{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
2 Al %19 Az Öde

Erkek Eşofman Altı & Jogger Modelleri

Erkek Eşofman Altları

Eşofman altı giymek boş vermişliğin bir belirtisi mi? Artık hayır! En azından son dönemlerde bir tarz olduğu herkesçe kabul edilmeye başlandı. Uzun yıllardır etrafta eşofmanlı insanları görmek mümkün olsa da, bu insanların genellikle sporcu oldukları düşünülürdü. Ne zaman ki Jane Fonda aerobik yapmaya, Slyvester Stallone de Rocky olmaya başladı, işte o zaman eşofman da gündelik giyecekler arasında bir alternatif olarak göze çarptı. Şık görünürken rahat olmayı kim istemez ki? Yolculukta, arkadaşlarınla gittiğin bir brunch’ta, bir kafede otururken ya da sinemaya giderken daha rahat olmayı tercih ediyorsan, GAP erkek eşofman altı modelleri tam sana göre!


Erkek Eşofman Altı Modellerini Keşfet

Keyifli bir özgürlük sunan eşofman altları, spor salonlarından dışarı çıktı ve artık çeşit çeşit. “Erkek Eşofman altı” denilince sadece belden bağlamalı, uzun ve klasik modeller aklına geliyorsa aşağıdaki detaylara bir göz atmanda fayda var.


 • Standart Eşofman Altı: Adından da anlaşılacağı gibi, bu erkek eşofman altı modelleri standart boyda. Yani ne uzun ne de kısa. Paçalarındaki lastikler de ne çok sıkı ne de bol. Bu da eşofman altı ile spor ayakkabı, loafer ve hatta çizme bile giyebilme kolaylığı getiriyor. Doğru renk ve kesimi yakaladığın andan itibaren şehirde bu eşofmanları giyerek gezmemen için bir neden yok. Ani bir kararla evden çıkmış gibi görüneceğin için, sahip olacağın “ele avuca sığmaz” imajın da cabası.
 • Kapri Eşofman Altı: Diz ile bilek arasında bir yere kadar gelebilen erkek kapri eşofman altı modelleri, hem egzersiz hem de gündelik giyim için ideal. Genellikle temel renklerde olduğu için birçok t-shirt ile kombinleyerek giyme imkanın bulunuyor. Genellikle büzme ip ya da elastik bel lastiği bulunan kapri eşofman altları, spor ayakkabılar ile muhteşem görünüyor. Kapri eşofman altlarını düz ayakkabılarla bile giyebilirsin.
 • İpli Eşofman Altı: İpli eşofman altı, belden büzgülüdür ve bel kalınlığına göre eşofmanın da bel genişliğini ayarlayabilirsin. Bu, özellikle yemeği fazla kaçırdığın zamanlarda faydalı olur, çünkü sadece ipi açarak eşofmanın belini gevşetebiliyorsun. İpli eşofman altını, pantolon havası verdiği için de tercih etmen mümkün. Dışarıdan görünümü pantolon gibidir ve inan, satın alabileceğin en rahat pantolon olacak. Bu pantolon görünümlü eşofman altı, deneyenlerin vazgeçemediği modellerden birisi.
 • Bilekte Lastikli Eşofman Altı: Paçası lastikli eşofman altlarının en büyük avantajı, soğuğu içeri almaması. Spor salonunda egzersiz yaparken vücuduna yapışmaz, dışarıda da daha rahat bir görüntü verir. Elastik paçalı eşofman altı hoş görünür ve aynı zamanda çok rahat. Bu nedenle erkek spor eşofman altı olarak kullanabilirsin.
 • Beli Lastikli Eşofman Altı: Bu model eşofman altlarını spor yapmak için kullanabilirsin. Özellikle koşu gibi bir egzersiz için ideal eşofman altları lastikli beli olanlar. Çok çeşitli renkleri ile farklı t-shirt ve ayakkabılarla kombinleyerek egzersizine enerji ve canlılık katabilirsin.
 • Cepli Eşofman Altı: İşte pantolon yerine en çok tercih edilen eşofman modellerinden birisi daha. Derin cepli eşofman altları ile anahtarlarının kaybolması gibi bir endişe yaşamayacaksın. Çok fazla doldurulmadığı sürece hem kullanışlı hem şık duran cepler, erkek eşofman altı modellerine ayrı bir hava katıyor.
 • Jogger Eşofman Altı: Jogger eşofman altı, normal eşofman altı ile aynı gibi gözükse de detaylarda farklılıkları var. Koşucular ve yürüyüşçüler için tasarlanan bu model, bilekte lastikli ve cepli detayı ile zaman içinde spor haricinde de sevilerek kullanılmaya başlandı. Özellikle bileğin az üzerinde biten paçaları ile şıklığını sadece eşofmanında değil, ayakkabında da devam ettirdiğini gösterebilirsin.
 • Slim Eşofman Altı: Adından da anlaşılacağı gibi, slim eşofman altı vücudun daha ince görünmesine yardımcı oluyor. Tipik eşofman altı gibi gevşek ve bol görünmez, aslında daha fit görünmen için özel olarak böyle tasarlanmıştır. Erkek dar paça eşofman altı olarak da bilinen slim eşofman altı ile rahatlık ve şıklık öne çıkıyor.

Eşofman Altı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eşofman altı birçok insanın kırmızı çizgisi. Biraz bol ya da biraz dökümlü olması anında seni depresyonda gibi gösterebiliyor. Bu nedenle eşofman seçerken bir iki ipucu bilmende fayda var.


 • Eşofman altı bedeninle uyumlu olmalı. Bedeninden daha bol ya da daha dar eşofman altları, vermek istediğin sportif şıklık imajına tam tamına zıt bir görüntü oluşturur.
 • Eşofmanın renkleri de önem taşıyor. Spor yaparken çok canlı renkleri kullanabilirsin, ancak sinemaya giderken daha temel renkler daha uyumlu görünür.
 • Açık gri eşofmanını, evde televizyon karşısında tembellik yaparken giymek için sakla.
 • Eşofman altı ile dilediğin yere gitmekte serbestsin, ancak kıyafet zorunluluğu olan yerlerde sıkıntı yaşayabilirsin.
 • Eşofman altı vücut ısını sabit tutarak terlemeni sağladığı için her defasında yıkanmalı.

Eşofman Altı Kumaşı Nasıl Olmalı?

Erkek eşofman altı modellerinde birçok dokuma bileşeni ve kumaş çeşidi bulmak mümkün. Özellikle mevsimine göre içi polar ya da havlu kumaştan dokunmuş çeşitler vücudu daha sıcak tutmak ya da serinletmek için özel olarak tasarlanıyor.


 • Pamuklu eşofman altı: Pamuklu kıyafetlerin sağlığa olumlu etkisi var. Egzersiz yaparken pamuklu kumaşlar cildin nefes almasına izin veriyor. Ancak sadece pamuktan yapılan eşofman altı modelleri, teri emerken vücudun hava almasını engeliyor. Çünkü emdiği teri kurutacak bir hava akımı sağlayamıyor. Son dönemlerde sadece pamuk yerine pamuk bileşenli eşofman takımlarının tercih edilmesinin en büyük nedeni bu.
 • Naylon: Eşofmanın kumaşında naylon bileşen kullanılması, kumaşın seninle birlikte hareket etmesini sağlıyor. Tüm hareketlerine izin veriyor. Cildindeki ter bloğunu hemen kurutuyor ve böylelikle vücudunun daha serin bir ısı dengesinde olmasını sağlıyor. Özellikle basketbol, voleybol gibi hareketli iç mekan sporlarında naylon bileşenli eşofmanlar bu nedenle tercih ediliyor.
 • Polyester: Polyester, egzersizleri en üst seviyede yapmanı sağlıyor. Çünkü kırışmıyor ve çok hafif. Nefes alabilen polyester kumaş, pamuk ile birleşince hem yumuşak hem teri emen hem de nefes aldıran eşofmanlar oluşturuyor. Pamuk ile birleştiğinde eşofmanın daha dayanıklı hale geliyor.
 • Polipropilen: Bu malzeme de polyester gibi. Tek farkı, polipropilen su geçirmiyor. Özellikle outdoor sporlarında en büyük tercih. Dış tarafı ıslansa da vücuduna dokunan kısmı kuru kalıyor. Ayrıca birçok renkte üretildiği için çeşitli şekillerde kombin yapma olanağın da artıyor.
 • Spandex: Spandex, gerilme antrenmanları için kıyafet hazırlanan bir malzeme. Kendi boyutunun yüzde 600’üne kadar genişleyebildiği için her türlü zorlu hareketin üstesinden geliyor. Daha çok tayt ya da streç spor kıyafetlerinde bulunuyor. Teri çok hızlı uzaklaştırıyor.

Erkek Eşofman Altı Fiyatları

Eşofman altı satın alırken belli kriterleri göz önünde bulundurmak gerekiyor. Bunlardan en önemlisi kumaşın sağlıklı olup olmadığı. Sonra dayanıklılık geliyor. Eşofmanın; modeli, tasarımı, rengi ve kesimi için kendi zevkine uygun olan bir model belirlemen çok kolay. Ancak giydiğin eşofmanın seni termal denge içinde tutması, cildine hava aldırması da gerekiyor. Bu nedenle kalitesinden ödün vermeyen markaları tercih etmek en doğrusu. Erkek eşofman altı fiyatları ve eşofman altı modellerine göre bir karşılaştırma yapabilir ve GAP’in her bütçeye, her yaşa uygun model ve renkte eşofman altlarından kendine uygun olanları seçebilirsin. Sen de rahatlığı kalite ile birleştir, tarzını ortaya çıkar!


{ "event": "product_listing_page", "page_type":"product_listing", "product_listing_page": { "category":"Eşofman Altı \u0026 Jogger", "category_id":"18169", "top_3_product_name":["Gap Logo Eşofman Altı","Gap Logo Eşofman Altı","Gap Logo Jogger Eşofman Altı"], "top_3_product_id":["500382","500382","500382"], "top_3_product_price":["699.95","699.95","699.95"], "top_3_product_gender":["MENS","MENS","MENS"] } }
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "position": 1, "product_id": "500382", "name": "Gap Logo Eşofman Altı", "price": "699.95", "brand": "GAP", "sku": "312846577", "variant": "Gri", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/08/25/221896/943290cf-d331-4ea5-93a3-e6be112be89d.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "500382005", "dimension15": "312846577", "dimension16": " 699.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "%77 pamuk %23 polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 2, "product_id": "500382", "name": "Gap Logo Eşofman Altı", "price": "699.95", "brand": "GAP", "sku": "313477170", "variant": "Siyah", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/04/221891/d1f93762-fe19-45e1-b4e3-c352ce22204d.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "500382009", "dimension15": "313477170", "dimension16": " 699.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "%77 pamuk %23 polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 3, "product_id": "500382", "name": "Gap Logo Jogger Eşofman Altı", "price": "699.95", "brand": "GAP", "sku": "313265531", "variant": "Yeşil", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/12/16/190363/873f639f-7581-4fd7-ac9d-168ef3516d2f.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "500382006", "dimension15": "313265531", "dimension16": " 699.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "%77 pamuk %23 polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 4, "product_id": "500382", "name": "Gap Logo Eşofman Altı", "price": "699.95", "brand": "GAP", "sku": "312846522", "variant": "Gri", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2019/09/13/172458/8f9b87ec-a6e6-4558-ba34-cf55c57cee7b.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "500382000", "dimension15": "312846522", "dimension16": " 699.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "%77 pamuk %23 polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 5, "product_id": "680115", "name": "Gap Logo Jogger Eşofman Altı", "price": "799.95", "brand": "GAP", "sku": "321151212", "variant": "Kırmızı", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/12/313174/705c532b-afe4-49de-b128-c3af3da24e4a.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "680115012", "dimension15": "321151212", "dimension16": " 799.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "" }, { "position": 6, "product_id": "680115", "name": "Gap Logo Jogger Eşofman Altı", "price": "799.95", "brand": "GAP", "sku": "321151214", "variant": "Kahverengi", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/12/313177/86a4acbe-04cd-4f1c-b224-289fc6b75cc8.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "680115013", "dimension15": "321151214", "dimension16": " 799.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "" }, { "position": 7, "product_id": "500382", "name": "Gap Logo Eşofman Altı", "price": "699.95", "brand": "GAP", "sku": "320997101", "variant": "Kırmızı", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/04/310072/5927a5a9-4c6b-4393-a72b-f259e4b59ed7.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "500382034", "dimension15": "320997101", "dimension16": " 699.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "%77 pamuk %23 polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 8, "product_id": "500382", "name": "Gap Logo Eşofman Altı", "price": "699.95", "brand": "GAP", "sku": "320997112", "variant": "Mavi", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/04/310079/21348bb9-04aa-4be4-a72a-3c37860bb624.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "500382033", "dimension15": "320997112", "dimension16": " 699.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "%77 pamuk %23 polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 9, "product_id": "500382", "name": "Gap Logo Eşofman Altı", "price": "699.95", "brand": "GAP", "sku": "320803361", "variant": "Beyaz", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/11/08/278296/ef6faf06-b5fb-427a-9441-5f1bb3a75d85.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "500382025", "dimension15": "320803361", "dimension16": " 699.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "%77 pamuk %23 polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 10, "product_id": "500382", "name": "Gap Logo Eşofman Altı", "price": "699.95", "brand": "GAP", "sku": "320997141", "variant": "Haki", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/04/310078/ddf8bc9f-d075-4143-b0e5-d98db6b1d7e9.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "500382036", "dimension15": "320997141", "dimension16": " 699.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "%77 pamuk %23 polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 11, "product_id": "840504", "name": "Gap Logo Jogger Eşofman Altı", "price": "699.95", "brand": "GAP", "sku": "321042493", "variant": "Lacivert", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/28/319317/778c7d13-224d-4cdd-873c-120cb1d383f0.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "840504001", "dimension15": "321042493", "dimension16": " 699.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "77% pamuk, %23 geri dönüştürülmüş polyester." }, { "position": 12, "product_id": "820017", "name": "Gap Logo Tie Dye Jogger Eşofman Altı", "price": "899.95", "brand": "GAP", "sku": "820017000000", "variant": "Kahverengi", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/21/301197/95d30ca1-b871-42c4-9a91-4495db57b7ce.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "820017000", "dimension15": "820017000000", "dimension16": " 899.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "%58 Pamuk, %31 Polyester, %11 Geri Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 13, "product_id": "680115", "name": "Gap Logo Jogger Eşofman Altı", "price": "799.95", "brand": "GAP", "sku": "320272671", "variant": "Gri", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/03/02/245144/fa67fc09-f1b5-46b6-9620-c4154ad689c4.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "680115004", "dimension15": "320272671", "dimension16": " 799.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "" }, { "position": 14, "product_id": "500382", "name": "Gap Logo Eşofman Altı", "price": "699.95", "brand": "GAP", "sku": "312846557", "variant": "Lacivert", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/08/25/222092/57f8a81c-3afe-410e-8ebb-c89ef0f9f3a4.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "500382003", "dimension15": "312846557", "dimension16": " 699.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XL", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "%77 pamuk %23 polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 15, "product_id": "680115", "name": "Gap Logo Jogger Eşofman Altı", "price": "799.95", "brand": "GAP", "sku": "320272649", "variant": "Lacivert", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/03/02/244707/0a0baa56-7fb3-42b4-8a40-a302fded9f23.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "680115000", "dimension15": "320272649", "dimension16": " 799.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "" }, { "position": 16, "product_id": "680115", "name": "Gap Logo Jogger Eşofman Altı", "price": "799.95", "brand": "GAP", "sku": "320283108", "variant": "Siyah", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/03/02/244759/6be3e71f-0c26-4b09-8ef5-53f25e61a53c.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "680115005", "dimension15": "320283108", "dimension16": " 799.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XXXL", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "" }, { "position": 17, "product_id": "680115", "name": "Gap Logo Jogger Eşofman Altı", "price": "599.99", "brand": "GAP", "sku": "320921124", "variant": "Pembe", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/25/303540/ea587d7c-b5e1-4e6c-a0b2-19407e790dda.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "680115011", "dimension15": "320921124", "dimension16": " 769.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "" }, { "position": 18, "product_id": "680115", "name": "Gap Logo Jogger Eşofman Altı", "price": "599.99", "brand": "GAP", "sku": "320921122", "variant": "Mavi", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/25/303546/8550dcd2-927b-4aa3-9352-48f8fe58a383.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "680115010", "dimension15": "320921122", "dimension16": " 769.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "" }, { "position": 19, "product_id": "500382", "name": "Gap Logo Eşofman Altı", "price": "449.99", "brand": "GAP", "sku": "320803385", "variant": "Mavi", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/01/05/278528/8c01f815-244d-4b4d-b388-f2cf2413911a.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "500382024", "dimension15": "320803385", "dimension16": " 599.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "S", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "%77 pamuk %23 polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 20, "product_id": "823890", "name": "Gap Logo Jogger Eşofman Altı", "price": "769.95", "brand": "GAP", "sku": "321060297", "variant": "Lacivert", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/22/312549/1937fb2c-763d-43b3-b982-d823abf34ad0.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "823890001", "dimension15": "321060297", "dimension16": " 769.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "Yanlarında cepli|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 21, "product_id": "840504", "name": "Gap Logo Jogger Eşofman Altı", "price": "699.95", "brand": "GAP", "sku": "321042488", "variant": "Pembe", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/28/319315/26ff24ca-29d0-4d2e-b710-21b130978871.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "840504000", "dimension15": "321042488", "dimension16": " 699.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "77% pamuk, %23 geri dönüştürülmüş polyester." }, { "position": 22, "product_id": "500382", "name": "Gap Logo Eşofman Altı", "price": "449.99", "brand": "GAP", "sku": "320803369", "variant": "Yeşil", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/12/16/278487/841a14d3-b10a-480c-bf8f-c1d315fb6842.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "500382032", "dimension15": "320803369", "dimension16": " 599.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "L", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "%77 pamuk %23 polyester|Makinede yıkanabilir." } , { "position": 1, "product_id": "608027", "name": "Performance Jogger Eşofman Altı", "price": "899.95", "brand": "GAP", "sku": "314534034", "variant": "Siyah", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/02/264151/5efd53c0-6cd7-4568-b977-dd401d4daddb.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "608027001", "dimension15": "314534034", "dimension16": " 899.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "M", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "%70 Pamuk|%25 Polyester|%5 Spandeks|Makinede hassas programda yıkanabilir" }, { "position": 2, "product_id": "608027", "name": "Performance Jogger Eşofman Altı", "price": "899.95", "brand": "GAP", "sku": "314534062", "variant": "Lacivert", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/18/300969/b189fb7e-09de-43de-996b-aa9db315ef12.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "608027002", "dimension15": "314534062", "dimension16": " 899.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "XS", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "%70 Pamuk|%25 Polyester|%5 Spandeks|Makinede hassas programda yıkanabilir" }, { "position": 3, "product_id": "608027", "name": "Performance Jogger Eşofman Altı", "price": "599.99", "brand": "GAP", "sku": "320664612", "variant": "Gri", "category": "Eşofman Altı \u0026 Jogger", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/01/289171/7ba0e710-87dd-41d6-b0c7-bfcb22cb4983.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "608027004", "dimension15": "320664612", "dimension16": " 799.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "XXL", "dimension19": "MENS | Eşofman Alt", "dimension20": "%70 Pamuk|%25 Polyester|%5 Spandeks|Makinede hassas programda yıkanabilir" } ] } } }
Beden Tablosu
Kadın
  Üstler & Dış Giyim
   BEDEN TABLOLARI
   X
   E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

   E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
   Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
   Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
   Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
   Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
   Ürün Favorilerinize Eklendi

   Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.