{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
2 Al %19 Az Öde

Erkek Çocuk T-shirt Modelleri

Kısa Kollu T-shirt

Uzun Kollu T-shirt

Erkek Çocuk T-shirt

Her yaş grubuna ve kişiliğe hitap eden farklı modelleriyle GAP, iyi giyinmenin yaşının olmadığını kanıtlayan erkek çocuk t-shirt modelleri tasarlıyor. Bir an bile yerinde duramayan, enerjisiyle bütün gözleri üzerine çeken çocuklar, sokağa çıktığı zaman artık tarzlarıyla da dikkat çekiyor. Uzun kollu, kısa kollu, reglan kollu, kapüşonlu, bisiklet yaka, sıfır yaka ve polo t-shirt'ler başta olmak üzere çocuklar için birbirinden farklı modeller sunan GAP sayesinde, çocuklar kendi tarzlarını yaratıyor. Kendi stillerine dikkat eden anne – babaların yanında çocukları da ailenin küçük bir yıldızı olarak parlıyor. Ayrıca t-shirt modellerinin üzerinde yer alan renkli, sade ve desenli birbirinden farklı tasarımlar çocukların kişiliklerini sergilemelerini sağlıyor.

Her Mevsim GAP Mevsimi

Birbirinden farklı erkek çocuk üst giyim modelleriyle artık her mevsim GAP mevsimi! Çocuklar için her mevsime uygun bir model sunan koleksiyon, çocukların bütün yıl boyunca rahat ve keyifli bir şekilde sokağa çıkmasını sağlıyor.

 • Uzun Kollu T-Shirt: Erkek çocuk uzun kollu t-shirt modelleri, genellikle ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde tercih edilse de, termal modeller kış aylarında çocukları sıcak tutuyor, kimi zaman serin geçen yaz mevsimlerinde de çocukların üşümesini engelliyor. Bu modeller çocukların tarzına ve rahatlığına uygun olarak sıfır yaka, bisiklet yaka ve kapüşonlu olarak kendi içinde de farklılık gösteriyor.
 • Kısa Kollu T-Shirt: Yazın, içi içine sığmayan ve güneşin tadını çıkarmak isteyen çocuklar için GAP, kısa kollu erkek çocuk t-shirt modelleri üretiyor. Yazın renkli havasına uygun tasarımlarla öne çıkan bu modeller, diğer mevsimlerde de uzun kolluların altına giyilebiliyor. 
 • Atletler: Erkek çocuk atlet modelleri, fazlasıyla sıcak geçen günlerde çocuklara daha serin hissetmeleri için fırsat sunuyor. Kolu bulunmayan bu modeller, vücudun hava alma seviyesini maksimum düzeye çıkarmayı amaçlıyor. Ayrıca özel kumaş teknolojisi kullanılan termal atlet erkek çocuk modelleri de öne çıkan ürünler arasında yer alıyor.
 • Polo T-Shirt: Farklı yaka tarzıyla kendine has bir stile sahip olan erkek çocuk polo t-shirt modelleri, düğmeli ön kısmı sayesinde çocukların serinlemesine yardımcı oluyor. Ayrıca serin günlerde altına giyilecek uzun kollu t-shirt modelleriyle de farklı kombin alternatifleri yaratılabilen polo t-shirt modelleri, her mevsim çocukların tercihi.

Çocukların Kişiliğini Dışarı Yansıtan Tasarımlar

Her çocuğun içinde kişiliğini oluşturan özellikleri tasarıma döken GAP, birbirinden farklı çizgilere sahip erkek çocuk tişört modelleriyle dikkat çekiyor. Tasarımlar ayrıca modern moda dünyasından da izler taşıyor. Son zamanlarda gençlerin severek giydiği sembol ve desenler içeren tasarımlar, çocukların ideal bir tarza sahip olmalarını sağlıyor.

 • T-shirt tasarımlarında öne çıkan çizimler, temelde çizim tekniği bakımından ayrılsa da, canlılık ve sadelik bakımından farklılık gösteriyor. Renkli modeller, içi içine sığmayan çocukların kişiliğini tamamlıyor. Hareketli, her şeye meraklı ve bir saniye bile yerinde duramayan çocuklar; hayal gücünden, sanat dallarından, spor kategorilerinden, doğadan ve günlük yaşamdan esinlenen sembollerin olduğu tasarımlarla bütünleşiyor.
 • Minimal tasarıma sahip erkek çocuk tişörtleri, renkli sembolleri sade bir yorumlamayla sunuyor. Çoğunlukla yaratıcı dokunuşlar gerçekleştirilen tek bir sembolün olduğu bu tasarımlarla çocuklar, hem canlı hem de yalın bir tarza sahip oluyor.
 • Düz renklerden oluşan tasarımlar, her kombine bambaşka bir hava katan ve güçlü bir imaj yaratan modeller ortaya koyuyor. Farklı renk seçenekleri sayesinde çocukları en sevdiği renklerin en duru halleriyle buluşturan bu modeller, kimi zaman 2 ya da 3 rengin bir araya getirildiği yatay tasarımlardan da oluşabiliyor.
 • GAP logosunun yarattığı kalite algısını giyimine yansıtmak isteyen çocuklar, üzerinde yalnızca GAP logosunun bulunduğu tasarımlarla sokakta bütün gözleri üzerine çekiyor. Ayrıca soyut desenlerden oluşan modeller de çocukların renkli dünyasını yansıtıyor.
 • Modayı küçük yaşlarda yakalayan çocuklar, ileride moda ikonu olma yolunda ilk adımlarını GAP ile atıyor. Farklı renklerin, desenlerin ve tasarımların birbiriyle uyumunu şimdiden fark eden çocuklar, kendi tarzlarını yaratma fırsatı buluyor. Kişiliklerini kendi tarzlarına yansıtan çocuklar, hayatlarında daha öz güvenli ve kendinden emin ilerliyor.

Kumaşında Kalite Var

Erkek çocuk t-shirt modellerinde en önemli nokta, kıyafetin vücuda sağladığı hareket imkânıdır. Her an hareket eden çocukların hareketlerini kısıtlamayan, sunduğu esneklik sayesinde çocukların diledikleri gibi koşup oyun oynamalarına imkan veren modeller, üretimde kullanılan malzemeleriyle öne çıkıyor. Yumuşak bir dokuya sahip olan ve doğallığı ile sağlıklı bir kıyafet deneyimi sunan %100 pamuklu ürünler, vücudun nefes almasını da sağlıyor. Pamuk kumaşlar, iyi boya tutma özelliği sayesinde yıkamalardan kaynaklı solmalara karşı da büyük ölçüde bir çözüm olarak görülüyor. Kolayca temizlenen ve statik elektrik oluşturmayan pamuk kumaşlar, çocukların keyifle giyebileceği bir alternatif oluyor. Ayrıca bilimsel araştırmalara göre tenle temas halinde bulunan pamuk, beyinde pozitif dalgalanmaların miktarını artırıyor. Polyester de pamukla beraber farklı yüzdeler halinde GAP çocuk tişört kumaşlarında yerini alıyor. Polyester, dayanıklı olmasıyla bilinen bir tür olarak, kullanıldığı ürünün uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Daralmaya, kırışmaya, gerilmeye ve aşınmaya karşı dirençli olmasıyla öne çıkıyor. Bunların yanında polyester, esnek olması sayesinde çocukları hareket özgürlüğüne kavuşturuyor.

Bazı modellerde kullanılan spandeks ise güçlü esneme özelliği ile biliniyor. Belli oranda kullanılan spandeks iplikler sayesinde kıyafetler fazlasıyla esneklik kazanabiliyor.

Erkek Çocuk T-Shirtü Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Erkek çocuklarına t-shirt alacaksan dikkat etmen gereken noktalardan ilki, kumaşın kalitesidir. Kullanılan kumaş nefes alma özelliğine sahip olmalıdır.
 • T-shirt esneklik bakımından çocuğunun hareketlerini kısıtlamamalıdır. Gelişim döneminde olan çocukların vücut sağlığı için diledikleri gibi özgür hareket edebilecekleri t-shirt modelleri seçmek gerekir.
 • T-shirt modelinin kolay yıkanabilir olması fazlasıyla önemlidir. Çocuklar, meraklı ve hareketli oldukları için sokakta oynarken üstleri sıklıkla kirlenebilir. Bu yüzden makinede yıkanabilir ve üzerindeki lekeleri çok tutmayan bir kumaştan üretilen t-shirt'ler tercih etmek gerekir.
 • Çocukların dünyası canlı ve renklidir ancak her çocuğun sevdiği bir renk elbet vardır. Bir renk seçeneğinin yanında soyut şekiller ve sevilen semboller de çocukların tercihlerini etkiler. Alacağın t-shirt modelindeki tasarımın bu renkleri içermesi çocuğunun, kıyafetlerini daha çok keyif alarak giymesini sağlar.
 • Çocuğunun karakterine göre bir tasarım seçmek her zaman önemlidir. Kişiliğini yansıtan t-shirt modellerini giymek, çocuğun kendine güvenini yerine getirir. Kendine güvenen çocuklar, hem kısa hem de uzun süreli hedeflerine ulaşmaya çalışırken kendilerinden daha emin adımlar atar.
 • Almak istediğin kıyafetin mevsime uygun olması da önem taşır. Çocuklar havadan kolaylıkla etkilenebileceğinden, soğuk havalar için ayrı sıcak havalar için ayrı modeller tercih edilmelidir.

Sen de erkek çocuğunun dayanıklı, esnek ve stil sahibi kıyafetler giymesini istiyorsan, kalitesinin yanında her bütçeye uygun fiyatlarıyla da öne çıkan GAP’in erkek çocuk t-shirt modellerine göz atabilirsiniz. Birbirinden keyifli, canlı ve renkli kombinlerin vazgeçilmez parçası olan GAP t-shirt modelleri ile çocuğunun belirli bir tarza sahip olmasını sağlayabilirsin. Onun kendi tarzını yaratmasına izin vermen gerekir. Kaliteli kumaşa sahip modeller arasından onun tarzına uygun ürünü seçmelisin. Kendi zevklerini dışarıya yansıtan çocuklarının sağlıklı gelişimini izleyebilir, mutlu anıları birlikte paylaşabilirsin.

{ "event": "product_listing_page", "page_type":"product_listing", "product_listing_page": { "category":"T\u002Dshirt", "category_id":"18227", "top_3_product_name":["Gap Logo Grafik Baskılı T\u002DShirt","Gap Logo Kısa Kollu T\u002Dshirt","Grafik Baskılı T\u002DShirt"], "top_3_product_id":["847646","473269","847610"], "top_3_product_price":["249.95","249.95","249.95"], "top_3_product_gender":["BOYS","BOYS","BOYS"] } }

Beden Tablosu
Kadın
  Üstler & Dış Giyim
   BEDEN TABLOLARI
   X
   E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

   E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
   Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
   Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
   Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
   Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
   Ürün Favorilerinize Eklendi

   Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.