{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
2 Al %19 Az Öde

erkek bebek dış giyim modelleri

Erkek Bebek Dış Giyim

Çocuklar, yetişkinlerle karşılaştırıldığında vücut ısılarını daha hızlı bir şekilde kaybederler. Bundan dolayı soğuk havalarda iyi bir korumaya ihtiyaç duyarlar. GAP’in erkek bebek dış giyim ürünleriyle çocuklarına ihtiyaç duydukları korumayı sağlayabilir, soğuk havalarda sıcak ve konforlu kalmalarını sağlayabilirsin. Ürünleri incelediğinde erkek bebek yelek modelleri veya şişme montlarla karşılaşabilir, aradığın her türlü parçayı rahat bir şekilde bulabilirsin. Vücut ısılarını kısa sürede kaybetmelerinin yanı sıra çocuklar hareket ederek ve oynarak daha fazla ısı üretebilirler. Bundan dolayı çok hacimli parçalar kullanıldığında hareket alanları kısıtlanacağı için kendilerini rahatsız hissederler. Erkek bebek mont çeşitleri sıcak tutmalarıyla beraber aynı zamanda tüm oyun aktivitelerine dayanacak kadar hafif ve dayanıklı olmalarıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Çocukları sıkmaması ve hareket alanlarını daraltmamasıyla anne babalar tarafından da sıklıkla tercih edilir. Mevsim değişimlerine hızlı bir şekilde adapte olmak ve çocuklarının ihtiyaçlarını gidermek için modelleri inceleyebilir, sevimli ve rahat parçalarla mont gereksinimlerini karşılayabilirsin.

Erkek Bebek Dış Giyim Ürünleri Nelerdir?

Yetişkinlerde olduğu gibi erkek bebek dış giyim ürünleri de kendi içinde pek çok farklı kategoriye ayrılır. Böylece her mevsime uyum sağlamayı başarır. Hafif serin havalardan kışın yıpratıcı soğuklarına kadar çocuklarını erkek bebek mont modelleriyle koruyabilir, kendilerini rahatsız hissetmeden konfor elde etmelerini sağlayabilirsin.

 • Erkek bebek yelek modelleri genellikle bahar aylarında tercih edilir. Kolsuz tasarımları ve hafif duruşlarıyla bebeklerin hareket kabiliyetini kısıtlamamayı başarır. Ayrıca renk seçenekleriyle de ebeveynlerin memnun kalmasını sağlar.
 • Erkek bebek yağmurluk çeşitleri, suya dayanıklı özel malzemelerden üretilir. Bu sayede yağışlı havalarda çocuklarının kıyafetine su girmesini engeller. Yaşanabilecek soğuk algınlığı gibi durumları azaltır.
 • Erkek bebek şişme yelek ise soğuk ve karlı havalarda oldukça kullanışlı hale gelir. Yağışlara karşı dayanıklı olmasıyla beraber sıcak tutması sayesinde zorlu hava koşulları için ideal bir parçadır.
 • Kot ceketler bahar aylarının vazgeçilmez parçaları arasında bulunur. Şık tasarımları ve hafif serin havalara uyum sağlayan dokularıyla çocukların hareket kabiliyetini kısıtlamadan ihtiyaçlarını karşılar.

Model çeşitliliği sayesinde her mevsimde çocuklarını güvenle giydirebilir, onlara hoş bir görünüm kazandırırken aynı zamanda soğuklara karşı da korunmalarını sağlayabilirsin.

Erkek Bebek Dış Giyim Modelleri

Ürünler mevsimsel faktörlerin yanı sıra tasarım bakımından da kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. Erkek bebek ceket çeşitleri kapüşonlu ve kapüşonsuz olmak üzere genel anlamda iki tipte üretilir. Kapüşonlu olanlar çocukların başını korumasıyla öne çıkar. Kapüşonsuz modellerse çocuklara daha fazla hareket alanı sunmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Her tasarım kendi içinde avantajlar sunarak ebeveynlerin aradığını rahatlıkla bulmasını sağlar. Kapüşonun haricinde erkek bebek şişme yelek ve mont çeşitleri renk bakımından da birden fazla alternatif sunar. Seçeneklere göz attığında griden siyaha, yeşilden kırmızıya kadar pek çok farklı seçenek olduğunu görebilirsin. Mavi ve kırmızı gibi canlı renkler çocukların kıyafetlerine hareket katmayı başarır. Siyah ise her kıyafetle uyumlu olması ve her yerde kullanılabilmesiyle öne çıkar. Üstelik siyah kir göstermeyen bir renk olduğu için de en çok tercih edilen modeller arasında bulunur. Mavi gibi renkler ferahlatıcı tasarımı ve çocukların gözünü almayan tonlamasıyla şık bir mont arayan anne babalar için iyi bir seçenek haline gelir. Montlar uzunluk bakımından da farklı seçenekler içerir. Kısa montlar hafif serin havalarda kullanışlı hale gelirken uzun olanlar soğuk havalarda tam bir koruma sağlar. Nasıl bir monta ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra modeller içinde aradığını rahatlıkla bulabilirsin, çocuklarına sevimli bir koruma sağlamaya başlayabilirsin.

Erkek Bebek Dış Giyim Ürün Seçimi Nasıl Olmalı?

Bebekler için dış giyim ürünleri seçiminde bulunurken dikkate alınması gereken bazı parametreler bulunur. Doğru parçalarla çocuklarının konforunu artırabilir, kendilerini montun içinde daha rahat hissetmelerini sağlayabilirsin. GAP’in ürünleri, dış mekanlarda veya zorlu koşullarda koruma sağlayacak şekilde özenle üretilir. Böylece aradığını güvenle bulabileceğin alternatifleri karşına çıkarır.

 • İlk olarak çocuğunun bedenini iyi bir şekilde belirlemen gerekir. Büyük montların içinde bebekler kaybolabilir ve zamanla huzursuz hissedebilir. Küçük beden olanlarsa çocukları sıkarak huzursuz olmalarına neden olabilir.
 • Hangi mevsim için mont alacağını belirlemen de önemlidir. Erkek bebek deri ceket modelleri bahar aylarında oldukça kullanışlı parçalardır. Jean parçaları ilkbaharda güvenle kullanabilirsin. Soğuk havalar içinse erkek bebek kaban modellerini incelemen gerekir.
 • Ürünler polyester, pamuk ya da kot gibi çeşitli malzemelerden üretilir. Bu malzemeler aynı zamanda montları kullanacağın mevsimleri de belirler. Polyester olanlar genellikle soğuk havalarda kullanılır. Zorlu koşullar için bir mont arıyorsan iç astarının polar olduğu modelleri inceleyebilirsin.
 • Daha sıcak havalarda kullanılacak montlarda ise genellikle iç astar bulunmaz. Ayrıca alacağın ürünün fermuarlı mı düğmeli mi olduğunu da belirlemen gerekir. Fermuarlı modeller daha rahat bir kullanıma sahipken düğmeli olanlarda önünü tam kapatmadan daha rahat bir kullanım elde edebilirsin.
 • Renk seçimini de dikkatli bir şekilde yapman gerekir. Çocuğunun kıyafetlerinin renklerini göz önünde bulundurarak uyumlu tonlar tercih edebilirsin. Siyah gibi her kıyafetle uyum sağlayan renkler popüler olsa da canlı ve parlak tonlarla çocuklarına daha dinamik bir hava kazandırabilirsin.

Beden, kullanılacak mevsim ve renk gibi kriterleri belirledikten sonra birbirinden farklı sayısız alternatifin olduğu modelleri inceleyerek çocukların için ideal olan parçayı anında bulabilirsin.

Erkek Bebek Dış Giyim Ürünleri Nasıl Kombinlenir?

Erkek bebek dış giyim ürünleri yetişkinlerde olduğu gibi pek çok farklı şekilde kombinlenebilir. Çocuklarına daha sevimli ve şık bir hava kazandırmak istiyorsan aşağıda bulunan listeden fikir alabilirsin:

 • Pantolon ve tişörtün bulunduğu erkek bebek takım çeşitleriyle birlikte kullanıldığında sevimli bir görünüm elde edilmesini sağlar.
 • Kot parçalarla açık tonları bir arada kullanarak çocuklarına tarz bir görünüm katabilirsin.
 • Yağışlı havalarda kapüşonsuz montların içine kapüşonlu bir sweatshirt giydirerek montun kullanım alanını genişletebilirsin. Ayrıca bu kombinle çocuklarına sportif bir hava kazandırabilirsin.
 • Erkek bebek şişme yelek ile birlikte değişik renkleri bir arada kullanarak çocuklarının kıyafetlerine hareket katabilirsin.
 • Zıt renkleri bir arada kullanaradak değişik renk kontrastları elde edebilirsin. Montun içine giydireceğin üst parçasını böylece daha belirgin hale getirebilirsin.

Çocuklarına sevimli bir görünüm kazandırırken soğuklara karşı korumak istiyorsan GAP’in modellerine göz atmaya başlayabilirsin. İstediğin belirli bir mont varsa sayısız alternatif içinden ürünlere anında erişebilirsin.

{ "event": "product_listing_page", "page_type":"product_listing", "product_listing_page": { "category":"Dış Giyim", "category_id":"18317", "top_3_product_name":["Organik Pamuklu Denim Ceket","Kapüşonlu Twill Ceket",""], "top_3_product_id":["418469","794738",""], "top_3_product_price":["799.95","629.99",""], "top_3_product_gender":["BABY","BABY",""] } }
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "position": 1, "product_id": "418469", "name": "Organik Pamuklu Denim Ceket", "price": "799.95", "brand": "GAP", "sku": "310726288", "variant": "Mavi", "category": "Dış Giyim", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/01/20/192228/18ab0701-7a5d-4c79-a082-15a56ef16a4f.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "418469000", "dimension15": "310726288", "dimension16": " 799.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "18-24M", "dimension19": "BABY | Ceket/Mont", "dimension20": "%100 Pamuk" }, { "position": 2, "product_id": "794738", "name": "Kapüşonlu Twill Ceket", "price": "629.99", "brand": "GAP", "sku": "320940289", "variant": "Kahverengi", "category": "Dış Giyim", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/09/306049/5331a452-23dc-461d-b692-dd79453609e0.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "794738000", "dimension15": "320940289", "dimension16": " 679.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "2YRS", "dimension19": "BABY | Ceket/Mont", "dimension20": "%98 Pamuk, %2 Likra." } , { "position": 1, "product_id": "794692", "name": "Disney Kapüşonlu Rüzgarlık", "price": "499.99", "brand": "GAP", "sku": "320910505", "variant": "Yeşil", "category": "Dış Giyim", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/25/303456/2ce5020b-4cc0-4846-9524-dec0c2cb7c5d.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "794692000", "dimension15": "320910505", "dimension16": " 529.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Ceket/Mont", "dimension20": "%100 geri dönüştürülmüş polyester" } ] } } }
Beden Tablosu
Kadın
  Üstler & Dış Giyim
   BEDEN TABLOLARI
   X
   E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

   E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
   Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
   Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
   Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
   Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
   Ürün Favorilerinize Eklendi

   Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.