{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
K A M P A N Y A L A R +

Gap ürün iadesi nasıl yapılır?

Nasıl iade yapabilirim?

Gap.com.tr ve Bananarepublic.com.tr üzerinden aldığınız ürünleri 30 gün içerisinde tüm mağazalarımızdan veya Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Siparişlerim sayfasından kolay iade butonuna tıklayın

Siparişlerim sayfasından kolay iade butonuna tıklayın

İade edeceğiniz ürünleri ve iade nedeninizi seçin

İade edeceğiniz ürünü ve nedenini seçin, iade kodunu not alın

ürünleri irsaliye veya faturasıyla birlikte paketleyin

Ürünleri irsaliye veya faturasıyla birlikte paketleyin

iade kargo kodunuzu belirterek hazırladığınız paketi ücretsiz olarak kargoya verin

İade kodunuzu belirterek, hazırladığınız paketi ücretsiz olarak kargoya verin

Yurtiçi Kargo ile paketinizi iade etmek için aşağıdaki adımlarını izleyebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo'nun 444 99 99 numaralı telefonu arayarak kurye talep edebileceğiniz gibi, dilerseniz aşağıdaki bağlantıyı tıklayıp, karşınıza çıkan kurye talep formunu yine aşağıda yer alan tarife göre doldurarak da kurye talebinde bulunabilirsiniz.
Paket üzerine, yukarıda tarif edilen şekilde alacağınız iade kodunu ve 303353027no.lu anlaşma kodumuzla birlikte ad ve soyadınızı belirtiniz.

1.ADIM

Sizden talep edilen bilgileri girip sözleşmeyi onaylayın.

Vermiş olduğunuz cep telefonuna gelen doğrulama SMS'ini karşınıza çıkan ekrana girin.

2.ADIM

Kırmızı açıklamaları takip ederek Paket Bilgileri bölümünü doldurun ve en alttaki Kurye Çağır butonuna basın.

3.ADIM

Kurye Çağır butonuna bastıktan sonra size bir alım numarası verilir.
Aynı gün içerisinde ya da ertesi gün, paketin sizden alımı için Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri size telefonla ulaşır ve sizden adres teyidi isteyerek kuryenin adresinize geleceği zamanı iletir.

Beden Tablosu
Kadın
  Üstler & Dış Giyim
   BEDEN TABLOLARI
   X
   E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

   E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
   Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
   Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
   Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
   Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
   Ürün Favorilerinize Eklendi

   Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.