{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
K A M P A N Y A L A R +
sustainability
Gezegenimizi düşünüyoruz.
Gelecek için tasarlıyoruz.
Gap’in Dünya’da pozitif değişim yaratacak gücüne inanıyoruz. Ürünlerimizdeki sürdürülebilirliği arttırmak için her geçen gün çalışmalarımızı bir adım ileri taşıyoruz. Bu program kapsamında üretilen ürünlerimizde 'Gap For Good' etiketini kullanıyoruz.
Gap’in Dünya’da pozitif değişim yaratacak gücüne inanıyoruz. Ürünlerimizdeki sürdürülebilirliği arttırmak için her geçen gün çalışmalarımızı bir adım ileri taşıyoruz. Bu program kapsamında üretilen ürünlerimizde 'Gap For Good’ etiketini kullanıyoruz.
"Kıyafet satmaktan
daha fazlasını yapmalıyız."
- Don Fisher, Gap founder
Neler yapıyoruz?
Su kullanımından yıkama tekniğine, kumaştan, üretim standartlarımıza kadar severek giydiğiniz tüm Gap koleksiyonlarını, gezegenimizi koruyan yüksek sorumluluk bilinciyle üretiyor ve beraber paylaştığımız doğaya saygı gösteriyoruz.
Su kullanımından yıkama tekniğine, kumaştan, üretim standartlarımıza kadar severek giydiğiniz tüm Gap koleksiyonlarını, gezegenimizi koruyan yüksek sorumluluk bilinciyle üretiyor ve beraber paylaştığımız doğaya saygı gösteriyoruz.
MATERYALLER
Yaptığımız seçimler ve kullandığımız hammaddeler fark yaratıyor.
 • Çiftçileri suyu daha tasarruflu kullanmaları konusunda eğiten, toprağın ve doğal habitatın sağlığını önemseyen, zarar verici kimyasalların kullanımını düşüren ve çalışanların haklarına saygı gösteren ‘Better Cotton Initiative’ Kuruluşu ile ortaklık içerisindeyiz. Ayrıca, Gap 2016 senesinden bu yana ‘Mass Balance’ sistemi aracılığı ile 234 milyon pound değerinde kaynağa ‘Better Cotton Initiative’ Kuruluşu üzerinden destek veriyor.

 • Geri dönüştürülmüş kumaşlarımız 9.8 milyon adet kullanılmış plastik su şişesinden elde ediliyor.

 • Hem insanlar hem de doğa için daha faydalı olan sentetik böcek ilaçları ve gübreler kullanılmadan yetiştirilen organik pamuk kullanıyoruz.

SU
Biz herkesin temiz su hakettiğini düşünüyoruz. Bu, yaşam için zorunlu. Yapabildiğimiz her an su tasarrufu için emek harcıyoruz ve lokal su kaynaklarına etkimizi minimuma indirmeye çalışıyoruz.
 • Geleneksel yıkama şekilleriyle karşılaştırıldığında, Washwell™ programımız %20 daha az su kullanıyor. Sadece Gap Denim giyerek doğaya fayda sağlayabilir ve onu koruyabilirsin. 2016 senesinden beri 289 milyon litre su tasarruf ettik. Bu 579 milyon dolu su şişesi anlamına geliyor.
  DAHA İYİ BİR DENİM. DAHA İYİ BİR GEZEGEN. WASHWELL™.

 • Suyu kaliteli kullanma yaklaşımımız denimlerimizin yerel su kaynaklarını korumasını ve doğaya olan etkinin azaltılmasını garanti ediyor.

SU

Suyu Nasıl
Koruyoruz?
Denimlerimizin
%69'u
su tasarrufu sağlayan Washwell™ programı kapsamındadır.
2021 YILI HEDEFİMİZ:
%75

MATERYALLER

Kaynaklarımızı Sorumlu Bir Şekilde Nasıl Yönetiyor ve Geri Dönüştürüyoruz?
Kullandığımız Pamuğun
%66'sı
sertifikalı, organik yollarla geri dönüştürülmüş sürdürülebilir kaynaklardan elde edilir veya 'Better Cotton Initiative' ortaklığında temin edilir.
2021 YILI HEDEFİMİZ:
%100

İNSAN

Neden insanları
güçlendirmeye önem veriyoruz?
429.000
kadın Gap Inc. P.A.C.E Programı kapsamında güçlendirildi.
2021 YILI HEDEFİMİZ:
1.000.000
ÜRÜN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ
 • Sürdürülebilirlik göz önünde bulundurularak muhteşem ürünler tasarlamayı ve ürünlerimizin performansını arttırmak için stratejiler geliştirebileceğimiz işbirlikleri yapmayı hedefliyoruz.

 • İyi görünen, müşterilerimizi memnun eden ve doğa üzerindeki olumsuz etkilerimizi azaltan ürünler sunmamıza olanak sağlayan teknoloji ve ürün inovasyonunu sürdürmeye kararlıyız.
  Markamızın sürdürülebilirlik konusuna yaklaşımı, üretim döngüsü boyunca tedarik ettiği malzemeleri, tasarladığı ürünleri ve birlikte çalıştığı tedarikçileri inceleyerek sürdürülebilirliği esas almaktır.
  Gap, bilinçli üretim yapmanın önemi ve etkisi konusunda müşterileri ile doğrudan iletişim kurmak için kendi özel iletişim dilini kullanır.

Beden Tablosu
Kadın
  Üstler & Dış Giyim
   BEDEN TABLOLARI
   X
   E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

   E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
   Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
   Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
   Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
   Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
   Ürün Favorilerinize Eklendi

   Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.