{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "birthday": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
2.500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ STANDART KARGO
gap
K A M P A N Y A L A R +
K A M P A N Y A L A R -

Kampanya kapsamında kadın - erkek basic t-shirt alışverişlerinde 2. ürüne %40 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında erkek pijama ve boxer alışverişlerinde %20 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında kadın ve erkek çorap alışverişlerinde 2. ürüne %30 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında kadın Gapfit & Gapbody alışverişlerinde 1 ürüne %15, 2 adet ve üzeri ürün alışverişlerinde %25 indirim uygulanır.

K A M P A N Y A L A R +
K A M P A N Y A L A R -

Kampanya kapsamında kadın ve erkek çorap alışverişlerinde 2. ürüne %30 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında kadın - erkek basic t-shirt alışverişlerinde 2. ürüne %40 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında kadın Gapfit & Gapbody alışverişlerinde 1 ürüne %15, 2 adet ve üzeri ürün alışverişlerinde %25 indirim uygulanır.

Kampanya kapsamında erkek boxer ve pijama alışverişlerinizde 2. ürüne %20 indirim uygulanır.

Yenidoğan Erkek Takım-Setler

/ 15 Ürün
Görünüm :
|

SIRALA

Önerilen
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
Filtrele
cinsiyet
categories
renk
beden
fiyat
15 Ürünü Listele
Beden Seç
0-3 Ay 3-6 Ay 6-12 Ay 12-18 Ay
Beden Seç
0-3 Ay 3-6 Ay 6-12 Ay 12-18 Ay
Beden Seç
0-3 Ay 3-6 Ay 6-12 Ay 12-18 Ay
Beden Seç
6-12 Ay 12-18 Ay 18-24 Ay 2 Yaş 3 Yaş 4 Yaş 5 Yaş
Beden Seç
0-3 Ay 3-6 Ay 6-12 Ay 12-18 Ay
New
Keten Karışımlı Gap Logo Outfit Set
Beden Seç
0-3 Ay 3-6 Ay 6-12 Ay 12-18 Ay
Beden Seç
0-3 Ay 3-6 Ay 6-12 Ay 12-18 Ay
Beden Seç
0-3 Ay 3-6 Ay 6-12 Ay 12-18 Ay
Beden Seç
0-3 Ay 3-6 Ay 6-12 Ay 12-18 Ay
Beden Seç
0-3 Ay 3-6 Ay 6-12 Ay 12-18 Ay
Beden Seç
0-3 Ay 3-6 Ay 6-12 Ay 12-18 Ay
Beden Seç
0-3 Ay 3-6 Ay 6-12 Ay 12-18 Ay
Beden Seç
0-3 Ay 3-6 Ay 6-12 Ay 12-18 Ay
Beden Seç
0-3 Ay 3-6 Ay 6-12 Ay 12-18 Ay
Beden Seç
0-3 Ay 3-6 Ay 6-12 Ay 12-18 Ay

GAP Yenidoğan Erkek Bebek Takım Set Modelleri

 

Yenidoğan erkek bebeklerin şık tasarımlı takımlarla küçük bir moda ikonu gibi görünmesi çok tatlı, biliyoruz! Sen de aynı fikirdeysen GAP yenidoğan erkek bebek giyim kategorisindeki eğlenceli tasarımlı ürünlere bayılabilirsin. Kaliteli dokularıyla yenidoğan erkek bebeklere yumuşacık hissettirecek takımlar, gülümseten tasarımlarıyla miniklerin tatlılığına tatlılık katacak. Sen de çocuğuna veya yeğenine GAP yenidoğan erkek bebek takım setleriyle konforlu bir hediye vermek için favorilerini sipariş vermeyi unutma! 

 

GAP Yenidoğan Erkek Bebek Takım Set Modelleri Nelerdir?

 

GAP yenidoğan erkek bebek takım set kategorisinde GAP logo, polar, balıkçı yaka, kadife, ekose desenli, örme, pamuklu, fermuarlı, kapüşonlu ve yuvarlak yaka olmak üzere birçok model bulunuyor.

 

GAP Yenidoğan Erkek Bebek Kapüşonlu Takım Set Modelleri

 

GAP yenidoğan erkek bebek kapüşonlu takım set modelleri organik pamuk ve kadife kumaşlar kullanılarak üretiliyor. Kapüşonlu, uzun kollu, önden cepli ve lastikli bele sahip bu ürünlerin çeşitli modellerinde GAP logosu da yer alıyor. Yumuşak dokulu bu ürünler bebeklerin rahat hareket etmesini sağlarken, şık tasarımlarıyla ebeveynlerden tam not alıyor.

 

GAP Yenidoğan Erkek Bebek Polar Takım Set Modelleri

 

GAP yenidoğan erkek bebek polar takım set modelleri, yumuşak dokulu polar kumaştan üretiliyor. Vücudu sıcak tutan yapısıyla bebeklerin soğuk havalarda da konforlu hareket etmelerini sağlayan GAP yenidoğan erkek bebek polar takımlar, sıcak tutan kumaşlarıyla anne babaların favorileri arasında yer alıyor. Balıkçı yaka, uzun kollu ve fermuarlı tasarıma sahip olan bu takımların pantolonlarının bel kısmı da lastikli ipli şeklinde tasarlanıyor.

 

GAP Yenidoğan Erkek Bebek Yuvarlak Yaka Takım Set Modelleri

 

GAP yenidoğan erkek bebek yuvarlak yaka takım set modelleri yumuşak dokulu pamuk ve polar kumaşlardan üretiliyor. Farklı renk ve tasarımlara sahip bu ürünler bebeklerin rahat hareket etmelerini kolaylaştırıyor. Bu ürünler takım olarak kullanılabileceği gibi alt ve üst parçalarını farklı erkek bebek giyim ürünleriyle kombinlemek de mümkün oluyor.

 

GAP Yenidoğan Erkek Bebek Takım Set Modelleri Hangi Zamanlar için Uygundur?

 

GAP yenidoğan erkek bebek takım set modelleri tüm mevsimlerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Yumuşak dokulu kumaşı sayesinde bu ürünler, bebeklerin günlük aktivitelerinde hareket kolaylığı sağladığı gibi cilt dostu bir kullanım da sunuyor. GAP yenidoğan erkek bebek takımları ikili olarak kullanılabileceği gibi yenidoğan erkek bebek sweatshirt ve kazak ürünleriyle birlikte kombin oluşturmak için de tercih edilebiliyor.

 

Yenidoğan Erkek Bebek Takım Set Modelleri Nasıl Kombinlenir?

 

  • Kapüşonlu yenidoğan erkek bebek takım setlerini dış mekanlarda kullanım için yenidoğan erkek bebek dış giyim ürünleriyle kombinleyebilirsin.
  • Yuvarlak yaka yenidoğan erkek bebek takım setlerini evde yenidoğan erkek bebek hırka ve panduf gibi ürünlerle birlikte tercih edebilirsin.
  • Fermuarlı polar yenidoğan erkek bebek takımlarını yenidoğan erkek bebek body ve tişörtlerle birlikte kullanarak bebeğinin soğuk havalarda konforlu bir şekilde hareket etmesini sağlayabilirsin.
  • Yenidoğan erkek bebek kapüşonlu takım setleri dışarı çıkarken yenidoğan erkek bebek dış giyim ürünleriyle kullanabilir ve oğlun için korunaklı bir giyim stili oluşturabilirsin.

 

Kaliteli Yenidoğan Erkek Bebek Takım Set Modelleri Nasıl Olmalıdır?

 

Yenidoğan erkek bebek takım setlerinin bebeklerin cildini rahatsız etmeyecek ve rahat hareket etmelerini sağlayacak şekilde üretilmesi büyük önem taşıyor. Yumuşak dokulu, terletmeyen ve kolay giyilebilen ürünlerin tercih edilmesi ebeveynler için de büyük kolaylık sağlıyor. Yenidoğan erkek bebek takımları günlük kullanımda sık değiştirildiği ve çabuk kirlendiği için seçilen ürünlerin kumaş ve baskı yapısının aşınmalara ve fazla yıkamaya dayanıklı olması kalite noktasında büyük önem taşıyor.

 

GAP Yenidoğan Erkek Bebek Takım Set Modelleri Hangi Kumaşlardan Yapılır?

 

GAP yenidoğan erkek bebek takım set modellerinin üretiminde tek başına ya da karışım olarak şu kumaşlar tercih ediliyor:

 

  • Pamuk: Cildin rahat nefes almasını sağlar. Vücuda kolay uyum sağlayarak ideal sıcaklığı muhafaza eder. Nemi emer ve terletmez. Antibakteriyel olup bebek ürünlerinde sık kullanılır.
  • Polyester: Vücut ısısına kolay uyum sağlar. Pamuk kumaşların dayanıklılığını ve esneme oranını artırmada kullanılır. Kir tutmaz ve kolay temizlenir.
  • Kadife: Yumuşak, rahat ve esnek bir yapıdadır. Dayanıklı bir kumaş olup kolay temizlenir. Kışlık giyim ürünlerinde sıcak tutan yapısı sayesinde sıkça tercih edilir.
  • Polar: Yüksek ısı tutma özelliğine sahip bir kumaştır. Kırışmaz, ütü istemez ve kolay temizlenir. Yenidoğan erkek bebek tulum gibi kışlık giyim ürünlerinin üretiminde yaygın kullanılır.

 

GAP Yenidoğan Erkek Bebek Takım Set Modelleri Nasıl Temizlenir?

 

GAP yenidoğan erkek bebek takım set modelleri yenidoğan erkek bebek body ve sweatshirt’ler gibi çamaşır makinesinde 40 derece ve altındaki sıcaklıklarda rahatlıkla yıkanabiliyor. Yıkama işleminde beyazlatıcı ürünlerin kullanılmaması tavsiye ediliyor. Yenidoğan erkek bebek takım setlerine düşük sıcaklıklarda kurutma ve ütü yapılabiliyor. Ürünlerde çekme ve bozulma gibi durumlar yaşanmaması için kurutma makinesi yerine asarak doğal kurutma yapılması tavsiye ediliyor. Yenidoğan erkek bebek takım setlerinin temizliği için kuru temizleme yöntemi önerilmiyor.

 

GAP Yenidoğan Erkek Bebek Takım Set Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

 

GAP yenidoğan erkek bebek takım set modellerinin fiyatlarının belirlenmesinde kumaş yapısı, kapüşon ve fermuarlı tasarım gibi detaylar önemli oluyor. Kapüşonlu modellerin fiyatları düz yuvarlak yaka ürünlere göre daha yüksek aralıkta yer alabiliyor. Pamuk ve polar kumaşlı ürünlerin fiyatları da karışım kumaşlardan elde edilen ürünlere oranla değişkenlik gösterebiliyor. GAP, sürdürülebilir ve geri dönüştürülmüş kaynaklardan üretilen güvenilir ve yüksek kaliteli yenidoğan erkek takım set modellerini erişilebilir fiyatlarla sunuyor. Sen de dünyaya yeni adım atmış bebeğini konforlu ve rahat ürünlerle tanıştırmak istiyorsan GAP yenidoğan erkek takım set modellerini hemen incele!

 product image
Sepetine eklendi

Sepete Git
Beden Seç:

Please select an option

Favorilerime Ekle

 product image
Favorilerine Eklendi

Talep Edilen Beden:

Ürünün seçmiş olduğunuz bedeni stoklara tekrar girdiğinde bu e-posta üzerinden bilgilendirilirsiniz.

GELİNCE BİLDİR

Aradığınız beden tekrar stoklara girecek olursa, e-posta adresi aracılığı üzerinden bilgilendirileceksiniz.

{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "322222020", "name": "Grafikli Outfit Set", "price": 1399.95, "brand": "GAP", "variant": "Gri", "category": "Takım\u002DSetler", "position": 1, "old_price": "1399.95", "url": "/grafikli-outfit-set-876776-gri/", "image":"https://8f7eaa.a-cdn.akinoncloud.com/products/2024/04/03/665806/bee0fa62-1680-48c5-a5be-220dd388ce6a.jpg", "department":"BABY", "seasonr": "SPR24", "description1":"NEWBORN", "description3":"Bebek Tulum", "dimension10" : "SPR24", "dimension11": "SPR24SEASON", "dimension12": "True", "dimension14": "876776000", "dimension15": "322222020", "dimension16": " 1399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "SPR24", "dimension20": "\u003Cp\u003EBu yumuşak pamuk karışımlı sweatshirt ve şort takımı, bebeğinizin rahatlığı ve şıklığı için mükemmel bir seçenektir. Sweatshirt\u0027ün yaka tasarımı, arkada yer alan anahtar deliği detayıyla öne çıkar. Uzun kollu yapısı bebeğinizin sıcak kalmasını sağlar. Önde yer alan grafik detayı, takımın sevimli ve eğlenceli bir görünüm kazanmasını sağlar. Şortun elastik bel kısmı ve sahte bağcık detayı, kolayca giyilip çıkarılmasını sağlar ve bebeğinizin rahatlığını ön planda tutar. Bu bebek takımı, yumuşak pamuklu kumaşı ve şık tasarımıyla öne çıkarken, bebeğinizin konforunu ve tarzını ön planda tutar. Her gün ve her mevsim için mükemmel bir seçenektir ve bebeğinizin gardırobunun vazgeçilmez parçalarından biri olacak.\u003C/p\u003E", "dimension30": "258847", "list": "yenidogan-erkek-takim-set" }, { "id": "322213360", "name": "Brannan Bear İşlemeli Polo Yaka Outfit Set", "price": 1399.95, "brand": "GAP", "variant": "Koyu Mavi", "category": "Takım\u002DSetler", "position": 2, "old_price": "1399.95", "url": "/brannan-bear-islemeli-polo-yaka-outfit-set-876730-koyu-mavi/", "image":"https://8f7eaa.a-cdn.akinoncloud.com/products/2024/04/03/665751/4fe4633a-abe3-454d-bd2a-c76d047e5a79.jpg", "department":"BABY", "seasonr": "SPR24", "description1":"NEWBORN", "description3":"Bebek Tulum", "dimension10" : "SPR24", "dimension11": "SPR24SEASON", "dimension12": "False", "dimension14": "876730000", "dimension15": "322213360", "dimension16": " 1399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "SPR24", "dimension20": "\u003Cp\u003EBu yumuşak pamuk polo t\u002Dshirt ve şort takımı, bebeğiniz için mükemmel bir kombinasyondur. Polo yakalı tasarımı ve düğmeli plaketi ile şık bir görünüm sunar. Kısa kollu yapısı, bebeğinizin rahatlığını ve serinliğini sağlar. Önde yer alan nakışlı Brannan Bear detayı, takımın sevimli ve şık bir dokunuş katıyor. Şortun elastik bel kısmı ve sahte bağcık detayı, kolayca giyilip çıkarılmasını sağlar ve bebeğinizin rahatlığını ön planda tutar. Tümüyle kaplayan desen, takımı tamamlar ve bebeğinizin tarzını ortaya koyar. Bu bebek takımı, yumuşak pamuk dokusu ve şık tasarımıyla öne çıkarken, bebeğinizin konforunu ve rahatlığını ön planda tutar. Her gün ve her mevsim için mükemmel bir seçenektir ve bebeğinizin gardırobunun vazgeçilmez parçalarından biri olacak.\u003C/p\u003E", "dimension30": "258842", "list": "yenidogan-erkek-takim-set" }, { "id": "322339854", "name": "Brannan Bear İşlemeli Şapkalı Outfit Set", "price": 1399.95, "brand": "GAP", "variant": "Mavi", "category": "Takım\u002DSetler", "position": 3, "old_price": "1399.95", "url": "/brannan-bear-islemeli-sapkali-outfit-set-888551-mavi-2/", "image":"https://8f7eaa.a-cdn.akinoncloud.com/products/2024/03/29/669298/dabfd59a-ea25-43b7-b076-2e5ad6db0428.jpg", "department":"BABY", "seasonr": "SPR24", "description1":"NEWBORN", "description3":"Bebek Tulum", "dimension10" : "SPR24", "dimension11": "SPR24SEASON", "dimension12": "True", "dimension14": "888551000", "dimension15": "322339854", "dimension16": " 1399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "SPR24", "dimension20": "\u003Cp\u003EŞapkalı Brannan Bear işlemeli bebek outfit seti, en sevimli ve şık seçeneklerden biri olarak öne çıkıyor. Bu set, bebeklerinizin gardırobuna sevimlilik ve tarz katmak için tasarlanmıştır. Üst kısmında Brannan Bear işlemeli bir şapka bulunuyor, bu da seti daha da sevimli kılıyor. Ayrıca, setin diğer parçaları da aynı sevimlilik ve zarafeti yansıtıyor. Yüksek kaliteli ve yumuşak kumaşları, bebeğinizin rahat etmesini sağlarken, işlemeli detaylar ve dikkatlice düşünülmüş tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Bu outfit seti, bebeğiniz için mükemmel bir hediye seçeneği olabilir veya günlük giyimlerinde kullanabileceğiniz pratik ve şık bir seçenek olarak değerlendirilebilir.\u003C/p\u003E", "dimension30": "258405", "list": "yenidogan-erkek-takim-set" }, { "id": "322323540", "name": "Gap Logo Mix and Match Outfit Set", "price": 1499.95, "brand": "GAP", "variant": "Beyaz", "category": "Takım\u002DSetler", "position": 4, "old_price": "1499.95", "url": "/gap-logo-mix-and-match-outfit-set-888287-beyaz-1/", "image":"https://8f7eaa.a-cdn.akinoncloud.com/products/2024/03/29/669021/c2103755-8c4c-4e2a-9840-8023b89cd035.jpg", "department":"BABY", "seasonr": "SPR24", "description1":"TB KNIT", "description3":"T-Shirt", "dimension10" : "SPR24", "dimension11": "SPR24SEASON", "dimension12": "False", "dimension14": "888287000", "dimension15": "322323540", "dimension16": " 1499.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "SPR24", "dimension20": "\u003Cp\u003EBu bebek takımı, yumuşak pamuklu t\u002Dshirt ve şort kombinasyonundan oluşur, bebeğinizin gün boyu rahat etmesini sağlar. T\u002Dshirt, yuvarlak yaka tasarımı ve kısa kollu yapısıyla bebeğinizin konforunu ön planda tutar. Önünde yer alan logo grafiği, tarzını tamamlarken marka kimliğini de yansıtır. Şort ise esnek bel bandıyla donatılmıştır, böylece kolayca giyilip çıkarılabilir ve bebeğinizin hareket etmesine izin verir. Bu sevimli ve pratik bebek takımı, bebeğinizin gardırobunun temel parçalarından biri olacak şekilde tasarlanmıştır.\u003C/p\u003E", "dimension30": "258391", "list": "yenidogan-erkek-takim-set" }, { "id": "322258918", "name": "Brannan Bear Grafikli Gap Logo Outfit Set", "price": 1799.95, "brand": "GAP", "variant": "Bej", "category": "Takım\u002DSetler", "position": 5, "old_price": "1799.95", "url": "/brannan-bear-grafikli-gap-logo-outfit-set-876832-bej-1/", "image":"https://8f7eaa.a-cdn.akinoncloud.com/products/2024/03/13/665852/670f4b85-5289-460d-a448-086528e2cf30.jpg", "department":"BABY", "seasonr": "SPR24", "description1":"NEWBORN", "description3":"Bebek Tulum", "dimension10" : "SPR24", "dimension11": "SPR24SEASON", "dimension12": "True", "dimension14": "876832000", "dimension15": "322258918", "dimension16": " 1799.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "SPR24", "dimension20": "\u003Cp\u003EÇocuklar için özel olarak tasarlanmış bu takım, tarz ve konforu bir araya getiriyor. Sweatshirt üzerinde yer alan sevimli bir logo ve brannan bear bulunduğu bu set, çocukların gardırobunun vazgeçilmezi olacak. Uzun kollu sweatshirt, bantlı manşetler ve yuvarlak yaka detayıyla rahatlık ve şıklığı bir arada sunar. Sweatshirt\u0027ün yanı sıra, bu sete aynı renkte elastik bel detayı ve kurdele bağcıklarla tamamlanan düz renkli bir eşofman altı da dahildir. Esnek bel detayı, çocuğunuzun rahatlıkla hareket etmesini sağlarken, pratik kurdele bağcıklar sayesinde istenilen sıkılıkta ayarlanabilir. Bu bebek outfit seti, hem günlük giyimde hem de özel günlerde kullanılabilir. Hem spor hem de şık kombinler için mükemmel bir seçenek olan bu set, çocuğunuzun stilini yansıtırken, rahatlığını da ön plana çıkarır. Dayanıklı malzemelerden üretilen bu set, uzun süreli kullanım için idealdir.\u003C/p\u003E", "dimension30": "256447", "list": "yenidogan-erkek-takim-set" }, { "id": "322213164", "name": "Keten Karışımlı Gap Logo Outfit Set", "price": 1399.95, "brand": "GAP", "variant": "Mavi", "category": "Takım\u002DSetler", "position": 6, "old_price": "1399.95", "url": "/keten-karisimli-gap-logo-outfit-set-876808-mavi-2/", "image":"https://8f7eaa.a-cdn.akinoncloud.com/products/2024/03/07/665841/28111f10-075d-4cb9-b5bc-390d3eaae07e.jpg", "department":"BABY", "seasonr": "SPR24", "description1":"NEWBORN", "description3":"Bebek Tulum", "dimension10" : "SPR24", "dimension11": "SPR24SEASON", "dimension12": "True", "dimension14": "876808000", "dimension15": "322213164", "dimension16": " 1399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "SPR24", "dimension20": "\u003Cp\u003Eİmza niteliğindeki keten\u002Dpamuk karışımımız, yumuşak dokunuşuyla hafif ve havadar bir yapı sunar. Sonuç olarak, doğal bir serinlik hissiyle size sonsuza kadar eşlik edecek bir parça elde edersiniz. Bu özel bebek takımı, yumuşak örgü sweatshirt ve keten\u002Dpamuk şortun mükemmel kombinasyonunu sunar. Sweatshirt, belden manşetli uzun kollara ve önünde yer alan logo grafiğine sahiptir. Hem şık hem de rahat olan bu sweatshirt, çocuğunuzun gün boyu konforunu sağlar. Şort, elastikize bel detayıyla çocuğunuzun rahatlığını ön planda tutar ve baskılı tasarımıyla dikkat çeker. İnce keten\u002Dpamuk karışımı, cilde yumuşak bir dokunuş sağlar ve havadar bir his verir. Bu takım, çocuğunuzun gardırobuna yenilikçi bir stil ve rahatlık katar. Her mevsimde kullanılabilir ve çocuğunuzun hareket özgürlüğünü destekler.\u003C/p\u003E", "dimension30": "255596", "list": "yenidogan-erkek-takim-set" }, { "id": "322240740", "name": "Brannan Bear İşlemeli Outfit Set", "price": 999.95, "brand": "GAP", "variant": "Gri", "category": "Takım\u002DSetler", "position": 7, "old_price": "999.95", "url": "/brannan-bear-islemeli-outfit-set-876781-gri-2/", "image":"https://8f7eaa.a-cdn.akinoncloud.com/products/2024/02/23/665842/70bdef2a-135b-416f-9201-d034066e24a8.jpg", "department":"BABY", "seasonr": "SPR24", "description1":"NEWBORN", "description3":"Bebek Tulum", "dimension10" : "SPR24", "dimension11": "SPR24SEASON", "dimension12": "True", "dimension14": "876781000", "dimension15": "322240740", "dimension16": " 999.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "SPR24", "dimension20": "\u003Cp\u003EBu yumuşak pamuklu 3\u0027ü 1 arada bebek takımı, rahatlık ve şıklığı bir araya getiriyor. Gömlek kısmında bulunan düğme detaylı yuvarlak yaka, giydirilmesini kolaylaştırırken, kısa kollu tasarım bebeklerin serin kalmasını sağlar. İçine dikilmiş alt t\u002Dshirt, bebeğin rahatlığı ve hareket özgürlüğü için ek destek sunar. Göğüs kısmında yer alan nakışlı Brannan Bear figürü, takıma şirin bir dokunuş katar ve dikkat çeker. Bazı stillerde bulunan baskılar, takıma hareketlilik ve sevimlilik katarak bebeğinizin tarzını yansıtır. Hem günlük giyimde hem de özel günlerde tercih edilebilecek bu bebek takımı, kaliteli kumaşı ve şık tasarımıyla bebeğinizin gardırobunun vazgeçilmez parçalarından biri olacak.\u003C/p\u003E", "dimension30": "252763", "list": "yenidogan-erkek-takim-set" }, { "id": "322244545", "name": "Brannan Bear İşlemeli Şapkalı Outfit Set", "price": 1399.95, "brand": "GAP", "variant": "Yeşil", "category": "Takım\u002DSetler", "position": 8, "old_price": "1399.95", "url": "/brannan-bear-islemeli-sapkali-outfit-set-858309-yesil-1/", "image":"https://8f7eaa.a-cdn.akinoncloud.com/products/2024/04/03/662014/da68dbe2-51a8-47f4-92f9-a5a3308107b5.jpg", "department":"BABY", "seasonr": "SPR24", "description1":"NEWBORN", "description3":"Bebek Tulum", "dimension10" : "SPR24", "dimension11": "SPR24SEASON", "dimension12": "True", "dimension14": "858309000", "dimension15": "322244545", "dimension16": " 1399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "SPR24", "dimension20": "\u003Cp\u003EPürüzsüz keten karışımı ile tasarlanan bu bebek kıyafet seti, hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada sunar. Şapkasında şapka kenarında dikiş detayı bulunur. Kısa kollu üst, yaygın olarak tercih edilen yayılmış yaka ve ön kısımdaki düğme detayıyla modern bir tarzı yansıtır. Göğüs kısmındaki yama cepi, işlemeli Brannan Bear detayı ile şirin bir dokunuş katarken, alt kısmındaki gizli çıtçıtlar, giyinme ve bebek bezi değiştirme işlemlerini kolaylaştırır. Bazı stillerde ise tüm kıyafeti kaplayan baskı veya çizgiler bulunur. Bu bebek outfit seti, bebeğinizin hem rahatlığını hem de tarzını ön planda tutar, aynı zamanda çeşitli seçenekleriyle göz alıcı bir görünüm sunar.\u003C/p\u003E", "dimension30": "258744", "list": "yenidogan-erkek-takim-set" }, { "id": "322208846", "name": "2\u0027li Outfit Set", "price": 1799.95, "brand": "GAP", "variant": "Bej", "category": "Takım\u002DSetler", "position": 9, "old_price": "1799.95", "url": "/2-li-outfit-set-869012-bej/", "image":"https://8f7eaa.a-cdn.akinoncloud.com/products/2024/04/02/664153/006bd271-108e-4be5-a927-6270a9311795.jpg", "department":"BABY", "seasonr": "SPR24", "description1":"NEWBORN", "description3":"Bebek Tulum", "dimension10" : "SPR24", "dimension11": "SPR24SEASON", "dimension12": "True", "dimension14": "869012002", "dimension15": "322208846", "dimension16": " 1799.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "SPR24", "dimension20": "\u003Cp\u003EBu muhteşem süper yumuşak örgü sweatshirt ve eşofman altı takımı, bebeğinizin rahatlığı için ideal bir seçenektir. Kapüşonlu üstünün üstünde ayı kulakları detayı bulunurken, uzun kollu tasarımıyla sıcak tutar. Önde fermuarlı ve kanguru cep detaylıdır, böylece bebeğinizin elleri sıcak tutulur ve eşyalarını saklayabilirsiniz. Eşofman altının bel kısmı elastiklidir, bu da rahat bir giyim deneyimi sağlar. Tümüyle desenli olan bu bebek kıyafet takımı, sevimli bir görünüm sunar ve bebeğinizin tarzını tamamlar. Bu ürün, bebeğinizin hareket özgürlüğünü ve rahatlığını ön planda tutarak, onların rahat bir gün geçirmesini sağlar.\u003C/p\u003E", "dimension30": "258571", "list": "yenidogan-erkek-takim-set" }, { "id": "322209489", "name": "2\u0027li Outfit Set", "price": 1799.95, "brand": "GAP", "variant": "Kırık Beyaz", "category": "Takım\u002DSetler", "position": 10, "old_price": "1799.95", "url": "/2-li-outfit-set-869012-kirik-beyaz-2/", "image":"https://8f7eaa.a-cdn.akinoncloud.com/products/2024/04/02/664141/77b11c96-fe4f-498d-a667-da3156bfde4e.jpg", "department":"BABY", "seasonr": "SPR24", "description1":"NEWBORN", "description3":"Bebek Tulum", "dimension10" : "SPR24", "dimension11": "SPR24SEASON", "dimension12": "True", "dimension14": "869012000", "dimension15": "322209489", "dimension16": " 1799.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "SPR24", "dimension20": "\u003Cp\u003EBu muhteşem süper yumuşak örgü sweatshirt ve eşofman altı takımı, bebeğinizin rahatlığı için ideal bir seçenektir. Kapüşonlu üstünün üstünde ayı kulakları detayı bulunurken, uzun kollu tasarımıyla sıcak tutar. Önde fermuarlı ve kanguru cep detaylıdır, böylece bebeğinizin elleri sıcak tutulur ve eşyalarını saklayabilirsiniz. Eşofman altının bel kısmı elastiklidir, bu da rahat bir giyim deneyimi sağlar. Tümüyle desenli olan bu bebek kıyafet takımı, sevimli bir görünüm sunar ve bebeğinizin tarzını tamamlar. Bu ürün, bebeğinizin hareket özgürlüğünü ve rahatlığını ön planda tutarak, onların rahat bir gün geçirmesini sağlar.\u003C/p\u003E", "dimension30": "258570", "list": "yenidogan-erkek-takim-set" }, { "id": "322235921", "name": "2\u0027li Outfit Set", "price": 1799.95, "brand": "GAP", "variant": "Pembe", "category": "Takım\u002DSetler", "position": 11, "old_price": "1799.95", "url": "/2-li-outfit-set-869012-pembe-2/", "image":"https://8f7eaa.a-cdn.akinoncloud.com/products/2024/04/02/664139/5c08c45a-8061-4d3b-bffd-6e58c9f409ce.jpg", "department":"BABY", "seasonr": "SPR24", "description1":"NEWBORN", "description3":"Bebek Tulum", "dimension10" : "SPR24", "dimension11": "SPR24SEASON", "dimension12": "True", "dimension14": "869012001", "dimension15": "322235921", "dimension16": " 1799.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "SPR24", "dimension20": "\u003Cp\u003EBu muhteşem süper yumuşak örgü sweatshirt ve eşofman altı takımı, bebeğinizin rahatlığı için ideal bir seçenektir. Kapüşonlu üstünün üstünde ayı kulakları detayı bulunurken, uzun kollu tasarımıyla sıcak tutar. Önde fermuarlı ve kanguru cep detaylıdır, böylece bebeğinizin elleri sıcak tutulur ve eşyalarını saklayabilirsiniz. Eşofman altının bel kısmı elastiklidir, bu da rahat bir giyim deneyimi sağlar. Tümüyle desenli olan bu bebek kıyafet takımı, sevimli bir görünüm sunar ve bebeğinizin tarzını tamamlar. Bu ürün, bebeğinizin hareket özgürlüğünü ve rahatlığını ön planda tutarak, onların rahat bir gün geçirmesini sağlar.\u003C/p\u003E", "dimension30": "258566", "list": "yenidogan-erkek-takim-set" }, { "id": "322230256", "name": "Brannan Bear İşlemeli Gauze 2\u0027li Outfit Set", "price": 1399.95, "brand": "GAP", "variant": "Lacivert", "category": "Takım\u002DSetler", "position": 12, "old_price": "1399.95", "url": "/brannan-bear-islemeli-gauze-2-li-outfit-set-856323-lacivert-1/", "image":"https://8f7eaa.a-cdn.akinoncloud.com/products/2024/04/02/661832/94349926-ba8a-493e-a493-df394773f5c0.jpg", "department":"BABY", "seasonr": "SPR24", "description1":"NEWBORN", "description3":"Bebek Tulum", "dimension10" : "SPR24", "dimension11": "SPR24SEASON", "dimension12": "True", "dimension14": "856323001", "dimension15": "322230256", "dimension16": " 1399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "SPR24", "dimension20": "\u003Cp\u003EGauze kumaşla hazırlanmış olan bu bebek takımı, bebeğinizin hem konforunu hem de şıklığını düşünerek tasarlanmıştır. Gömlek, kısa kollu ve yaygın yaka detayına sahiptir. Ön kısmında düğmeli bir kapanış bulunur ve göğüs bölgesinde işlenmiş Brannan Bear figürüyle süslenmiş bir yama cepi vardır. Bazı stillerde gömleğin tamamında baskı deseni bulunmaktadır. Şort ise elastik bel detayı ve sahte bağcık detayıyla tamamlanmıştır. Bu bebek takımı, imza Brannan Bear figürüyle süslenmiş olan ultra yumuşak ve rahat bebek temel ihtiyaçlarını sunar. Hem stil sahibi hem de rahattır, bu yüzden bebeğinizin gardırobunda favori bir seçenek olacaktır.\u003C/p\u003E", "dimension30": "258661", "list": "yenidogan-erkek-takim-set" }, { "id": "322251319", "name": "Brannan Bear İşlemeli Polo Yaka Outfit Set", "price": 1399.95, "brand": "GAP", "variant": "Kırık Beyaz", "category": "Takım\u002DSetler", "position": 13, "old_price": "1399.95", "url": "/brannan-bear-islemeli-polo-yaka-outfit-set-856314-kirik-beyaz-1/", "image":"https://8f7eaa.a-cdn.akinoncloud.com/products/2024/03/21/661824/77f90874-5ee3-43c4-8bfa-4f21ad15b350.jpg", "department":"BABY", "seasonr": "SPR24", "description1":"NEWBORN", "description3":"Bebek Tulum", "dimension10" : "SPR24", "dimension11": "SPR24SEASON", "dimension12": "True", "dimension14": "856314000", "dimension15": "322251319", "dimension16": " 1399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "SPR24", "dimension20": "\u003Cp\u003EBizim imzalı Brannan Bear ile süper yumuşak ve konforlu bebek ihtiyaçlarını içeren bu özel bebek kıyafet seti, bebeğinizin rahatlığı ve şıklığı için tasarlanmıştır. Kısa kollu tasarımıyla bebeğinizin rahat hareket etmesine olanak tanırken, yaygın yaka ve arka kısımdaki düğmeler sayesinde kolayca giydirilebilir ve çıkarılabilir. Göğüs kısmında yer alan işlemeli Brannan Ayısı detayı, sete tatlı bir dokunuş katarak sevimli bir görünüm sunar. İç kısımdaki gizli düğmeler, bebeğinizi kolaylıkla giydirmenizi ve bebeğinizin altını değiştirmenizi sağlar. Çok katmanlı yapıya sahip olan bu bebek kıyafet seti, bebeğinizin konforunu maksimum seviyede tutar ve ona yumuşacık bir dokunuş sunar. Gap\u0027in güvenilir ve kaliteli tasarımları arasında yer alan bu bebek seti, bebeğinizin gardırobuna keyifli bir katkı sağlar ve onun rahatlığını her zaman ön planda tutar. Hem günlük kullanıma hem de özel günlerde kullanıma uygun olan bu set, bebeğinizin her anında mükemmel bir seçimdir.\u003C/p\u003E", "dimension30": "257154", "list": "yenidogan-erkek-takim-set" }, { "id": "322246793", "name": "Brannan Bear İşlemeli Şapkalı Outfit Set", "price": 1399.95, "brand": "GAP", "variant": "Turuncu", "category": "Takım\u002DSetler", "position": 14, "old_price": "1499.95", "url": "/brannan-bear-islemeli-sapkali-outfit-set-858309-turuncu-2/", "image":"https://8f7eaa.a-cdn.akinoncloud.com/products/2024/02/28/662009/34634985-7997-4737-b300-6c799c148621.jpg", "department":"BABY", "seasonr": "SPR24", "description1":"NEWBORN", "description3":"Bebek Tulum", "dimension10" : "SPR24", "dimension11": "SPR24SEASON", "dimension12": "True", "dimension14": "858309001", "dimension15": "322246793", "dimension16": " 1499.95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension19": "SPR24", "dimension20": "\u003Cp\u003EPürüzsüz keten karışımı ile tasarlanan bu bebek kıyafet seti, hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada sunar. Şapkasında şapka kenarında dikiş detayı bulunur. Kısa kollu üst, yaygın olarak tercih edilen yayılmış yaka ve ön kısımdaki düğme detayıyla modern bir tarzı yansıtır. Göğüs kısmındaki yama cepi, işlemeli Brannan Bear detayı ile şirin bir dokunuş katarken, alt kısmındaki gizli çıtçıtlar, giyinme ve bebek bezi değiştirme işlemlerini kolaylaştırır. Bazı stillerde ise tüm kıyafeti kaplayan baskı veya çizgiler bulunur. Bu bebek outfit seti, bebeğinizin hem rahatlığını hem de tarzını ön planda tutar, aynı zamanda çeşitli seçenekleriyle göz alıcı bir görünüm sunar.\u003C/p\u003E", "dimension30": "253454", "list": "yenidogan-erkek-takim-set" }, { "id": "322244588", "name": "Brannan Bear Grafikli 3\u0027lü Outfit Set", "price": 1399.95, "brand": "GAP", "variant": "Lacivert", "category": "Takım\u002DSetler", "position": 15, "old_price": "1399.95", "url": "/brannan-bear-grafikli-3-lu-outfit-set-858363-lacivert-2/", "image":"https://8f7eaa.a-cdn.akinoncloud.com/products/2024/02/26/662028/3de3ce8c-e937-4643-91b8-b4eabdcf4394.jpg", "department":"", "seasonr": "SPR24", "description1":"NEWBORN", "description3":"Bebek Tulum", "dimension10" : "SPR24", "dimension11": "SPR24SEASON", "dimension12": "True", "dimension14": "858363000", "dimension15": "322244588", "dimension16": " 1399.95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "SPR24", "dimension20": "\u003Cp\u003EYumuşak pamuklu üst giysisi ile uyumlu bir şekilde tamamlanan bu bebek takımı, bebeğinizin rahatlığını ve tarzını ön planda tutar. Yumuşak kumaş kullanılan ve Brannan Bear grafiğiyle süslenen t\u002Dshirt, bebeğinize konforlu bir deneyim sunar. Kısa kollu ve yuvarlak yakalı olan üst giysi, günlük kullanım için idealdir. Şapka ve alt kısmı uyumlu bir şekilde tamamlayan bu takım, hızlı ve kolay giydirme için arkada çıtçıt detayına sahiptir. Esnek bel ve bacak açıklığı sayesinde bebeğinizin rahatça hareket etmesini sağlar. Bebeklerin vazgeçilmez parçası olan Brannan Bear ile süslenmiş olan bu takım, bebeğinizin gardırobuna şıklık ve konfor katıyor.\u003C/p\u003E", "dimension30": "252838", "list": "yenidogan-erkek-takim-set" } ] }