{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
K A M P A N Y A L A R +

Kız Bebek Sweatshirt Modelleri

Kız Bebek Sweatshirtler

Bebeklerin hassas ciltlerini soğuktan korurken aynı zamanda sevimli tarzına uyum sağlayabilen kız bebek sweatshirt modelleri her geçen yıl yenilenerek farklı tasarımlarla anne babaları büyülemeye davam ediyor. Bebeğini sadece soğuk havalardan korumakla kalmayarak aynı zamanda rahat etmesi için tasarlanan GAP kız bebek sweatshirt’leri ile bebeğinin rahatlığı ve şıklığı seni de mutlu edecek! Bebekler, giyim noktasında her yaşta başka gereksinimlere sahip olur. Özellikle erken dönemlerde kıyafetlerin içerisinde rahat hissetmeleri oldukça önemlidir. Bu rahatlığı sağlamanın yanı sıra narin ciltlerini de düşünmek gerekir. Mevsim geçişleri ve hava değişimlerinden oldukça fazla etkilenen bebekler için doğru kumaş ve kıyafet seçimi kritik bir önem taşır. Doğru kumaş ve stili aramaktan yorulduysan, aradığın her şeyi bulabileceğin GAP koleksiyonu hem bebeğine hem de sana çok iyi gelecek. Bebeğinin sağlığı ve stili için hemen keşfetmeye başla!


GAP Kız Bebek Sweatshirt Modelleri ile Bebeğini Mutlu Etme Zamanı

Bebeğinin hareket özgürlüğü, mutluluğu ile doğru orantılıdır. Sürekli yeni şeyler öğrenirken kıyafetlerinin onu kısıtlamasını istemediğini biliyoruz. GAP koleksiyonu, tamamen seni ve bebeğini mutlu etmek üzere tasarlandı. Bu yüzden kumaşından itibaren tasarım aşamasının tüm katmanları, bebeğini ve seni düşünerek yaratıldı. Sweatshirt denilince akla her ne kadar da soğuk havalar gelse de, koleksiyon içerisinde bahar aylarının serinliğinde bebeğini koruyabileceğin modeller de bulunuyor. Farklı ihtiyaçlarına yönelik birçok ürün bulabileceğin bu koleksiyonda, bebeğinin kombinleri hem stil sahibi bir çizgide ilerleyebilir hem de özgürlüğün tadını çıkaran bebeğinin gülümsemesine ortak olabilirsin.


Kız Bebek Sweatshirt Çeşitlerini Keşfetmeye Başla

Bebeğinin sağlığı her şeyden önce gelir. Kaliteli, esnek ve mevsimin yarattığı ihtiyaca yönelik ürünler seçerken aynı zamanda bebeğinin stilini de önemsiyorsan, ilk aşamada karşına çıkabilecek modeller şöyle;


Kapüşonlu Bebek Sweatshirt: Sweatshirt denilince akla ilk gelen ürünler olan bu tasarımlar, aynı zamanda bebeğin için en uygun yapıda modeller olabilir. Özellikle soğuk havalarda oldukça etkili bir koruma sağlayan kapüşonlu ürünler ile bebeğinin sadece vücudunu değil, aynı zamanda başını da soğuktan koruyabilirsin. Yetişkinlere nazaran çok daha hassas olan baş bölgesini kapüşon ile kapatabilir, soğuktan korunan bebeğinin mutluluğuna ortak olmanın tadını çıkarabilirsin. GAP koleksiyonu içerisinde bulunan kapüşonlu tasarımlar, aynı zamanda bebeğinin şık kombinleri için anahtar parçalar da olabilir. Ayrıca çok soğuk bir günde, kapüşon içerisine uyumlu renkte bir şapka kullanarak bebeğinin stilini tamamlayabilirsin.


Fermuarlı Bebek Sweatshirt: Fermuarlı ürünler, kullanım kolaylığı sağlamalarından ötürü birçok ebeveynin vazgeçilmezidir. Bebeğinin ortam sıcaklığı değiştiğinde bunalmamasını ya da bir anda soğuyan havada üşümemesini istiyorsan, fermuarlı sweatshirt modelleri tam sana göre! Anında giydirip çıkarabileceğin bu ürünler ile farklı sıcaklıklarda ve mekanlarda bulunduğun günlerde zamandan kazanabilirsin. İşlevsellik noktasında birçok avantajı bulunan bu tasarımlar, aynı zamanda içerisine giydirebileceğin renkli bir t-shirt ile farklı stiller yaratmana olanak da verir. Birbirinden farklı birçok renk ve tasarım seçeneklerinden bebeğinin tarzına en uygun bulduğunu seçebilir ve hem onu hem kendini mutlu edebilirsin.


Basic Sweatshirt: Yetişkinlerin de favori parçaları arasında yer alan basic sweatshirt modelleri, bebeğinin kombinlerinde kurtarıcı parçalara dönüşebilir. Sade bir gün için oldukça uygun olan bu modeller arasından düz renk bir ürün seçerek rahat pantolon ya da etekle birlikte kullanabilir, bebeğinin şirinliğine sade ve şık bir tarz ekleyebilirsin.


Uzun Kollu Sweatshirt: GAP uzun kollu sweatshirt modelleri ile kış mevsimi, ebeveynlerin korkulu rüyası olmaktan çıkıyor. Bebeğini sıcak tutarken kumaşı ile onun hassas cildine uygun bir yapı sunan bu ürünler, soğuğa meydan okumana yardımcı olabilir. Tasarım noktasında her yaşa uygun ürünleri keşfetmeye hemen başlayabilir, kış ayları ile ilgili kabuslarına son verebilirsin.


Kısa Kollu Sweatshirt: Mevsim geçişleri bebekler üzerinde oldukça etkilidir. Yetişkinlerden çok daha fazla etkilendikleri bu dönemleri sağlıklı bir şekilde atlatabilmeleri için, bebeğinin giyimine çok daha fazla dikkat etmelisin. Kısa kollu sweatshirt modellerinden destek alabileceğin bu dönemlerde, bebeğinin şıklığının yanında güvende olması seni rahatlatabilir. Bebeğin için en iyisini istiyorsan, koleksiyonda hem mevsim geçişlerindeki hava dengesizliğinden onu koruyacak hem de mutlu edecek tasarımlar seni bekliyor.


Baskılı Sweatshirt Modelleri ile Tarz Bebekler

Bebeklerin narin yapıları ve rahat olmaları odağında tasarlanan birbirinden şirin ve farklı baskılı sweatshirt modelleri ile bebeğinin tarzı herkesi şaşırtsın! Bebek giyim sektörü eskiye nazaran çok daha fazla çeşit sunuyor. Bu alternatifler arasından bebeğine en çok yakışanı arıyorsan, bulmaya çok yaklaştın! Sweatshirt söz konusu olduğunda, belki de en çok tercih edilen modeller olan baskılı tasarımlar, önümüzdeki senelerde de favori ürünler olmaya devam edecek gibi görünüyor. Yetişkinlerin de favorisi olan bu tasarımlar, bebekler üzerinde çok daha şirin bir görünüm kazanıyor. Özellikle canlı renkler, eğlenceli desenler ve farklı baskılarla bebeğinin tarzını yaratan bu ürünler, pantolonlarla ve eteklerle uyum sağlayabiliyor. Sadece tasarım odaklı olmayan GAP koleksiyonu içerisindeki ürünler, onun sağlığı için endişelenmeden tarzına odaklanmana yardımcı oluyor. Mutlu bebekler ve mutlu ebeveynler için tasarlanan ürünleri hemen keşfederek bebeğinin tarzına en uygun olanı bulabilirsin. Eğer kız bebeği olan bir aileye hediye arıyorsan, GAP logolu ürünlere de göz atabilirsin.


Bebeğin Şıklığı ve Kaliteyi Aynı Tasarımda Tecrübe Etsin

Her mevsime uygun tasarımlar bulabileceğin GAP koleksiyonu, bebeğinin dolabındaki en işlevsel parçalar olmaya aday. Birbirinden farklı ürün tipleri bulabileceğin bu koleksiyonun en çarpıcı özelliği ise bebeğin ile tam uyum sağlaması oluyor. Bebeğinin cildine zarar verebilecek kimyasal maddelerin bulunmadığı kumaşlar ile rahat bir şekilde onun için en şirin kombinleri yaratabilirsin. Ayrıca bebeğinin yutabileceği küçük aksesuarlar, hareket halindeyken takılmasına neden olabilecek kordonlar bulunmayan bu ürünleri güvenle kullanabilirsin. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra bebeğinin rahatlığı ön planda tutularak tasarlanan sweatshirt’ler, esnek yapısı ile hareket etmeyi öğrenirken onu rahatsız etmeyecek. Hem kalite hem rahatlığı erken yaşlarda tecrübe etmesini istiyorsan, koleksiyonda en güzel parçaları bulmak için şimdi harekete geçebilirsin.


Kız Bebek Sweatshirt Fiyatları Arasından Bütçene En Uygun Olanları Keşfet

Koleksiyonda birbirinden farklı ürünler arasından ailenin bütçesine en uygun olanı bulabilirsin. Kız bebek sweatshirt fiyatları, bebeğinin ihtiyaçlarına ve bütçene göre farklılık gösterir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan GAP koleksiyonunda her bütçeye uygun bir ürün bulabileceğin gibi, kalite ve şıklığa aynı anda sahip olabilirsin. Tek yapman gereken, bebeğinin ihtiyaçlarını doğru belirlemek ve koleksiyonda bu ihtiyaçlara yönelik bir keşfe çıkmak.


Bebek kıyafetleri her ebeveynin özen gösterdiği alanların başında geliyor. Hava değişimlerinden oldukça fazla etkilenebilen narin vücutlarını korurken aynı zamanda tarz olmalarını istemek her anne babanın en doğal hakkı! Bunun farkında olan GAP tasarımcıları, hem ebeveynlerin içini rahatlatarak güvenle bebeklerine giydirebilecekleri kumaşları seçiyor hem de bebeklerin şıklığına katkı sağlayabilecek ürünler tasarlıyor. Bu ürünler arasından bebeğin için en uygun olanı seçmek ve onun sağlığının yanında şıklığını da garantilemek istiyorsan, koleksiyon senin için hazır! Haydi, tarz bebeğin için keşfetmeye başla!


{ "event": "product_listing_page", "page_type":"product_listing", "product_listing_page": { "category":"Sweatshirt", "category_id":"18265", "top_3_product_name":["Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt","Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt","Grafik Baskılı Sweatshirt"], "top_3_product_id":["618806","841951","824559"], "top_3_product_price":["459.95","399.95","399.99"], "top_3_product_gender":["BABY","BABY","BABY"] } }
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "position": 1, "product_id": "618806", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "459.95", "brand": "GAP", "sku": "314642966", "variant": "Gri", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/09/08/218779/7118877c-cc39-40bf-988c-c8f7e18600fb.jpg", "dimension11": "FAL20SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "618806000", "dimension15": "314642966", "dimension16": " 459.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "5 YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %23 Polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 2, "product_id": "841951", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320975329", "variant": "Pembe", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/17/307533/8371c1cd-758c-4e2e-bdab-e199e123da75.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "841951000", "dimension15": "320975329", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "18-24M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 3, "product_id": "824559", "name": "Grafik Baskılı Sweatshirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "320921748", "variant": "Mavi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/18/308469/f7291d90-91a5-4394-bc3d-2d25a2c02e90.jpg", "dimension11": "COSS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "824559000", "dimension15": "320921748", "dimension16": " 599.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "Makinede hassas programda yıkanabilir" }, { "position": 4, "product_id": "843808", "name": "Gap Logo Desenli Sweatshirt", "price": "549.95", "brand": "GAP", "sku": "320997519", "variant": "Pembe", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/14/301009/5fad28ef-2470-470c-a01b-7fd053d3097c.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "843808001", "dimension15": "320997519", "dimension16": " 549.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%75 Pamuk, %14 Polyester, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %2 Amerikan Pamuk|77% pamuk, 14% polyester, 9% geri dönüştürülmüş polyester.|Makinede yıkanabilir" }, { "position": 5, "product_id": "841951", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320975337", "variant": "Mavi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/17/307530/6a8a1d5d-0ffc-42c4-b4aa-677d90f99cfe.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "841951001", "dimension15": "320975337", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "2YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 6, "product_id": "618806", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "459.95", "brand": "GAP", "sku": "314642994", "variant": "Mavi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2020/08/25/218701/d7b5866a-375e-4dec-8a75-9fa1a86475c7.jpg", "dimension11": "BASICSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "618806001", "dimension15": "314642994", "dimension16": " 459.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "5 YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %23 Polyester|Makinede yıkanabilir." }, { "position": 7, "product_id": "840017", "name": "Disney Gap Logo Sweatshirt", "price": "549.95", "brand": "GAP", "sku": "320978972", "variant": "Beyaz", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/01/306531/fa422082-7061-486a-9ea8-7922bcdcd38c.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "840017000", "dimension15": "320978972", "dimension16": " 549.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "2YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 8, "product_id": "841826", "name": "Gap Logo Sweatshirt", "price": "479.95", "brand": "GAP", "sku": "320997470", "variant": "Sarı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/01/309079/ad6e0e40-600c-40fb-a1ed-1465ad8dca27.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "841826000", "dimension15": "320997470", "dimension16": " 479.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 9, "product_id": "841821", "name": "Gap Logo Fermuarlı Sweatshirt", "price": "259.99", "brand": "GAP", "sku": "321027815", "variant": "Lacivert", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/11/310744/cdf9bdbf-8386-4fc6-b9f9-0fbde10c23be.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "841821001", "dimension15": "321027815", "dimension16": " 379.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "2YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Geri Dönüştürülmüş Polyester." }, { "position": 10, "product_id": "840017", "name": "Disney Gap Logo Sweatshirt", "price": "549.95", "brand": "GAP", "sku": "320978963", "variant": "Mint Yeşili", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/14/306540/794a3cf6-5860-41b8-948f-7407041d55ac.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "840017001", "dimension15": "320978963", "dimension16": " 549.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 11, "product_id": "759251", "name": "Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "320830615", "variant": "Mor", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/01/304523/26f82a1e-c97e-4fa5-9849-3562b60fa67f.jpg", "dimension11": "SPR22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "759251000", "dimension15": "320830615", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 12, "product_id": "843808", "name": "Gap Logo Desenli Sweatshirt", "price": "549.95", "brand": "GAP", "sku": "320997521", "variant": "Mavi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/18/301014/301b29fe-4c8b-43a5-80b5-d3b76b74ca40.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "843808000", "dimension15": "320997521", "dimension16": " 549.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%75 Pamuk, %14 Polyester, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %2 Amerikan Pamuk|77% pamuk, 14% polyester, 9% geri dönüştürülmüş polyester.|Makinede yıkanabilir" }, { "position": 13, "product_id": "618814", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "459.95", "brand": "GAP", "sku": "314643036", "variant": "Pembe", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/09/01/268991/6b2c06ee-17bd-4c0d-8b90-6c04e595fa69.jpg", "dimension11": "SUM22SEASON", "dimension12": "", "dimension14": "618814000", "dimension15": "314643036", "dimension16": " 459.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "3 YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %23 Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 14, "product_id": "552059", "name": "Disney Minnie Mouse Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "549.95", "brand": "GAP", "sku": "313698981", "variant": "Beyaz", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/18/300963/26b141a5-01bf-494b-ae08-5ab867eea420.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "552059001", "dimension15": "313698981", "dimension16": " 549.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%60 pamuk, %40 polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 15, "product_id": "841740", "name": "Gap Logo 3D Dino Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "320975179", "variant": "Lila", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/17/307523/d54db4a1-3791-4327-8788-55de5b44f68b.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "841740000", "dimension15": "320975179", "dimension16": " 599.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "2YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 16, "product_id": "740160", "name": "Gap Logo Sweatshirt", "price": "229.99", "brand": "GAP", "sku": "320689870", "variant": "Sarı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/12/23/273680/accf060f-bdc1-49e5-9d3d-660a67b81005.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "740160000", "dimension15": "320689870", "dimension16": " 279.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%60 Pamuk, %33 Polyester, %7 Geridönüştürülmüş polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 17, "product_id": "777094", "name": "Grafik Baskılı Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "429.99", "brand": "GAP", "sku": "320785086", "variant": "Pembe", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/01/12/280726/669f90d2-ffbb-4a6c-a6c9-0ba95bf60c82.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "777094000", "dimension15": "320785086", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 18, "product_id": "777085", "name": "Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "429.99", "brand": "GAP", "sku": "320791586", "variant": "Sarı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/01/12/285565/9af53af1-8a33-4c34-8a4c-fdaeb445167b.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "777085000", "dimension15": "320791586", "dimension16": " 569.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "18-24M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 19, "product_id": "801943", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "321011106", "variant": "Mor", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/16/307127/b6e1d291-1e85-49cc-b457-18883e2baec9.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "801943000", "dimension15": "321011106", "dimension16": " 549.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk-%25 Dönüştürülmüş polyester." }, { "position": 20, "product_id": "759251", "name": "Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "279.99", "brand": "GAP", "sku": "320830604", "variant": "Pembe", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/01/304534/4dec9001-0318-48cd-b9f3-d1a74afce6a9.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "759251001", "dimension15": "320830604", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 21, "product_id": "737290", "name": "Disney Mickey \u0026 Minnie Mouse Sweatshirt", "price": "279.99", "brand": "GAP", "sku": "320624674", "variant": "Pembe", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2021/12/23/272979/f7e674c8-f7de-42a2-a485-c11d4d87d79b.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "737290000", "dimension15": "320624674", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%60 Pamuk, %33 Polyester, %7 Geridönüştürülmüş polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." } , { "position": 1, "product_id": "777077", "name": "Bisiklet Yaka Sweatshirt", "price": "279.99", "brand": "GAP", "sku": "320780066", "variant": "Kahverengi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/01/12/280548/83452586-2f40-4b20-94fb-21cd3068be87.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "777077002", "dimension15": "320780066", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "4YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 2, "product_id": "801942", "name": "Bisiklet Yaka Sweatshirt", "price": "359.99", "brand": "GAP", "sku": "321009954", "variant": "Çok Renkli", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/09/306067/bbd2491d-a9d7-4b09-a348-aad24c40b77d.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "801942003", "dimension15": "321009954", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %25 dönüştürülmüş polyester." }, { "position": 3, "product_id": "777077", "name": "Bisiklet Yaka Sweatshirt", "price": "279.99", "brand": "GAP", "sku": "320783738", "variant": "Mavi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/01/12/280698/619d41d2-9b80-4cfd-9f69-b0f93deb8294.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "777077000", "dimension15": "320783738", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 4, "product_id": "842424", "name": "Dip Dye Bisiklet Yaka Sweatshirt", "price": "399.95", "brand": "GAP", "sku": "321027933", "variant": "Çok Renkli", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/13/320039/c4761fd4-9a66-4e8c-ae65-fba8a2a35821.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "842424000", "dimension15": "321027933", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%58 Pamuk, %31 Polyester, %11 Geri Dönüştürülmüş Polyester.|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir" }, { "position": 5, "product_id": "801942", "name": "Bisiklet Yaka Sweatshirt", "price": "359.99", "brand": "GAP", "sku": "321011270", "variant": "Kum Rengi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/29/306073/1b83f396-fc90-44d1-a8aa-ea2231d4004d.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "801942002", "dimension15": "321011270", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %25 dönüştürülmüş polyester." }, { "position": 6, "product_id": "777077", "name": "Bisiklet Yaka Sweatshirt", "price": "279.99", "brand": "GAP", "sku": "320780054", "variant": "Pembe", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/01/12/280703/dc2c75ab-f7b7-40c8-9bf2-c7753698cdf3.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "777077003", "dimension15": "320780054", "dimension16": " 399.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" }, { "position": 7, "product_id": "824566", "name": "Lego Grafik Baskılı Sweatshirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "321025091", "variant": "Gri", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/23/302465/bfb91b5c-ac55-4724-9db2-9e3333121bf5.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "824566000", "dimension15": "321025091", "dimension16": " 549.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "18-24M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk-%25 Dönüştürülmüş polyester." }, { "position": 8, "product_id": "756178", "name": "Grafik Baskılı Bisiklet Yaka Sweatshirt", "price": "359.99", "brand": "GAP", "sku": "320790906", "variant": "Gri", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/01/288574/54f421ea-da9c-4d89-b04c-73bc1cdf745e.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "756178000", "dimension15": "320790906", "dimension16": " 499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "18-24M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %14 Polyester" } , { "position": 1, "product_id": "843808", "name": "Gap Logo Desenli Sweatshirt", "price": "549.95", "brand": "GAP", "sku": "320997519", "variant": "Pembe", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/14/301009/5fad28ef-2470-470c-a01b-7fd053d3097c.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "843808001", "dimension15": "320997519", "dimension16": " 549.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "5YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%75 Pamuk, %14 Polyester, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %2 Amerikan Pamuk|77% pamuk, 14% polyester, 9% geri dönüştürülmüş polyester.|Makinede yıkanabilir" }, { "position": 2, "product_id": "841826", "name": "Gap Logo Sweatshirt", "price": "479.95", "brand": "GAP", "sku": "320997470", "variant": "Sarı", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/04/01/309079/ad6e0e40-600c-40fb-a1ed-1465ad8dca27.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "841826000", "dimension15": "320997470", "dimension16": " 479.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 3, "product_id": "841821", "name": "Gap Logo Fermuarlı Sweatshirt", "price": "259.99", "brand": "GAP", "sku": "321027815", "variant": "Lacivert", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/05/11/310744/cdf9bdbf-8386-4fc6-b9f9-0fbde10c23be.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "841821001", "dimension15": "321027815", "dimension16": " 379.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "2YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Geri Dönüştürülmüş Polyester." }, { "position": 4, "product_id": "840017", "name": "Disney Gap Logo Sweatshirt", "price": "549.95", "brand": "GAP", "sku": "320978963", "variant": "Mint Yeşili", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/14/306540/794a3cf6-5860-41b8-948f-7407041d55ac.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "840017001", "dimension15": "320978963", "dimension16": " 549.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 5, "product_id": "843808", "name": "Gap Logo Desenli Sweatshirt", "price": "549.95", "brand": "GAP", "sku": "320997521", "variant": "Mavi", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/02/18/301014/301b29fe-4c8b-43a5-80b5-d3b76b74ca40.jpg", "dimension11": "COSEASON", "dimension12": "", "dimension14": "843808000", "dimension15": "320997521", "dimension16": " 549.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "12-18M", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%75 Pamuk, %14 Polyester, %9 Geri Dönüştürülmüş Polyester, %2 Amerikan Pamuk|77% pamuk, 14% polyester, 9% geri dönüştürülmüş polyester.|Makinede yıkanabilir" }, { "position": 6, "product_id": "841740", "name": "Gap Logo 3D Dino Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "320975179", "variant": "Lila", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/17/307523/d54db4a1-3791-4327-8788-55de5b44f68b.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "841740000", "dimension15": "320975179", "dimension16": " 599.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "2YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk,%14 Polyester,%9 Dönüştürülmüş Polyester|Makinede yıkanabilir|İthal edilmiştir." }, { "position": 7, "product_id": "801943", "name": "Gap Logo Kapüşonlu Sweatshirt", "price": "399.99", "brand": "GAP", "sku": "321011106", "variant": "Mor", "category": "Sweatshirt", "dimension3": "https://cdn-gap.akinon.net/products/2022/03/16/307127/b6e1d291-1e85-49cc-b457-18883e2baec9.jpg", "dimension11": "SPR22SS22 MID", "dimension12": "", "dimension14": "801943000", "dimension15": "321011106", "dimension16": " 549.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "3YRS", "dimension19": "BABY | Eşofman Üst", "dimension20": "%77 Pamuk-%25 Dönüştürülmüş polyester." } ] } } }
Beden Tablosu
Kadın
  Üstler & Dış Giyim
   BEDEN TABLOLARI
   X
   E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

   E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
   Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
   Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
   Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
   Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
   Ürün Favorilerinize Eklendi

   Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.