim Şıklığını Kaliteli Bir T-shirt ile Tamamla

Mevsime uygun giyinmek ve aynı zamanda şık olmak istiyorsan, ürün seçimini bu doğrultuda yapmalısın. Yazın fazla terletmeyen kumaşları seçmen gerekirken kışın ise seni sıcak tutarken aynı zamanda şıklık sunanları değerlendirmende fayda var. Kadın kışlık t-shirt modellerindeki çeşitlilik ile GAP koleksiyonu seni hem sıcak tutacak hem de uzun kollu t-shirtkısa kollu t-shirt modelleri gibi birbirinden farklı seçenekler ile farkını ortaya koymana yardımcı olacak. Yazın elbise rahatlığını koleksiyonda yer alan t-shirt elbise modelleriyle bir üst boyuta taşıyabilirsin. Yaz sıcaklarının vazgeçilmez ikilisi olan şort t-shirt’ler için aradığın her şey, koleksiyonun içinde seni bekliyor. Tarzını yansıtırken aynı zamanda kalitenin de tadını çıkarmak istiyorsan, aradığın o muhteşem ürünleri bulmaya hemen başla!


T-Shirt Alırken Göz Önünde Bulundurman Gerekenler

 • Kumaş seçimini doğru yapmalısın.
 • Baskılı bir ürün seçerken baskı kalitesini de göz önünde bulundurmanda fayda var, t-shirt fiyatları baskı kalitesine göre değişiklik gösterir.
 • Üzerinde aksesuar olan ürünleri satın alırken aksesuarların sağlamlığını kontrol edebilirsin. İlk yıkamada çok beğendiğin ürünün tüm havasını kaçırabilecek olan bu durumu göz önünde bulundurmalısın.
 • Spor aktivitelerin için bir ürün arıyorsan, hareket kabiliyetini kısıtlamamasına dikkat etmelisin.
 • Ürününü seçerken nerede kullanacağına önceden karar vermelisin. Günlük kullanım için ayrı, ofis için ayrı kumaşlar seçersen ürününün ömrünü uzatabilirsin.

Hepimizin dolabında bulunan t-shirt’ler göründüğünden çok daha fazlasını sunabilir. Özellikle kaliteli bir seçim yaparsan, yıllar boyunca ne giyeceğini bilemediğin o günlerde seni kurtarabilir. Tarzını, rengini ve enerjini yansıtan bir model ile stilini tamamlayabilirsin. Baskılı modellerden seni en doğru tanımlayanı bularak çevrendeki herkese kendinle ilgili küçük ipuçlarını üzerindeki ürün aracılığıyla verebilirsin. GAP koleksiyonunda yolculuğa başlamadan önce seni enerjik, şık, zarif, sportif, rahat ve ikonik birçok tasarımın beklediğini hatırlatalım. Keşfin sırasında önceliklerini doğru belirlediğinde aradığın ürün seni bulacak! Haydi, keşfetmeye başla!


{ "event": "product_listing_page", "page_type":"product_listing", "product_listing_page": { "category":"T\u002Dshirt\u0027ler", "category_id":"18071", "top_3_product_name":["Gap Logo Uzun Kollu T\u002DShirt","Gap Logo Kısa Kollu İstanbul T\u002DShirt","Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt"], "top_3_product_id":["527006","370193","548683"], "top_3_product_price":["99.99","119.95","199.95"], "top_3_product_gender":["WOMENS","WOMENS","WOMENS"] } }
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "position": 1, "product_id": "527006", "name": "Gap Logo Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313238622", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/25/186303/19856fef-f050-4e7a-982e-6f306cd72cc8.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "527006002", "dimension15": "313238622", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 2, "product_id": "370193", "name": "Gap Logo Kısa Kollu İstanbul T\u002DShirt", "price": "119.95", "brand": "GAP", "sku": "309760447", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/10/79457/d03d4530-2746-4fce-a4a9-6a8eb8cb3fda.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "370193000", "dimension15": "309760447", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 3, "product_id": "548683", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "313641692", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/01/22/197587/777107c0-3e35-427b-9240-1b824c005fe6.jpg", "dimension11": "SPR20SEASON", "dimension14": "548683000", "dimension15": "313641692", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 4, "product_id": "499353", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312805999", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/22/173428/cb16bba2-57a3-422f-9ed3-5deb9e9e8ebb.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "499353002", "dimension15": "312805999", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 5, "product_id": "526016", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313227418", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/15/188880/7cbcf6a5-9681-4173-b5ce-e6d7408d0bc6.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "526016000", "dimension15": "313227418", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 6, "product_id": "502014", "name": "Gap Logo 50. yıl Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "313069237", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/06/181631/ee45b9ab-f0d6-4f0a-85ea-6663e6917b33.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "502014000", "dimension15": "313069237", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 7, "product_id": "495436", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312725539", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/06/173653/91f5203d-3056-49d0-b5ec-db6bce72ce15.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "495436002", "dimension15": "312725539", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 8, "product_id": "355309", "name": "Kadın Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "119.95", "brand": "GAP", "sku": "309869342", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/18/189881/ac120f26-d7db-40df-8d5e-48b975482a92.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "355309003", "dimension15": "309869342", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk, makinede yıkanabilir, tamburlu kurutma yapılabilir" }, { "position": 9, "product_id": "495436", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312724548", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/06/173735/78d5ceda-911f-4e65-9f51-66da175fde48.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "495436001", "dimension15": "312724548", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 10, "product_id": "355309", "name": "Kadın Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312806190", "variant": "kamuflaj", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/05/173075/c6f2f7b2-aaa4-4b3c-8cb8-3db760d8b02d.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "355309014", "dimension15": "312806190", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk, makinede yıkanabilir, tamburlu kurutma yapılabilir" }, { "position": 11, "product_id": "526016", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313391684", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/15/188957/5f1cea83-7245-4368-ab04-cc90768e1273.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "526016001", "dimension15": "313391684", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 12, "product_id": "526016", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313227751", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/15/188884/87e6c3b9-8de4-4c40-a019-4b88af5fe58d.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "526016003", "dimension15": "313227751", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 13, "product_id": "526010", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313227523", "variant": "Mor", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/15/187697/9a3d8f9c-b2bc-47bc-81fe-e61f2bbcf8d3.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "526010001", "dimension15": "313227523", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 14, "product_id": "495618", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "312726467", "variant": "Bej", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/05/173377/91f691cd-0687-4d6e-a95b-d0007d3c7bb9.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "495618000", "dimension15": "312726467", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 15, "product_id": "355309", "name": "Kadın Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "119.95", "brand": "GAP", "sku": "309869314", "variant": "açık gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/13/77015/6282e391-cd27-4287-be39-287fa914f05f.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "355309000", "dimension15": "309869314", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk, makinede yıkanabilir, tamburlu kurutma yapılabilir" }, { "position": 16, "product_id": "526010", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313227766", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/19/187873/56ffc15f-ff7f-45ad-8858-e5c2233ade48.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "526010003", "dimension15": "313227766", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 17, "product_id": "526010", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313227361", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/15/187146/05d5bd0b-0285-487f-802c-d552204e9374.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "526010000", "dimension15": "313227361", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 18, "product_id": "502000", "name": "Gap Logo 50. yıl Grafik T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "313069144", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/06/181677/d9880b3d-dcf9-4c19-b08f-ba48618cf9c7.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "502000000", "dimension15": "313069144", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 19, "product_id": "502012", "name": "Gap Logo 50. yıl Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "313069363", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/06/181730/27a43f8c-dde3-449d-a99b-ffd9b2508835.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "502012000", "dimension15": "313069363", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 20, "product_id": "502008", "name": "Gap Logo 50. yıl Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "313069216", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/06/181686/0422b38c-7c47-49c8-9019-bab6b0719368.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "502008000", "dimension15": "313069216", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 21, "product_id": "502007", "name": "Gap Logo 50. yıl Kısa Kollu Cepli T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "313069192", "variant": "Turuncu", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/06/181588/54e92184-fcd1-477b-bd49-00130fd698ae.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "502007000", "dimension15": "313069192", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 22, "product_id": "499353", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312806032", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/22/173479/21c1448d-3753-47c5-9101-ea5d9af8bead.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "499353003", "dimension15": "312806032", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 23, "product_id": "355309", "name": "Kadın Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "119.95", "brand": "GAP", "sku": "309889354", "variant": "pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/11/23/77023/3ae67d2b-3010-4ab4-bea4-8ca835ca30f4.jpg", "dimension11": "SPR20SEASON", "dimension14": "355309005", "dimension15": "309889354", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk, makinede yıkanabilir, tamburlu kurutma yapılabilir" }, { "position": 24, "product_id": "355309", "name": "Kadın Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "119.95", "brand": "GAP", "sku": "309869303", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/13/77009/edd4f2fe-4e78-45ef-98b2-19f5a0cc4f12.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "355309001", "dimension15": "309869303", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk, makinede yıkanabilir, tamburlu kurutma yapılabilir" }, { "position": 25, "product_id": "355309", "name": "Kadın Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "119.95", "brand": "GAP", "sku": "309869288", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/11/23/77011/9c4f1809-6d61-4486-9423-49ad76524ed3.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "355309002", "dimension15": "309869288", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk, makinede yıkanabilir, tamburlu kurutma yapılabilir" }, { "position": 26, "product_id": "526010", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313227684", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/15/187649/4497605b-f528-4880-958c-01c1ff76ddd7.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "526010002", "dimension15": "313227684", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 27, "product_id": "468983", "name": "Gap Logo Cepli T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312265426", "variant": "yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/05/02/124508/e7a79fdb-2b2f-4b10-a126-4a37fa839879.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "468983000", "dimension15": "312265426", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 28, "product_id": "443154", "name": "Gap Logo Çizgili Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "310941046", "variant": "yaban gülü rengi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/21/112889/f2b98142-1fc3-402f-8d51-ef271a3721cb.jpg", "dimension11": "SUM19SS19 SALE", "dimension14": "443154002", "dimension15": "310941046", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 29, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "308834537", "variant": "açık gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/28/80943/6495fbd9-d71f-453e-b267-edc9c330db12.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "268820002", "dimension15": "308834537", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 30, "product_id": "260202", "name": "Gap Logo New York T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "308797285", "variant": "açık gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/17/79295/a375fd2e-9f45-4a3d-a370-90df3a10eca6.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "260202001", "dimension15": "308797285", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%60 Pamuk %40 Polyester" } , { "position": 1, "product_id": "499741", "name": "Çizgili Uzun Kollu T\u002Dshirt", "price": "149.95", "brand": "GAP", "sku": "313244356", "variant": "Bej", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/30/190067/0b0ba6be-f496-4e61-9a76-f1bf7c0cf6da.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "499741007", "dimension15": "313244356", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal" }, { "position": 2, "product_id": "519285", "name": "Yumuşak Dokulu Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "313181530", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/185585/7f6aabea-91eb-4a37-98b0-0ae79ef07f50.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "519285002", "dimension15": "313181530", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%4 elastan|%48 polyester|%48 rayon" }, { "position": 3, "product_id": "499744", "name": "Uzun Kollu T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312824494", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/04/173981/94a6e06a-b307-4c08-96e1-bad3c6aafe51.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "499744001", "dimension15": "312824494", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal" }, { "position": 4, "product_id": "241906", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "149.95", "brand": "GAP", "sku": "306423493", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/07/25/67178/7cd66d76-6fbe-41ab-aba2-0681173c6983.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "241906002", "dimension15": "306423493", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 5, "product_id": "241908", "name": "Uzun Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "149.95", "brand": "GAP", "sku": "306423586", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/40957/e0d1f04c-96fd-4e30-850c-1107e315fd5d.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "241908003", "dimension15": "306423586", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 6, "product_id": "499741", "name": "Çizgili Uzun Kollu T\u002Dshirt", "price": "149.95", "brand": "GAP", "sku": "313244365", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/20/190060/ede5e82f-09ae-465e-ba93-2aa8f6cac9a4.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "499741006", "dimension15": "313244365", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal" }, { "position": 7, "product_id": "241906", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313181791", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/25/189860/2b663cc0-2c8e-4ab9-9c4c-62a2ddbc7528.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "241906044", "dimension15": "313181791", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 8, "product_id": "519285", "name": "Yumuşak Dokulu Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "313181418", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/190522/e2a20500-d3bf-4ddb-86d4-272318e1dfd8.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "519285000", "dimension15": "313181418", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%4 elastan|%48 polyester|%48 rayon" }, { "position": 9, "product_id": "527401", "name": "Çizgili V yaka Uzun Kollu T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313244453", "variant": "Çok Renkli", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/187624/472ec6ac-f89d-4a92-a756-9aa064d689d7.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "527401000", "dimension15": "313244453", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal" }, { "position": 10, "product_id": "241906", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312895005", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/24/172157/a12e0c3c-5fd7-4ddb-838e-af3986827715.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "241906042", "dimension15": "312895005", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 11, "product_id": "241906", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312788446", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/04/172607/0566b8ff-73d2-4ea2-a5b9-2244109bcb23.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "241906037", "dimension15": "312788446", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 12, "product_id": "375747", "name": "Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "375747020002", "variant": "koyu kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/01/03/91416/4e3c227d-65af-4811-b674-955b11efcb68.jpg", "dimension11": "WIN183rd PARTY \u002D CLR", "dimension14": "375747002", "dimension15": "375747020002", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 13, "product_id": "241908", "name": "Uzun Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "149.95", "brand": "GAP", "sku": "306423580", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/07/10/65340/73111e9b-c9ab-4d36-b136-5cafa031f40b.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "241908000", "dimension15": "306423580", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 14, "product_id": "241908", "name": "Uzun Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "149.95", "brand": "GAP", "sku": "306423573", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/46069/c8aae885-7ea9-48fc-99ab-79d5870cd7ad.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "241908001", "dimension15": "306423573", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 15, "product_id": "241906", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "149.95", "brand": "GAP", "sku": "306423506", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/44551/635eadc7-25ac-4193-b9ce-d5fc5f9ef64c.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "241906000", "dimension15": "306423506", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 16, "product_id": "519327", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "69.99", "brand": "GAP", "sku": "313180272", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/12/10/186080/9688898b-5ef7-48d7-a42a-16bb53a2fcee.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "519327003", "dimension15": "313180272", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%2 elastan|%39 polyester|%59 pamuk" }, { "position": 17, "product_id": "519327", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "69.99", "brand": "GAP", "sku": "313180242", "variant": "mint yeşili", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/12/10/186083/a384ab6d-fe80-428b-8a00-0b853fe8f3df.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "519327000", "dimension15": "313180242", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%2 elastan|%39 polyester|%59 pamuk" }, { "position": 18, "product_id": "519327", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "69.99", "brand": "GAP", "sku": "313288114", "variant": "somon", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/12/10/186018/daa99f8c-5a13-4f98-b370-5626df74eeb4.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "519327006", "dimension15": "313288114", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%2 elastan|%39 polyester|%59 pamuk" }, { "position": 19, "product_id": "527403", "name": "Uzun Kollu Desenli T\u002DShirt", "price": "69.99", "brand": "GAP", "sku": "313244524", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/14/186906/7dd3a7af-484f-41d9-9c25-d34a747ed1a9.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "527403000", "dimension15": "313244524", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%54 Pamuk %46 Polyester %2 Spandex|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 20, "product_id": "527402", "name": "Balıkçı Yaka Çizgili T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313244498", "variant": "Çok Renkli", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/13/189114/15024fb4-c39b-4c74-b699-d780c5d7947d.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "527402000", "dimension15": "313244498", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%95 Rayon %5 Spandex|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 21, "product_id": "241906", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313183086", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/05/189963/f886c13d-c041-4cd1-b9d8-fb55e421e91f.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "241906046", "dimension15": "313183086", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 22, "product_id": "241906", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "149.95", "brand": "GAP", "sku": "313181420", "variant": "Mor", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/25/189791/4616e16a-2ec9-4580-9566-487aa6db9267.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "241906043", "dimension15": "313181420", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 23, "product_id": "499022", "name": "Çizgili Boğazlı Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312789421", "variant": "Bej", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/21/173190/eecbab7d-c464-46ce-a8f6-bd04628149dd.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "499022001", "dimension15": "312789421", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%4 elastan|%96 modal" }, { "position": 24, "product_id": "500653", "name": "Yuvarlak Yakalı Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "69.99", "brand": "GAP", "sku": "312858351", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/14/171670/ef760cd2-4f21-4158-bd2a-207b9eb7f5ed.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "500653004", "dimension15": "312858351", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%59 Pamuk, %39 Polyester, %2 Spandex" }, { "position": 25, "product_id": "499129", "name": "Softspun T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "312789180", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/23/174004/030a077c-c155-4e34-871f-98809ac9c907.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "499129002", "dimension15": "312789180", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%4 elastan|%48 polyester|%48 rayon" }, { "position": 26, "product_id": "241906", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "149.95", "brand": "GAP", "sku": "306423482", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/35409/c7b21bfd-8fe3-4750-ab91-747761ab208e.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "241906001", "dimension15": "306423482", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 27, "product_id": "519327", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "69.99", "brand": "GAP", "sku": "313180280", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/12/10/186132/a0cd1527-a3da-4b72-ab39-41b37fee81f1.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "519327004", "dimension15": "313180280", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%2 elastan|%39 polyester|%59 pamuk" }, { "position": 28, "product_id": "527403", "name": "Uzun Kollu Desenli T\u002DShirt", "price": "69.99", "brand": "GAP", "sku": "313244537", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/14/186882/a52eb227-f75b-4356-97c3-9f7bd2b8981b.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "527403001", "dimension15": "313244537", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%54 Pamuk %46 Polyester %2 Spandex|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 29, "product_id": "527402", "name": "Balıkçı Yaka Çizgili T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313244490", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/13/189232/f566e326-5512-4175-831a-5c52617d7482.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "527402001", "dimension15": "313244490", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%95 Rayon %5 Spandex|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 30, "product_id": "527421", "name": "Balıkçı Yaka Fitilli T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313245356", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/13/189122/3c6a2dc3-7d75-40a7-a345-55c9a22cdde0.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "527421000", "dimension15": "313245356", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%95 Reyon,%5 Spandeks" }, { "position": 31, "product_id": "527421", "name": "Balıkçı Yaka Fitilli T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313245364", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/13/188832/c3750f4e-6d1e-4275-b383-5dc24b4ba420.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "527421001", "dimension15": "313245364", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%95 Reyon,%5 Spandeks" }, { "position": 32, "product_id": "241908", "name": "Uzun Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313181211", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/05/189811/6f8ea928-584d-4c5f-b3f9-b0a0a187c7ea.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "241908021", "dimension15": "313181211", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 33, "product_id": "527401", "name": "Çizgili V yaka Uzun Kollu T\u002Dshirt", "price": "149.95", "brand": "GAP", "sku": "313244476", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/187693/7825806e-baf1-4818-b56d-ab3cbef3c521.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "527401001", "dimension15": "313244476", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal" }, { "position": 34, "product_id": "519285", "name": "Yumuşak Dokulu Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "313181719", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/22/185818/c6b11967-1b30-4763-a995-409f8229d236.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "519285001", "dimension15": "313181719", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%4 elastan|%48 polyester|%48 rayon" }, { "position": 35, "product_id": "499136", "name": "Fitilli Balıkçı Yaka Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312789840", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/21/171969/d562e7fb-8924-48cb-81d5-3fe4c0ba5e41.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "499136001", "dimension15": "312789840", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%4 elastan|%96 modal" }, { "position": 36, "product_id": "499136", "name": "Fitilli Balıkçı Yaka Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312788099", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/21/171950/1ca0450a-c340-43f0-acad-8a547742b2a3.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "499136000", "dimension15": "312788099", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%4 elastan|%96 modal" }, { "position": 37, "product_id": "500653", "name": "Yuvarlak Yakalı Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "69.99", "brand": "GAP", "sku": "312858262", "variant": "Mor", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/14/171966/0397eb3a-edb8-4918-89cc-912510b35b83.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "500653005", "dimension15": "312858262", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%59 Pamuk, %39 Polyester, %2 Spandex" }, { "position": 38, "product_id": "500653", "name": "Yuvarlak Yakalı Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "69.99", "brand": "GAP", "sku": "312858233", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/14/171669/d5b24106-6ee8-4c0d-a681-b5c471083069.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "500653000", "dimension15": "312858233", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%59 Pamuk, %39 Polyester, %2 Spandex" }, { "position": 39, "product_id": "500653", "name": "Yuvarlak Yakalı Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "69.99", "brand": "GAP", "sku": "312858252", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/14/171655/006248e2-7560-4548-8d76-b88887f2bab4.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "500653002", "dimension15": "312858252", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%59 Pamuk, %39 Polyester, %2 Spandex" }, { "position": 40, "product_id": "500653", "name": "Yuvarlak Yakalı Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "69.99", "brand": "GAP", "sku": "312858376", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/14/171540/7a4f863b-50e3-4714-ad29-91e941ea4aeb.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "500653007", "dimension15": "312858376", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%59 Pamuk, %39 Polyester, %2 Spandex" }, { "position": 41, "product_id": "499129", "name": "Softspun T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "312788698", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/23/173974/7095dfc6-ad3e-47a7-b068-39461e764b76.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "499129001", "dimension15": "312788698", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%4 elastan|%48 polyester|%48 rayon" }, { "position": 42, "product_id": "489861", "name": "Yuvarlak Yaka Uzun Kollu T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312812055", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/171509/61eb6376-954a-4238-b2e0-9f3d8dbebf0b.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "489861001", "dimension15": "312812055", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%94 Reyon,%6 Spandeks" }, { "position": 43, "product_id": "489861", "name": "Yuvarlak Yaka Uzun Kollu T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312811975", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/171372/a5f029fe-0719-45ae-bbb5-9a926f6c1186.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "489861003", "dimension15": "312811975", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%94 Reyon,%6 Spandeks" }, { "position": 44, "product_id": "489861", "name": "Yuvarlak Yaka Uzun Kollu T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312624437", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/171377/4873eaac-dbd6-4ef5-86d2-553738879660.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "489861000", "dimension15": "312624437", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%94 Reyon,%6 Spandeks" }, { "position": 45, "product_id": "241906", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312787603", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/05/172622/49fab0f5-cbae-4455-96eb-f4b1684d8eaa.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "241906038", "dimension15": "312787603", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 46, "product_id": "440728", "name": "Softspun Uzun Kollu Tunik Üst", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "310872708", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/21/111814/881ab9b6-acbd-4068-8d72-b45abb422999.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "440728000", "dimension15": "310872708", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%4 elastan|%48 polyester|%48 rayon" }, { "position": 47, "product_id": "440728", "name": "Softspun Uzun Kollu Tunik Üst", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "310872714", "variant": "pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/21/111834/201c65ef-9416-4ede-ba97-cb4ca19d25aa.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "440728001", "dimension15": "310872714", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%4 elastan|%48 polyester|%48 rayon" }, { "position": 48, "product_id": "440728", "name": "Softspun Uzun Kollu Tunik Üst", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "310873343", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/21/111734/5998e899-f061-4700-959a-4d40ea6b155d.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "440728002", "dimension15": "310873343", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%4 elastan|%48 polyester|%48 rayon" }, { "position": 49, "product_id": "401626", "name": "Softspun Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "401626000000", "variant": "mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/11/19/91995/413b6282-053b-4fe5-b9ee-7ede05bf9428.jpg", "dimension11": "WIN18FW19 SALE\u002DRTW", "dimension14": "401626000", "dimension15": "401626000000", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%48 polyester, %48 rayon, %4 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 50, "product_id": "401626", "name": "Softspun Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "401626040001", "variant": "krem", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/11/19/91997/a4ff1ab9-2090-4580-b363-d640a57d2b86.jpg", "dimension11": "WIN18FW19 SALE\u002DRTW", "dimension14": "401626004", "dimension15": "401626040001", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%48 polyester, %48 rayon, %4 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 51, "product_id": "389513", "name": "Uzun Kollu Tunik T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "389513030002", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/11/02/91879/3d54c64a-f52d-4774-bc51-bc8fcfe8b8d6.jpg", "dimension11": "WIN18FW19 SALE\u002DRTW", "dimension14": "389513003", "dimension15": "389513030002", "dimension16": " 229.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%94 rayon %6 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 52, "product_id": "241908", "name": "Uzun Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "241908170002", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/11/05/92076/1bb53aad-4897-4642-91bd-ba00f2ea4994.jpg", "dimension11": "WIN18FW19 SALE\u002DRTW", "dimension14": "241908017", "dimension15": "241908170002", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 53, "product_id": "389513", "name": "Uzun Kollu Tunik T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "389513050001", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/11/02/91882/2e48eac4-c78d-4bdc-8015-fdcfcea452a9.jpg", "dimension11": "WIN18FW19 SALE\u002DRTW", "dimension14": "389513005", "dimension15": "389513050001", "dimension16": " 229.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%94 rayon %6 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 54, "product_id": "241906", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "309713579", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/07/76767/053777fa-43e4-45bf-89af-5defb1db145f.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "241906005", "dimension15": "309713579", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 55, "product_id": "241908", "name": "Uzun Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "149.95", "brand": "GAP", "sku": "306423564", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/07/10/65349/0f5f17a4-0c1e-466c-b800-08a379b241df.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "241908002", "dimension15": "306423564", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 56, "product_id": "241906", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "149.95", "brand": "GAP", "sku": "306423499", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/35406/7433374e-a27b-4101-851f-b1c7e6c2cf6f.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "241906003", "dimension15": "306423499", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 57, "product_id": "499048", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "499048020000", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/01/06/191816/4689914c-92eb-4daf-965c-ba76a7c37f72.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "499048002", "dimension15": "499048020000", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%3 elastan|%39 modal|%58 pamuk" }, { "position": 58, "product_id": "499504", "name": "Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313246622", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/12/06/190042/ffd82949-f017-41d0-8fda-175be3e43861.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "499504007", "dimension15": "313246622", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%65 pamuk %40 polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 59, "product_id": "527006", "name": "Gap Logo Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313238622", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/25/186303/19856fef-f050-4e7a-982e-6f306cd72cc8.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "527006002", "dimension15": "313238622", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 60, "product_id": "372569", "name": "Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "309813155", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/11/110540/9100b094-8db3-488e-8630-bbf9588199eb.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "372569002", "dimension15": "309813155", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%6 elastan|%94 rayon" }, { "position": 61, "product_id": "489902", "name": "Uzun Kollu Kayık Yaka T\u002DShirt", "price": "149.95", "brand": "GAP", "sku": "489902010004", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/07/190934/f198886d-3ee4-4eff-aafe-d7406e570456.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "489902001", "dimension15": "489902010004", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "" }, { "position": 62, "product_id": "241908", "name": "Uzun Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "149.95", "brand": "GAP", "sku": "313182764", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/05/189778/ccf83581-0f84-4fbe-b947-7567ebf46abd.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "241908023", "dimension15": "313182764", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 63, "product_id": "241908", "name": "Uzun Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313181683", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/05/189600/6ee935b8-8d62-47f6-9203-e2f5faf19039.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "241908022", "dimension15": "313181683", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 64, "product_id": "499504", "name": "Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "312811903", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/25/190044/bc79db9e-f6d4-4351-9293-2c1f1d3116fd.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "499504002", "dimension15": "312811903", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%65 pamuk %40 polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 65, "product_id": "499036", "name": "Geniş Yuvarlak Yaka Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312787760", "variant": "Bej", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/25/173132/cd537980-f5df-4ad0-ad41-047860b195bd.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "499036001", "dimension15": "312787760", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%3 elastan|%29 Polyester|%68 modal" }, { "position": 66, "product_id": "500653", "name": "Yuvarlak Yakalı Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "69.99", "brand": "GAP", "sku": "312858282", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/10/14/171551/396c86a5-6751-4d59-b5ab-05f86f36b22c.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "500653003", "dimension15": "312858282", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%59 Pamuk, %39 Polyester, %2 Spandex" }, { "position": 67, "product_id": "499741", "name": "Çizgili Uzun Kollu T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312824412", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/17/171435/c09ca62a-5ade-4ebc-af3f-217bdfeb3d63.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "499741000", "dimension15": "312824412", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal" }, { "position": 68, "product_id": "499129", "name": "Softspun T\u002DShirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "312788132", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/23/174003/063a0be4-1275-4993-b74c-6dd2e97eca9d.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "499129003", "dimension15": "312788132", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%4 elastan|%48 polyester|%48 rayon" }, { "position": 69, "product_id": "499742", "name": "Uzun Kollu T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312824574", "variant": "fuşya", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/05/171256/75d87dd0-7756-4333-8427-2f4c83ca8d50.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "499742002", "dimension15": "312824574", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 70, "product_id": "375747", "name": "Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "119.95", "brand": "GAP", "sku": "375747000001", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/11/19/91432/93358798-c4bb-42cd-9ef3-7ac10a9ccc99.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "375747000", "dimension15": "375747000001", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 71, "product_id": "389513", "name": "Uzun Kollu Tunik T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "389513020001", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/11/02/91880/3793e365-053f-4df8-a2f7-29979f90d958.jpg", "dimension11": "WIN18FW19 SALE\u002DRTW", "dimension14": "389513002", "dimension15": "389513020001", "dimension16": " 229.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%94 rayon %6 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" } , { "position": 1, "product_id": "471985", "name": "Kadın Kısa Kollu Jarse T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312335679", "variant": "bordo", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/07/09/124303/9af83b9b-c08f-4270-92b6-cf91375ecb62.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "471985001", "dimension15": "312335679", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "" }, { "position": 2, "product_id": "471985", "name": "Kadın Kısa Kollu Jarse T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312335666", "variant": "yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/07/09/124233/24e6edb4-9b87-4c63-a50f-050312736e16.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "471985000", "dimension15": "312335666", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "" }, { "position": 3, "product_id": "469121", "name": "Kadın V Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312269221", "variant": "çok renkli çizgili", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/25/124302/cf25dfd0-6d7a-45e6-81cd-fba082fbbbf2.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "469121000", "dimension15": "312269221", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 4, "product_id": "548683", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "313641692", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/01/22/197587/777107c0-3e35-427b-9240-1b824c005fe6.jpg", "dimension11": "SPR20SEASON", "dimension14": "548683000", "dimension15": "313641692", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 5, "product_id": "443004", "name": "V Yaka T\u002Dshirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312825846", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/17/172066/f11f1088-82c2-4583-894b-aa31d48d7f07.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "443004004", "dimension15": "312825846", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 6, "product_id": "231887", "name": "Kısa Kollu V Yakalı Vintage T\u002DShirt", "price": "89.95", "brand": "GAP", "sku": "310873366", "variant": "soluk siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/03/06/110161/8ba9a808-3b02-4117-9eff-ada3c4b965f7.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "231887027", "dimension15": "310873366", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 7, "product_id": "443005", "name": "Kadın Favorite V\u002DYaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312826472", "variant": "Çok renkli", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/17/172750/91e3dbd6-dccf-49e0-81b0-59cdf5828af3.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "443005009", "dimension15": "312826472", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 8, "product_id": "443004", "name": "V Yaka T\u002Dshirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312826348", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/07/173767/001eb447-757c-467b-9c6e-6c1c8f51d8c1.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "443004005", "dimension15": "312826348", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 9, "product_id": "469104", "name": "Kadın V\u002DYaka T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312268761", "variant": "pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/20/124528/34a9301f-5053-418f-81f8-6cfb9b43fc3c.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "469104002", "dimension15": "312268761", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 10, "product_id": "469104", "name": "Kadın V\u002DYaka T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312267686", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/20/124214/bbfb28db-544c-43db-a2d9-c1b2ecdfe259.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "469104000", "dimension15": "312267686", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 11, "product_id": "646444", "name": "Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "39.99", "brand": "GAP", "sku": "309866376", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/17/79251/28a360cb-bbcd-44b4-b8db-73611187f9d2.jpg", "dimension11": "FAL183rd PARTY \u002D CLR", "dimension14": "646444008", "dimension15": "309866376", "dimension16": " 69.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk %40 Modal|Makinede yıkanabilir" }, { "position": 12, "product_id": "526016", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313227418", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/15/188880/7cbcf6a5-9681-4173-b5ce-e6d7408d0bc6.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "526016000", "dimension15": "313227418", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 13, "product_id": "443005", "name": "Kadın Favorite V\u002DYaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312826599", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/17/172767/61297caa-87d0-456b-80f1-4f6c8becc657.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "443005011", "dimension15": "312826599", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 14, "product_id": "231912", "name": "Kadın Vintage Kısa Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "49.99", "brand": "GAP", "sku": "312788771", "variant": "turuncu", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/172308/deaac3ed-d309-4b23-ad64-2920051e7ef9.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "231912037", "dimension15": "312788771", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 Pamuk." }, { "position": 15, "product_id": "469104", "name": "Kadın V\u002DYaka T\u002Dshirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "312269325", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/20/124513/23705266-71d0-432f-a5fb-63d836778658.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "469104003", "dimension15": "312269325", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 16, "product_id": "401634", "name": "Desenli Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "401634010003", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/11/23/85635/1c0bcad9-bf0a-4168-a073-e24be04db283.jpg", "dimension11": "WIN183rd PARTY \u002D CLR", "dimension14": "401634001", "dimension15": "401634010003", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%60 pamuk %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 17, "product_id": "231887", "name": "Kısa Kollu V Yakalı Vintage T\u002DShirt", "price": "89.95", "brand": "GAP", "sku": "308800008", "variant": "koyu lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/07/09/61996/246cc740-5a7a-465c-a0f3-40808a79eade.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "231887003", "dimension15": "308800008", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 18, "product_id": "355309", "name": "Kadın Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "119.95", "brand": "GAP", "sku": "309869342", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/18/189881/ac120f26-d7db-40df-8d5e-48b975482a92.jpg", "dimension11": "WIN19SEASON", "dimension14": "355309003", "dimension15": "309869342", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk, makinede yıkanabilir, tamburlu kurutma yapılabilir" }, { "position": 19, "product_id": "443005", "name": "Kadın Favorite V\u002DYaka T\u002DShirt", "price": "119.95", "brand": "GAP", "sku": "313245766", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/14/189718/56a08d82-76d3-4efe-8de9-2eea72bd3def.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "443005012", "dimension15": "313245766", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 20, "product_id": "443005", "name": "Kadın Favorite V\u002DYaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312826520", "variant": "Bordo", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/17/172753/198d8188-f1a2-48cc-80a6-a44dada17fe9.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "443005010", "dimension15": "312826520", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 21, "product_id": "471987", "name": "Kadın Baskılı Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312833669", "variant": "mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/173214/9c060ae0-121d-4741-851a-33ed87f99c98.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "471987002", "dimension15": "312833669", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|İthal edilmiştir." }, { "position": 22, "product_id": "231887", "name": "Kadın Kısa Kollu V Yakalı Vintage T\u002DShirt", "price": "49.99", "brand": "GAP", "sku": "312270253", "variant": "koyu pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/20/123403/43b88ca5-04b6-43d2-ba47-aebbf4be979b.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "231887037", "dimension15": "312270253", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 23, "product_id": "231887", "name": "Kadın Kısa Kollu V Yakalı Vintage T\u002DShirt", "price": "49.99", "brand": "GAP", "sku": "312295811", "variant": "turkuaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/20/123389/b5de7659-eb80-4160-9e40-7b94c60565bb.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "231887041", "dimension15": "312295811", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 24, "product_id": "231887", "name": "Kısa Kollu V Yakalı Vintage T\u002DShirt", "price": "89.95", "brand": "GAP", "sku": "308800040", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/46897/5d54222e-5e8a-48f8-8b9d-33a990acaff9.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "231887009", "dimension15": "308800040", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 25, "product_id": "231912", "name": "Vintage Kısa Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "89.95", "brand": "GAP", "sku": "308808115", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/43342/43e12234-6a27-4cf4-b29f-20216887b3d9.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "231912008", "dimension15": "308808115", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 Pamuk." }, { "position": 26, "product_id": "443005", "name": "Kadın Favorite V\u002DYaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "313245795", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/12/23/189695/c27b0f36-9269-45f2-8669-e1bb1b49b200.jpg", "dimension11": "COFW19 SALE", "dimension14": "443005013", "dimension15": "313245795", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 27, "product_id": "418361", "name": "Luxe Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "418361000000", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/19/190935/1edfdb40-89cb-4548-b597-029862764d9d.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "418361000", "dimension15": "418361000000", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "" }, { "position": 28, "product_id": "526016", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313391684", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/15/188957/5f1cea83-7245-4368-ab04-cc90768e1273.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "526016001", "dimension15": "313391684", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 29, "product_id": "526016", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313227751", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/15/188884/87e6c3b9-8de4-4c40-a019-4b88af5fe58d.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "526016003", "dimension15": "313227751", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 30, "product_id": "526010", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313227523", "variant": "Mor", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/15/187697/9a3d8f9c-b2bc-47bc-81fe-e61f2bbcf8d3.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "526010001", "dimension15": "313227523", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 31, "product_id": "443026", "name": "Favorite Desenli Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "313245717", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/14/189920/ddd8c0f5-28c7-48c8-998b-ff1408bff9d3.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "443026008", "dimension15": "313245717", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 32, "product_id": "440732", "name": "Çizgili T\u002DShirt", "price": "89.95", "brand": "GAP", "sku": "312788537", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/23/173597/8d4bb3bf-f5ea-4a70-b462-5190145dc49e.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "440732009", "dimension15": "312788537", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 33, "product_id": "495413", "name": "Gap Logo Cepki T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312725390", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/23/172261/f35377e1-11cb-409c-bb30-71de0b2690b5.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "495413001", "dimension15": "312725390", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 34, "product_id": "471987", "name": "Kadın Baskılı Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312833674", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/05/173185/8dd38d0a-2c2c-4f9f-9d87-98d31c2eb2c2.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "471987003", "dimension15": "312833674", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|İthal edilmiştir." }, { "position": 35, "product_id": "498964", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002Dshirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "312787805", "variant": "kırçıllı gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/173692/274a304e-a461-4502-8753-4fc594919ebe.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "498964000", "dimension15": "312787805", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%3 spandeks|%29 Polyester|%68 modal" }, { "position": 36, "product_id": "498964", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002Dshirt", "price": "129.99", "brand": "GAP", "sku": "312788236", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/173660/c6588b02-5c22-4aeb-9a36-38ccfd351536.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "498964002", "dimension15": "312788236", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%3 spandeks|%29 Polyester|%68 modal" }, { "position": 37, "product_id": "498935", "name": "V Yaka Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312789578", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/02/171257/9f2ee16f-46c7-4064-a798-9eac74d756db.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "498935003", "dimension15": "312789578", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%4 Spandeks|%48 polyester|%48 rayon" }, { "position": 38, "product_id": "231887", "name": "Kadın Kısa Kollu V Yakalı Vintage T\u002DShirt", "price": "49.99", "brand": "GAP", "sku": "312355644", "variant": "eflatun", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/07/18/64392/adff5b76-3283-4a55-9a2d-c0ced23fbe49.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "231887042", "dimension15": "312355644", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 39, "product_id": "646444", "name": "Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "69.95", "brand": "GAP", "sku": "308902822", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/06/10/54901/987ab15a-cf26-46ad-b923-0362ceb5ad07.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "646444006", "dimension15": "308902822", "dimension16": " 69.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk %40 Modal|Makinede yıkanabilir" }, { "position": 40, "product_id": "646444", "name": "Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "69.95", "brand": "GAP", "sku": "307299932", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/41153/f0c6bd1b-0569-46b4-a1b6-cac1ce085cd2.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "646444003", "dimension15": "307299932", "dimension16": " 69.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk %40 Modal|Makinede yıkanabilir" }, { "position": 41, "product_id": "231912", "name": "Vintage Kısa Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "89.95", "brand": "GAP", "sku": "308785226", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/06/11/39083/03b6addf-c2c6-4f94-87fd-9a4d257ee9c8.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "231912006", "dimension15": "308785226", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 Pamuk." }, { "position": 42, "product_id": "231887", "name": "Kısa Kollu V Yakalı Vintage T\u002DShirt", "price": "89.95", "brand": "GAP", "sku": "308785687", "variant": "kırçıllı gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/39092/4f250741-77b3-4bc9-b3cb-4cef1a3bd023.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "231887007", "dimension15": "308785687", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 43, "product_id": "241893", "name": "Modern v yaka t\u002Dshirt", "price": "89.95", "brand": "GAP", "sku": "306620666", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/35460/58a2b0a7-f2ea-4746-a020-5df667d5cb45.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "241893000", "dimension15": "306620666", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 44, "product_id": "646444", "name": "Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "69.95", "brand": "GAP", "sku": "307300108", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/17/47359/efe9c375-805f-4063-98e3-7aae819f332b.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "646444000", "dimension15": "307300108", "dimension16": " 69.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk %40 Modal|Makinede yıkanabilir" }, { "position": 45, "product_id": "231912", "name": "Vintage Kısa Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "89.95", "brand": "GAP", "sku": "308785215", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/45488/6f91307e-3c4d-41a4-bf72-246f9b857818.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "231912004", "dimension15": "308785215", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 Pamuk." }, { "position": 46, "product_id": "231887", "name": "Kısa Kollu V Yakalı Vintage T\u002DShirt", "price": "89.95", "brand": "GAP", "sku": "308800033", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/39203/2713b1cc-f8b6-4765-829a-e5682b9e75f3.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "231887008", "dimension15": "308800033", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 47, "product_id": "231912", "name": "Vintage Kısa Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "89.95", "brand": "GAP", "sku": "308785461", "variant": "kırçıllı gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/39093/bd9913ce-6b14-4289-8437-d4ae8fe5bb86.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "231912005", "dimension15": "308785461", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 Pamuk." }, { "position": 48, "product_id": "551341", "name": "Desenli V Yaka T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "313684484", "variant": "Çok renkli", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/01/22/197469/f6895d6e-d0ea-4773-8131-f75ab7db8275.jpg", "dimension11": "SPR20SEASON", "dimension14": "551341004", "dimension15": "313684484", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 49, "product_id": "548158", "name": "Favorite Grafik Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "313633120", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/01/22/197375/75bad1d3-bc04-46e0-9549-c7a87e51d917.jpg", "dimension11": "SPR20SEASON", "dimension14": "548158000", "dimension15": "313633120", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 50, "product_id": "443026", "name": "Favorite Desenli Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "313245721", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/12/18/189677/21a0fb70-ca79-4cb3-994f-155918593e50.jpg", "dimension11": "COFW19 SALE", "dimension14": "443026007", "dimension15": "313245721", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 51, "product_id": "418361", "name": "Luxe Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "129.95", "brand": "GAP", "sku": "418361010001", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/12/06/191574/145db59f-e16f-4ff0-8a51-a33d19162107.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "418361001", "dimension15": "418361010001", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "" }, { "position": 52, "product_id": "526010", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313227766", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/19/187873/56ffc15f-ff7f-45ad-8858-e5c2233ade48.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "526010003", "dimension15": "313227766", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 53, "product_id": "526010", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313227361", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/15/187146/05d5bd0b-0285-487f-802c-d552204e9374.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "526010000", "dimension15": "313227361", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 54, "product_id": "500555", "name": "GapFit Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "149.95", "brand": "GAP", "sku": "312851413", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/17/172057/5a35379c-274f-43d8-91c8-f199710987bf.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "500555001", "dimension15": "312851413", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "GAPBODY | Sport Top", "dimension20": "%95 Polyester, %5 Spandex" }, { "position": 55, "product_id": "231887", "name": "Kısa Kollu V Yakalı Vintage T\u002DShirt", "price": "89.95", "brand": "GAP", "sku": "312790079", "variant": "mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/07/171654/f4994b93-226f-49c0-bde1-929e48dc780d.jpg", "dimension11": "FAL19SEASON", "dimension14": "231887048", "dimension15": "312790079", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 56, "product_id": "241893", "name": "Modern v yaka t\u002Dshirt", "price": "89.95", "brand": "GAP", "sku": "306620693", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/35489/3abb2f8c-42e0-4a87-a24e-5d063be8a85c.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "241893002", "dimension15": "306620693", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 57, "product_id": "241893", "name": "Modern v yaka t\u002Dshirt", "price": "89.95", "brand": "GAP", "sku": "306620707", "variant": "kırçıllı gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/35485/b17c816e-93be-4086-8be4-f1fd1a5120dc.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "241893003", "dimension15": "306620707", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 58, "product_id": "499077", "name": "Çizgili V Yaka Üst", "price": "169.95", "brand": "GAP", "sku": "499077000005", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/22/191509/39c5b046-63c3-4289-8d09-2711409598b4.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "499077000", "dimension15": "499077000005", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%4 Spandeks|%48 polyester|%48 rayon" }, { "position": 59, "product_id": "526010", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "313227684", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/15/187649/4497605b-f528-4880-958c-01c1ff76ddd7.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "526010002", "dimension15": "313227684", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 60, "product_id": "500555", "name": "GapFit Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "149.95", "brand": "GAP", "sku": "312851422", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/17/172187/6c30299c-9201-429c-863c-87ef10e5438a.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "500555002", "dimension15": "312851422", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "GAPBODY | Sport Top", "dimension20": "%95 Polyester, %5 Spandex" }, { "position": 61, "product_id": "500555", "name": "GapFit Kısa Kollu T\u002Dshirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312851492", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/17/172056/7c228ed1-9969-4450-aa1a-b7050bf0c901.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "500555004", "dimension15": "312851492", "dimension16": " 149.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "GAPBODY | Sport Top", "dimension20": "%95 Polyester, %5 Spandex" }, { "position": 62, "product_id": "495413", "name": "Gap Logo Cepki T\u002DShirt", "price": "99.99", "brand": "GAP", "sku": "312720270", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/08/23/172198/828b2ff4-8ed7-42a5-8524-8f1b0cfb5534.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "495413000", "dimension15": "312720270", "dimension16": " 169.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 63, "product_id": "231887", "name": "Kadın Kısa Kollu V Yakalı Vintage T\u002DShirt", "price": "49.99", "brand": "GAP", "sku": "312267706", "variant": "neon pembe", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/20/123346/0ad3685b-9ac0-4764-a77b-3ccfd0f00a91.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "231887035", "dimension15": "312267706", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 64, "product_id": "231887", "name": "Kadın Kısa Kollu V Yakalı Vintage T\u002DShirt", "price": "49.99", "brand": "GAP", "sku": "312267591", "variant": "açık yeşil", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/20/123342/9b39849d-f767-44f4-8c6c-df50daea5496.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "231887034", "dimension15": "312267591", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 65, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "308834537", "variant": "açık gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/28/80943/6495fbd9-d71f-453e-b267-edc9c330db12.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "268820002", "dimension15": "308834537", "dimension16": " 119.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 66, "product_id": "260202", "name": "Gap Logo New York T\u002DShirt", "price": "79.99", "brand": "GAP", "sku": "308797285", "variant": "açık gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/17/79295/a375fd2e-9f45-4a3d-a370-90df3a10eca6.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "260202001", "dimension15": "308797285", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%60 Pamuk %40 Polyester" }, { "position": 67, "product_id": "646452", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "69.95", "brand": "GAP", "sku": "307300227", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/17/79262/c4148d11-7e88-421d-b3a1-50ea7bbe19a1.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "646452001", "dimension15": "307300227", "dimension16": " 69.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 68, "product_id": "241893", "name": "Modern v yaka t\u002Dshirt", "price": "89.95", "brand": "GAP", "sku": "306620681", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/35486/cbdb3149-ee1a-41bf-83f6-58c1d2f3d101.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension14": "241893001", "dimension15": "306620681", "dimension16": " 89.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" } , { "position": 1, "product_id": "790218", "name": "Düz Renk Askılı Atlet", "price": "29.99", "brand": "GAP", "sku": "307622464", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/06/10/53184/0c8fb48f-4caf-47d8-848b-8d486dcda698.jpg", "dimension11": "BASICFW19 SALE", "dimension14": "790218001", "dimension15": "307622464", "dimension16": " 59.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%96 Pamuk %4 Spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 2, "product_id": "790218", "name": "Düz Renk Askılı Atlet", "price": "29.99", "brand": "GAP", "sku": "307622413", "variant": "siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/06/10/41364/c82b1889-197e-411c-a819-9ebcc4f9457b.jpg", "dimension11": "BASICFW19 SALE", "dimension14": "790218000", "dimension15": "307622413", "dimension16": " 59.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%96 Pamuk %4 Spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 3, "product_id": "472282", "name": "Kadın Askılı V\u002DYaka Atlet", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312355684", "variant": "limon desenli", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/03/124652/33d9cf9d-9229-406a-aecd-c8e6faff497c.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "472282001", "dimension15": "312355684", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "GAPBODY | Atlet", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 4, "product_id": "296100", "name": "U yaka keten jarse atlet", "price": "69.99", "brand": "GAP", "sku": "309340894", "variant": "mavi", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/06/10/55128/5f42a94a-13d1-4e46-99c5-649538ecc128.jpg", "dimension11": "SUM183rd PARTY \u002D CLR", "dimension14": "296100005", "dimension15": "309340894", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%48 polyester %52 keten" }, { "position": 5, "product_id": "296100", "name": "U yaka keten jarse atlet", "price": "69.99", "brand": "GAP", "sku": "309339539", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/06/10/55035/dca60ea7-f389-40bf-a8c1-f5093a3e1136.jpg", "dimension11": "SUM183rd PARTY \u002D CLR", "dimension14": "296100004", "dimension15": "309339539", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%48 polyester %52 keten" }, { "position": 6, "product_id": "231856", "name": "Kadın Atlet", "price": "79.95", "brand": "GAP", "sku": "231856040000", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/11/132050/55b5e8e5-0c7a-4b42-8483-e2b73c36bb87.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "231856004", "dimension15": "231856040000", "dimension16": " 79.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%3 spandeks|%39 modal| % 58 Supima Pamuk" }, { "position": 7, "product_id": "296093", "name": "Kolsuz keten jarse t\u002Dshirt", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "309340646", "variant": "Bej", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/06/10/55096/a2869a28-5faf-4107-b29a-100e2443cc34.jpg", "dimension11": "SUM18SS19 SALE\u002DRTW", "dimension14": "296093002", "dimension15": "309340646", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%48 polyester %52 keten" }, { "position": 8, "product_id": "790218", "name": "Düz Renk Askılı Atlet", "price": "29.99", "brand": "GAP", "sku": "308643876", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/06/10/38699/786badba-6f65-428d-b6c1-94f6aefb3084.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "790218004", "dimension15": "308643876", "dimension16": " 59.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%96 Pamuk %4 Spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 9, "product_id": "231856", "name": "Kadın Atlet", "price": "99.95", "brand": "GAP", "sku": "231856010002", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/11/26/191513/5d4b0196-f132-4e8c-a6ff-9c7166779312.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension14": "231856001", "dimension15": "231856010002", "dimension16": " 99.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%3 spandeks|%39 modal| % 58 Supima Pamuk" }, { "position": 10, "product_id": "472282", "name": "Kadın Askılı V\u002DYaka Atlet", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312355674", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/03/124852/ad6d56e0-fae1-4419-adf3-ebfa528101e7.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "472282000", "dimension15": "312355674", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "GAPBODY | Atlet", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 11, "product_id": "472282", "name": "Kadın Askılı V\u002DYaka Atlet", "price": "59.99", "brand": "GAP", "sku": "312355680", "variant": "kırçıllı gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/06/03/124670/11e46438-f331-4cd8-a1ba-47a58a98e241.jpg", "dimension11": "FAL19FW19 SALE", "dimension14": "472282002", "dimension15": "312355680", "dimension16": " 129.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "GAPBODY | Atlet", "dimension20": "Makinede yıkanabilir." }, { "position": 12, "product_id": "790218", "name": "Düz Renk Askılı Atlet", "price": "29.99", "brand": "GAP", "sku": "308643743", "variant": "kırçıllı gri", "category": "T\u002Dshirt\u0027ler", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/06/10/38698/96213577-282a-4948-a875-26aca6c7d62a.jpg", "dimension11": "WIN19FW19 SALE", "dimension14": "790218003", "dimension15": "308643743", "dimension16": " 59.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%96 Pamuk %4 Spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" } ] } } }
Beden Tablosu
Kadın
  Üstler & Dış Giyim
   BEDEN TABLOLARI
   X
   E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

   E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
   Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
   Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
   Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
   Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
   Ürün Favorilerinize Eklendi

   Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.