{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
2 Al %19 Az Öde

Kadın T-shirt Modelleri

Gap Logo T-shirt

Kısa Kollu T-shirt

Atlet

Kadın T-Shirtler

Modadan ve mevsimden bağımsız, her dolabın kurtarıcı parçası t-shirt konusunda hassas ve seçiciysen, GAP koleksiyonu sana çok iyi gelecek! Sade, gösterişli, zarif ya da enerjik, kendini nasıl hissediyorsan, bunu üzerine yansıtabilirsin. Bu yansımayı aynı zamanda kaliteli ve yıllara meydan okuyan kumaş çeşitleri ile gerçekleştirerek en zor günlerinde seni kurtaracak doğru ürünü bulabilirsin. İster günlük kullanım istersen spor sırasında giyebileceğin modeller, modanın değişimiyle paralel olarak yenileniyor. Her yıl birbirinden farklı stiller ve renklerle karşımıza çıkan kadın t-shirt modelleri arasından kendine en uygun olanı bulmanın tam vakti! Alternatiflerinin gün geçtikçe arttığı bu dönemde kendin için en iyisini arıyorsan, GAP kadın t-shirt koleksiyonuna hemen göz atmaya başlayabilirsin.


Zamana Meydan Okuyan GAP Kadın T-shirt Modellerini Keşfet

T-shirt konusunda herkesin hassas olduğu noktalar olabilir. Mutlaka senin de hassasiyetlerin vardır. Özellikle baskılı t-shirt modelleri söz konusu olduğunda, aynı ürünü tekrar bulamamama ihtimalinden ötürü, uzun yıllar dayanmasını isteyebilirsin. Oldukça haklı olduğun bu konuda yapman gereken ise kaliteli kumaş seçimini göz önünde bulundurarak satın aldığın ürünün yıllara meydan okumasını sağlamak. Doğru seçimler sayesinde çok sevdiğin t-shirt'ün ile uzun yıllar geçirebilirsin. GAP koleksiyonundaki modeller, uzun yıllar kullanılabilme avantajının yanında kalite ve şıklığı bir arada sunar. Kaliteli kadın t-shirt arayışını mutlu sonla bitirebileceğin bir adres arıyorsan kadın t-shirt fiyatlarını incele, GAP koleksiyonunda aradığından fazlasını bulabilirsin.


Kadın T-shirt Modelleri Nelerdir?

Her geçen gün yeni bir modelle karşılaştığımız t-shirt tasarımları arasından sen de seçim yapmakta zorlanıyorsan, kombinini tamamlayacak olan parçanın modelini önceden belirlemende fayda var. Her modelin başka bir amaca hizmet ettiğini aklında bulundurmalısın. İşte stilini yaratırken sana yardımcı olabilecek modeller...


Basic T-shirt Modelleri

Sadelikten ödün vermeyenler için harika parçalar olan basic ürünler hemen her şeyle uyum sağlayabilir. Eğer üzerinde pullu etek ya da tayt gibi yıldız bir parça varsa basic bir t-shirt ile kombinini dengeleyebilirsin. Yaz-kış fark etmeden basic ürünleri kullanabilirsin. Özelikle beyaz ya da siyah t-shirt gibi her dolapta bulabileceğin bir parçayı, farklı ürünlerle bir araya getirerek sportif görünümün yanında şıklık da yakalayabilirsin. Bu ürünlerle jean ikilisini sıklıkla kullanıyorsan, uzun yıllar boyunca stilinde etki yaratacak modeli bulmak için hemen koleksiyona göz atmaya başlayabilirsin.


V Yaka Kadın T-shirt Modelleri

V yaka kadın t-shirt modelleri de tıpkı basic olanlar gibi sıklıkla tercih edilen parçalardır. Bu modellerin sana sağlayacağı avantajların en başında kuşkusuz takı kullanımını oldukça görünür kılması gelir. Takılarının görünürlüğü senin için önemliyse ve dekolteni ön plana çıkarmak istiyorsan, seçimini bu tarz ürünlerden yana kullanabilirsin. Farklı renkleri farklı parçalarla kombinleyerek tarzını yansıtabilirsin. Kırmızı t-shirt ile birlikte kullanabileceğin bir deri tayta ekleyeceğin gümüş rengi takılar, sert bir imaj yaratmana yardımcı olabilir. Ya da yazın sarı t-shirt ile jean şortlarını kombinleyebilir, yazın enerjisini üzerinde taşıyabilirsin.


Sıfır Yaka Kadın T-shirt Modelleri

Sıfır yaka kadın t-shirt modelleri kimi zaman bisiklet yaka olarak da adlandırılır. Daha resmi bir şıklık yakalamak istiyorsan, bu modeller tam aradığın parçalar! Özellikle farklı renkleri doğru şekilde kombinlediğinde, tüm günün şıklığını garantileyebilirsin. Her yerde giyebileceğin bu parçaları seçerken de kumaşın kalitesine dikkat etmende fayda var. Bu modelde bir gri t-shirt ile kumaş pantolonu eşleştirebilir ve ofis şıklığını bir üst boyuta taşıyabilirsin. Dilersen yine bu tarzda en sevdiğin renge sahip parça ile siyah kalem eteği ve blazer bir ceketi bir arada kullanarak toplantılarda şıklığını konuşturabilirsin. Sıfır yaka modelleri keşfetmek için şimdi GAP koleksiyonuna göz atmaya başlayabilirsin.


Geniş Yaka Kadın T-shirt Modelleri

Geniş yaka kadın t-shirt seçenekleri ile daha ö zgüvenli bir stil yaratabilirsin. Yine doğru takılarla kendine has bir stil yaratmana olanak veren bu modelleri, uzun yıllar kurtarıcı parçaların olarak kullanabilirsin. Sadelikten yana olduğun bir günde tek renk bir seçim yapabilir, daha sportif görünmek istediğinde bu stile sahip baskılı seçeneklerini de kullanabilirsin. Diğer modellere nazaran daha geniş bir yakaya sahip olan bu ürünler ile hem sportif hem şık kombinlerini tamamlamak senin elinde.


Spor Kadın T-shirt Modelleri

Yaptığın spor sırasında üzerindeki kıyafetlerin seni ve cildini rahatlatması oldukça önemli. Hareket kabiliyetini fazla etkilemeyecek ve aynı zamanda terlediğinde cildine zarar vermeyecek kumaşa sahip parçaları seçmek sporunun kalitesini artıracaktır. Spor yaparken rahatlığını ön planda tutacak seçimler yapmak için, terletmeyen ve cildinin nefes almasına yardımcı olan ürünlere öncelik tanımalısın. GAP’in farklı sporlarda kullanabilmen için üretilen modelleri hem kumaş kalitesi hem de esneklik açısından sana birçok avantaj sunabilir. Bunun yanı sıra spor yaparken hem rahat olmak hem de şık görünmek istiyorsan, GAP’in kadın spor t-shirt modellerine göz atmanda fayda var.


Oversize T-shirt Modelleri

Modanın rahatlık merkezinin değişmesiyle birlikte oversize t-shirt modelleri trend olmaya devam ediyor. Bu stildeki ürünleri dar ya da bol parçalarla kombinleyebilir ve tamamen sana özgü bir stil yaratabilirsin. Rahatlığına düşkün, enerjik ve yerinde duramayanlar için birbirinden farklı seçeneklere sahip olan oversize ürünlerinden kendin için uygun olanı hemen bul ve spor şıklığına kalite ekle! 


Her Mevsim Şıklığını Kaliteli Bir T-shirt ile Tamamla

Mevsime uygun giyinmek ve aynı zamanda şık olmak istiyorsan, ürün seçimini bu doğrultuda yapmalısın. Yazın fazla terletmeyen kumaşları seçmen gerekirken kışın ise seni sıcak tutarken aynı zamanda şıklık sunanları değerlendirmende fayda var. Kadın kışlık t-shirt modellerindeki çeşitlilik ile GAP koleksiyonu seni hem sıcak tutacak hem de uzun kollu t-shirtkısa kollu t-shirt modelleri gibi birbirinden farklı seçenekler ile farkını ortaya koymana yardımcı olacak. Yazın elbise rahatlığını koleksiyonda yer alan t-shirt elbise modelleriyle bir üst boyuta taşıyabilirsin. Yaz sıcaklarının vazgeçilmez ikilisi olan şort t-shirt’ler için aradığın her şey, koleksiyonun içinde seni bekliyor. Tarzını yansıtırken aynı zamanda kalitenin de tadını çıkarmak istiyorsan, aradığın o muhteşem ürünleri bulmaya hemen başla!


T-Shirt Alırken Göz Önünde Bulundurman Gerekenler

 • Kumaş seçimini doğru yapmalısın.
 • Baskılı bir ürün seçerken baskı kalitesini de göz önünde bulundurmanda fayda var, t-shirt fiyatları baskı kalitesine göre değişiklik gösterir.
 • Üzerinde aksesuar olan ürünleri satın alırken aksesuarların sağlamlığını kontrol edebilirsin. İlk yıkamada çok beğendiğin ürünün tüm havasını kaçırabilecek olan bu durumu göz önünde bulundurmalısın.
 • Spor aktivitelerin için bir ürün arıyorsan, hareket kabiliyetini kısıtlamamasına dikkat etmelisin.
 • Ürününü seçerken nerede kullanacağına önceden karar vermelisin. Günlük kullanım için ayrı, ofis için ayrı kumaşlar seçersen ürününün ömrünü uzatabilirsin.

Hepimizin dolabında bulunan t-shirt’ler göründüğünden çok daha fazlasını sunabilir. Özellikle kaliteli bir seçim yaparsan, yıllar boyunca ne giyeceğini bilemediğin o günlerde seni kurtarabilir. Tarzını, rengini ve enerjini yansıtan bir model ile stilini tamamlayabilirsin. Baskılı modellerden seni en doğru tanımlayanı bularak çevrendeki herkese kendinle ilgili küçük ipuçlarını üzerindeki ürün aracılığıyla verebilirsin. GAP koleksiyonunda yolculuğa başlamadan önce seni enerjik, şık, zarif, sportif, rahat ve ikonik birçok tasarımın beklediğini hatırlatalım. Keşfin sırasında önceliklerini doğru belirlediğinde aradığın ürün seni bulacak! Haydi, keşfetmeye başla!


{ "event": "product_listing_page", "page_type":"product_listing", "product_listing_page": { "category":"T\u002Dshirt", "category_id":"18071", "top_3_product_name":["Gap Logo T\u002DShirt","Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt","Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt"], "top_3_product_id":["861802","268820","268820"], "top_3_product_price":["399.95","349.95","349.95"], "top_3_product_gender":["WOMENS","WOMENS","WOMENS"] } }
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "position": 1, "product_id": "861802", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "321140624", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/18/317128/f9f1c1fb-d201-4196-b2a9-5e477e3cabae.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "861802000", "dimension15": "321140624", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%60 Pamuk, %40 Modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 2, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "321124193", "variant": "Mercan", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/12/312767/ea3983ad-ebee-4b1e-ae8d-d753f66153a7.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820049", "dimension15": "321124193", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 3, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "321124186", "variant": "Mor", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/12/312827/2c6a7cf6-6f56-4b01-808c-e516fc670cb2.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820048", "dimension15": "321124186", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 4, "product_id": "820676", "name": "Gap Logo Easy T\u002DShirt", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "321060290", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/10/320525/2f5ecbd6-e4e5-48e7-b115-c182df785c75.jpg", "dimension11": "SPR22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "820676001", "dimension15": "321060290", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 5, "product_id": "820676", "name": "Gap Logo Easy T\u002DShirt", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "321060283", "variant": "Mor", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/10/320519/1b6ceb1f-f2f6-4b22-aa09-c8fc4c3b7742.jpg", "dimension11": "SPR22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "820676000", "dimension15": "321060283", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 6, "product_id": "619108", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "239.99", "brand": "GAP", "sku": "320848303", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/11/310383/a041c587-4ca1-4581-bdc1-c09b53af7a04.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "619108021", "dimension15": "320848303", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 7, "product_id": "820665", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "820665000004", "variant": "Krem", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/18/311542/702f5aef-f9dc-4244-a0c4-4b60ea0bac6f.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "820665000", "dimension15": "820665000004", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 8, "product_id": "820665", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "820665050000", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/18/311553/11b8a876-8eb6-4b3a-855e-b58a311019b2.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "820665005", "dimension15": "820665050000", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 9, "product_id": "820665", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "820665040001", "variant": "Fuşya", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/18/311536/4f223e78-32f3-4941-bb50-a8b27ab90e0b.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "820665004", "dimension15": "820665040001", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 10, "product_id": "586342", "name": "2\u0027li Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt Seti", "price": "479.99", "brand": "GAP", "sku": "321069560", "variant": "Çok Renkli", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/19/311088/8bb0a9cd-4913-49fb-9cdc-1d39af99b431.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "586342001", "dimension15": "321069560", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir" }, { "position": 11, "product_id": "820665", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "820665020000", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/18/311523/88c52e0d-af9e-4dcc-92a6-1c1d20a4e52f.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "820665002", "dimension15": "820665020000", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 12, "product_id": "820665", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "820665030001", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/18/311533/cdc46e99-88fc-4613-98c1-40cda2e0dd9f.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "820665003", "dimension15": "820665030001", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 13, "product_id": "548683", "name": "2\u0027li Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "321022510", "variant": "Çok Renkli", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/04/304961/f0a0d6a5-4e19-4653-b16c-0266f3095a45.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "548683005", "dimension15": "321022510", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 14, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "320848228", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/11/08/278274/9b308db0-62d9-43a3-a22f-1421a30d8845.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820040", "dimension15": "320848228", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 15, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "320621557", "variant": "Mor", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/07/261680/95cdab42-dbc3-49f5-a606-13c4a4a6d2b8.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820038", "dimension15": "320621557", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 16, "product_id": "978002", "name": "Gap Logo İstanbul T\u002DShirt", "price": "395.95", "brand": "GAP", "sku": "320361491", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/01/10/247133/5f61cff7-e695-494f-86f6-dae00adc9896.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "978002000", "dimension15": "320361491", "dimension16": " 395.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "Düz görünümlü rahat kesim|Kalça hizasında." }, { "position": 17, "product_id": "978002", "name": "Gap Logo İstanbul T\u002DShirt", "price": "395.95", "brand": "GAP", "sku": "320361497", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/01/10/247124/987ffe92-ec1e-4b17-8481-28970c69e7f9.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "978002001", "dimension15": "320361497", "dimension16": " 395.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "Düz görünümlü rahat kesim|Kalça hizasında." }, { "position": 18, "product_id": "548683", "name": "2\u0027li Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "479.99", "brand": "GAP", "sku": "320360773", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/03/29/245305/de0296e8-345e-45b4-ba4e-7abf64359cc5.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "548683002", "dimension15": "320360773", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 19, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "314727834", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/09/229179/15a16e6f-acec-4665-ae29-9272ec6a1013.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820011", "dimension15": "314727834", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 20, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "314700531", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/09/229178/555e05b2-8190-4c17-9d5b-db8cdbacffda.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820028", "dimension15": "314700531", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 21, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "314700559", "variant": "Mor", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/13/220297/978ca858-ad3e-4207-be25-0cad21f59d7a.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820027", "dimension15": "314700559", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 22, "product_id": "586342", "name": "2\u0027li Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt Seti", "price": "479.99", "brand": "GAP", "sku": "314188614", "variant": "Çok Renkli", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/03/11/206329/6f2d6e62-8c37-442b-8381-f197d094709d.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "586342000", "dimension15": "314188614", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir" }, { "position": 23, "product_id": "548683", "name": "2\u0027li Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "313641692", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/04/01/197415/48bed486-c260-4d98-bbdc-790785e26cc5.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "548683000", "dimension15": "313641692", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 24, "product_id": "370193", "name": "Gap Logo Kısa Kollu İstanbul T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "310879252", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/10/110212/e66752bf-ab78-4c7f-8ce0-4818f9a1fa2a.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "370193001", "dimension15": "310879252", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 25, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "309253503", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/28/80948/8c57c7f4-a27c-41b9-8d93-7fb3fc46d432.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820006", "dimension15": "309253503", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 26, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "308834469", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/28/80933/ad04c4e3-88d8-4faa-8b25-d19b6c774811.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820000", "dimension15": "308834469", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 27, "product_id": "355309", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "309869288", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/11/23/77011/9c4f1809-6d61-4486-9423-49ad76524ed3.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "355309002", "dimension15": "309869288", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk, makinede yıkanabilir, tamburlu kurutma yapılabilir" }, { "position": 28, "product_id": "355309", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "309869303", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/13/77009/edd4f2fe-4e78-45ef-98b2-19f5a0cc4f12.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "355309001", "dimension15": "309869303", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk, makinede yıkanabilir, tamburlu kurutma yapılabilir" }, { "position": 29, "product_id": "370193", "name": "Gap Logo Kısa Kollu İstanbul T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "309760447", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/04/10/79457/d03d4530-2746-4fce-a4a9-6a8eb8cb3fda.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "370193000", "dimension15": "309760447", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "" }, { "position": 30, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "308834536", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/28/80943/6495fbd9-d71f-453e-b267-edc9c330db12.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820002", "dimension15": "308834536", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 31, "product_id": "355309", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "309869314", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/02/13/77015/6282e391-cd27-4287-be39-287fa914f05f.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "355309000", "dimension15": "309869314", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk, makinede yıkanabilir, tamburlu kurutma yapılabilir" } , { "position": 1, "product_id": "842061", "name": "ForeverSoft Bisiklet Yaka T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "321143347", "variant": "Mor", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/16/314588/f41dd932-2799-49d9-8ac1-992475239a99.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842061012", "dimension15": "321143347", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 2, "product_id": "799892", "name": "Keten Karışımlı V Yaka T\u002DShirt", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "321085647", "variant": "Kahverengi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/17/318869/09579452-44e6-4f6b-a8ee-90e1bb8e9e7f.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "799892014", "dimension15": "321085647", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Keten", "dimension20": "%52 Keten, %48 polyester." }, { "position": 3, "product_id": "799963", "name": "Gap x New York Pioneer Club Grafik Baskılı T\u002DShirt", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "320961106", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/10/309963/34923e8c-6634-4534-8bd3-6be44ca1bba6.jpg", "dimension11": "SPR22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "799963003", "dimension15": "320961106", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 organik pamuk" }, { "position": 4, "product_id": "842076", "name": "Ribanalı Henley T\u002DShirt", "price": "429.95", "brand": "GAP", "sku": "321001322", "variant": "Turuncu", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/18/309662/83972250-df69-4f2a-9ec6-1acba160c391.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842076003", "dimension15": "321001322", "dimension16": " 429.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%58 pamuk, %38 polyster, %4 spandex.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 5, "product_id": "471988", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "259.95", "brand": "GAP", "sku": "320996070", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/15/306986/0bd4a005-56fb-4cc1-aefa-775dc5f85e8a.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "471988035", "dimension15": "320996070", "dimension16": " 259.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 6, "product_id": "799963", "name": "Gap x New York Pioneer Club Grafik Baskılı T\u002DShirt", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "320961128", "variant": "Kahverengi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/04/309974/db143e2d-2fd1-4ff9-856c-25ce30848fde.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "799963004", "dimension15": "320961128", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 organik pamuk" }, { "position": 7, "product_id": "842076", "name": "Ribanalı Henley T\u002DShirt", "price": "429.95", "brand": "GAP", "sku": "321000988", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/04/309645/f55e1e75-7569-482c-bf59-a673bc73e8e8.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842076002", "dimension15": "321000988", "dimension16": " 429.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%58 pamuk, %38 polyster, %4 spandex.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 8, "product_id": "471988", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "259.95", "brand": "GAP", "sku": "320998307", "variant": "Lila", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/15/306978/bf4a7adb-97bc-4be1-b3e4-96fbe0567582.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "471988034", "dimension15": "320998307", "dimension16": " 259.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 9, "product_id": "471988", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "259.95", "brand": "GAP", "sku": "320996100", "variant": "Haki", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/15/307003/2c431776-0187-4fb1-b606-e263820dc7a3.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "471988033", "dimension15": "320996100", "dimension16": " 259.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 10, "product_id": "443026", "name": "Favorite Desenli Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "320997778", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/09/305913/4f388ba0-fd4d-4af8-99fb-fcdda40b6a87.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "443026041", "dimension15": "320997778", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 11, "product_id": "795346", "name": "Organik Pamuklu Vintage T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320343011", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/09/248747/f5e19f70-f8a4-41cc-94b2-f4024f9c41b3.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "795346001", "dimension15": "320343011", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 12, "product_id": "842076", "name": "Ribanalı Henley T\u002DShirt", "price": "429.95", "brand": "GAP", "sku": "320973634", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/04/309656/ae2265ad-90f1-4939-bac9-ddbc434f1695.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842076005", "dimension15": "320973634", "dimension16": " 429.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%58 pamuk, %38 polyster, %4 spandex.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 13, "product_id": "842061", "name": "ForeverSoft Bisiklet Yaka T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "321143364", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/18/314587/75e32582-eabd-4df2-9473-4b01e16ba01b.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842061016", "dimension15": "321143364", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 14, "product_id": "646444", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "259.95", "brand": "GAP", "sku": "321143167", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/17/313234/a3d9bdf1-be28-411e-84fb-48bdd2dff9bc.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "646444048", "dimension15": "321143167", "dimension16": " 259.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk, %40 Modal.|Makinede yıkanabilir" }, { "position": 15, "product_id": "861802", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "321140624", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/18/317128/f9f1c1fb-d201-4196-b2a9-5e477e3cabae.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "861802000", "dimension15": "321140624", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%60 Pamuk, %40 Modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 16, "product_id": "842000", "name": "Grafik Baskılı Bisiklet Yaka T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "321140660", "variant": "Lila", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/17/314358/51775787-8981-49cb-ac4e-fe206bf515d3.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842000013", "dimension15": "321140660", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk, %40 Modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 17, "product_id": "443026", "name": "Favorite Desenli Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "321140242", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/17/312819/19a8a7ff-14e7-42b2-bede-f0c49ba3c097.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "443026042", "dimension15": "321140242", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 18, "product_id": "799940", "name": "100% Organik Pamuk T\u002DShirt", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "320945585", "variant": "Çok Renkli", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/11/319664/55ba1c94-8b2a-4503-9b27-2cb57d417b0f.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "799940002", "dimension15": "320945585", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 19, "product_id": "443005", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "321143077", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/16/312865/2e68c977-2bb8-4da6-ba22-8d775f6fe4cb.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "443005067", "dimension15": "321143077", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 20, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "321124193", "variant": "Mercan", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/12/312767/ea3983ad-ebee-4b1e-ae8d-d753f66153a7.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820049", "dimension15": "321124193", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 21, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "321124186", "variant": "Mor", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/12/312827/2c6a7cf6-6f56-4b01-808c-e516fc670cb2.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820048", "dimension15": "321124186", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 22, "product_id": "820676", "name": "Gap Logo Easy T\u002DShirt", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "321060290", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/10/320525/2f5ecbd6-e4e5-48e7-b115-c182df785c75.jpg", "dimension11": "SPR22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "820676001", "dimension15": "321060290", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 23, "product_id": "820676", "name": "Gap Logo Easy T\u002DShirt", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "321060283", "variant": "Mor", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/10/320519/1b6ceb1f-f2f6-4b22-aa09-c8fc4c3b7742.jpg", "dimension11": "SPR22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "820676000", "dimension15": "321060283", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 24, "product_id": "842003", "name": "ForeverSoft Bisiklet Yaka T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "321043458", "variant": "Kahverengi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/10/309664/87438a8f-5d2c-45b4-a81a-5dc0c37debc3.jpg", "dimension11": "SPR22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842003003", "dimension15": "321043458", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 25, "product_id": "842076", "name": "Ribanalı Henley T\u002DShirt", "price": "429.95", "brand": "GAP", "sku": "320973630", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/10/309643/ce85b865-dd3e-49da-b938-cdc44c41da32.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842076007", "dimension15": "320973630", "dimension16": " 429.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%58 pamuk, %38 polyster, %4 spandex.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 26, "product_id": "842077", "name": "Luxe V Yaka T\u002DShirt", "price": "429.95", "brand": "GAP", "sku": "320948700", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/10/305022/9fb3e7aa-e71f-4e99-8772-df01642918b1.jpg", "dimension11": "SPR22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842077002", "dimension15": "320948700", "dimension16": " 429.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%95 Rayon,%5 Spandeks.|Makinede yıkanabilir.|İthal edilmiştir" }, { "position": 27, "product_id": "842077", "name": "Luxe V Yaka T\u002DShirt", "price": "429.95", "brand": "GAP", "sku": "320948704", "variant": "Kahverengi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/10/305019/c81dcfa5-6e22-44f8-9d90-fa64c7092cbf.jpg", "dimension11": "SPR22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842077004", "dimension15": "320948704", "dimension16": " 429.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%95 Rayon,%5 Spandeks.|Makinede yıkanabilir.|İthal edilmiştir" }, { "position": 28, "product_id": "619108", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "239.99", "brand": "GAP", "sku": "320848303", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/11/310383/a041c587-4ca1-4581-bdc1-c09b53af7a04.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "619108021", "dimension15": "320848303", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 29, "product_id": "838782", "name": "Gap x Yen Ospina 100% Organik Pamuk T\u002DShirt", "price": "299.99", "brand": "GAP", "sku": "321052861", "variant": "Mor", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/24/308048/db6b4fa0-8c30-4323-a29d-1e7a2b298957.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "838782005", "dimension15": "321052861", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 30, "product_id": "838782", "name": "Gap x Yen Ospina 100% Organik Pamuk T\u002DShirt", "price": "299.99", "brand": "GAP", "sku": "320961360", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/24/308047/b29ad698-8242-49b9-8727-420c5005d31f.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "838782000", "dimension15": "320961360", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 31, "product_id": "838782", "name": "Gap x Yen Ospina 100% Organik Pamuk T\u002DShirt", "price": "299.99", "brand": "GAP", "sku": "320961379", "variant": "Kahverengi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/24/308056/fbd458f9-5829-406e-906b-bd13c7411735.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "838782004", "dimension15": "320961379", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 32, "product_id": "838782", "name": "Gap x Yen Ospina 100% Organik Pamuk T\u002DShirt", "price": "299.99", "brand": "GAP", "sku": "320961343", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/24/308039/f6f794c0-de93-4cac-be48-c0a0fcfad0ea.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "838782003", "dimension15": "320961343", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 33, "product_id": "838782", "name": "Gap x Yen Ospina 100% Organik Pamuk T\u002DShirt", "price": "299.99", "brand": "GAP", "sku": "320961609", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/24/308032/7adee8eb-6fc3-4e44-adc4-ed3a4b223e53.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "838782001", "dimension15": "320961609", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 34, "product_id": "443005", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "321022531", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/21/302710/7a9db8ca-3234-4d9d-9bf4-cef9e7010035.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "443005056", "dimension15": "321022531", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 35, "product_id": "803659", "name": "V Yaka Linen Kazak", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "320915381", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/26/307713/7c60fdb9-1fe1-4e16-98c0-ef91c0192595.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "803659001", "dimension15": "320915381", "dimension16": " 769.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | Kazak", "dimension20": "%55 Keten, %45 Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 36, "product_id": "799892", "name": "Keten Karışımlı V Yaka T\u002DShirt", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "320914203", "variant": "Bej", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/27/311972/81c7edb5-1f05-4fcc-9c02-25ee356ae7fe.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "799892003", "dimension15": "320914203", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Keten", "dimension20": "%52 Keten, %48 polyester." }, { "position": 37, "product_id": "799892", "name": "Keten Karışımlı V Yaka T\u002DShirt", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "320914263", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/27/311985/e6daeffa-eb58-4c20-bb39-b63286bfb23a.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "799892001", "dimension15": "320914263", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Keten", "dimension20": "%52 Keten, %48 polyester." }, { "position": 38, "product_id": "795346", "name": "Organik Pamuklu Vintage T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "321120715", "variant": "Mavi Çizgili", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/28/314049/b989bde9-c41d-423d-a60b-52cfd1b6841d.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "795346035", "dimension15": "321120715", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 39, "product_id": "842061", "name": "ForeverSoft Bisiklet Yaka T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "842061110000", "variant": "Krem", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/18/307986/6a100a67-50ad-4ad4-8b4c-4721aceb478a.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842061011", "dimension15": "842061110000", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 40, "product_id": "799892", "name": "Keten Karışımlı V Yaka T\u002DShirt", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "320914401", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/21/311965/fc65b8b1-2047-4ec8-941f-b0527ff26804.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "799892000", "dimension15": "320914401", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Keten", "dimension20": "%52 Keten, %48 polyester." }, { "position": 41, "product_id": "842003", "name": "ForeverSoft Bisiklet Yaka T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "321043453", "variant": "Çok Renkli", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/04/309671/540b53dd-c89c-452a-9b92-3302e26297f4.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842003004", "dimension15": "321043453", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 42, "product_id": "842061", "name": "ForeverSoft Bisiklet Yaka T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "321043593", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/24/307993/1fdc5e1c-a024-4453-ad7d-2a38202c07be.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842061006", "dimension15": "321043593", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 43, "product_id": "820665", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "820665000004", "variant": "Krem", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/18/311542/702f5aef-f9dc-4244-a0c4-4b60ea0bac6f.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "820665000", "dimension15": "820665000004", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 44, "product_id": "820665", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "820665050000", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/18/311553/11b8a876-8eb6-4b3a-855e-b58a311019b2.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "820665005", "dimension15": "820665050000", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 45, "product_id": "820665", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "820665040001", "variant": "Fuşya", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/18/311536/4f223e78-32f3-4941-bb50-a8b27ab90e0b.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "820665004", "dimension15": "820665040001", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 46, "product_id": "799892", "name": "Keten Karışımlı V Yaka T\u002DShirt", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "320914328", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/21/311976/13daf7ef-dc20-4e4f-baef-eb69c637ed42.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "799892006", "dimension15": "320914328", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Keten", "dimension20": "%52 Keten, %48 polyester." }, { "position": 47, "product_id": "586342", "name": "2\u0027li Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt Seti", "price": "479.99", "brand": "GAP", "sku": "321069560", "variant": "Çok Renkli", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/19/311088/8bb0a9cd-4913-49fb-9cdc-1d39af99b431.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "586342001", "dimension15": "321069560", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir" }, { "position": 48, "product_id": "820665", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "820665020000", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/18/311523/88c52e0d-af9e-4dcc-92a6-1c1d20a4e52f.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "820665002", "dimension15": "820665020000", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 49, "product_id": "820665", "name": "Gap Logo T\u002DShirt", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "820665030001", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/18/311533/cdc46e99-88fc-4613-98c1-40cda2e0dd9f.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "820665003", "dimension15": "820665030001", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 50, "product_id": "842003", "name": "ForeverSoft Bisiklet Yaka T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "321043448", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/08/309675/78014b28-f9cd-4179-baa1-ea9703266e26.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842003001", "dimension15": "321043448", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 51, "product_id": "803920", "name": "Essential Polo T\u002DShirt", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "320894978", "variant": "Lacivert Çizgili", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/04/306930/cf53fc2c-335d-4db9-92d5-e6f555c65b06.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "803920003", "dimension15": "320894978", "dimension16": " 699.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 52, "product_id": "842061", "name": "ForeverSoft Bisiklet Yaka T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "321043749", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/04/307994/fec771b9-f218-479e-9a30-2800abb59ea4.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842061004", "dimension15": "321043749", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 53, "product_id": "841944", "name": "Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "320974844", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/14/305101/d9fc054c-91e0-48f3-9884-48de24914292.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "841944000", "dimension15": "320974844", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%60 pamuk, %40 polyester.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 54, "product_id": "740140", "name": "Organik Pamuk V Yaka T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320958253", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/05/310272/6451b14c-c0a8-49b1-a883-6970225a52cd.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "740140022", "dimension15": "320958253", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 55, "product_id": "842059", "name": "Favorite V Yaka 2\u0027li T\u002DShirt", "price": "279.99", "brand": "GAP", "sku": "321032914", "variant": "Çok Renkli", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/16/306948/a57aeee0-8c46-4b6f-8003-8bee0a67b220.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "842059001", "dimension15": "321032914", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk, %40 Modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 56, "product_id": "815447", "name": "Maternity Organik Pamuk Vintage T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "321068142", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/04/309871/3d358b8b-75a2-4a98-bd5c-d9d604f0bec9.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "815447007", "dimension15": "321068142", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MATERNITY | T-shirt", "dimension20": "95% Organik pamuk, 5% spandex." }, { "position": 57, "product_id": "471988", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "259.95", "brand": "GAP", "sku": "320998263", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/15/306979/80a7552f-0703-4526-af11-0eaed3d8048a.jpg", "dimension11": "SPR22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "471988032", "dimension15": "320998263", "dimension16": " 259.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 58, "product_id": "803920", "name": "Essential Polo T\u002DShirt", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "320894997", "variant": "Çok Renkli", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/15/306937/56fedc5c-a2f1-4cb6-960a-225f78337bc6.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "803920002", "dimension15": "320894997", "dimension16": " 699.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 59, "product_id": "842059", "name": "Favorite V Yaka 2\u0027li T\u002DShirt", "price": "429.95", "brand": "GAP", "sku": "321032927", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/15/306965/3c6c52f1-ad5c-4928-8e0e-af4a4156f0cb.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842059002", "dimension15": "321032927", "dimension16": " 429.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk, %40 Modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 60, "product_id": "842059", "name": "Favorite V Yaka 2\u0027li T\u002DShirt", "price": "429.95", "brand": "GAP", "sku": "321032897", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/17/306942/b274e11a-bce1-4681-b986-bebe2e66181c.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842059000", "dimension15": "321032897", "dimension16": " 429.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk, %40 Modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 61, "product_id": "815429", "name": "Maternity Organik Pamuk Vintage T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "321020548", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/04/309895/a47949bb-c49a-4bac-a9dc-8c43b7b12478.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "815429002", "dimension15": "321020548", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MATERNITY | T-shirt", "dimension20": "%95 organik pamuk, %5 spandeks." }, { "position": 62, "product_id": "815429", "name": "Maternity Organik Pamuk Vintage T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "321020556", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/04/309897/67377c9b-6b00-460e-841b-a427158c0ea2.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "815429003", "dimension15": "321020556", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MATERNITY | T-shirt", "dimension20": "%95 organik pamuk, %5 spandeks." }, { "position": 63, "product_id": "443005", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "321022540", "variant": "Lacivert Çizgili", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/04/302678/b74e745f-0d2d-467c-b4f9-f78bed06082f.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "443005053", "dimension15": "321022540", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 64, "product_id": "443005", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "321022553", "variant": "Kırmızı Çizgili", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/04/302686/d4248e99-356f-431b-8a7e-b7870bfaabce.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "443005055", "dimension15": "321022553", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 65, "product_id": "443005", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "321022560", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/04/302681/d8fd05f4-89aa-40f1-9e29-deeeba66e7b3.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "443005057", "dimension15": "321022560", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 66, "product_id": "443005", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "321020878", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/04/302711/43a9f77a-02ef-4ec1-9a93-bbe0ecff7bfb.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "443005058", "dimension15": "321020878", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 67, "product_id": "548683", "name": "2\u0027li Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "569.95", "brand": "GAP", "sku": "321022510", "variant": "Çok Renkli", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/04/304961/f0a0d6a5-4e19-4653-b16c-0266f3095a45.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "548683005", "dimension15": "321022510", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 68, "product_id": "841944", "name": "Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "320974852", "variant": "Şeftali", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/04/305095/3ff7e111-5ce3-43a8-bbf5-b856d88c6793.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "841944002", "dimension15": "320974852", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%60 pamuk, %40 polyester.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 69, "product_id": "841944", "name": "Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "320974837", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/04/305092/78970391-a445-4f99-beb1-2b66378d1b20.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "841944001", "dimension15": "320974837", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%60 pamuk, %40 polyester.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 70, "product_id": "841999", "name": "Oversize T\u002DShirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "320973612", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/04/305056/a0c56e7f-29c8-4a84-b920-b4ee95d929f1.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "841999001", "dimension15": "320973612", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 71, "product_id": "842005", "name": "Oversize T\u002DShirt", "price": "299.99", "brand": "GAP", "sku": "321032996", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/04/305038/c5e18d77-c38a-4f5e-a918-0bc3a2f83c5f.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "842005001", "dimension15": "321032996", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 72, "product_id": "841963", "name": "Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "320975001", "variant": "Kahverengi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/04/305062/1a5a848f-11b4-4545-b54a-ce62ca73c267.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "841963000", "dimension15": "320975001", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%93 Pamuk %7 Polyester.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 73, "product_id": "841999", "name": "Oversize T\u002DShirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "320973606", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/04/305053/4a91a525-3e18-4143-b2e2-3a3ec6ace297.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "841999000", "dimension15": "320973606", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 74, "product_id": "842005", "name": "Oversize T\u002DShirt", "price": "299.99", "brand": "GAP", "sku": "321032974", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/04/305036/617b0191-8390-401f-96a8-cdd367692a89.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "842005000", "dimension15": "321032974", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 75, "product_id": "842077", "name": "Luxe V Yaka T\u002DShirt", "price": "329.99", "brand": "GAP", "sku": "320948710", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/04/305015/790ca9f6-9c4e-4a98-9401-ef38b51e8583.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "842077000", "dimension15": "320948710", "dimension16": " 429.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%95 Rayon,%5 Spandeks.|Makinede yıkanabilir.|İthal edilmiştir" }, { "position": 76, "product_id": "443005", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "321022546", "variant": "Kahverengi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/23/302713/bdfd2bff-7463-4fcb-92cc-56194149c8de.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "443005054", "dimension15": "321022546", "dimension16": " 269.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 77, "product_id": "443005", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "199.99", "brand": "GAP", "sku": "321022568", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/23/302701/e7c6b484-a6da-4577-8e16-f5b9fa9531a0.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "443005059", "dimension15": "321022568", "dimension16": " 269.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 78, "product_id": "443005", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "321022576", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/23/302693/2ac899b8-c7be-4bf6-8a25-f79c090c32e0.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "443005060", "dimension15": "321022576", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 79, "product_id": "795346", "name": "Organik Pamuklu Vintage T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320952832", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/21/301858/a2734d6b-9bce-42ff-b1df-ccf147071ec9.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "795346027", "dimension15": "320952832", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 80, "product_id": "795346", "name": "Organik Pamuklu Vintage T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320914760", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/21/301855/05c4520f-c825-4b52-b9e1-58f39548a187.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "795346030", "dimension15": "320914760", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 81, "product_id": "795346", "name": "Organik Pamuklu Vintage T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320952858", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/21/301847/c4fb0734-44b7-4a69-bbe8-6e798f22f8ae.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "795346023", "dimension15": "320952858", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 82, "product_id": "740140", "name": "Organik Pamuk V Yaka T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320958775", "variant": "Sarı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/21/301668/10f9569e-4804-4482-845c-03850f26c265.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "740140018", "dimension15": "320958775", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 83, "product_id": "740140", "name": "Organik Pamuk V Yaka T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320959153", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/21/301672/b1e7fe5d-653a-4fca-a115-23e3c513bbb9.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "740140023", "dimension15": "320959153", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 84, "product_id": "740140", "name": "Organik Pamuk V Yaka T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320958745", "variant": "Kahverengi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/21/301669/dc7adbe6-d72c-42c1-b1a2-ae0db5fb2ea2.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "740140017", "dimension15": "320958745", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 85, "product_id": "781264", "name": "Disney Mickey Mouse Grafik Baskılı T\u002DShirt", "price": "169.99", "brand": "GAP", "sku": "320839224", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/09/289905/4695f369-8aeb-41dc-a879-340d5684a0a4.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "781264000", "dimension15": "320839224", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "İthal edilmiştir" }, { "position": 86, "product_id": "795346", "name": "Organik Pamuklu Vintage T\u002DShirt", "price": "299.99", "brand": "GAP", "sku": "320784276", "variant": "Kırmızı", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/09/289896/cb0133af-a57d-4723-94b4-1dd7eac5fe11.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "795346022", "dimension15": "320784276", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 87, "product_id": "740140", "name": "Organik Pamuk V Yaka T\u002DShirt", "price": "299.99", "brand": "GAP", "sku": "320602266", "variant": "Yeşil", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/12/23/282430/fb5a2be9-f0f0-4cb9-bc71-d448ffd574c3.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "740140014", "dimension15": "320602266", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 88, "product_id": "795346", "name": "Organik Pamuklu Vintage T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "795346030004", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/11/16/284785/7446a24f-5b17-42c9-80c3-8df9f7356540.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "795346003", "dimension15": "795346030004", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 89, "product_id": "646444", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "259.95", "brand": "GAP", "sku": "320432575", "variant": "Mor", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/08/16/249888/a358267c-5ba4-49a7-92e1-ef74280dd1f3.jpg", "dimension11": "SPR22SS22\u002DRTW", "dimension12": "", "dimension14": "646444028", "dimension15": "320432575", "dimension16": " 259.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk %40 Modal|Makinede yıkanabilir" }, { "position": 90, "product_id": "740140", "name": "Organik Pamuk V Yaka T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320346085", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/21/246823/31389976-0b16-4528-a098-d7902548921a.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "740140006", "dimension15": "320346085", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 91, "product_id": "627377", "name": "Modern Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "314758339", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/07/26/249806/72b19d0e-1024-4b19-b442-95a1ba6b2e4d.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "627377003", "dimension15": "314758339", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%3 Elastan|%39 Modal|%58 Pamuk" }, { "position": 92, "product_id": "627377", "name": "Modern Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "320165629", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/07/26/248743/716b52e6-b6e0-4c4a-8f2c-5e59681af7af.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "627377002", "dimension15": "320165629", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%3 Elastan|%39 Modal|%58 Pamuk" }, { "position": 93, "product_id": "627377", "name": "Modern Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "314758269", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/07/26/248717/179ff58b-a8f5-4ff9-8827-bc56a7c279fa.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "627377000", "dimension15": "314758269", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%3 Elastan|%39 Modal|%58 Pamuk" }, { "position": 94, "product_id": "978002", "name": "Gap Logo İstanbul T\u002DShirt", "price": "395.95", "brand": "GAP", "sku": "320361491", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/01/10/247133/5f61cff7-e695-494f-86f6-dae00adc9896.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "978002000", "dimension15": "320361491", "dimension16": " 395.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "Düz görünümlü rahat kesim|Kalça hizasında." }, { "position": 95, "product_id": "978002", "name": "Gap Logo İstanbul T\u002DShirt", "price": "395.95", "brand": "GAP", "sku": "320361497", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/01/10/247124/987ffe92-ec1e-4b17-8481-28970c69e7f9.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "978002001", "dimension15": "320361497", "dimension16": " 395.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "Düz görünümlü rahat kesim|Kalça hizasında." }, { "position": 96, "product_id": "740140", "name": "Organik Pamuk V Yaka T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320346113", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/21/248757/07152eb3-506b-4b6e-9256-dd3e2b1e30ac.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "740140003", "dimension15": "320346113", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 97, "product_id": "795346", "name": "Organik Pamuklu Vintage T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320343028", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/09/248761/5d5d35e7-696d-4046-8097-71199c14cf01.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "795346006", "dimension15": "320343028", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 98, "product_id": "740140", "name": "Organik Pamuk V Yaka T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320346088", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/05/04/248752/402d1862-338d-40ff-a4e0-9297249ce2f0.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "740140002", "dimension15": "320346088", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 99, "product_id": "795346", "name": "Organik Pamuklu Vintage T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320343018", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/04/07/244311/223f1c89-cba6-439b-b79f-2bb996c41971.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "795346005", "dimension15": "320343018", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 100, "product_id": "740140", "name": "Organik Pamuk V Yaka T\u002DShirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320353327", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/02/25/244287/e8b1c818-96fe-4fd1-8f5a-b248fb359eb6.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "740140001", "dimension15": "320353327", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt", "dimension20": "%100 Organik Pamuk" }, { "position": 101, "product_id": "443005", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "320348636", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/02/24/244192/4aadc90d-deba-47e8-8397-dd080d371a2e.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "443005039", "dimension15": "320348636", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 102, "product_id": "268820", "name": "Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "314727834", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/10/09/229179/15a16e6f-acec-4665-ae29-9272ec6a1013.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "268820011", "dimension15": "314727834", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 103, "product_id": "586342", "name": "2\u0027li Gap Logo Kısa Kollu T\u002DShirt Seti", "price": "479.99", "brand": "GAP", "sku": "314188614", "variant": "Çok Renkli", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/03/11/206329/6f2d6e62-8c37-442b-8381-f197d094709d.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "586342000", "dimension15": "314188614", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Logo", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir" }, { "position": 104, "product_id": "471988", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "259.95", "brand": "GAP", "sku": "313706909", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/02/24/201200/916920d8-bc3b-4915-988d-b5a48f6ff5f8.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "471988006", "dimension15": "313706909", "dimension16": " 259.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 105, "product_id": "548151", "name": "2\u0027li Favorite Yuvarlak Yaka T\u002DShirt Seti", "price": "429.95", "brand": "GAP", "sku": "313876781", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/04/13/197377/69f8eb55-6e0f-4dea-8f38-9c3a592c1b31.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "548151001", "dimension15": "313876781", "dimension16": " 429.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 106, "product_id": "548151", "name": "2\u0027li Favorite Yuvarlak Yaka T\u002DShirt Seti", "price": "429.95", "brand": "GAP", "sku": "313876780", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/04/13/197370/261e84fc-3216-4eb3-a3be-5f5aae0ad80c.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "548151000", "dimension15": "313876780", "dimension16": " 429.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "" }, { "position": 107, "product_id": "646452", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "259.95", "brand": "GAP", "sku": "307300878", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/17/79896/dc284b3f-86e5-411d-9866-5a456840bce1.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "646452000", "dimension15": "307300878", "dimension16": " 259.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 108, "product_id": "646452", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "259.95", "brand": "GAP", "sku": "307300227", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/17/79262/c4148d11-7e88-421d-b3a1-50ea7bbe19a1.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "646452001", "dimension15": "307300227", "dimension16": " 259.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 109, "product_id": "646452", "name": "Favorite V Yaka T\u002DShirt", "price": "259.95", "brand": "GAP", "sku": "308902712", "variant": "lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/17/79904/e3320e54-3f00-48eb-a6ae-985c71d77ec8.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "646452003", "dimension15": "308902712", "dimension16": " 259.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 pamuk, %40 modal|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 110, "product_id": "646444", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "259.95", "brand": "GAP", "sku": "307300099", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/08/17/55388/d0ef3b61-d7c0-43c4-b4e0-c251f73fe882.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "646444002", "dimension15": "307300099", "dimension16": " 259.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk %40 Modal|Makinede yıkanabilir" }, { "position": 111, "product_id": "646444", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "259.95", "brand": "GAP", "sku": "308902822", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/06/10/54901/987ab15a-cf26-46ad-b923-0362ceb5ad07.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "646444006", "dimension15": "308902822", "dimension16": " 259.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk %40 Modal|Makinede yıkanabilir" }, { "position": 112, "product_id": "646444", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "259.95", "brand": "GAP", "sku": "307300108", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/24/48038/17d9f408-fb5e-4a15-a0da-ce619ad7819e.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "646444000", "dimension15": "307300108", "dimension16": " 259.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk %40 Modal|Makinede yıkanabilir" }, { "position": 113, "product_id": "646444", "name": "Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "259.95", "brand": "GAP", "sku": "307299623", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/24/41158/8b361eea-9743-49a1-b07b-8443ff15910a.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "646444001", "dimension15": "307299623", "dimension16": " 259.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic SS", "dimension20": "%60 Pamuk %40 Modal|Makinede yıkanabilir" } , { "position": 1, "product_id": "881485", "name": "Gap Logo Desenli Atlet", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "321150842", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/09/311254/3dd3f629-0816-49ae-85d4-b9325fd053d3.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "881485000", "dimension15": "321150842", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "58% pamuk, 38% polyester, 4% spandex." }, { "position": 2, "product_id": "861806", "name": "Kolsuz Fırfır Detaylı Atlet", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "321141027", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/28/312497/f01e9575-bb11-4f5e-949a-b14f422ddaf8.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "861806003", "dimension15": "321141027", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%100 pamuk|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 3, "product_id": "799890", "name": "Halter Yaka Askılı Üst", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "321057689", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/17/313765/16051b5f-9c80-430b-bf21-aa1e22d332f0.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "799890010", "dimension15": "321057689", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%90 pamuk, % 10 spandex." }, { "position": 4, "product_id": "717836", "name": "Maternity Ayarlanabilir Askılı Atlet", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "320688023", "variant": "Kahverengi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/21/310454/5ed26de6-1aa2-4f0b-9671-a9f6769f822c.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "717836004", "dimension15": "320688023", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MATERNITY | Tops", "dimension20": "%95 Modal, %8 elastan." }, { "position": 5, "product_id": "842088", "name": "Oversize Yuvarlak Yaka Atlet", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "321022583", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/11/320685/ce1b9f6e-9993-4041-8641-5af5498c538b.jpg", "dimension11": "SPR22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842088000", "dimension15": "321022583", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "58% pamuk, 38% polyester, 4% spandex. |Makinede yıkanabilir.|İthal edilmiştir." }, { "position": 6, "product_id": "842088", "name": "Oversize Yuvarlak Yaka Atlet", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "321020911", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/12/320684/f56ce7dc-8f67-404f-bbbe-b7c5288cc4d3.jpg", "dimension11": "SPR22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842088001", "dimension15": "321020911", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "58% pamuk, 38% polyester, 4% spandex. |Makinede yıkanabilir.|İthal edilmiştir." }, { "position": 7, "product_id": "881485", "name": "Gap Logo Desenli Atlet", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "321150855", "variant": "Turuncu", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/12/318208/36b1c287-7d9a-46b5-92f3-836291dc5f37.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "881485001", "dimension15": "321150855", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "58% pamuk, 38% polyester, 4% spandex." }, { "position": 8, "product_id": "418366", "name": "Fitilli Atlet", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "321143791", "variant": "Mercan", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/16/312853/2965bdcc-c4d5-4786-9a6f-26c05cf41bab.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "418366051", "dimension15": "321143791", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%58 pamuk, %38 polyester, %4 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 9, "product_id": "697875", "name": "Fitilli Atlet", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "320994368", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/28/312459/4a4ff201-cd4f-4845-8937-95a5e6cff842.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "697875012", "dimension15": "320994368", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "GAPBODY | Atlet", "dimension20": "%58 pamuk, %38 polyester, %4 spandex.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 10, "product_id": "881485", "name": "Gap Logo Desenli Atlet", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "321150852", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/09/311241/8c34991f-4556-4102-ad23-c22fc63200a5.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "881485002", "dimension15": "321150852", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "58% pamuk, 38% polyester, 4% spandex." }, { "position": 11, "product_id": "842093", "name": "Bisiklet Yaka Atlet", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "320976871", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/28/314140/0184a734-1ffb-4b4e-a3cd-70567df7078c.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842093004", "dimension15": "320976871", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%95 Rayon,%5 Spandeks.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 12, "product_id": "842093", "name": "Bisiklet Yaka Atlet", "price": "349.95", "brand": "GAP", "sku": "320976895", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/28/314144/b3a1aaf9-2e20-430d-84e6-475e6424d183.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842093001", "dimension15": "320976895", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%95 Rayon,%5 Spandeks.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 13, "product_id": "799890", "name": "Halter Yaka Askılı Üst", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320958671", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/20/310874/1e7cb5b5-6d51-4143-889b-aeef2733956d.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "799890006", "dimension15": "320958671", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%90 pamuk, % 10 spandex." }, { "position": 14, "product_id": "799890", "name": "Halter Yaka Askılı Üst", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320958711", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/19/311459/2c0d8fab-2797-4718-aca7-22194dab9a37.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "799890008", "dimension15": "320958711", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%90 pamuk, % 10 spandex." }, { "position": 15, "product_id": "585421", "name": "Gap Logo Atlet", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "320998251", "variant": "Kahverengi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/18/311446/41430fc3-dff0-4b5d-bdc7-d789e934e285.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "585421010", "dimension15": "320998251", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%58 pamuk, %38 polyester, %4 spandeks|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 16, "product_id": "717836", "name": "Maternity Ayarlanabilir Askılı Atlet", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "320688006", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/07/310465/c5edc86d-cbc0-4cc7-b837-5b5ab6668f51.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "717836003", "dimension15": "320688006", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MATERNITY | T-shirt", "dimension20": "%95 Modal, %8 elastan." }, { "position": 17, "product_id": "717836", "name": "Maternity Ayarlanabilir Askılı Atlet", "price": "499.95", "brand": "GAP", "sku": "320687994", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/07/310455/04328647-3e26-4064-915c-ed6eaf81b51d.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "717836001", "dimension15": "320687994", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "MATERNITY | T-shirt", "dimension20": "%95 Modal, %8 elastan." }, { "position": 18, "product_id": "697875", "name": "Fitilli Atlet", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "320667100", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/04/303337/68c1281b-67bd-4b73-8971-a1d001807bcd.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "697875000", "dimension15": "320667100", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "GAPBODY | Atlet", "dimension20": "%58 pamuk, %38 polyester, %4 spandex.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 19, "product_id": "697875", "name": "Fitilli Atlet", "price": "299.95", "brand": "GAP", "sku": "320964641", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/25/303338/23b2331f-5124-46ac-bd55-a0216ff04ae6.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "697875013", "dimension15": "320964641", "dimension16": " 299.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "GAPBODY | Atlet", "dimension20": "%58 pamuk, %38 polyester, %4 spandex.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 20, "product_id": "757175", "name": "Breathe Destekli Atlet", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320792432", "variant": "Mavi", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/21/301703/64d0e3c7-530d-465a-bf4e-ae805396bd51.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "757175000", "dimension15": "320792432", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "GAPBODY | Atlet", "dimension20": "%74 Polyester, % 19Lenzing Modal, %7 Spandeks." }, { "position": 21, "product_id": "757175", "name": "Breathe Destekli Atlet", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320792446", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/21/301699/4dfd37b9-eae2-4376-8b5d-92bad6ed97f9.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "757175003", "dimension15": "320792446", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "GAPBODY | Atlet", "dimension20": "%74 Polyester, % 19Lenzing Modal, %7 Spandeks." }, { "position": 22, "product_id": "696758", "name": "2\u0027li Gap Logo Atlet Seti", "price": "429.95", "brand": "GAP", "sku": "320458096", "variant": "Çok Renkli", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/09/250830/dc2d27b3-1fa0-4eec-b7ef-5b53d3d360aa.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "696758000", "dimension15": "320458096", "dimension16": " 429.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 23, "product_id": "585421", "name": "Gap Logo Atlet", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "314696658", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/09/220466/0d6ef57d-9712-4766-a7a3-726d3bba2168.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "585421007", "dimension15": "314696658", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%58 pamuk, %38 polyester, %4 spandeks|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 24, "product_id": "585421", "name": "Gap Logo Atlet", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "314176841", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/06/24/206274/46f479a8-2523-4cc6-a592-e6be77aedd3a.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "585421000", "dimension15": "314176841", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%58 pamuk, %38 polyester, %4 spandeks|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 25, "product_id": "585421", "name": "Gap Logo Atlet", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "314176848", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/05/15/206286/af7abdc0-3007-4abf-b289-4adf4cfaa09a.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "585421001", "dimension15": "314176848", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%58 pamuk, %38 polyester, %4 spandeks|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 26, "product_id": "418366", "name": "Fitilli Atlet", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "310956591", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/21/123514/7dd13863-2714-4c9d-a7d7-5ad1bbdbde0e.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "418366001", "dimension15": "310956591", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%58 pamuk, %38 polyester, %4 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 27, "product_id": "418366", "name": "Fitilli Atlet", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "310956659", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/21/123490/94a683cd-14bf-4d57-b933-472f40cddaee.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "418366007", "dimension15": "310956659", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%58 pamuk, %38 polyester, %4 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 28, "product_id": "418366", "name": "Fitilli Atlet", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "310956683", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/21/124018/cfb6d81d-5d26-416b-8401-716ad2ea327f.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "418366008", "dimension15": "310956683", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%58 pamuk, %38 polyester, %4 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 29, "product_id": "418366", "name": "Fitilli Atlet", "price": "199.95", "brand": "GAP", "sku": "310724838", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/21/123940/40288fee-0893-45ee-a540-369049a4856d.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "418366000", "dimension15": "310724838", "dimension16": " 199.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | Atlet", "dimension20": "%58 pamuk, %38 polyester, %4 spandeks|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" } , { "position": 1, "product_id": "739083", "name": "Bisiklet Yaka T\u002DShirt", "price": "249.99", "brand": "GAP", "sku": "320871001", "variant": "Pembe", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/01/289862/216c451c-8d7b-49ba-a36b-3d7a9f2fc690.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "739083008", "dimension15": "320871001", "dimension16": " 349.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%96 Akrilik, %4 Spandex.|Makinede yıkanabilir.|İthal edilmiştir" }, { "position": 2, "product_id": "739106", "name": "ForeverSoft Tie Dye T\u002DShirt", "price": "249.99", "brand": "GAP", "sku": "320869365", "variant": "Bordo", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/01/289178/9230f9c1-2673-429d-b2ef-3ab2446d84ee.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "739106004", "dimension15": "320869365", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%96 Akrilik, %4 Spandex|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 3, "product_id": "757182", "name": "Uzun Kollu Pointelle T\u002DShirt", "price": "299.99", "brand": "GAP", "sku": "320763056", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/01/288604/37ca9d2d-bfb5-4217-a33e-1b106fb8aedf.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "757182004", "dimension15": "320763056", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "GAPBODY | T-Shirt-LS", "dimension20": "40% Polyester, %60 Pamuk." }, { "position": 4, "product_id": "757182", "name": "Uzun Kollu Pointelle T\u002DShirt", "price": "299.99", "brand": "GAP", "sku": "320763218", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/01/288600/3a34468e-b5c0-49c7-92b4-988fd00c47a1.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "757182001", "dimension15": "320763218", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XL", "dimension19": "GAPBODY | T-Shirt-LS", "dimension20": "40% Polyester, %60 Pamuk." }, { "position": 5, "product_id": "739106", "name": "ForeverSoft Tie Dye T\u002DShirt", "price": "249.99", "brand": "GAP", "sku": "320869194", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/12/23/278952/b23ccca0-883c-4e83-812c-4183eedf9ccf.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "739106003", "dimension15": "320869194", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XS", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-LS", "dimension20": "%96 Akrilik, %4 Spandex|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 6, "product_id": "499504", "name": "Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "320623499", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/13/261853/e88a51e8-ea68-4cfc-906d-50903b995652.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "499504014", "dimension15": "320623499", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%65 pamuk %40 polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 7, "product_id": "499504", "name": "Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "320623494", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/04/261863/ee64de87-799c-4eed-b774-d656dfe22e6a.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "499504013", "dimension15": "320623494", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%65 pamuk %40 polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 8, "product_id": "499504", "name": "Uzun Kollu T\u002DShirt", "price": "249.95", "brand": "GAP", "sku": "320623480", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/10/04/261854/f1d29616-9c95-4a02-868c-2cd77c98993a.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "499504012", "dimension15": "320623480", "dimension16": " 249.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "%65 pamuk %40 polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 9, "product_id": "629436", "name": "Modern Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "369.95", "brand": "GAP", "sku": "314790181", "variant": "gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/02/12/221367/d019f53f-3aed-476e-b053-7ca455d6edd9.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "629436000", "dimension15": "314790181", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 10, "product_id": "629436", "name": "Modern Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "369.95", "brand": "GAP", "sku": "314790201", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/11/19/221355/e46c0f83-6cd8-472e-bb90-57888fa887b9.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "629436002", "dimension15": "314790201", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 11, "product_id": "629436", "name": "Modern Yuvarlak Yaka T\u002DShirt", "price": "369.95", "brand": "GAP", "sku": "314790139", "variant": "beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/11/19/221203/9f77dbd3-cadd-49f3-ae2e-cdc85595c9a6.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "629436006", "dimension15": "314790139", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 12, "product_id": "241908", "name": "Uzun Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "369.95", "brand": "GAP", "sku": "306423590", "variant": "Siyah", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/40957/e0d1f04c-96fd-4e30-850c-1107e315fd5d.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "241908003", "dimension15": "306423590", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 13, "product_id": "241908", "name": "Uzun Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "369.95", "brand": "GAP", "sku": "306423564", "variant": "Gri", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/07/10/65349/0f5f17a4-0c1e-466c-b800-08a379b241df.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "241908002", "dimension15": "306423564", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 14, "product_id": "241908", "name": "Uzun Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "369.95", "brand": "GAP", "sku": "306423572", "variant": "Beyaz", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/05/10/46069/c8aae885-7ea9-48fc-99ab-79d5870cd7ad.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "241908001", "dimension15": "306423572", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" }, { "position": 15, "product_id": "241908", "name": "Uzun Kollu Sıfır Yaka T\u002DShirt", "price": "369.95", "brand": "GAP", "sku": "306423580", "variant": "Lacivert", "category": "T\u002Dshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2018/07/10/65340/73111e9b-c9ab-4d36-b136-5cafa031f40b.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "241908000", "dimension15": "306423580", "dimension16": " 369.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "WOMENS | T-Shirt-Basic LS", "dimension20": "" } ] } } }
Beden Tablosu
Kadın
  Üstler & Dış Giyim
   BEDEN TABLOLARI
   X
   E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

   E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
   Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
   Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
   Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
   Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
   Ürün Favorilerinize Eklendi

   Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.