{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
K A M P A N Y A L A R +

Gap’in gezegenimizde pozitif değişim yaratacak gücüne inanıyoruz. Ürünlerimizdeki sürdürülebilirliği arttırmak için her geçen gün çalışmalarımızı bir adım ileriye taşıyoruz.
ÜRETİM SÜREÇLERİMİZDE DAHA AZ SU TÜKETMEYE,
DAHA SÜRDÜRÜLEBİLİR MALZEMELER KULLANMAYA
VE GERİ DÖNÜŞÜME ODAKLANIYORUZ.
Bugüne kadar büyük adımlar atmış olsak da, sürdürülebilirliğin bir yolculuk olduğunu biliyoruz. Üretim döngümüzde tedarik ettiğimiz malzemeler, tasarladığımız ürünler ortak paylaştığımız gezegenimizin kaynaklarına saygılı ve sorumlu bir şekilde üretilir.
GENERATION GOOD
BU GLOBAL İKON
“Generation Good” Programı kapsamında üretilen
tüm ürünlerde en az %50 oranında geri dönüştürülmüş materyaller
veya organik olarak yetiştirilmiş pamuk kullanıldığı anlamına gelir.
İkonu gördüğünüz ürünler bu program kapsamında üretilmiştir.
GEZEGENİMİZİ DÜŞÜNÜYORUZ. GELECEK İÇİN TASARLIYORUZ.
Gap olarak hayata dokunan ürünlerimizi, hayatın devamlılığını sağlayan sürdürülebilirlik
politikamız ve gezegenimize karşı sorumluluk anlayışımızla tasarlıyoruz.
GENERATION GOOD
HEDEFLERİMİZ
DAHA AZ ATIK
DAHA AZ SU KULLANIMI
DAHA DÜŞÜK EMİSYON
DAHA İYİ MATERYAL
X
X
DAHA AZ ATIK

Stilin de dönüşümsel olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden materyal, detay ve kalite standartlarımızı önceliklendirip, sürdürülebilir ürünlerimizin gardıropların vazgeçilmez kilit parçaları olmalarını sağlıyoruz.
DAHA AZ SU KULLANIMI

Suyun temsil ettiği değeri biliyoruz. Bu yüzden yıkama ve boyama süreçlerimizde her geçen gün daha az su kullanmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hedefimiz; Washwell programımızı Washbetter'a taşımak!
DAHA DÜŞÜK EMİSYON

“Generation Good” Programı tasarım gereği nasıl yarattığımızdan, kiminle yarattığımıza kadar temiz olmakla ilgilidir. Özünde aynı misyonu olan ortakları seçeriz. Emisyonları ortadan kaldırır ve yenilenebilir enerji uygularız.
DAHA İYİ MATERYAL

Üretim süreçlerimizde materyal seçimlerimize önem veriyoruz. Kıyafet üretmenin doğası gereği yaratabileceği etkileri öngörüyoruz.

Daha iyi materyaller kullanmayı odağımıza alıyoruz. Elyaf kullanımının %100 sürdürülebilirolmadığınıbiliyoruz, ancak ilerleme ve gelişme için çabalamaya durmaksızın devam ediyoruz.

Her kıyafet üretiminde en az %20 oranında daha az elyafkullanıyoruz. En yakıngelecekte bu oranı %100’e ulaştırmayı hedefliyoruz.
Bu global ikon ''GenerationGood'' Programı kapsamında üretilen tüm ürünlerde en az %50 oranında geri dönüştürülmüş materyaller veya organik olarak yetiştirilmiş pamuk kullanıldığı anlamına gelir.

NELER YAPTIK / YAPIYORUZ

Gezegenimizde her canlının ''temiz su'' tüketme hakkı olduğunu düşünüyoruz. Hayatın devamlılığı için su tasarrufu sağlamayı hedefliyor, yerel su kaynaklarını korumak için maksimum düzeyde efor harcıyoruz. Geleneksel yıkama şekilleriyle karşılaştırıldığında WashwellTM programımız %20 daha az su kullanıyor. Sadece Gap Denim giyerek doğaya fayda sağlayabilir ve onu koruyabilirsin. 2016 yılından itibaren 402 milyon litre su, yaklaşık 804 milyon şişe hacminde su tasarruf ettik. Suyu kaliteli kullanma yaklaşımımız denimlerimizin yerel su kaynaklarını korumasınıve doğaya olan etkinin azaltılmasını garanti ediyor.

X

Özenle yaptığımız materyal seçimleri ve kullandığımız hammaddeler fark yaratır. İnsan ve doğa odaklı yaklaşımımızla sentetik böcek ilacı ve gübre kullanılmadan yetiştirilen organik pamuk tedariği sağlıyoruz.

X

Beden Tablosu
Kadın
  Üstler & Dış Giyim
   BEDEN TABLOLARI
   X
   E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

   E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
   Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
   Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
   Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
   Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
   Ürün Favorilerinize Eklendi

   Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.