{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
K A M P A N Y A L A R +

İSTANBUL İÇİ AYNI GÜN TESLİMAT

 • Sadece İstanbul adresli gönderiler için geçerli olup Çatalca, Silivri, Şile, Arnavutköy ve Adalar semtleri dahil değildir.
 • Gün içerisinde saat 11.00'e kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde teslim edilecektir.
 • Saat 11.00 sonrası siparişler, bir sonraki iş günü teslim edilir.
 • Siparişlerin aynı gün teslimata tabi olması için siparişteki tüm ürünlerin toplu halde depodan karşılanabiliyor olması gerekir.
 • Aynı gün teslimat ile verilen siparişler aynı gün akşam 18:00-22:00 saatleri arasında teslim edilir.
 • Siparişlerinizin aynı gün teslimata uyumlu olup olmadığını kargo aşamasında görebilirsiniz. Uygun değil ise aynı gün teslimat seçeneği görünmeyecektir.
 • Aynı gün teslimat hizmeti Kolay Gelsin firması tarafından verilmektedir.
Beden Tablosu
Kadın
  BEDEN TABLOLARI
  X
  E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

  E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
  Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
  Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
  Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
  Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
  Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
  Ürün Favorilerinize Eklendi

  Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.