{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
kadin

Erkek Ürünleri

Gap erkek kıyafetleri , 40 yılı aşkın süredir Amerikan modasının ön saflarında yer alan bir markadan bekleyeceğiniz gibi en üst kalitede ve sade, mavi yakalı tarzlardan askeri şıklığa kadar erkek giyimindeki en sıcak trendleri yönlendiriyor.Gardırobunuzdaki bazı boşlukları doldurmak mı istiyorsunuz?

Gap erkek giyim - sade ve pürüzsüz

Bizim seçim Gap erkek giyim böyle ekose gömlek, renkli chino ve kısa kruvaze ceket gibi güncel "o" görünümünün yanında kapüşonlular ve örgüler gibi daimi öğeleri içermektedir. Gömlekler, rahat, düz paçalı pantolonlar ve kotlarla tezat oluşturacak şekilde dar ve sıkı olma eğilimindedir. Askeri esintili haki ve donanma bölümleriyle koleksiyonun çoğunda açık havada bir his var, ancak tümü sağlam ve bakımlı arasında mükemmel bir dengeye sahip bir görünüm için Gap'in temiz, özel yaklaşımıyla filtreleniyor.

Gap erkek giyim - kolay stil

Bir veya iki parça Gap erkek kıyafeti, sınırlı bir gardıropu hızlandırmaya gerçekten yardımcı olabilir. Gap'in rahat ve hafif erkek kazakları ve hırkaları, basic bir tişört ve kot pantolon, kombinini anında şıklaştıracak. Gap'teki erkek gömlek seçimlerimiz özellikle çok yönlüdür: Kısa etek boyu sayesinde çok gevşek ve bol görünmeden pantolonun dışında giyilebilir veya bir tişörtün üzerine açılabilir. Bu arada, Gap erkek T-shirt koleksiyonumuzdan soluk tonlarda uzun kollu bir üst, koyu indigo denim için harika bir kontrast kombin oluşturuyor.

...devamını oku
...devamını gizle
Beden Tablosu
Kadın
  Üstler & Dış Giyim
   BEDEN TABLOLARI
   X
   E-BÜLTEN SÖZLEŞMESİ

   E posta adresim kullanılarak tarafıma, Marka Mağazacılık A.Ş.’ye ait markalar ile ilgili kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanıtıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine ONAY veriyorum.
   Tarafıma E-bülten ve ticari elektronik iletiler gönderilsin.
   Tarafınıza E-bülten gönderilmesini talep etmeniz halinde e-posta adresinize gönderilecek ONAY e-postasındaki bağlantıya (linke) tıklayarak ONAY sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
   Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin e-bülten ve ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ret bildiriminizi kolay ve ÜCRETSİZ olarak tarafınıza gönderilecek e-bülten içerisinde yer alan Üyelikten ayrılmak istiyorsanız tıklayınız bağlantısına tıklayarak veya musterihizmetlerigap@gapturkey.com.tr e-posta adresinden yapabilirsiniz.
   Ret talebinizin Marka Mağazacılık A.Ş’a ulaşmasını müteakip 3 (üç) iş günü içerisinde elektronik ileti gönderimi durdurulacaktır. Tarafınıza gönderilecek ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar, gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
   Ürün Favorilerinize Eklendi

   Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.