{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
2.500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ STANDART KARGO
gap
K A M P A N Y A L A R +
K A M P A N Y A L A R -

Kampanya kapsamında çocuk playtime favorites ürünlerinde 2. ürün alışverişlerinde %30 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında çocuk t-shirt ve taytlarda 2. ürün alışverişlerinde %30 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında kadın - erkek basic t-shirt alışverişlerinde 2. ürüne %40 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında kadın Gapfit & Gapbody alışverişlerinde 1 ürüne %15, 2 adet ve üzeri ürün alışverişlerinde %25 indirim uygulanır.

K A M P A N Y A L A R +
K A M P A N Y A L A R -

Kampanya kapsamında çocuk playtime favorites ürünlerinde 2. ürün alışverişlerinde %30 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında kadın - erkek basic t-shirt alışverişlerinde 2. ürüne %40 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında kadın ve erkek çorap alışverişlerinde 2. ürüne %40 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında kadın Gapfit & Gapbody alışverişlerinde 1 ürüne %15, 2 adet ve üzeri ürün alışverişlerinde %25 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında erkek boxer ve pijama alışverişlerinizde 2. ürüne %20 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında çocuk ve bebek çorap alışverişlerinde 2. ürüne %40 indirim uygulanır.

Anneler Günü için Hediye Fikirleri


Doğdunuz andan itibaren her an yanınızda olan ve emek veren annelerin özel hissetmesini sağlayan anneler günü için birçok hediye seçeneği vardır. Çiçek, çikolata ve pasta gibi hediyeler klasiktir. Zaten duygusal olan bir günü daha duygusal yapmak için mektup, fotoğraf albümü ve el yapımı bir hediye tercih edebilirsiniz. Bir kadının kendisini daima iyi hissetmesini sağlayan kıyafetlerine yeni bir parça ve kıyafeti bir üst seviyeye taşıyacak aksesuar, çanta ve ayakkabı hediye edebilirsiniz.


  • GAP’in kadınlara sunduğu kadın giyim ürünleri arasından annenizin tarzına uygun olan kıyafetleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Annenize klasik, şık ve rahat, sportif kıyafet seçenekleri arasından uygun ürünü seçebilir, ona verdiğiniz değeri ve sevginizi gösterebilirsiniz. Family Match koleksiyonu sayesinde kendiniz için de aynı desene ve renge sahip olan kıyafetleri satın alarak uyumlu bir kombin yapabilirsiniz.

  • Kombin tamamlama söz konusu olduğunda vazgeçilmez olan çanta, kadınlar için kişiliği tanımlayan bir parçadır. Birçok model ve tasarıma sahip olan çanta çeşitlerinden annenizin tarzına uygun ve kullanışlı olanı seçerek özel bir hediye verebilirsiniz.


Anneler Günü Ne Zaman Kutlanır?

Türkiye’de Anneler Günü, her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanır. Dünyada da 80 ülkede kutlanır ve en yaygın tarih mayıs aynının ikinci haftasıdır.


  • Anneler günü, Amerikalı Anna Jarvis’in annesini kaybetmesi üzerine başlamıştır. Jarvis, annesini anmak için bir kampanya başlatır ve bu kampanya hızlı bir şekilde birçok ülkeye ulaşır. Dünyanın birçok yerinde, anneler günü farklı zamanlarda kutlanmasına rağmen ortak bir amaca sahiptir. Annelerin verdikleri emeklere, sevgiye ve fedakarlığa teşekkür etmektir.


Anneler Günü Hediyesi Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Anneler günü için hediyeyi daha iyi bir hale getirmek için dikkat edilmesi gereken birkaç unsur vardır:


  • ● Anneler günü hediyesi seçilirken ilk olarak annenizin kişiliği ve zevkleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Hediyenin kullanışlı ve anlamlı olması önemlidir.

  • ● Hediye almadan önce bütçenizin aralığını belirlemelisiniz. Hediyenin pahalı olması değil taşıdığı anlam önemlidir.

  • ● Hediyeyi satın aldıktan sonra güzel bir şekilde paketlemeniz gerekir. Bu sayede hediye için uğraştığınızı ve annenize verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz.

  • ● Eğer hediyeye kişisel bir not eklerseniz hediye daha anlamlı ve duygusal bir hale gelir.


Annenize kıyafet almayı düşünürseniz beden ölçülerine, renk seçimine ve tarzına dikkat etmelisiniz. Elbise tercih edeceksiniz elbisenin ölçüsüne, rengine ve tarzına karar vermeniz gerekir. Annenizin sportif mi yoksa şık mı giyinmeyi tercih ettiğine dikkat ederek hediye seçimi yapmanız dikkat edilmesi gereken başka bir noktadır.


Anneye Anlamlı Hediye Ne Verilebilir?

Hediye seçerken fiyatına göre değil de verdiği anlama göre seçim yapılmalıdır. Bu sebeple satın aldığınız hediyenin yanına ekleyeceğiniz duygularınızı anlatan bir mektup veya el yapımı bir resim hediyenizi daha anlamlı ve unutulmaz kılar. Annenize ne kadar değerli olduğunu bir kez daha hatırlatır.

Anneler gününde, anneniz ile hayatın koşuşturmasına ufak bir mola vererek anlamlı bir gün yaşayabilirsiniz. Doğa yürüyüşü, piknik, konser veya tiyatro gibi etkinlikler düzenleyerek unutulmaz anları birlikte yaşayabilirsiniz.


  • Sizin seçtiğiniz bir kıyafet anneniz için anlamlı bir hediye olur. Siz seçtiğiniz için her giyindiğinde mutlu olur ve o kıyafet en sevdiği kıyafet haline gelebilir. Böylelikle anneniz için hem en rahat ettiği hem de en sevdiği kıyafeti siz seçmiş olursunuz. Şık bir bluz, tarz bir pantolon veya sportif bir ayakkabı bu parçalardan bir tanesi olabilir. Şık bluz modelleri sayesinde, bir iş yemeğinde veya akşam dışarı çıkarken hem şık hem de tarz olabilir. Pantolon modelleri, annenizin rahat etmesini aynı zamanda tarz gözükmesini sağlayabilir. Ayakkabı sayesinde gün içinde hiç rahatsız olmaz ve çok rahat bir gün atlatır.

  • GAP kadın kıyafetleri arasından annenizin tarzına uygun seçimler yaparak kişisel bir kombin oluşturabilirsiniz. Anneler günü sabahında annenize özel hazırladığınız kombini vererek planladığınız aktiviteye giderken kombini giymesine imkân sunabilirsiniz. Planladığınız özel aktiviteyi sizin oluşturduğunuz kombin ile birleştirerek annenizle sevgi dolu bir anılar biriktirebilirsiniz.


Anneler günü, annelerin verdiği emek ve sevginin kıymetinin bilindiğini hatırlatan günlerden sadece bir tanesidir. Bu özel günde hediye alarak daha da değerli hissetmesini sağlayabilirsiniz.