{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
2.500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ STANDART KARGO
gap
K A M P A N Y A L A R +
K A M P A N Y A L A R -

Kampanya kapsamında çocuk t-shirt ve taytlarda 2. ürün alışverişlerinde %30 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında kadın - erkek basic t-shirt alışverişlerinde 2. ürüne %40 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında kadın ve erkek çorap alışverişlerinde 2. ürüne %40 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında erkek pijama ve boxer alışverişlerinde %20 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında kadın Gapfit & Gapbody alışverişlerinde 1 ürüne %15, 2 adet ve üzeri ürün alışverişlerinde %25 indirim uygulanır.

K A M P A N Y A L A R +
K A M P A N Y A L A R -

KADIN GİYİM

Konfordan ödün vermeden rahat bir stil sunan kıyafetler için daha fazla aramanıza gerek yok. Rahat Pijamalarda giymesi kolay elbiselere kadar Gap kadın kıyafetleri, rahat hissetmenin ve iyi görünmenin el ele verdiğini gösteriyor.


GAP KADIN KIYAFETLERİ

Aktif giyimden hamile kıyafetlerine, ipeksi iç çamaşırlarından arzu edilen denimlere kadar uzanan bir yelpazede Gap kadın kıyafetleri, birkaç basit ama etkili stilistik mihenk taşına sadık kalıyor - taze, düzenli silüetler, rahat bir örtüye sahip hafif kumaşlar, bir palet. yumuşak pastel renkler ve çok yönlü nötr tonlar. Markanın 45 yıl önce San Francisco'da kurulmasından bu yana Gap kadın giyimine damgasını vuran temiz çizgiler ve güneşli West Coast vibe kombinasyonu boyunca her yerde var.


GAP KADIN KIYAFETLERİ GARDIROBUNUZA NASIL GİREBİLİR?

Gap kadın kot pantolonları ister sade monokrom tişörtle isterse dağ tarzı örgüyle bir arada olsun, günlük bir kıyafet için harika bir temel oluşturur. Gösterişli uyumu, karıştır ve eşleştir renk ve desenleriyle Gap'in kadın uzun kollu üstleri, kot pantolon ve spor ayakkabılarla giydirebileceğiniz, etek ve topuklu ayakkabılarla şıklaşabileceğiniz veya bir ceketi ile süsleyebileceğiniz uyarlanabilir bir gardırop elyafıdır. ve göz alıcı bir çanta. Ve Gap'teki birçok elbisemizle aynı hikaye - bunları koyu renkli çoraplarla çalışmak için giyebilir veya ayak bileği botları ve suni kürkle podyum üzerine çıkarabilirsiniz.